Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144001) bagyulajuve válasza Ringman (#144000) üzenetére


bagyulajuve
addikt

csak fél szemmel nézem, de nem tűnik nagy meccsnek

Resistencia eterna

(#144002) mephi666 válasza Ringman (#144000) üzenetére


mephi666
nagyúr

Atalanta azért gyötri őket rendesen...Vidal meg majdnem összehozott nekik egy gólt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144003) Richard! válasza bagyulajuve (#144001) üzenetére


Richard!
addikt

Rohadt unalmas. 20 percig bírtam.
Helyette van igazi angol rangadó a West Ham és a Leeds főszereplésével.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#144004) bagyulajuve válasza Richard! (#144003) üzenetére


bagyulajuve
addikt

[link] :D

Resistencia eterna

(#144005) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#144006) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144005) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ezzel el is dőlni látszik minden

Resistencia eterna

(#144007) Ringman válasza bagyulajuve (#144006) üzenetére


Ringman
nagyúr

12 meccsen 7 pont előnyt el lehet azért szórakozni. (és még játszik egymással a 2 csapat.
milan is gyak. 7 pontra van, mert egymás elleni nekünk kedvez.

(#144008) Tibiajax válasza Ringman (#144007) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy szavát se vedd komolyan.. ez még semmit nem jelent, ez az előny
12meccs az krva sok :) ha már csak 4 max5 lenne, akkor lenne létjogosult, amit Gyula ír

mindenestre az egyik legnehezebb ellenfelen vagyunk túl, ezt nagyon nyerni kellett...

(#144009) Ringman válasza Tibiajax (#144008) üzenetére


Ringman
nagyúr

torino-sassuolo-bologna-cagliari jön sorba a napoli előtt, itt jó lenne min. 10 pontot szerezni.

vidalt nem akarom a kezdőben látni, tragédia

(#144010) Tibiajax válasza Ringman (#144009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt mind nyerni kell.. no pardon

Vidal szívjátékos !
:D

(#144011) Ringman válasza Tibiajax (#144010) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha az észjáték nem megy...

(#144012) venember83 válasza Ringman (#144011) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindenkiből a korlátozottságainak a figyelembevételével kell kihozni a maximumot. Idén az Internek sikerül Conte esetében, s Contének látszólag sikerül pl. Vidal esetében. Játszik még top4-es csapat idén a Meazzában? Nem ismerem az Inter menetrendjét, csak annyit láttam, hogy még 12 meccse van a csapatnak a bajnokság végéig.

Kiegészítés: ahogy látom, idegenben lesznek keményebb meccsei az Internek. Milánóba a Roma látogat majd, azon kívül könnyebb ellenfelek utaznak Milánóba, persze a Sassuolo, Cagliari, Verona akár okozhat meglepetést. Idegenben meg a Napoli és a Juve elleni meccs maradt keményebb diónak. Ha ügyesek az interesek, Torinóba már bajnokként utaznak, s fogadhatják a gratulációkat meccs előtt.

[ Szerkesztve ]

(#144013) venember83 válasza Tibiajax (#144008) üzenetére


venember83
nagyúr

(#144014) Peterhappy válasza venember83 (#144012) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem messze nem nyom olyan sokat a latba a hazai palya, mint eddig.
A jobb erokbol allo, de jollakott (es Pirlo rutintalansaga) Juve all szemben a valamivel szerenyebb kepessegu (ezert elnezest az erintettektol), de regota sikerre ahitozo milanoi tronkovetelokkel (realisan nezve inkabb csak az Interrel).
Ez donthet - hangsulyozom - szerintem.

Mindenesertre a hazat meg nem tennem fel arra, hogy nem a Juve lesz a bajnok.

(#144015) Ringman válasza venember83 (#144012) üzenetére


Ringman
nagyúr

napoli, róma, juve meccseket érzem húzósnak, de a sassuolo, samp, hellas is simán lophat el pontokat.

vidal pár meccstől eltekintve nem játszik jól.

