Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Elképzelhető, hogy a legutóbbi operációt követően Raphael Varane térdporcával is problémák jelentkeztek, ami a vártnál már sokkal súlyosabb sérülést jelenthet. A játékos továbbra sem edz, az orvosok pedig még mindig keresik a megfelelő terápiát.

Egyes pletykák szerint a játékos visszavonulása sem kizárt.
:(

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#36002) nextman válasza Sickboy25 (#35998) üzenetére


nextman
aktív tag

Mar hogy irtam volna az ellenkezojet annak, amit irtam, amikor azt irtam, amit irtam:)
Az is biztos, hogy Bahreini meg Tahiti biroknak se lenne semmi keresnivaloja a vb-n.
A 20 topbajnoksag meghatarozasa nem nehez, vannak erre listak. De nem ragaszkodom a 20-hoz, csak azert egy alapveto meglatasom, hogy ne varjuk el egy birotol, hogy jo legyen, ha egy hulladek bajnoksagban edzodik.
De akar szerintem az is jogos lenne, hogy minden nemzet delegalhasson egy biroi csapatot, amelyik kijutott a vb-re, elvileg ok lennenek a legjobb 32 focinemzet, leszamitva azt, hogy Europa kicsit el van nyomva aranyaiban, hogy azsiai meg oceaniai csapat is bejuthasson.

(#36003) cyberkind válasza gyuromoj (#36001) üzenetére


cyberkind
félisten

Szép volt, jó volt, ennyi volt, kár érte.

Paranormal Cocktivity

(#36004) Sickboy25 válasza nextman (#36002) üzenetére


Sickboy25
addikt

"Szerintem csoda, hogy egyaltalan szoba szokott kerulni, hogy magyar birot hivjanak barhova is, miutan a focink a beka hatsoja alatt van 2 fenyevvel." -- Ezt írtad kis hazánkról...

"Honnan tudod, hogy Ciprusban nincsenek -e jo birok? Ha a vilag legjobb biroja ott lenne, akkor se lenne eselye kijutni." -- Ez meg a ciprusi példa...

Mi a különbség a kettő között? Jah, hogy semmi... Akkor viszont nem értem a magyar vs ciprusi gondolatmenetet... Ha ciprusról lehetne bíró, akkor tőlünk miért ne? :U

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36005) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ha a focink nem is világszinvonalu, a játékvezetés nem rosszabb, mint bárhol...értem ezt fifa kerettagokra, nem pedig az mlsz-esekre...

Kassai nem tévedett, hibázgatott nagyobbakat, mint egy Webb, vagy bármelyik...de hát ezt dobta neki a gép...biztos van más is a háttérben, nem csak a "hibák"

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36006) Sickboy25 válasza darál0w (#36005) üzenetére


Sickboy25
addikt

egyetértek veled teljesen :R

Amúgy az elmúlt 20 évben 5x volt magyar bíró a világ legjobbja... Meg volt egy Collina kb. 6x egymás után, de az ő érdemeihez nem fér kétség...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36007) Integra válasza darál0w (#36005) üzenetére


Integra
titán

így van.
sőt, mondok még valamit, bár asszem ezt anno mondtam már régen. kassai tapasztaltabb mint webb, egyszerűen azért, mert ő már megtapasztalta a saját bőrén, milyen egy ilyen hibát véteni. teljesen más lelki nyugalommal tud már hozzáállni ehhez, mint webb vagy bárki más, aki még csak közelről sem élte ezt át. és ezt a tapasztalatot kukázni azért mert megy a képmutatás.... webb meg a többi retteghet ettől a pillanattól minden alkalommal, mikor meccset fúj, hogy nehogy ez vele megtörténjen.....
teljesen fordítva ül a fifa a lovon. megint. mint mindig.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36008) istnag válasza Integra (#36007) üzenetére


istnag
addikt

Én nem tudom mit csodálkoztok, mostanában össze-vissza fújta a nemzetközi meccseket.

