Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) Integra válasza pohár (#41999) üzenetére


Integra
titán

jó kis biszembaszom megye 8 ez... nekem ennyi magyar foci fél évre elég volt :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42002) L_YKing válasza Integra (#42001) üzenetére


L_YKing
addikt

Inkább nézed a kedvenc csapataid leépülését? :DDD
Hihetetlen ez az év... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#42003) cyberkind


cyberkind
félisten

Kedvesek. :D

(#42004) 7600 GS
Már korábban is akartam de eltérített a Facebook. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#42004) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ezt egyétek még sokáig!! :D Pinto-nak meg küldjön valaki egy kötőtűt, össze kéne varrni a lába közét. :DDD

mod: Nem lehet igaz cyberkind, most mér' szívatsz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42005) Integra válasza L_YKing (#42002) üzenetére


Integra
titán

számomra idén is az év csapata a dortmund. a többiek meg...
ettől függetlenül megfogok pár hét múlva pusztulni, mikor a hamburg kiesik :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42006) DopeBob válasza pohár (#41999) üzenetére


DopeBob
addikt

ehhh :DD :DD

7600 GS: hát nem egy szép ember :D

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#42007) salival


salival
aktív tag

Király, szunderland sziti döntetlen, fogyatékos mannone miatt nem sziti vereség csak.
poolnak elég a kövi 12 pontból 10-et szereznie és megvan a bajnoki cím. király.

YNWA

(#42008) DeathAdder válasza salival (#42007) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha sikerülne nyerni vasránap, akkor a cselzi győzelmi kényszerben lenne az Anfielden, tehát meglenne rá az esély, hogy lenyomjuk őket.
Nagyon fontos lesz vasárnap nyerni, és nagyon nehéz is (körömrágós szmájli :DDD)

(#42009) Napfénysüti válasza 7600 GS (#42004) üzenetére

Ahogy kimozdult, vagyis nem mozdult ki... :(((
Jó mondjuk ha köténybe elrúgják nem a kapusé szokott lenne aki védett már éeltében tudja hogy rohadtul nem lehet azt rendesen védeni. Engem az bosszant hogy állt egy helyben mint egy f*sz és meg se próbálta szűkíteni a teret Ballel szemben. Pont előtte volt kispályás meccsem kétszer kerültem ugyanilyen 1v1-be mint ő de mindkettőnél jó kimozdulással mentettem.

Az első gólnál is azt mondom egy jó kapus ki tudta volna tolni de ott meg mintha lassan reagált volna. Persze a védelem balfaszsága megint kellett ehhez a két gólhoz, tegnap sem érdemeltünk semmit. De legalább nem kaptunk ki nagyon. :U

Més que un club!

(#42010) Integra


Integra
titán

ezt tegnap lőttem a bayern kupa meccs előtt, szegény napról napra rosszabbul néz ki, ahogy harcol az idő vasfoga ellen :( lassan walking dead :DDD mentségére legyen mondva 4-5 nyelven beszél folyékonyan, és a lexikális tudása is nagyon ott van..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42011) gyuromoj


gyuromoj
veterán

REAL MADRID CIBELES! CAMPEONES COPA DEL REY 2014! 17/04/2014 :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#42012) 7600 GS válasza Napfénysüti (#42009) üzenetére


7600 GS
addikt

Jó csak érted amikor egy Gareth Bale jön veled egy az egyben, akkor azért nem várhatod el azt, hogy biztosan kiszedje a kapusod a lövését. :DDD Azt egyébként elfelejtitek megemlíteni, hogy fogott tegnap nagyokat Pinto. Kár lenne szerintem az ő nyakába varrni az egészet, inkább fel kéne tenni a kérdést, hogy mi a franc volt ez a szarokbele hozzáállás a katalánok részéről. Messi megint duplanulla volt, akarást nem nagyon lehetett rajta látni. Titeket Barca szurkolókat ez nem idegesít amúgy fel?

De Bartra nyilatkozata volt a legjobb. :D

Bartra: “Voltak helyzeteink, jól játszottunk de nem jöttek össze számunkra a dolgok. A Real Madridnak két helyzete volt, és mindkettőt belőtték, hatékonyan játszottak. Még mindig hátravan néhány bajnoki mérkőzés, ahol mindegyiken megpróbálunk majd nyerni, nekünk már csak ez maradt, most a bajnokságért kell tovább harcolnunk”.

:D

Gareth Bale vs Barcelona HD 720p (16/04/2014)

[ Szerkesztve ]

(#42013) Integra válasza 7600 GS (#42012) üzenetére


Integra
titán

jó cuccot rágcsálhat bartra....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42014) Tibiajax válasza Napfénysüti (#42009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem hittem volna, h le kell írnom, főleg neked, de mégis akkor. Pinto egy über fos kapus volt mindig is, most is.