(#144016) mephi666 válasza Peterhappy (#144014) üzenetére


mephi666
nagyúr

Tegnap 5 lövés, amiből 1 kapura vs 13/3... benne volt az atalanta siker, több helyzet is volt, amikor kb az 5ös vonalában végigment a beadás, csak érkező ember nem volt rá...

Ui: én kicsit a milan-ban bízok... hozniuk kellett volna a városi rangadót, hogy izgalmasabb legyen a végjáték :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144017) bagyulajuve válasza Ringman (#144007) üzenetére


bagyulajuve
addikt

+Tibi

pont ez az, hogy el lehet szórakozni, de ennek kicsi az esélye, inkább úgy értettem, hogy az eddigi teljesítményeket nézve nem valószínű, hogy ezt az előnyt le tudja dolgozni a Juve vagy a Milan, mivel ők is botladoznak folymatosan - amúgy 10 pont a hátránya Juve-nak és semmi garancia nincs arra, hogy nyer a Juventus a Nápoly ellen

de természetesen hajrá Juve és remélem sikerül ledolgozni a hátrány és a végén mégis a Juve lesz bajnok :)

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#144018) venember83 válasza Ringman (#144015) üzenetére


venember83
nagyúr


S az ilyesmiről mi a véleményed? :)

(#144019) Ringman válasza venember83 (#144018) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha ezt mind befújnák, akkor minden szöglet után szabadrúgás kifelé vagy tizi lenne.

fújható egyébként, tegnap félszemmel néztem a meccset, nemtom ez mikor történt.

(#144020) venember83 válasza Ringman (#144019) üzenetére


venember83
nagyúr

Furcsállom, hogy a VAR bevezetését követően is vannak ilyesmik. Elnézett kezezések, egyértelműen nem labdát célzó szabálytalan megmozdulások. Legalább meccs után kielemezhetné egy testület ezeket, és utólag lehetne büntetni lapokkal, eltiltásokkal. Nyilván nem kell adott meccset újrajátszani a hibák miatt, az eredmény változatlan maradna, de csak így, utólagosan kiosztott büntetésekkel lehetne megelőzni az ilyesmit, színészkedésekről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#144021) Ringman válasza venember83 (#144020) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, simán lehetne így.

(#144022) Tibiajax válasza venember83 (#144018) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

teljes mértékben felesleges ez az egyértelműen és messzemenőkig inter-antiszimatizáns propaganda és polgárpukkasztás.
ez nem volt semmiféle szabálytalanság - már ha erre gondolsz -, egyértelműen a cél volt a labda és ezáltal a játék folyamatosságának megtartása, itt pedig épp mindketten egyensúlyukat vesztették és egyszerűen segítették egymást, hogy el ne essenek.
tudjon folytatódni az izgalmas mérkőzés
mai napig nem értem, miért kell mindig mindent valahogy másképp, vagy negatívan látni??.....

tessék örülni inkább kicsit, hogy színesebb végre a serieA, a calcio, végre valakik felkavarták az állóvizet, a zebracsíkos rohadt unalom poshadályt..

fozzzza, innda.

(#144023) venember83 válasza Tibiajax (#144022) üzenetére


venember83
nagyúr

végre valakik felkavarták az állóvizet, a zebracsíkos rohadt unalom poshadályt..

Ugyanezzel az örömmel mondanád ugyanezt, ha a Milan vezetné a bajnokságot, gondolom. Max. a hozzászólásod végéről lemaradna a fozzzza, innda. :)) Amúgy ez helyesen most már nem fozzzza, kína?