(#36009) Integra válasza istnag (#36008) üzenetére


Integra
titán

nem nagyon volt rá panasz az idei szezonban eddig a cl-ben sem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36010) Sickboy25 válasza istnag (#36008) üzenetére


Sickboy25
addikt

tényleg? ez érdekes... Az EB baki óta semmi nem volt... Howard Webb meg hétről-hétre egyre rosszabb!!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36011) istnag válasza Sickboy25 (#36010) üzenetére


istnag
addikt

Nem?!..Ti nem néztétek a Bayern-Barcát? össze-vissza fújt,mintha egy másik meccset vezetett volna.

[ Szerkesztve ]

(#36012) nextman válasza Sickboy25 (#36004) üzenetére


nextman
aktív tag

Epp erre hivom fel a figyelmet, hogyha rohognenk azon, hogy Ciprusrol mehessen ki biro, akkor megis milyen alapon varjuk el, hogy tolunk mehessen?

Tehat en azt allitom, hogy Ciprusrol nem mehet, ebbol logikusan kovetkezik az, hogy tolunk sem.
Eddig velunk inkabb meg pozitivan kiveteleztek, hogy szamitasba vettek a biroinkat.

(#36013) viharhozo válasza venember83 (#35988) üzenetére


viharhozo
addikt

Valamiert meg mindig az a kep el az emberekben, h a Dortmundnal az eves ktsgvetes harom gomb, azt cserelgetik egymas kozt a jatekosok. A feneket. Mar tavaly is a beveteli top 10 kapujat dongettek, iden pedig minden valoszinuseg szerint a 8. hely kornyekere elernek, 250 millio euro koruli bevetellel.

Ha valaki presztizskerdest csinal Lewandovskibol, meg abbol, h o fizesse a legmagasabb osztalekot, emiatt nem igazol eleget, es epp pechje van, akkor ugy jar, mint a Dortmund az ev vegen.

Lenyeg a lenyeg, az atigazolas velhetoen nem menne (ahhoz egy sejk kell), de Ibrahimovic beret eppen ki tudna csengetni a Dortmund, nem kene kirugni a fel csapatot.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#36014) Integra


Integra
titán

jansen nyáron lelép, csodás.. :( igazából teljesen megértem... ezt a tébolydát kész csoda, hogy eddig kibírta.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36015) homeless09


homeless09
őstag

UEFA év csapata:

Manuel Neuer (Bayern München) – Philipp Lahm (Bayern München), Sergio Ramos (Real Madrid), Thiago Silva (Paris Saint-Germain), David Alaba (Bayern München) – Gareth Bale (Real Madrid), Marco Reus (Borussia Dortmund), Mesut Özil (Arsenal), Franck Ribéry (Bayern München) – Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Zlatan Ibrahimovic (Paris Saint-Germain)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36016) szami777 válasza homeless09 (#36015) üzenetére


szami777
addikt

1 pl játékos se....azért ez durva.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#36017) homeless09 válasza szami777 (#36016) üzenetére


homeless09
őstag

Özil és Bale féligmeddig annak mondható.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36018) szentes711 válasza homeless09 (#36015) üzenetére


szentes711
tag

Alaba??
És Marcelo?? :)

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36019) Ps Vita válasza homeless09 (#36015) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sokkalta jobb,mint Fifáé :K

szentes: Alaba miért is kérdéses? inkább az a vicc,hogy Dani Alves bekerült a Fifáéba :U

(#36020) Tibiajax válasza homeless09 (#36015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Bél helyett más valaki kéne, amugy nem rossz a csapat..

(#36021) DeathAdder válasza #56268288 (#35999) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dowd elég ritkán fúj meccset (vagy csak kisebb csapatok mérkőzését, amit nem gyakran nézek), viszont 4-ik játékvezetőként gyakrabban látom.