Integra á tényleg kár volt az izzó óráért..:DDD mindegy, utána még ment egy mozi gyorsan, ahogy megfújta a sípot a bíró

[ Szerkesztve ]

(#42015) Napfénysüti válasza 7600 GS (#42012) üzenetére

Nem varrom a nyakába, ilyen impotens támadójáték meg védekezés mellett nem is lehetett kérdés hogy semmi esélyünk. Csak hát szegény Pinto sem épp egy Barca szint. Hozzá képest Valdes egy Kahn. :D

Persze hogy idegesít hogyí így játszanak de mit lehet tenni? Ez a szezon elment, remélhetőleg jön egy értelmes edző aki valamit majd változtat és valahogy kibekkeljük a jövő évet az eltiltással és talán utána újra lehet nagy dolgokra hajtani.

Tibi te mit szívsz? Épp azt írtam hogy szerintem se jó kapus noha ategnapi nem rajta ment el. De Casillas mondjuk lehet mindkét Real gólt kiszedte volna. :D
Én azt se értem Pinto hogy volt Zamora díjas a Celtában (ha jól rémlik ott kapta meg)?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#42016) Tibiajax válasza Napfénysüti (#42015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:P :P

(#42017) homeless09


homeless09
őstag

Pletykák keringenek róla, hogy Moyes helyére Kloppot akarják hozni a tulajok. Sajnos nem látok sok realitást belőle, de itt meg lenne Kloppnak az anyagi forrás hozzá, hogy egy iszonyat világverő csapatot építsen. Sajnos édes álom marad...:)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42018) Integra válasza homeless09 (#42017) üzenetére


Integra
titán

szerencsére. sok álmodozó burzsuj fan... aki azt hiszi, hogy a pénzből bármit bármikor és az a legjobb klub, haha :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42019) Napfénysüti válasza Integra (#42018) üzenetére

Remélem is hogy marad, szimpatikus amit Dortmundban csinál. Ne vigye el egy pénzes csapat se.

Més que un club!

(#42020) Integra válasza Napfénysüti (#42019) üzenetére


Integra
titán

nagyon meglepődnék ha kivásárolnák, élő szerződése van és a dortmund maga klopp, ezt mindenki tudja, ahogy a játékosok is maga klopp, ez a kis fiatal egység ezért egység. ez a dortmund-klopp rendszer így működik. aki ment a dortmundból, csak szív alapvetően, kagawa is gyönyörű példa a sikertelenségre, meg aki átment a madridba a török srác, nem jut eszembe a neve most.. sahin volt talán?
a barcát is ugynaúgy leokádnám, ha kloppot vennék meg.. neveljék ki a sajátjukat, kezdem kurvára utálni, hogy ezek az oligarcha csapatok azt hiszik, hogy nekik mindent lehet.. elég volt, hogy a bundesliga ezeknek a csapatoknak a piactér. aztán verik a mellüket, hogy mekkora fasza a premier liga.. lószart az, egy összevásárolt burzsuj az egész, saját nevelés meg nulla. se játékosuk, se edzőjük. minek az, megvesszük kilóra geccc, ez az angol foci mentalitás. na ezeket a klubokat kellene letörni, plafon, aztán majd gazdálkodhatnak német mintára. máris korrektebb lenne a helyzet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42021) Prien válasza Integra (#42020) üzenetére


Prien
addikt

+1 ! :K

Pont Kagawát akartam írni, hogy csak árnyéka magának Manchesterben. Ne felejtsük el, hogy Kagawát vagy Lewandowskit a teljes ismeretlenségből hozta fel Klopp világszínvonalra, de talán még a saját nevelésű Götze is sokat köszönhet neki! (Reus meg hát őstehetség. )
Ezekből a példákból látszik (szerencsére), hogy a pénz nem minden, hiába megy el valaki Dortmundból máshova jobb pénz miatt, ha nincs egy olyan edző mögötte, aki ki tudja hozni belőle a maximumot.
A Dortmundban most nagyon egymásra talált a Watzke- Zorc- Klopp trió, szerintem teljes összhangban igazolnak és építgetik a csapatot. A háttér adott, 80 ezer néző minden meccsen kint van, csak okosan kell ezzel élni. Bár már bejelentették,hogy a fizetésekre fordított keretet megemelik, gondolom, meg akarják állítani a kivásárlásokat...

A kevés is több a semminél.

