Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126251) Tibiajax válasza Citroware (#126248) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez Messi személyes statisztikáinak jót tesz, mert koncentráltabban tudja befejezni a helyzeteket, azonban a csapat játékában, az ellenfél megfékezésében ez hátrányt jelent.
neked meg tudod mi tenne jót? egy jó fél év, szanatóriumban.. de messze minden civilizációtól

(#126252) Noukoum válasza Citroware (#126248) üzenetére


Noukoum
veterán

De nyilván mivel Messi ezért világklasszis szint. Hosszú évek óta képtelen a Barca élére állni mikor kéne. Ronaldoval ellentétben.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#126253) BenHans válasza venember83 (#126249) üzenetére


BenHans
addikt

Lenne egy indiszkrét kérdésem, csak mert olyan szimpatikus volt a tegnapi Juventus...
Te mit tudsz úgy szeretni most a zebráknál, mint pl. anno Del Piero idején?
Most tekintsünk el a J brandtől pro és kontra, csak a játékra és a játékosokra célzok. Neked ők a keretben átadják, ha a címert nem látod, csak a meccseket, hogy igen, ez a Juventus?
Ne vedd támadásnak, ez csak egy őszinte kérdés.

Én tegnap egy kissé öntelt, kissé feszült, olykor durvuló semmi extrát nem mutató Juventus A/B-t láttam, akik ellen egy újonc nem teleszart gatyával állt fel, így sikerült megnehezíteni a dolgukat és talán egy x lett volna igazán igazságos.

Hogy mondjam... Régen sem szerettem a Juentust, de nem volt ilyen arrogáns mint most, voltak olyan karakterek akiket úgy lehetett utálni, hogy közben mélyen elismertük és olyanok akiket kb nem lehetett nem kedvelni legalább egy kicsit.
Most olyan érzésem van veletek kapcsolatban, mint ami az előző két szezonban volt a PSG-t látva. Vannak jó nevek, egy sztár, de valami hiányzik, vagyis nekem nem a karakter... ...nem jut eszembe jobb megfogalmazás, remélem átmegy valahogy. A legkevésbé sem akarok egy olyan Juvét, ami még erősebb, vagy ellenfél számára is "szimpatikusabb" lehet, de egy Chiesa miért nincs ott, Barellát miért az Inter vitte? Verratti?
Tudnám sorolni a neveket akik helyére beférnének, pedig ezek közül páran most érkeztek. Eközben csak azért játszott 1 olasz az Atleti ellen, mert de Ligt mellé rutint kell vinni és a két nagy öreg még a háznál van, még ha az egyik a persona non grata is. Na jó, még Berna esélyes a beállásra, akkor 2.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126254) Tibiajax válasza BenHans (#126253) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Te mit tudsz úgy szeretni most a zebráknál, mint pl. anno Del Piero idején?
xddd jajj, ilyen kérdéseket ne tegyél fel szerintem egy csont juventusosnak....
s talán egy x lett volna igazán igazságos
:D de az nem lehet, hát hova gondolsz.. a juvenak valahol, valahogy nyerni kell.. kikapnia nem lehet. főleg nem egy kiscsapattól. ott aztán fejek hullanának... (nem a juvénél)

---

rofl... labda vóót, semmi nem vóót

[ Szerkesztve ]

(#126255) DeathAdder válasza omfgk (#126247) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt már az UEFA-ra írtam :)

Mert ott a 3. legjobb támadó Cé volt, az év legjobb játékosa szavazáson pedig Vvd is előtte volt, tehát nem értem hogyan kerülhetett a legjobb 3-ba :N

(#126256) omfgk válasza DeathAdder (#126255) üzenetére


omfgk
addikt

Ugyanaz a helyzet.

5 külön cetli van.
Hiába kapott a támadós cetliken több szavazatot Mané, Ronaldo többet kapott az Európa legjobb futballistája fecniken. És itt nagyon egyszerű a magyarázat. Sokan úgy gondolták ,hogy 2 Liverpool játékos kicsit sok lenne a top 3-ban. VVD Mané elől szedett el szavazatokat.

