Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126701) Ringman válasza venember83 (#126696) üzenetére


Ringman
nagyúr

vecino egy ostoba favágó, aki néha szerez egy kulcsfontosságú gólt, de pontatlanul passzol még 5 m-re is.

a dybala-godin esetet kb nem fújta volna le senki (főleg hogy dobott egy neymart), lukaku kezezése (amikor rárúgták) kérdésesebb, az fújható lett volna.

handát meg többek között pont a bekapott gól miatt nem tartom klasszisnak, csak egy nagyon jó kapusnak.

[ Szerkesztve ]

(#126702) simondr válasza DeathAdder (#126700) üzenetére


simondr
senior tag

nem szokásom :D néha megnézem a Real - Barca meccset, de azt is csak azért hogy ne látástól vakulásig PL-t nézzek :U

(#126703) Ringman


Ringman
nagyúr

Godin out :(

(#126704) KisTücsök


KisTücsök
addikt

És ha most visszagondolok arra a mu - chelsea 4-0-ra. lol

(#126705) Citroware válasza KisTücsök (#126704) üzenetére


Citroware
addikt

Az az eredmény nemigen tükrözte a meccs képét.

(#126706) venember83


venember83
nagyúr

Baszki, úgy örülnek, hogy csak arra tudok gondolni, hogy nem hittek ők sem a győzelemben. Persze van is minek örülni, de azért ennyire mégis kicsit meglepő. Nem nagyon láttam ilyen örömöt bajnoki győzelem után mostanában.

(#126707) Ringman


Ringman
nagyúr

a mai meccsen felmerül a kérdés, hogy lehet egy emile heskey/john carew-klón játékos az inter legdrágább igazolása.

a juve sajnos megérdemelten nyert.

vsz. ha a barca elleni meccset leadtuk volna, akkor nem húzódik meg 2 játékos is ma.

(#126708) Citroware válasza venember83 (#126706) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig nincs itt semmi érdekes látnivaló, már a szezon előtt eldőlt ez a bajnokság is, mint ahogy az összes többi. Egyedül a PL-ben történik valami, meg talán a La Ligában hátha most a Real visszaváltja a Barcát, de ennyi. (a Bundesliga is érdekes egyelőre, de a végén úgyis mindig a Bayern húzza be)

(#126709) venember83 válasza Ringman (#126707) üzenetére


venember83
nagyúr

Conte nem szokott leadni meccseket.

(#126710) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Azért be lehetne fűzni az "időt kell adni Ole és Emerynek" oktatót hogy Conte mit lépett előre az Interrel 2 hónap alatt...

Juve így is más szint nyilván, nekik sétagalopp ez a liga (nem tudom mennyire lesz hátrányuk abból hogy ennyire cé körüli pályára vannak állítva, majd ha egy azonos erősségű csapattal találkoznak kiderül)

(#126711) bagyulajuve válasza simondr (#126699) üzenetére


bagyulajuve
addikt

láttam hasonlókat már nem egyszer az istenített PL-ben is
Sandro meg minden, csak nem láma, de mindegy

jobb, ha maradsz a PL-nél :P , én meg maradok a Serie A-nál ;)

Resistencia eterna

(#126712) simondr válasza bagyulajuve (#126711) üzenetére


simondr
senior tag

Na ezt benéztem, nem ő köpött hanem a Douglas Costa... azzal a palival mi van? Le lett selejtezve?

(#126713) bagyulajuve válasza simondr (#126712) üzenetére


bagyulajuve
addikt

amikor játszik, az egyik legjobb, de sokszor sérült...

Resistencia eterna

(#126714) mephi666 válasza simondr (#126699) üzenetére


mephi666
nagyúr

...na, ezért nézek én angol focit... ott ha pl egy milner a földön marad, akkor tényleg baj van :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126715) venember83 válasza mephi666 (#126714) üzenetére


venember83
nagyúr

Milner - Dybala párhuzam. Kemény. :)

(#126716) mephi666 válasza venember83 (#126715) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak egy példát mondtam, amúgy csatár poszton se sok fetrengést meg színészkedést látni az angoloknál (nem konkrét játékosokat akartam összevetni, csak hogy "milner-kaliberűből" van több tucat: ha ők lent maradnak, akkor ott tényleg baj van) :K olaszoknál/spanyoloknál viszont ez inkább jellemző...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126717) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szép reggelt mindenkinek !!!!

(#126718) Ringman válasza Tibiajax (#126717) üzenetére


Ringman
nagyúr

az jól látszott a tegnapi és a szerdai meccsen, hogy az egész pályás letámadás azért zavarba tudja hozni a csapatot, ilyenkor az sem segít, hogy handa nagyon gyenge lábbal, jó lenne ha az utódja labdaügyes lenne. + az első gólban úgy érzem benne volt.