De hogy mit esznek ezen a Webben, egyszerűen nem tudom felfogni :N Még Mike Riley is többet érne nála :DDD

Kíváncsi vagyok mi lenne a helyzet, ha magyar lenne Kassai meg angol...

xsanyi77 - megszokhattuk már, hogy évek óta nagy divat PL játékos mentes álomcsapatot összerakni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36022) venember83 válasza viharhozo (#36013) üzenetére


venember83
nagyúr

Évi tizenöt millió eurót keres jelenleg Zlatan. Egy régebbi cikkből úgy rémlik, hogy a BVB fizetésekre összesen hetven milliót költ. Na most ehhez képest a tizenöt millió elég komoly. Tudtommal a Bundesligaban nem is keres senki tíz millió fölött, és bőven a Bayernnél vannak a legnagyobb fizetések. Kétlem, hogy ezzel fel tudná vagy fel akarná venni a versenyt a Borussia Dortmund. Sajnos friss cikket nem kapok ezzel kapcsolatban.

(#36023) nextman válasza venember83 (#36022) üzenetére


nextman
aktív tag

Csakhogy ha ingyen jonne, azt a penzt oda lehetne adni, amit egy atigazolason megsporol a csapat. Mondjuk evi 10m 3 evre. Persze csak vicc volt ez az egesz, nem kell nagyon komolyan venni.

(#36024) fatal` válasza homeless09 (#36015) üzenetére


fatal`
titán

Bale? :DDD

(#36025) NyxNyxNyx válasza fatal` (#36024) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem értem nálatok hogy nem férhet be Bale. Tavalyi szezonban a világ egyik legjobbja volt. Nézd már meg milyen gólokat lőtt milyen fontos meccseken. Legalább annyira befér mint Ibra.

Inkább Özil helye kérdéses, mert tavalyi szezonban 5-ből 4 meccsen el volt tűnve. Akár Iniesta, vagy Modric sokkal jobb lenne.
Meg ugye Ramos...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36026) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#36025) üzenetére


Ps Vita
őstag

Komolyan senkinek se jutt eszébe Schweinsteiger? :Y
:(

(#36027) venember83 válasza pohár (#36000) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

PS Vita: Vidal se jutott senkinek se az eszébe.

[ Szerkesztve ]

(#36028) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#36026) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Elfér ő is ;]

Jobban feltűnne, ha ki lenne rakva a felállás, nem csak a keret.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36029) viharhozo válasza Ps Vita (#36026) üzenetére


viharhozo
addikt

2013-at figyelembe veve nekem elobb jutna eszembe Martinez.

venember83: ha akarna, azert fel tudna venni a versenyt, de a Kloppo-fele eros csapategyseget ugy is nehez biztositani, ha az egyik kezdo egymilliot, a masik meg ötöt keres. Azt meg vegkepp nem birna el, ha az egyenletbe valaki 15-tel kerulne be.

A Dortmund helyeben bosszubol megkornyekeznem Gomezt.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#36030) bandus válasza venember83 (#36027) üzenetére


bandus
veterán

nekik rossz a marketingjuk. aki nem nez nemet vagy olasz focit, annak valoban eszebe se jut se schweinsteiger se pedig vidal. ezalatt ramosrol mar akkor is cikkeztek amikor levagta vegre azt a fuggony hajat.. balet vagy ibrat mar meg sem emlitem.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36031) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Néztem a Catania-Siena olasz kupa meccset, azt ilyen néven van valaki, hogy Gyömbér. Gondoltam utána nézek. Felvidéken született, még csak a szlovák u21-ben szerepelt, szóval Pinyő bácsi kicsit utána járhatna a srácnak, hogy a magyar válogatottat válassza inkább.

Resistencia eterna

(#36032) salival


salival
aktív tag

Matic hivatalosan újra a Chelseanél.

YNWA

(#36033) Ps Vita válasza salival (#36032) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mennyi az annyi?