[ Szerkesztve ]

(#126257) omfgk


omfgk
addikt

Bayern szurkolók véleményét kérném:

Bayern Munich have remarkably threatened to boycott the German national team if Joachim Low drops No 1 Manuel Neuer.
Neuer and German goalkeeping rival Marc-Andre ter Stegen have been involved in a petty war of words recently over the No 1 spot, with the latter becoming frustrated with a lack of game time.
And Bayern president Uli Hoeness has got involved in the debate, threatening to stop his players joining up with the national team if Joachim Low decides to replace Neuer with Ter Stegen between the sticks.

'Before that takes place, we won't be sending any more national players,' the Bayern president told Sport Bild after the Champions League match against Red Star Belgrade.
'We will never accept that there will be a change here,' he added.
However, the Bavarian president has rejected the chance to hold a conversation with Low in the future if the opportunity arises: 'He'll already hear what we've said, his ears will ring.'

Mennyire szerencsés ilyet mondania? ;]

[ Szerkesztve ]

(#126258) Tibiajax válasza BenHans (#126253) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a juventusban ne nagyon keressél szimpatikus arcokat, mert olyan nincs sajnos.. aki oda megy, az köcsög lesz. mert valahogy az illik az arculathoz. az az igazi kivagyokság. ami nekem evidens már sok sok éve, neked még csak most kezd feltűnni?
a legutolsó szimpatikus arc - aki tényleg azt lehetett rámondani - az Del Piero volt, így van. ő volt a legutolsó. ő tényelg egy srác volt, egy olyan jó fej srác. őt lehetett szeretni
kiváncsi vagyok Ramsey-re majd, aki egyébként egy szimpatikus gyerek, milyen lesz majd a zebramezben.. vajon ő belőle mit varázsol majd

(#126259) venember83 válasza Tibiajax (#126258) üzenetére


venember83
nagyúr

"az az igazi kivagyokság. ami nekem evidens már sok sok éve, neked még csak most kezd feltűnni?"

És ez most itt éppen nem arcoskodás és kivagyokság? :)

[ Szerkesztve ]

(#126260) ZavaBalazs válasza omfgk (#126257) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

röhej, a novemberi 2 lépés hátrébb nem jöhet elég korán. (korrektség kedvéért az első sorban a bayernt cseréljük ki Ulira pls)

mondjuk azt megnézném, hogy e köré az agymenés köré a játékosok, akiknek megtiszteltetés a nationalelfben játszani, mekkora árkot röhögnének. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126261) dracox


dracox
addikt

A srácok kabaréból csinálják így a konditermes edzést a Realnál?
[link]

(#126262) ImAxRap válasza dracox (#126261) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Meg is magyaráztuk a rengeteg izomsérülést. :F

"Minden szavam magamról vall."

(#126263) omfgk válasza dracox (#126261) üzenetére


omfgk
addikt

Pintus távozása óta megy a bohózat...

Mendy lehet ,hogy pont olyan lesz mint a City-s Mendy. Most megint kidőlt 1 hónapra.

(#126264) ImAxRap válasza omfgk (#126263) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Pedig sokkal jobb volt védekezésben mint Marcelo.

"Minden szavam magamról vall."

(#126265) alázógyík válasza dracox (#126261) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez vicc. :Y
Így edzenek? :W

(#126266) dracox válasza alázógyík (#126265) üzenetére


dracox
addikt

Az edzőjük pedig komoly összeget kapnak ezért. :(((
(feltéve ha nem speciális mozgás ez :DDD , de még annak is bohózat)

(#126267) alázógyík válasza dracox (#126266) üzenetére


alázógyík
őstag

Ha pénzt se kapna, az is sok volna.
Ez olyan szabálytalan és veszélyes, hogy leírhatatlan. :W

(#126268) DeathAdder válasza omfgk (#126256) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így már érthető. Köszi :)

(#126269) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#126270) máyköl válasza omfgk (#126263) üzenetére


máyköl
veterán

A baj csak az, hogy a videó a Pintus korszak alatt készült.
Ez a training kit a tavalyi.

