Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83001) DopeBob válasza Egon (#82999) üzenetére


DopeBob
addikt

Fiola serult, kb nincs mas. Mennyivel lett volna jobb 11 emberrel vedekezve kiesni, esetleg 0-1 utan? Respect, higy nem alltak be, semmi ertelme nem lett volna.

MZ/X

(#83002) B0V9B válasza Egon (#82999) üzenetére


B0V9B
tag

Szerintem Izland és Portugál ellen jó volt, ma közepes. Sajnos ő középen lenne eredetileg, de kényszerből nem játszott rosszul ott. Fiola és Kleinheisler kiesését már nem bírta el a csapat. Ez van.

Egyébként nem írsz rosszat, szerintem Juhász már nem valami gyors, helyette bement volna Lang középre, szélre Lovre, Lovre helyett elől meg Németh vagy Stibi.

(#83003) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Szép volt fiúk, egy ország büszke rátok! A károgók meg ismételten kapják be! ;]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#83004) NyxNyxNyx válasza hobizoli (#82995) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

10 éve meg sem próbáltak normálisan passzolgatni, csak felkúrták azt lesz valami. Mióta magyar meccseket nézek, a mostani csapaton érzem először azt hogy fociznak és van terv, van taktika. Régebben meg semmi elképzelés, csak meccs után fejvakarás, hogy mégis mit kúrhattunk el?

Volt rá jópár éved, hogy kritizáld a válogatottat, ne most tedd...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#83005) gyuromoj


gyuromoj
veterán


Köszönök szépen mindent, amit ezen az EB-n kaptam a magyar csapattól. 27 évesen ilyet átélni, sajnos még a legvadabb álmaimban sem gondoltam.
Remelem innentől kezdve tényleg nem kel évtizedeket várni es mar a VB selejtezők végére is lehet készülni az újabb utazásokra! :R

Tibi
A képet küldeném minden karogonak!!! ;) :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#83006) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#83007) hobizoli válasza B0V9B (#82997) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem vetted eszre, hogy amikor 2-3 passzbol elorement a labda, akkor pikk-pakk ott voltunk mi is az o 16-suknal?
ezt csinaltak ok is, felezovonaltol megindul elore a jatek, befut es kapja is labdat
de nem indult be senki a passzsavokba
inkabb keresztben elpasszolgattunk meg onnan vissza sajat terfelre
wow :U
nekiallnak a felezovonalnal is oldalt kiharomszogezgetni, meg visszafele jatszani, azzal csak egyhelyben all a jatek es kozben visszazar a vedelem, de 80m-rol meg rohadt nehez kapura rugni is
utana mar sokkal nehezebb atjatszani a felallt vedelmet, ha nincs meg a tempoelony se
meg neha ugy passzolgattak hatul, mintha mi vezetnenk es huzzuk az idot :(((

több drón kell ;P

(#83008) szab.tam válasza hobizoli (#82995) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezzel most nem leszel népszerű. :N
össznépileg megcsinálunk. :D

***

(#83006) Tibiajax
örülünk vincent? :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#83009) grabber


grabber
addikt

Gratulálok a fiúknak!

De az nagyon zavart,hogy az első 10 percben már mondtam a körülöttem lévőknek,hogy nagyon szar a védekezésünk. Egyetlen párharcot nem nyertünk,míg eddig Gera remekelt ebben. Nem fogtuk az embereket,simán átvették a középpályán a labdát. Nem jól helyezkedtünk,mert simán bepasszolták mögénk. A góloknál meg egyetlen védő nem volt a közelben. Hazard 3 ember mellett elviszi,az meg komolytalan.
Támadások szépek voltak. De leginkább a labdakihozatalok tetszettek. Már-már Real Madridos stílusban tartották meg a labdát néha. Nem elrúgták,mint pár évvel ezelőtt. A kapura lővéseket szélre kell rúgni és akkor be is mennek. Vagy el kell találni,aklor még inkább. Belgáknak ez összejött,bekünk nem. Portugáloknál szerencsénk volt. Most nem. Csoportkörben is szerencsénk volt. Szerintem ez így volt jó. Fociztunk,nyertünk,továbbjuottunk és egy nagy ellenféltől meg tanulhatunk.