(#36034) L_YKing válasza Ps Vita (#36033) üzenetére


L_YKing
addikt

Azt hiszem 24 millió.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#36035) szami777 válasza Ps Vita (#36033) üzenetére


szami777
addikt

22 millió font és 5 és fél év, ha lehet hinni a pletykáknak (5 és fél év tuti, az összeg nem)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#36036) szentes711


szentes711
tag

Seedorf nem azt mondta,hogy nem áll készen a Milan-t vezetni??
Most akkor drasztikus Milan javulásra lehet számítani???
Komolyan mint ha maga Jézus szállt volna le Milánóba! :DDD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36037) cyberkind


cyberkind
félisten

Sevcsenko ontotta a gólokat, amíg nem igazolt a Chelsea-hoz.
Crespo ontotta a gólokat, amíg nem igazolt a Chelsea-hoz.
Demba Ba ontotta a gólokat, amíg nem igazolt a Chelsea-hoz.

Sturridge eligazolt rugdossa a gólokat.
Lukaku kölcsönbe ment rugdossa a gólokat.

:D

Paranormal Cocktivity

(#36038) darál0w válasza cyberkind (#36037) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Torrest ki ne hagyd ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36039) Integra


Integra
titán

na, az aranylabdás fiú már meg is halt a pályán, csodálatos :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36040) pohár válasza Integra (#36039) üzenetére


pohár
félisten

most a kapust gyilkolta meg :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36041) Integra


Integra
titán

lol, mekkora potya, te jó ég... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36042) darál0w


darál0w
Jómunkásember

az gol...xd

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36043) NyxNyxNyx válasza Integra (#36041) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Megérte annyi lövést a kapusba ereszteni az évek során, most meghozta gyümölcsét ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36044) cyberkind


cyberkind
félisten

2-0-ás siker, 9 emberrel fejezte be a Real, szép volt. :D

Paranormal Cocktivity

(#36045) pohár


pohár
félisten

és Agüero is visszatért, királyság :C

Morata miért jött le? láttam, hogy van egy szép monokli a bal szeme alatt, megsérült?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36046) cyberkind válasza pohár (#36045) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, szerencsétlenül arcon csapta magát, visszapattant a keze. :U

Paranormal Cocktivity

(#36047) kutkut válasza cyberkind (#36044) üzenetére


kutkut
addikt

A szép volt, az "enyhén" túlzás sajnos... A középpályára nagyon hiányzott Modric, sokszor nem tudták kihozni a labdát a saját térfelükről. A támadórészlegből szinte csak Isco játszott jól. Meg Jesé, csak hozzá alig jutott el a labda. Mondjuk úgy nehéz nagyot alkotni, ha a többieknek a másik szélre kell passzolniuk... ;] Di María rúgott egy gólt, de egyébként élete egyik legrosszabb meccse volt... Volt pár labdavesztése, a védelmi munkája meg egy nagy 0-val egyenlő, és akkor még finom voltam. :)) Bale jó lett volna, ha egyszer is beindították volna...
Persze tudom, hogy direkt volt ilyen tartalékos a csapat, és annak a játéka, így is simán hozták stb... Csak azért morgok, mert elraboltak ~2 órát az életemből. :P:))

Meizu MX3 32GB

(#36048) cyberkind válasza kutkut (#36047) üzenetére


cyberkind
félisten

Irónia volt. :D
De félelmetesen látszott Modric hiánya, nagyon fontos alappillére lett a csapatnak, Bale-re meg szartak rá, de főleg azután hogy emberhátrány lett, szerencsére én csak a 2. félidőt láttam. :)
Ne féljünk, vasárnap 5-kor Chelsea-MU. :))
(itt azért reménykedem mert a MU bűn rossz)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36049) kutkut válasza cyberkind (#36048) üzenetére


kutkut
addikt

Gondoltam. :D

Sima United győzelem várható... :U

;]

Meizu MX3 32GB

(#36050) cyberkind válasza kutkut (#36049) üzenetére


cyberkind
félisten

Eretnek! :D

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.