(#126271) ImAxRap válasza Enzolord (#126269) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Lassan nincs hír hiba nélkül. :D

"Minden szavam magamról vall."

(#126272) Tibiajax válasza venember83 (#126259) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem úgy volt, hogy letiltottál?... :(((

(#126273) venember83 válasza Tibiajax (#126272) üzenetére


venember83
nagyúr

Mind reménykedek a megtérésedben...

(#126274) Tibiajax válasza venember83 (#126273) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

erről eszembe jutott egy régi emlék.. nem sokkal azután, hogy felkerültem pestre, akikkel feljöttem fiatalok eléggé vallásosak voltak és elvittek egy vasárnap az akkor még nem annyira hírhedt de már abszolut működő hit gyülekezetébe..tudod, ami az atv-n megy vasárnaponként. amit ott láttam, hát.. most inkább nem mennék bele, a lényeg, hogy amikor már eléggé tetőfokára hágott a hangulat és felállva dicsőítették a mindent, kérték a még meg nem tért jelenlévőket -pl engem is-, hogy hát akkor, fáradjak ki nyugodtan előre, Sándor -vagyis Isten- színe elég és legyek már oly szíves és térjek meg
:D
engedjem el a sátánt és fogadjam magamba az imát. mosolyogva bíztattak.. hát :D jót mulattam magamban de hát persze nem mentem ki. utólag visszagondolva, ki kellett volna mennem aztán eljátszani a hülyét. vagy a megszállottat, még nagyobb móka lett volna. ami minden ott folyt annak idején.. belefért volna bőven
:)

[ Szerkesztve ]

(#126275) Peterhappy válasza Tibiajax (#126274) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszi szépen, most egy fél évig vidám vasárnapos videókat fog a YouTube felajánlani :D :W

(#126276) venember83 válasza Peterhappy (#126275) üzenetére


venember83
nagyúr

NBI-hez képest szintlépés. ;]

(#126277) Ringman


Ringman
nagyúr

úgy néz ki az inter és a milan közös stadiont fog építeni (gondolom a költségek miatt) - vö. itthon minden lófaszjóska csapatnak saját stadionja lesz az adófizetők jóvoltából.

(#126278) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hazard miért nem kezdett?

(#126279) ImAxRap válasza KisTücsök (#126278) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Szerintem pihent a szombatra. Atletico. Bár én játszattam volna, kicsit formán kívül van szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Minden szavam magamról vall."

(#126280) BenHans válasza venember83 (#126276) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126281) venember83


venember83
nagyúr

328 dolláros büntetés, mivel a szerződés alatt álló játékossal egyezkedett a Barcelona. Kib@szott szánalom bármilyen álláspontból nézem.

(#126282) Pkc83


Pkc83
őstag

Milyen érdekes! A Szlovákok büntetését ELTÖRÖLTÉK!!!
A mienkről még nincs hir de az tuti marad! Fasszopó UEFA!!! :W

(#126283) Tibiajax válasza Pkc83 (#126282) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ébredj fel. mindenhol utálják a magyarokat külföldön
(nem az utca emberéről beszélek, feljebbi szintekről..)

(#126284) BenHans válasza venember83 (#126281) üzenetére


BenHans
addikt

Eközben a Barcelonánál...