(#126719) venember83 válasza Tibiajax (#126717) üzenetére


venember83
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#126720) Tibiajax válasza venember83 (#126719) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azon szoktam gondolkodni, ez a dybala gyerek hogyan lehet ilyen jóképű?..
xd transfermarkt szerint '93as, tehát 26éves, de simán még mindig 19évesnek mondanám

Ringman figyelj.. :) lehozták az egyetlen embert, aki lát a pályán előrefelé ill.valami konkrét veszélyt jelent a támadásoknál.. ppppont az az ember sérült meg és veszítettük el. ott végünk is volt, ezt akkor már tudtam. gyors megvártam még a bájgúnár gólját, mert egyértelmű volt h érkezni fog, csak rövid idő kérdése -nagyon gyorsan érett-, megrúgta, el is kapcsoltam.. elég volt ebből ennyi bőven

érdekes volt, h húsz perc után véletlenül csak visszakapcsoltam, aztán néztem, még mindig 1-1. na bzmeg mondom :D de a végső nyertes személye nem volt kérdés
megmondtam, e meccs után vissza fog állni a világ rendje. egy utóbbi idők leggyengébb juventusát sem sikerült nem hogy legyőzni, de..
hááá ez van
forza juveeee és igáááiiny

(#126721) venember83 válasza Tibiajax (#126720) üzenetére


venember83
nagyúr

A második félidő eleje alapján simán megfogadtam volna egy döntetlent, úgy tűnt, hogy az mindkét csapatnak jó, vagy legalábbis nem rossz. De Sensi nélkül eléggé tanácstalan lett az Inter.

(#126722) Tibiajax válasza venember83 (#126721) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen..... eléggé

(#126723) Ringman válasza venember83 (#126721) üzenetére


Ringman
nagyúr

sensi cseréje a borja/vecino/gagliardini hármas közül kerülhetett ki, elég sovány így ez. utóbbit sajnálom, mert eléggé leépítette spal, pedig van benne potenciál, miközben conte felhalmozott egy csomó szélsőt (lazaro, biraghi, asamoah, candreva, dambrosio, dimarco), de eddig hárman játszottak közülük 90 percnél többet.

+ az az igazság, hogy skriniarnak elég idegen a 3 védős felállás, godin és devrij jobban alkalmazkadott a rendszerhez.

(#126724) bagyulajuve válasza Ringman (#126718) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azért az egy viszonylag közelről jött, erős lövés volt, ami ráadásul a védő lábai között suhant el

Resistencia eterna

(#126725) venember83


venember83
nagyúr

(#126726) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

örök kérdés
meddig száz százalékos egy inter?
amíg a nem jön a juve

(#126727) venember83 válasza Tibiajax (#126726) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy a Slavia, nemzetközi színtéren... Conte vezetésével (sajnos) nincs lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#126728) DeathAdder válasza mephi666 (#126716) üzenetére


DeathAdder
veterán

ezt magasztalom én is az angol ligában, persze volt már rá példa hogy egykét latínó elkezdett fetrengeni, de nem jellemző, azt még a saját szurkolóik sem díjazzák, suárezt is ezért szétszedték párszor, aztán gerrard is közölte vele, hogy nem igazán kedvelik ezt a fajta viselkedést arrefelé :DDD

bár teljesen kinőni sajnos nem tudta, de határozottan mérsékelve volt az angol ligában

[ Szerkesztve ]

(#126729) Ringman válasza bagyulajuve (#126724) üzenetére


Ringman
nagyúr

úgy gondolom ezeknél a helyzeteknél válik el, hogy ki klasszis és ki csak jó/nagyon jó kapus.
de az igaz, hogy nem volt szerencsés a kapus szempontjából a lövés.

(#126730) ImAxRap válasza DeathAdder (#126728) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

La Ligaban meg a kutya nem szól rá, hogy nem kellene. Csinálja is szépen a "dolgát". Iszonyat antipatikus játékos, Busival meg Piquevel kézenfogva. :DDD Nem a Real szurkoló beszél belőlem, hanem a foci szerető. :U

"Minden szavam magamról vall."

(#126731) BenHans


BenHans
addikt

Sajnos nem engedték, hogy felhúzzák Massát egy közeli lámpavasra, mert több mint két órával a meccs vége után rendőri kísérettel hagyta el a stadiont.
Természetesen arra sincs magyarázat, hogy a kamutizijüket közvetlen megelőző tévesen megítélt szabadrúgásnál miért engedte, hogy a támadó féltől is beálljanak a sorfalba...
Elméletileg ilyet már nem lehet.
Jól fizetett a gólos x.

De este legalább a juve behúzta, így nyugodtan fekhettem le aludni. :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126732) DeathAdder válasza ImAxRap (#126730) üzenetére


DeathAdder
veterán

Latin focit nem is ezért szeretik, angoloknál meg vannak a rohadék favágók akik szándékosan sérülést okoznak. Bár ez utóbbi szerencsére erősen kihalóban van, és látjuk azért hogy a latinok is tudnak kulturáltan focizni ld. sziti :)

Lajos zseniális játékos mindmáig, de tény hogy világ életében egy alattomos pöcs volt, aki a saját nagyanyját is a villamos alá lökné az ülőhelyért, akinek minden egyes labdaérintésén az élete múlik, és akibe semmiféle szégyenérzet nem szorult.