Mostantól csak így tovább :)

(#83010) forceberg válasza NyxNyxNyx (#83004) üzenetére


forceberg
veterán

Szép volt, fiúk! :R

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83011) Turbolada II válasza grabber (#83009) üzenetére


Turbolada II
őstag

Király Gábornak és Hajdú B.-nek jár a tisztelet. Ők magyarként tudnak megnyilvánulni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#83012) szami777 válasza NyxNyxNyx (#83004) üzenetére


szami777
addikt

+1

___
Csak azért sajnálom, hogy vége lett ennek, mert tényleg boldoggá tett ez több 10 millió magyart, és ez az eufória tarthatott volna örökké.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#83013) Tibiajax válasza szab.tam (#83008) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de nyugtass meg h megtetted a belga 1.6os oddsos győzelmet nagyobb pénzzel..
:D

(#83014) hobizoli válasza villamos (#82998) üzenetére


hobizoli
nagyúr

marha vicces, de mai fociban a kello sebesseg is sokat szamit
lathattuk is, hogy a meglete mire vezethet, megvan a tempoelony es annyi is eleg lehet adott esetben

nezd meg a Bale-t
nem egy kifejezett cselezogep, de g*ci gyorsan tud futni, es odaer miatta ahova kell
a vilag egyik legjobb es legdragabb jatekosa is ezert perpill
nem lemarad 1m-l, hanem pont ott van, pont akkor, mert odaer

vagy a vedok kozott regebben a Roberto Carlos, hat aki mellette elment a labdaval, az mar tudott vmit
o amugy 10sec kozepe idot futott 100m-n
gondolj bele, egy honap mulva kb meg az olimpiai dontoben is lesz olyan futo, aki versenyzokent 10sec feletti idot fog futni, es o neki ez a munkaja, ebbol el tizenakarmennyi eve

jo lesz ez a csapat, csak van meg fejleszteni valo azert :C de az elorelepes megkerdojelezhetetlen (c) :K

de vegre nem azokbol a klikkesedett magyar balf@szokbol allok kozul vezeti vmelyik aktualis senkihazi

több drón kell ;P

(#83015) mekker


mekker
őstag

Jó meccs volt sok érdekes helyzettel. Az utolsó két gól már szimpla "alázás" volt, de egy 2 - 0 / 3 - 1 -et teljesen reális eredménynek éreztem volna. Túl nagy kockázattal játszottak a végén, bár az 1/0 megőrzése sem lett volna sokkal hasznosabb (mondjuk ez a végjáték azért akkor is fejetlenségnek tűnt nekem, mégha be is fért így pár extra támadási lehetőség).

Nem drukkerként is adott valamit ez az 1-2 hét, nem is tudom miért kell ennyire az alkalmi nézőket cinkelni. Gomdolom itt egy olyan ember sincs, aki nem követ bizonyos sportokat, de mondjuk egy olimpiát, vagy mondjuk egy snooker-tornát végig tol, esetleg még "szakért" is.
Szomorú látni, hogy sokan indokolatlanul túltolják, meg azt is, hogy a rosszindulatúságra (CR, szomszédaink alázása, kva bírózás, stb) egyből rákapnak, de hát sok mindennel így vannak az emberek.
Ezután sem fogok klubmeccseket nézni, stb, de kicsit más szemmel fogok tekinteni a válogatott meccsekre, mert végre mutattak valamit. Mi is és a többi kisebb csapat is.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#83016) hobizoli


hobizoli
nagyúr

mondjuk jo latni, hogy mar nem a 60.perctol kerik a lelegeztetogepet, mint meg par eve