(#144024) Tibiajax válasza venember83 (#144013) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Barella, izomkolosszus, középen?.... :D :)
jó gyerekek ezek.. :) bár ott lehetnék én is.. simán beférnék, lennék annyira jó, mint az a hülye vidal persze -15évvel, és velük edzve
pont azt néztem, kezdőképnél ahogy mutatták őket, Kukaku, Lautaro, Barella..pont mehetnék én negyediknek melléjük. jaj, csinálnánk nagy játékot.... fszom :)
de ehelyett mit láttam az este is, mennyi eladott labda, mennyi pontatlan, túl erős indítás.. a kis Barella ott örjöngött feszt. Lautaro-nak nem volt sok jó megmozdulása az este se. azért őt rohadtul elővenném a nagy öröm közepette. mint a filmekben, mosolyogva félrehívnám és akkor megsúgnám neki, hogy azért jó most ez az ünneplés, de legközelebb, figyelj egy kicsit jobban oda, oké?.....
különben repülsz a pcsába, és jön helyetted egy magyar gyerek

(#144025) Tibiajax válasza venember83 (#144023) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem mindegy, csak ne a juventus legyen elöl...
csak ennyi a lényeg
vezethetne a lazio is. sőt, a roma is.. annak még valamennyire örülnék is. komolyan
nem azért, mert roma-s vagyok, hanem mert szerencsétlenek már nem is emlékeznek, mikor nyertek scudetto-t. valahogy ők nekik soha semmi nem jut végső győzelemből
pedig sosincs szar csapatuk

(jó mondjuk ez a laziora is, meg nápolyra is elmondható épp.. :o)

[ Szerkesztve ]

(#144026) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

hivatalos: Jogi Löw az EB után lelép. :R
kb 3 évet késett vele, de annyi baj legyen. remélem Kloppó jön a helyére. :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144027) Cartevo


Cartevo
őstag

Tuchel?

(#144028) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#144026) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ha megy vele együtt Bierhoff is akkor legyen Rangnick. Legalább megreformálná azt a begyöpösödött DFB-t struktúrát. Klopp meg átveheti tőle 4-8 év múlva.

(#144029) mephi666 válasza Datsyuk (#144028) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nem tudom: kicsit félek azért, hogy Klopp nem tölti ki a szerződését és idő előtt továbbáll... olyan befásultnak kezd tűnni abból, amit meccseken látok tőle és a játékosok sem olyan motiváltan hajtanak, mint pl 1 éve... lehet úgy érzi, hogy kimaxolta magát a poolnál és haza kellene térni a válogatottat megújítani? ...én szeretném, ha maradna a poolban és a korábbi önmagát mutatná, majd pár év múlva jönne a helyére Stevie, pár újabb rangers trófeával a zsebében

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144030) Datsyuk válasza mephi666 (#144029) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Képzeld el mit érez most Watzke :D . Van új edző a következő szezonra erre lehet szabaddá válik Klopp :).
Egyébként szerintem nagyon igazságtalanok Kloppal. Ő tényleg látványos űrfocit játszatott a liverpoolal legalább 3 éven keresztül. BL döntő, épp hogy bajnok, BL nyertes és utána bajnok.
Az intenzív játékstílus és túl hosszú szezonok miatt(covid) meg itt a holt pont. A játékosok fásultak, közönség sincs aki segítene(Klopp eddig klubjainál ez a motivációs faktor különösen fontos). Túl sok a mérkőzés, kevés a pihenő (fizikai / mentális). Ebből pedig automatikusan jönnek a sérülések.
Ha kirúgják Kloppot valahol megértem, de szerintem hibát követnének el. Ez jelenleg nem egy "normális" 1,5 év a fociban és máshol se.

(#144031) Cartevo


Cartevo
őstag

Ilyen 1 költői kérdés, ha nem sikerül válasznak klikkelni. Bár Lőwnek izgalmas kérdés.

(#144032) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#144028) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Oliver Bierhoff's situation will not change despite Joachim Löw's decision. Bierhoff will remain as DFB director beyond the Euros. His contract runs until 2024 [@kerry_hau]
:((( na mindegy, jön még kutyára úthenger.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#144033) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#144032) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bírhóf... édes istenem
egy germán focista van/volt a világ futballszínpadán, akitől talán még müllernél is jobban kirázott a hideg. az volt ő

