MZ/X

(#21010) fatal` válasza Tibiajax (#21008) üzenetére

fatal`
félisten

Persze, hogy nem. :D A 2006-os VB elődöntőben sem. De már a 16 között Ausztrália ellen is mákkal mentek tovább a 95. percben rúgott büntetővel.

(#21011) KisTücsök

KisTücsök
addikt

Facebookon láttam egy képet valamelyik tippmixes oldalon. Csávó 100k-t tett a brazil meg spanyol győzelemre. Na, ő most lehet tökön szúrta magát. :D

őstag

Hányingerem van az ilyen spanyol fan stúdió figuráktól. Ha a spanyolok ne adj isten nem állnak nyerésre, akkor az csak azért lehet, mert ők teljesítenek alul és nem az ellenfél jó. :W

Knézy is "Nem az a gólgazdag játékot játsszák amit eddig láttunk" hát a k anyját, azt játsszák a spanyolok amit hagynak nekik.

(#21014) KisTücsök

KisTücsök
addikt

Ezt majd vissza kell nézzem. Elsőre kb hozzá sem ért.

nagyúr

Nálam nagyon csúszik a hang. Nálatok nem??

Ini micsoda levétel...

Navas meg miért nem Matanak tette vissza? De egy csomószor vissza tehette volna Matanak, ő mindig üresen marad a tizenhatoson belül.

nagyúr

teljesen meg vagyok hatódva. azt hittem, szétrúgják, szétszínészkedik a meccset.
de semmi ilyen.
:))

olasz focit utálom a legjobban a világon. de végig, és most a tizik alatt is nekik drukkolok.

**

most már a jobb alsóra kéne a kapusoknak vetődniük.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#21023) venember83

venember83
nagyúr

Vagyont tettem volna arra, hogy Gio kihagyja...

őstag

Az angolok tudnának ilyen jól tizenegyest rúgni....

őstag

Már mikor neki futott láttam, hogy ellövi a faszba....

(#21031) Csabee. válasza homeless09 (#21030) üzenetére

Csabee.
nagyúr

Én is. Bizonytalan volt ott hezitált!:D balf@sz..

addikt

Knézy már felidegesített. Nem számoltam, de ötször tuti elmondta, hogy XY "kicselezte magát". Ebből talán 1 ha jogos volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#21035) szab.tam válasza Csabee. (#21033) üzenetére

szab.tam
nagyúr

kis türelem, és kezdődik az nb1 újra.
ott nem lesznek jobbak.
de azért nézni fogom. jó mazópista vagyok.

****

(#21034) MikE008
tényleg unalmas, amikor újból és újból elővesszük a kommentátorokat.
én ifjabb jenciben még mindig bízom.
de azt veszem észre, hogy üres frázisokkal kezd dobálózni, mint egy totál kezdő. és azokat is többször erőltetetten, helytelenül. kevés az eredeti, szellemes beszólása.
többször félrenéz dolgokat, és egyre sablonosabb. uncsi. ez van.
össznépileg egyre kevésbé szeresssük őtetet....

(#21036) Ps Vita

Ps Vita
őstag

Na,a mai meccsről eszembe jutott,hogy szerintem amiben tényleg a világ legjobbja Neuer az a tizenegyesek,azokat félelmetesen érzi:K
Ebben szvsz tényleg nincs nála jobb a top kapusok közt se,ahogy a legjobb lővő meg szvsz Balo :))

(#21037) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#21036) üzenetére

NyxNyxNyx
addikt

Annyira rossz volt nézni ma a kapusokat. Sajnáltam őket, tényleg kiszolgáltatott helyzetbe voltak. Azt nem tudom ki a legjobb, de a legrosszabb tuti Friedel papa :DDD sarokra gurítasz nyert ügyed van.

(#21038) Integra

Integra
titán

a tegnapi meccs után azt hittem, csak jobb lesz a mai, de tévedtem, legalja 90 perc volt, de valami gyalázat... szerencsére a hosszabbítás és a tizik megmentették az estét.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21039) 7600 GS válasza Integra (#21038) üzenetére

7600 GS
addikt

Igazából valahol megértem, hogy miért csak ennyit tudtak magukból kiadni a játékosok, hiszen egy baromi hosszú szezonon vannak túl, sok meccsel és stresszel a hátuk mögött. A hosszabbítás viszont nagyon élvezetes volt.