ha a hazai bajnoksagban is megprobalnak az ottani edzok a jatek tempojat gyorsitani, az nem lenne baj, hogy hozza legyenek jobban szokva ehhez a sebesseghez, ami ma volt
meg az jol johetne mas csapatok ellen nekunk is

azert pl a svajciak is nyomtak egy tempot meg a 75-80 perc korul is

több drón kell ;P

(#83017) thomeef válasza mekker (#83015) üzenetére


thomeef
őstag

Nah végre egy értelmes komment, adom + :R

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#83018) forceberg válasza hobizoli (#83014) üzenetére


forceberg
veterán

Sajnos most megkaptuk az elején a gólt, ami mindent eldöntött.
Egy ilyen pontrúgás itt mér nem fér bele, elmegy rajta a meccs.
Sajnos Storck nyerőembere valamit elkúrt a bemelegítésnél, ez sem fért bele.
Pintér jó, de érkezésével a Fradi stabilitása is esett.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83019) grabber válasza hobizoli (#83014) üzenetére


grabber
addikt

Bale 100m sprint 11.4 sec elméletileg.

(#83020) máyköl


máyköl
veterán

Azért ez rengeteget adott az országnak, de jómagamnak is.
Most éreztük igazán, mitől is vagyunk mi igazából megfosztva. De jó lenne rendszeresen résztvenni a világversenyeken...
Azt pedig, hogy számomra teljesen vadidegen emberekkel, egymás nyakába ugorva, átkarolva, átölelve a másikat közösen énekeljük, hogy ria ria hungária, azt még saját magamból sem néztem ki. :DDD

Talán Király Gabinak volt igaza... Ez a csapat elfáradt. 3 meccsen keresztül bravúrt mutattak be, de ennyi volt bennük. Ettől függetlenül minden elismerésem nekik!
Egyet sajnálok csak: ez a magyar csapar nem érdemelte meg, hogy az Eb legnagyobb gólkülönbségét kapja!

(#83021) B0V9B válasza máyköl (#83020) üzenetére


B0V9B
tag

Azért elnézve a 2 évvel ezelőtt 7-1-es német-brazil elődöntőt, vagy az előző EB döntőt (spanyol-olasz 4-0), még a végén is lehetnek nagy különbségek csapatok között. Azért a brazilokra vagy az olaszokra azt nehéz lenne rásütni, hogy hülyék a focihoz vagy ne lennének jó játékosaik.

(#83022) forceberg
Így van, a mai is elég túlzó volt az összképet nézve. Azért Böde felhozatala Juhász helyett már eléggé tökönszúrás szerű volt. Más kérdés, hogy a 2-0-al is ugyanúgy kiestünk volna, mint a 4-0-al.

[ Szerkesztve ]

(#83022) forceberg válasza B0V9B (#83021) üzenetére


forceberg
veterán

Ez van, amikor nem belenyugszol az 1-2-0-ba, hanem próbálkozol tovább! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83023) forceberg válasza B0V9B (#83021) üzenetére


forceberg
veterán

Sajnos egy pontrúgásnyi rövidzárlat megpecsételte sorsunkat.
De ott voltunk és élveztünk minden pillanatot.
:C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#83024) Vladi válasza schawo (#83000) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

"EB összes csapatát végignézve max háromnak lehet komoly esélye ellenük"
Mondasz valamit. :U

Talán még kettő van, aki 60 percet bírna ellenük. Meg persze mi, akik 77 percig meccsben voltunk. :DD
Megszorongtani a torna esélyest, azért nem kis tett. :)

Mi előre tudtuk hogy ez lesz Ebédre hízott patkány Gyere siessünk Indul az expressz Nézzük meg Milyen a Balkán

(#83025) Rypejakten válasza TechN7ne (#82954) üzenetére


Rypejakten
addikt

mindig is sejtettem, hogy ritka nagy genetikai baklövés vagy, de most ez abszolút kicsúcsosodott, nem csalódtam. :DDD remélem a VGA topikban is szakértesz még, szükség van mindig is elrettentő példára a fiatal felnövekvő PH generációknak.