(#144034) venember83 válasza Tibiajax (#144033) üzenetére


venember83
nagyúr

(#144035) mephi666 válasza Datsyuk (#144030) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nem örülnék, ha elküldenék Kloppot, de másik oldalról jogos elvárás az is, hogy az ilyen Fulham szintű csapatokat a cserék is tömjék már meg (amikor 2 éve kupameccsen az arsenal ellen is összejött egy 5-5ös eredmény Kelleher-éknek) ...valahogy elfelejtettek gólt lőni... nekem a távoli lövések is nagyon hiányoznak: megy az ívelgetés, passzolgatás a nagy 3asnak és amikor hozzájuk kerül a labda, már 8an védekeznek körülöttük és készülnek a kontrára... balfék taktikával próbálkoznak 12 meccs óta, ami látványosan nem működik, de megpróbálják pl egy fulham ellen is legközelebb, ahol ugyanúgy nem megy... bízok benne, hogy holnap más lesz a játékkép

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144036) Tibiajax válasza venember83 (#144034) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehe.. na igen :) de, Kahn-ban volt valami olyan fajta őrület, amit már már tisztelni lehetett.. és mindemellett jó kapus is volt. ezt el kellett még nekem is ismernem annak idején
bírhóf viszont nem volt jó focista :N egy dolgot tudott csak, fejelni....
brrrrrr

(#144037) Peterhappy válasza Tibiajax (#144036) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kahn-t is csak addig utáltam, míg meg nem ismertem Effenberget. Na hozzá képest Oli egész szimpatikus volt...

A '96-os német válogatottnak még szívből drukkoltam (Apám akkortájt kint dolgozott, alapból csíptem a németeket), hatalmas Klinsmann rajongó voltam :B

(#144038) mephi666 válasza Peterhappy (#144037) üzenetére


mephi666
nagyúr

Lehmann volt az igazi sutyerák kapusuk :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144039) Peterhappy válasza mephi666 (#144038) üzenetére


Peterhappy
őstag

Alap, de hát őt csak nem szidhatom, ha egyszer az Arsenalban védett :D

(#144040) Tibiajax válasza venember83 (#144034) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na de tényleg :D feltolok már egy Tibiajax's antiválogatottat. akiket úgy nna, szívből
az igazi köcsögválogatottam!

(#144041) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ugrai Roland Debrecen, hivatalos.
Van baj a Hajdusagban is nem kicsi, hogy ezt a semmirekello patkanyt is leigazoltak. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#144042) mephi666 válasza Tibiajax (#144040) üzenetére


mephi666
nagyúr

fellaini lemaradt? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144043) Datsyuk válasza Tibiajax (#144040) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Edző tippem: Mourinho :DD

(#144044) BenHans válasza Tibiajax (#144040) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#144045) viharhozo válasza Ringman (#144007) üzenetére


viharhozo
addikt

Minden fogadoiroda 80+%-ot ad az Internek, szoval azert annyira nem konnyu elszorakozni ezt az elonyt.

Viszonyitaskepp: minimalisan kisebb az eselyuk, mint a Bayernnek, aminek a meccseit - mint az kozismert - le se kene jatszani.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#144046) venember83 válasza Tibiajax (#144040) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtam én, hogy te titkon bírod Chiellót. :))

(#144047) viharhozo válasza Cartevo (#144027) üzenetére


viharhozo
addikt

Tuchel meg Klopp meg jo ideig nem mennek el levezetni.

A nemeteknek 95 ev alatt 10 szovetsegi kapitanyuk volt, akarki jon, azzal hosszu tavra terveznek.

Fun fact: a magyarok 119 ev alatt 56 szovkapot fogyaszottak el.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#144048) Ringman válasza venember83 (#144046) üzenetére


Ringman
nagyúr

pedig materazzi helyett befért volna :)

(#144049) bagyulajuve válasza Tibiajax (#144040) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azért ez a csapat, ha mindenkinek a csúcsidőszakát néznénk, rendesen odaverne

hajrá Juve
közben, fasza Porto tizi :(((

Resistencia eterna

(#144050) mephi666 válasza bagyulajuve (#144049) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez mire fel 11es? Leguggolt és kilépett mögüle a támaszték?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.