Ez valami vicc akar lenni? Hogy jött ki ez a szám?
Megnézték hány percet beszéltek és felszorozták a mobilcsomagjuk percdíjával?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126285) Pkc83 válasza Tibiajax (#126283) üzenetére


Pkc83
őstag

Az lehet , viszont a kiszabott büntetéseknek nem erről
kellene szólnia.. :(
Kiváncsi lennék a részletekre is. Gondolom a meccsen ülő felügyelők
feljegyezték amit láttak,hallottak stb... Most meg kiderült , hogy rosszul
látták , hallották a dolgokat???? Milyen érdekes! :((( Gusztustalan! :W

(#126286) ZavaBalazs válasza BenHans (#126284) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

gondolom 300 euró, csak valamiért érthetetlen okból ezt az összeget dollárban kellett közölni.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126287) venember83 válasza ZavaBalazs (#126286) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan. A Bleacher Report így közölte, de 300 euró. Biztos tilos helyen szemeteltek tárgyalás/egyezkedés közben, másképp nehezen indokolható összeg.

[ Szerkesztve ]

(#126288) jbalint18 válasza venember83 (#126281) üzenetére


jbalint18
tag

Nyugi az Atletico azonnal fellebbezést nyújtott be . Csak az a baj hogy ilyen esetekre nincsen konkrét szabályban leírt büntetés .

(#126289) hhenry válasza Pkc83 (#126285) üzenetére


hhenry
őstag

hátha megússzúk

(#126290) Greentea válasza ImAxRap (#126279) üzenetére


Greentea
senior tag

"kicsit" :(

2x2 néha 5

(#126291) ImAxRap válasza Greentea (#126290) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Biztos a serules is kozrejatszik, remelem gyorsan osszekapja magat. Kell egy igazi vezer a tamadosorba. :K

"Minden szavam magamról vall."

(#126292) Greentea válasza ImAxRap (#126291) üzenetére


Greentea
senior tag

Jaja úgylegyen! :) Atletico jó szintfelmérő lesz

2x2 néha 5

(#126293) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Egy kis nosztalgia... Ribery, s széparcú:
https://youtu.be/hSHzLKGCYjg

https://www.coreinfinity.tech

(#126294) Tibiajax válasza sh4d0w (#126293) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

micsoda játékosok voltak....
nézed ronaldinho-t, ahogy húzogat meg pörög, mekkora cselgép, nincs ellenfele..de akik meg el akarják venni egyszerre a labdát tőle valami zidane, egy fiatal, csúcssebességű ribery, mögöttük valami thuram....
:B

(#126295) dracox válasza Tibiajax (#126294) üzenetére


dracox
addikt

Ezen a meccsen azt csinált Zidane amit akart.
Minden bejött neki. Imádtam. :))

(#126296) simondr válasza Tibiajax (#126258) üzenetére


simondr
senior tag

"kiváncsi vagyok Ramsey-re majd, aki egyébként egy szimpatikus gyerek, milyen lesz majd a zebramezben.. vajon ő belőle mit varázsol majd"

Tibi, nem bántásból, de te néztél Arsenal meccset az elmúlt 5 évben?
Ramseynek volt egy kiemelkedően jó szezonja, azt leszámítva hanyagság, lazaság, nemtörődömség és kapzsiság volt leginkább jellemző rá. Az a klasszik ki ha én nem tipusú játékos. Sok Arsenal drukker siratta mikor elment, én inkább fellélegeztem. Egy következő Özil lett volna belőle ha megkapja az áhított 300 milliárdos heti fizetését...

(#126297) ImAxRap válasza simondr (#126296) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Kicsit off. Mit szólsz az Arsenal fiataljaihoz? Szerintem elég magas a potenciál. :K

"Minden szavam magamról vall."

(#126298) Enzolord


Enzolord
addikt

A United nem akar Sporting Directort kinevezni, mert sikeres volt az átigazolási szezon. Melyik adót nézik, ha ez volt a sikeres? Illetve mit szívtak?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#126299) alázógyík válasza Enzolord (#126298) üzenetére


alázógyík
őstag

Azt nem tudom, de adhatnának belőle. :DDD

(#126300) venember83 válasza Enzolord (#126298) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát de miért? Jól adtak el, nem? A kulcsjátékost a középpályán megtartották, nem? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.