hobizoli: Erősek vagyunk fizikálisan, de nagyon lassúak. A keretből ketten, Lovrencsics és Guzmics ütik meg azt a sebességminimumot, ami a posztjukhoz elengedhetetlen. Dzsudzsi szélső, de gyorsul a futballvilág, az ő sebességét bármelyik mezőnyjátékos hozza, kikoptak már a lassabb, de technikásabb wide midfielderek (meg maga a WM poszt is) mint Beckham vagy Figo. Nálunk nincsenek kiemelkedő egyéni teljesítmények, csapatként működött jól a válogatott, es muzsikált jól a csapatként elég gyenge osztrákok es portugálok ellen.
En épp ezért vagyok baromira büszke rájuk, mert a 8 közé csak es kizárólag olyan csapatok jutottak tovább, ahol az egyéni villanásokra tudnak alapozni.

Tibiajax: Kádár jól védekezik, de relatíve lassú (Hazard őt is megette volna), fejjel max átlagos, és abszolút híján van minden létező offenzív kvalitasnak, amit elvárnak egy XXI. századi fullback-től. Topcsapatba sehova se ferne be. _még_. Ez a Burnley kiváló ugródeszka lehet, ha hajlandó melózni a posztjáért es fejlődni.

[ Szerkesztve ]

(#83026) TechN7ne válasza Rypejakten (#83025) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Mi van? :Y

Ki szólt hozzád és te egyáltalán miről beszélsz?

(#83027) Cartevo válasza TechN7ne (#83026) üzenetére


Cartevo
őstag

(#83028) szab.tam válasza Tibiajax (#83013) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:N
más elképzeléseim voltak.
pl:
Magyarország - Belgium Mérkőzés alakulása Hazai vezetést szerez és vendég 14,25 Vesztes

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#83029) Sdi


Sdi
addikt

Szép volt fiúk :R

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#83030) cyberkind válasza Tibiajax (#83006) üzenetére


cyberkind
félisten

Mennyivel jobb lett volna a drága Szlovákok ellen. :U

Paranormal Cocktivity

(#83031) Eastman


Eastman
őstag

Szép volt fiúk! Köszönöm a szép meccseket! Gratulálok a csoportelsőséghez!!!!!!!!!!!!!

Nagyot mentetek!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#83032) sziku69


sziku69
senior tag

Ezt írta a Belga ügyfelem.
"The Hungarian team was the big surprise of this competition ... only good comments in Belgium for Hungarian football !"

(#83033) cyberkind


cyberkind
félisten

Messi 2 év múlva a VB-n ha Argentína kijut otthon fog szépen pihizni vagy vakációzni valahol, ennyi volt válogatott. :)

(bocs ha volt :D )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#83034) wednesday


wednesday
őstag

Jól játszottunk. Az tetszik, hogy mi nem a buszparkolós kiscsapatok közé tartozunk. Ez a játékfelfogás tetszik.

Abban okos volt a Storck csapat, hogy nem rohantunk ész nélkül előre. Tisztába voltak a képességeinkkel, hogy esélyünk nincs lekontrázni egy belga válogatottat. Inkább építkeztünk szépen. Ebből volt a legtöbb helyzetünk. A problémáink a labdavesztések voltak középen.

A belgák is okosan játszottak ellenünk és ez döntötte el a mérkőzést. Nem sima erőfölény volt csak. Nem rohantak le minket, ők is védekeztek, viszont labdaszerzésnél megindultak, mint a gőzhenger és a visszafutó védelmünkre rohantak rá, nagy sebességgel.

Jó volt látni, hogy van koncepciónk. Tudom, hogy sok 4-et bekapni, de a végén mi már csak mentünk előre a szépítésért. Akkor ez már nagyon benne volt.