(#42022) Integra válasza Prien (#42021) üzenetére


Integra
titán

muszáj nekik, tudják ők is, hogy azok a csapatok, ahol nincsen büdzsé plafon szarnak bele mindenbe és belengetik a nagy fizut.. szerintem ugyanúgy leköpik ők is zárt ajtók mögött ezeket a csapatokat. de jelenleg a törvények erre lehetőséget adnak, így a nagyok azt csinálnak, amit akarnak. és egy huszonéves sutyeráknak, mikor megtudja, hogy 1-2 millio euro helyett 5-10 millió euróért rúghatja a lasztit... megy. menni fog, nagyon nehéz tartani. és hiába emelik a fizukat, nem fogják tudni hozni a korlátlan büdzsés csapatok fizetését, csak enyhíteni tudnak és érvelni, hogy a pénz nem minden, ahogy élsz, ahogy megéled a csapatot, a focit, a sikert, az is kell és még fontosabb, de ehhez, ezeknek a megértéséhez már inkább 40 felé kell tartani, mint 25-30 felé, ez örök igazság. ezek a srácok gyerekek, ráadásul az élsport közege is olyan, amilyen. teljesen torz értékek mentén halad. klopp nagyon jó pedagógus, de látod, kevés, götze és lewa esete is jól bizonyítja. a bayern arroganciájával és anyagi helyzetével senki sem tud labdába rúgni. a klub is olyan, mint az elnöke, ó bocsánat, a volt elnöke.. a dortmund szétrablása pontosan ezt a mentalitást képviseli. fejétől bűzlik a hal.
az a tény pedig csak a dortmundot dícséri, hogy a teljesen leamortizálódott, lassan inkább b játékosokkal felálló csapat is mire volt képes egész évben a bl-ben és a cl-ben.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42023) DopeBob válasza Integra (#42022) üzenetére


DopeBob
addikt

Nagyon más világ lehet, én el nem tudom képzelni, mire nem elég a 2M eurós fizu :DDD

MZ/X

(#42024) KisTücsök válasza DopeBob (#42023) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ha annyit keresnél, lehet egy idő után neked sem lenne elég, főleg, ha többet is kaphatsz máshol.

Pl ezeknek a gyerekeiknek már nem kell dolgozni, de még az unokáiknak sem.

[ Szerkesztve ]

(#42025) Integra válasza DopeBob (#42023) üzenetére


Integra
titán

ha megkerested az első milliód, akarni fogod a másodikat és a tizediket is. nőni fognak az igényeid és az életszínvonalad akaratlanul is. szélsőséges esetben pedig észre sem veszed és vége a sport karriernek és tönkrementél. nagyon sok statisztika és cikk van erről.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42026) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Csak 2öt kaptunk , hmmm nem is rossz
Újra egy védő fejelt/rúgott gól hmmm nem is rossz
A csatárok megint nem rúgtak gól hmmm megszoktam
Kellene pár védő ja nem igazolhatunk
Az edző a hibás ja nem
:U
Meddig tudnám ezt tovább írni...

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#42027) Prien válasza Integra (#42022) üzenetére


Prien
addikt

Nem tudom, hol lesz ennek a vége egyébként, itt van CR7 és Messi példája,hogy a klub elnökök versengenek, melyiknek fizessenek többet, mert mondjuk az évi 4.8 milliárdos fizu már kissé ciki...meg ehhez hasonlók... Persze nem a saját pénzüket osztogatják és amíg növelni tudják a felhajtást+ reklám bevételeket, addig nem is lesz plafon, csak a csillagos ég.
A másik meg, hogy láthatjuk,hová vezet ez a "jóllakottság" pl. a tegnapi Messi teljesítménynél. Mintha a pályán se lett volna... Az Atlético ellen meg azt emelték ki az újságok, hogy csak a kapus sétált többet nála.

Azt kellene megérteni a vezetőknek,hogy attól,hogy egy játékos 10 millió Eurot keres vagy 20 milliót, attól még nem fog tudni jobban focizni.
Szerencsére egy valami nem változik a fociban, az pedig a labda, ami gömbölyű és éppúgy bevágódik egy összevásárolt, jóllakott sztárokkal tűzdelt csapat kapujába is, mert sikerre éhes fiatalok mindig lesznek a másik oldalon.

A kevés is több a semminél.

(#42028) fatal` válasza IreN!CuS (#42026) üzenetére


fatal`
titán

"Az edző a hibás ja nem"

De.

(#42029) IreN!CuS válasza fatal` (#42028) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem.
(hosszú lesz :D )

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#42030) forceberg válasza IreN!CuS (#42029) üzenetére


forceberg
veterán

De!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#42031) Tibiajax válasza IreN!CuS (#42029) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

De!