A Liverpoolban (és az Ajaxban) ehhez képest viszont legalább látszott rajta, hogy igyekszik limitálni a faszságait (Kenny büntette is érte), érződött, hogy a környezete is presszionálja a normális viselkedésre, ami persze lehetetlen, mert időről-időre kibukott belőle az irdatlan surmó.

Amióta Barcában játszik ez a szégyenérzet elpárolgott belőle. A rohadék húzásait mintha csak rendszerbe illesztették volna, hogy igen fiam, ez az, lihegj csak bele nyugodtan a bíró szemgödrébe két centiről, miután gyomorszájon könyökölted a védődet, hogy aztán fetrengeni kezdj.

(#126733) Tibiajax válasza DeathAdder (#126732) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#126734) BenHans válasza BenHans (#126731) üzenetére


BenHans
addikt

Diawara és Dzeko is túl vannak a műtéten.
A középpályásunknak a bal térdében sérült a porc.
A semmibe sérült bele a játékvezetés szerint.

A "kapusba lökött" Pisacane esetében nem mutattak ki serülést a vizsgálatok. Ki gondolta volna?!
Mondjuk a gólt még állva megnézte, aztán két másodperccel később eszébe jutott eldőlni mint a hugyosvödör. Csodálom hogy az alakítása nem okozott károsodást...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126735) bagyulajuve válasza Tibiajax (#126733) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mi csak úgy hívjuk a Fogas :DDD

Resistencia eterna

(#126736) KisTücsök válasza Citroware (#126705) üzenetére


KisTücsök
addikt

Még mindig várom, hogy Rüdiger visszatérjen. Egyelőre azt látom, hogy a védelem borzasztó, amit némileg orvosolhat, ha már tud játszani, és ezen kívül baromi balszerencsések vagyunk, főleg nagyobb csapatok ellen. De egyébként mintha látnék némi fantáziát ebben az egészben. És amilyen formában vannak a közvetlen riválisok, egy 3.-4. hely még benne is lehet, aminek örülnék.

(#126737) BenHans


BenHans
addikt

Most lett vége az első játékrésznek, de ha valakit érdekel, még a 2. félidőre csatlakozhat.

LIVE 🔴 Germany vs. Italy | Legends Friendly with Klinsmann, Pirlo, Totti & Co. (youtube)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126738) Tibiajax válasza BenHans (#126737) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem érdekel senkit

(#126739) Tibiajax válasza Tibiajax (#126738) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na jó, én nézem :)

(#126740) vans? válasza Tibiajax (#126739) üzenetére


vans?
őstag

Mar vege Tibi. ;]

hábm bábm

(#126741) Tibiajax válasza vans? (#126740) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért néztem, h valami nem stimmel

(#126742) Richard! válasza ImAxRap (#126730) üzenetére


Richard!
addikt

Csinálja bizony... ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126743) mephi666 válasza Richard! (#126742) üzenetére


mephi666
nagyúr

ördögűző 7? :DDD ...vagyis inkább a vámpírt akarják belőle kiűzni? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126744) venember83 válasza BenHans (#126734) üzenetére


venember83
nagyúr

Igazad van, vicc volt a lökés abból a szempontból, hogy tényleg kivárta a védő, hogy gól lesz-e, s csak azután esett össze "rendkívül súlyos sérüléssel".

(#126745) Tibiajax válasza venember83 (#126744) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#126746) ImAxRap válasza Richard! (#126742) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Néztem... Szokásos forgatókönyv, 12 ziccer kimaradt, Ők meg találtak egyet. :(

Szerk. Mind a négy gól szép volt.

[ Szerkesztve ]

"Minden szavam magamról vall."

(#126747) Peterhappy válasza Richard! (#126742) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez a faszi bármennyire is egy Istenadta tehetség, egy igazi kretén. Legalábbis a futballpályákon, állítólag civilben tök normális.
Kár érte, ha alázatosabb lenne és nem lenne egy arrogáns-fetrengő idióta, kisgyerekek millióinak lehetne a példaképe.

(#126748) Napfénysüti válasza Peterhappy (#126747) üzenetére

Sajnos ezzel egyet kell értsek.
Ha azt az energiát amit a fetrengésbe, meg reklamálásba fektet a játékába tenné akkor még ennél bőven eredményesebb lehetne.

Més que un club!

(#126749) Ringman


Ringman
nagyúr

ezt figyeld tibi:

Bayern Munich forward Thomas Muller is no longer considered essential to the Bundesliga giants, with Inter looking to sign the player in January, according to German tabloid Bild via Calciomercato.com.

(#126750) vans? válasza Ringman (#126749) üzenetére


vans?
őstag

:DDD Tibi nagy napja lesz, ha ez esetleg tenyleg bekovetkezik.

hábm bábm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.