(#83035) WayneGace


WayneGace
őstag

A probléma az volt szerintem, ami az első gólnál jól megmutatkozott. Azaz két belga szabadon megy a labdára mögöttük meg egy sor magyar játékos nézi, hogy mi történik. 10. percben pedig még nem lehet fáradságra fogni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#83036) wednesday válasza WayneGace (#83035) üzenetére


wednesday
őstag

Lehet lest akartak, mert tőlük lesen lettek volna. Alul volt 2 magyar védő akik előrébb voltak. Akkor már csak azt tehették volna, hogy szándékosan löknek a 16-oson belül.

(#83037) adise


adise
őstag

Középen ki szokott lemaradni? Most az első belga gól, majd a második.. Ronaldo fejese, ill azon a meccsen is több hasonló középre adott labda, ahol több ellenfél játék egyedül, tisztán fejelhetett..

Ettől függetlenül, szerencsével simán lehetett volna ez is X. Végén kinyiltak nagyon a magyarok jött is a gól. De nem mindegy akkor hogy 2 vagy 3? Muszáj volt támadni.
Ha beparkolják a buszt akkor meg amiatt panaszkodnának az emberek, hogy nem is akartunk nyerni!

(#83038) marositech


marositech
senior tag

SZÉP VOLT FIÚK!!!

Köszönöm, hogy 2 héten át annyi alkoholt ihattam, hogy már szinte megutáltam.
Köszönöm, hogy másodszor,harmadszor,negyedszer, ötödször megtapasztaltam, milyen nagykörúton önfeledten ünnepelni.
Köszönöm, hogy most már tudom kire számíthatok közös meccsnézésekre, akikre nem, annak boldog anyák napját. ;]
Köszönöm fiúk!

Meccs: Langot senki nem piszkálta, nagyon pocsékul játszott. Gerát a belgák simán semlegesítették. Számomra még mindig érthetetlen, hogy Németh, Böde és Nikolics miért lett mellőzve. :O

Úgy gondolom, leraktuk az alapot, onnantól lehet már építkezni! Jönnek Bese, Mervó és a többi titán.
Októberben találkozunk!
Hajrá MAGYAROK! :R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#83039) sziku69


sziku69
senior tag

Rég láttam ennyi taxit kifele a gyorsforgalmin. Lehet hogy szállingóznak hazafele a szurkolók?

(#83040) KAMELOT válasza marositech (#83038) üzenetére


KAMELOT
titán

Marha szép volt. Jól elbaxták a védelmet. Simán nyerhettek volna, ha a focira koncentrálnak. Ehelyett bénáskodtak.

(#83039) sziku69: Sok a pénze az embereknek, hogy mindenki taxival megy. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#83041) marositech válasza KAMELOT (#83040) üzenetére


marositech
senior tag

Jajaja, kb. a 20. percben rájöttünk, hogy a belgák bal szélsője szépen elsétálhat oda ahova akar.
Juhászt nem is értem mi dolga volt ott. Bese pedig simán játszhatna Lang helyet...
De megmondom: mi elértük a határainkat, sőt át is léptünk.
Következő lépés, az amikor 1-2 játékost kéne sprintben fejlődniük.
Szintet akkor fogunk lépni, amikor a középpályások feltudják mérni a helyzetet mérkőzés alatt, akár a perc törtrésze alatt, hogy az ellenfél mit akar, hova tör és ahhoz igazítja a csapatot.
Ha az megvolna, akkor azt mondanám, hogy a belgák ellen 0-0-t kaparnánk ki és nem 4-0-t.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#83042) DopeBob


DopeBob
addikt

Mosolyogjatok már, el vagytok kókadva baszki, hát ez egy szép Európa-bajnokság volt, ez nagy élmény volt, ezt mindenkinek így kell felfogni. Ebben most ennyi volt benne. - Dárdai Pál

:R

Durva, hogy azon siránkoznak emberek, hogy ha itt nyerünk, akkor Wales már sima ügy, és meglett volna a bronz :C