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én egy fillért nem raktam volna arra, hogy sem Casillas, sem Buffon nem hárít egy tizenegyest sem, elvégre mégis csak a két (szerintem) legnagyobb tizi gyilkosról beszélünk (+Cech).

Ez pedig nekem a hét képe.

(#21040) ronson válasza 7600 GS (#21039) üzenetére

ronson
őstag

Tizi gyilkos ide vagy oda lehet vitatkozni.

Viszont én sem raktam volna rá egy petákot sem, hogy a 2 kapus ikon, 1 tizenegyest sem fog hárítani.

(#21041) atish15

atish15
aktív tag

Nem sokat láttam a tegnapi meccsből de másfajta olasz válogatottat láttam tegnap este. Dinamikus sok passzos ügyes kreativ játékot láttam de ahogy irtátok fentebb valószinü hogy a spanyolok sem vették olyan komolyan a dolgot. Én az első félidőből cirka 25-30 percet láttam nem volt rossz. Mondjuk azt nem értettem hogy volt két olasz helyzet hogy miért akartak a földről gólt fejelni lehet rúgni kellett volna. Na mindegy.

(#21042) Csabee. válasza szab.tam (#21035) üzenetére

Csabee.
nagyúr

Szerencsére én évek óta nem nézem/láttam magyar focimeccset végig. Max 10-15percekre ha bekapcsolódtam ha véletlen odakapcsoltam :D

(#21043) atish15 válasza Csabee. (#21042) üzenetére

atish15
aktív tag

Az a furcsa hogy itt is vannak jó meg tehetséges játékosok de mégis olyan lemaradás van külföldi bajnokságokkal szemben, mintha nem is ugyanaz a játék lenne.

titán

én nem használnék ilyen szavakat, hogy tizi gyilkos, nem rajtuk múlik, azt csak a játékos tudja elrontani. :U

(#21046) ronson válasza Integra (#21045) üzenetére

ronson
őstag

Én se szeretem ezt a szót. Inkább ami tényező lehet, hogy még jobban elbizonytalanítja a játékost, egy komolyabb kapus ténye.
Nálunk Diósgyőrben 98-ban Kiser Laci, a kapus kiállítása után mezőnyjátékosként védte a tizenegyest. :D

(#21047) homeless09

homeless09
őstag

Pep Guardiola:
"Azt javaslom, hogy a következő szezonban, a játékvezetők a kieséses szakaszban a legjobb ligákból legyenek - Mindannyian látták, mi történt tavaly a Manchester Uniteddel. Ez egy borzasztó dolog. A United megérdemelte, hogy elérje az elődöntőbe jutást legalább. Ők játszottak igazán szívvel. Hihetetlenek voltak. "

(#21048) atish15 válasza homeless09 (#21047) üzenetére

atish15
aktív tag

Szvsz azzal még nem feltétlenül küszöbölik ki a problémát. És mondjuk példának Kassait azért írnák le mert nem tudom hanyadik helyezésű ligában vezet.

(#21049) Ps Vita válasza homeless09 (#21047) üzenetére

Ps Vita
őstag

Ez mikor nyilatkozat?

Amúgy Guardiola nagyon sokat beszélget edzésen Højbjerg-gel,ez nagyon jó jel,az a srác félelmetes tehetség :))
Ribéryvel meg arról beszélgetett,hogy szeretne-e középen játszani :))

(#21050) Napfénysüti válasza Integra (#21045) üzenetére

Így van. A 11-esek hárítása leginkább a mázlifaktoron múlik. Egy jól rúgott bűntetőt ember nem szedi ki legyen az Buffon, Casillas, Neuer vagy akárki. Ha meg rosszul rúgják még én is kifghatom. Persze ha mákja van a rúgónak és a kapus másik irányba megy akkor még egy gyenge büntetőből is lehet gól. :)