Neymart meg adjuk el, még sok pénzt kapunk érte

ja hogy ki vagyunk zárva

bármilyen más kis fiatal támadóval, spanyollal akár, sokkal többre mennénk.. mentünk volna az este is

[ Szerkesztve ]

(#42032) IreN!CuS válasza Tibiajax (#42031) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Neymar-al két dolog a probléma sokba került..és mindenki megváltóként tekintett rá holott fiatal érnie tanulnia kell még.Valós 40-50 millió maximum és 2 évig nem várni tőle túl sokat , és szerintem az idény nem rajta ment el és nem Tatán , hanem a fasz vezetőségen akik hány éve is basznak védőt igazolni ? Hány éve Pinto a megoldás ha az alapból nem túl acélos Valdes kiesik.

Ja és Nem nem nem :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#42033) Integra válasza IreN!CuS (#42032) üzenetére


Integra
titán

ki tekintett rá megváltóként? hadd röhögjem körbe :))
neymar szerintem most is profi. szoknia kell még az európai focit, meg pár kg izmot felszedni. ne írjátok le szvsz... viszont ahogy megvásárolták, az botrány, de tényleg..

higgyétek el, nem neymar itt a gond. a védelem inkább gond, és a vezetőség rossz döntései, ami az egész csapat taktikát meghatározza a pályán. most is azt mondom, friss edzői mentalitásra van itt szükség, agresszív támadó focihoz és farigcsálni az egész stíluson..
szerintem :B

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42034) IreN!CuS válasza Integra (#42033) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nagyon sokan úgy álltak a dologhoz ha Naymer jön minden azonnal megoldódik minden szép tiszta rendezett csak hát nem ez a realitás.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#42035) 7600 GS válasza IreN!CuS (#42034) üzenetére


7600 GS
addikt

Évek óta a csodás vezetőségetek csak görgette maga előtt a problémákat. Most már mindenki számára látható az eredmény. Talán majd az idei szezonból tanulnak.

[ Szerkesztve ]

(#42036) Integra válasza IreN!CuS (#42034) üzenetére


Integra
titán

DE KI AZ A SOKAN??????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42037) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Lol

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42038) cyberkind


cyberkind
félisten

Bale 34,7 km/h-val hagyta maga mögött a Barcelona védőjét!

Itt az új Usain Bolt, fehér és walesi. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#42039) KisTücsök válasza cyberkind (#42038) üzenetére


KisTücsök
addikt

De még látszólag meg sem erőltette magát.

(#42040) Integra válasza cyberkind (#42038) üzenetére


Integra
titán

az intert futotta le háromszor még tótenhózen mezben? azóta ez nem új :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42041) Tibiajax válasza Integra (#42036) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én

(#42042) IreN!CuS válasza Integra (#42036) üzenetére


IreN!CuS
őstag

MENJ FEL EUROBARCÁRA VAGY KERES ITT VISSZA A HSZEKET AZTÁN LÁTOD HAJRÁ!!444!!!444!!!

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#42043) Integra válasza IreN!CuS (#42042) üzenetére


Integra
titán

én ugyan biztosan nem keresek, csak mosolygok :)

tibi, miért vagy naív? ne legyél, az sosem jó :N

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42044) venember83


venember83
nagyúr

Szép gólok: [link].

(#42045) IreN!CuS válasza Integra (#42043) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mosolyogjunk együtt , vagy egymáson ? ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#42046) Integra


Integra
titán

no, aki egy kis finom kloppo relikviát szeretne.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42047) Tibiajax válasza venember83 (#42044) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Dennis-nek az a szarkás gólja -nekem egyben egy szép emlék- az egy akkora gól volt, hogy emlékszem annak idején a mai napig legjobb cimborám, aki
1. utálta a focit 2. rühellte a hollandokat és röhögött mindig rajtam, ahogy én meg imádtam őket, de hát ugye ellentétek vonzzák egymást mindig
akkor ő csak annyit mondott erre a gólra, h ez fasza volt. az ott volt és nem volt utána mosoly vagy viccelődés
:D
előtte sem, utána sem hallottam tőle ilyet : D

(#42048) cyberkind válasza Integra (#42046) üzenetére


cyberkind
félisten

53 ojróért tök jó. :DD

Paranormal Cocktivity

(#42049) Integra válasza cyberkind (#42048) üzenetére


Integra
titán

de neked már csak 54 lehet minimum :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42050) Prien válasza Integra (#42046) üzenetére


Prien
addikt

Megérné pedig, mert a nyálból kinyerhető a DNS és klónozni lehetne kismillió Klopp-ot! ;] :D

A kevés is több a semminél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.