MZ/X

(#83043) Ijk válasza wednesday (#83034) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jól játszottunk? Kaptunk 4-et és nem rúgtunk egyet sem.
Harmadik gólnál vagy 8 játékosunkat iskolázta le a belga 10-es. Szalai borzasztó gyengén muzsikált, ellenben Király nélkül nagyon csúnya vége is lehetett volna.
Középpályánk átjáróház volt, védelem főleg bal oldalon gyenge. Jóformán minden belga megindulásból kapuralövés lett. Itt nem a végéről van szó amikor tényleg a becsületgólért küzdöttünk, ott nyilván benne volt a pakliban az a 2 kontragól. Hanem az egész meccsről.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#83044) DS39 válasza DopeBob (#83042) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ha ezt a belga csapatot legyőzzük, az EB-t is megnyerhettük volna kb.
de sajnos ettől a szinttől még nagyon messze vagyunk.

(#83045) Napfénysüti válasza DS39 (#83044) üzenetére

Ez a belga csapat marhára nem a mi szintünk ezt szerintem is be kellene látni. Ha tőlük csak 1 góllal kaptunk volna ki már az is nagyon szép teljesítmény lett volna. Előzetesen én is 2 gólos vereségre számítottam. A védelem tegnap amúgy nagyon nem volt a toppon, persze a másik oldalon akadtak klasszis játékosok amilyenekkel mi ugye nem rendelkezünk.

Més que un club!

(#83046) #16514048 válasza KAMELOT (#83040) üzenetére


#16514048
törölt tag

Gondolom te sem nézel sok focit, de a szakértés megy. :U

Beleadtak mindent, amit tudtak, a belgáknál világklasszis játékosok vannak, sajnos mi csak ennyire vagyunk képesek ellenük.
Lehetett volna 0-2 is a vége, ha beállunk a végén védekezni, de annak mi értelme lett volna? Pont hogy próbáltak akkor is focizni, támadni, hátha összejön egy becsületgól. Sajnos ilyenkor benne van, hogy kontrából kapunk egy gólt, fôleg ha olyan játékosok vannak az ellenfélnél, mint Hazard, aki bármelyik védelmen képes átrohanni egyedül is, amikor jó formában van.

A 2. gólig tisztességesen álltuk a sarat, voltak nekünk is helyzeteink, megtettek a fiúk minden tôlük telhetôt. De persze, biztos simán nyerhettünk volna a Fifa-világranglista második helyén lévô csapat ellen, ha a focira koncentrálnak és nem bénáznak. :DDD

Köszönjük az elemzést, téged is várunk vissza két év múlva a VB-n, gondolom addig nem látunk errefelé.

(#83047) KAMELOT válasza marositech (#83041) üzenetére


KAMELOT
titán

Ahogy írod. Ha fel tudod mérni az első pár percben, hogy játszik az ellenfél akkor semmi gond. Másik meg mindenkinek 1 emebert kellett volna fogni és nem engedni passzolni az ellenfelet, így simán tudtak volna gólt is rúgni a magyarok. Meditálni kellett volna a meccs előtt felkészülni főleg pszichikailag. Nem volt meg itt az eredmény!

(#83046) kdavid94: Elmondom 15 évig fociztam hobby szinten, azaz kapus voltam. Sajnos most már mások a prioritások. És akkor mivan ha világklasszisok vannak ott? Ugyan úgy fociznak mint a többiek. ha fog mindenki 1 emebert nicns esély!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#83048) L_YKing válasza KAMELOT (#83047) üzenetére


L_YKing
addikt

Uuuha... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#83049) DS39 válasza Napfénysüti (#83045) üzenetére


DS39
nagyúr

ilyen mi lett volna ha kategórián gondolkoztam, ha ellentétes taktikával játszunk és berakjuk a buszt a kapu elé, akkor is nyernek legalább egy góllal. el nem tudom képzelni, hogy 90-120 percig bírjuk, és ha bemegy egy, utána jött volna több is mert összeroppan az alaptaktikánk. de szerencsére azt gondolom, hogy pozitív oldalát mutatta meg a csapat, és játszani próbált, ennyi sikerült. kis szerencsével lehetett volna 2-4 esetleg 2-6, ha a két kapus nem véd ilyen jól.

(#83050) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Várható volt, hogy, ha támadnak a magyarok, akkor előbb utóbb bekapnak egy kontrát. A végére azért nem volt értelme felhozni egy Nikolić-ot, mert ott is 100%-ra lehetett tudni, hogy már az első 70 percben sem bírt a védelem a belgákkal, vagyis úgy tettek fel támadót, hogy arra alapoztak, hogy a belgák még 2-3-t rúgnak, és majd Nikolić rúg 4-t kb 20 perc? alatt.
Szerintem a jó taktika az lett volna, ha marad az arány a védelem és a támadó játékosok között, csak 70. perc körül frissít, mint a belgák, vagyis a legfáradtabbakat cseréli frissre. Arra, hogy ezzel találnak 1-et vagy 2-t, nagyobb esély lett volna, mint, hogy a Nikolić rúg 4-et.
Azt mondják, hogy nincs értelme ráülni 0:1-re, de szerintem még mindig jobb, mint így kinyitni a védelmet. A két öngyilkos taktikából a kontrás belgák ellen szerintem rossz húzás volt.

Az egész meccsre nézve, ezt a belga csapatot egy gyengébb csapatnak nem szabad letámadni: mert sokkal veszélyesebbek a belgák kontrából, mint felállt védelem ellen. Ez marha látványosan kijött, szinte tanácstalanok voltak, amikor nem voltak legalább 1-el többen a támadásnál, persze nyilván magukhoz képest nézve.
Nem láttam a belgák első 2 meccsét, de szerintem azért játszottak egyre jobban, és a magyarok ellen a legjobban eddig, mert azt a játékokat játszhatták, ami a saját stílusuk, ami nekik a legoptimálisabb. Ha kérhették volna, hogy hogyan játszanak a magyarok, akkor pont ezt kérték volna: lehetőleg támadjuk le őket, és legalább 1-el kevesebb emberünk érjen vissza a kontrájuk ellen.

Egyébként nyilván nem volt esélyünk, mert a 90 perc nagyon sok idő, képtelenség tartani őket, 1-et 11 védő ellen is belőnek. Ha sikerült volna a 11-esekig eljutni, akkor pedig kijött volna, hogy van egy csomó egyénileg pazar emberük, valamint, hogy még a kapusuk is valószínűleg TOP.

Lehet, hogy jobb lett volna egy 2. vagy 3. hely a csoportban, hogy ne velük kerüljünk össze?

Amire mindenképp jó volt a meccs, hogy ebből ki lehet elemezni, hogy mi kell még ahhoz, hogy ott legyünk. A másik, hogy remélhetőleg innentől kezdve egy románok ellen nem fog beszarni a csapat, hanem úgy lesz vele, hogy volt pár nehezebb meccsük, miért ne nyerhetnének a románok ellen.

Ami nagyon jó volt, hogy cseleztek, trükköztek is a magyarok, ami a magyar stílus része volt annó, ahogy a sok rövid pontos passz. Ami nem tetszett, hogy sok volt a hiba, amit én továbbra is egyszer a taktika számlájára írok, valamint, hogy belgák belekényszerítették őket a hibákba. (elfáradtak, és egyébként is egy majdnem B csapat volt fent, 2 játékos is hiányzott, akik valszeg végig fent lettek volna). Kevés volt a megy ahova megy labda, amit szerintem teljesen hanyagolni kellene. Amikor Király csak kirúgta a franca, az 100%-ban egy belgának ment, és onnan rögtön támadtak is, mert ezek nem tökölnek, nem várják meg, hogy felállítsa a magyar csapat a védelmet. (Ezen mindenképp csiszolni kell, hogy optimalizálják valahogy, hogy gyorsabban vissza tudjon állni a védelem.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.