Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179001) Ringman válasza venember83 (#179000) üzenetére


Ringman
nagyúr

majd kiderül hogy mi lesz ennek a vége, nem tudom hogy vissza akarnak-e nyúlni az előző idényekbe v nem.

szerk: az eredeti hsz. nem válasz akart lenni.

Money spent in the January transfer window:
◉ Chelsea: £282.2m
◎ Ligue 1: £109.4m
◎ Bundesliga: £57m
◎ La Liga: £29.1m
◎ Serie A: £17.3m

:U

[ Szerkesztve ]

(#179002) mephi666 válasza Ringman (#179001) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ez a cselszki még úgy is járhat, mint kb 20éve nálunk a falusi kocsma csapata, ami majálisi tornára összeállt és kizárólag igazolt játékosok alkották :) kellett nekik egy edzőmeccs meg ellenfélnek egy szedett-vedett csapat: ezt alkottuk mi, nagyrészt italos állapotban, úgy hogy szó szerint utcáról verbuváltuk a csapatot és 1 igazolt játékos nem volt közöttünk... gyepen, kézilabdakapura... kapusnak ott volt a sör a kapu mellett és aki épp beállt védeni, az cigizhetett... nyertünk :DDD ...cselszkinél ugyanígy bevásároltak nevekből szépen, majd eldől hogy működni fog-e a dolog csapatként

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#179003) grizlisandor válasza mephi666 (#179002) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nyugi, Teszleksüveg kiválogatja a kezdőt, lassan egy héttel előtte el kell kezdenie, mert nem ér a végére meccsig! ;]
Potter mindenkire tesz szerencse varázslatot, meg most már a meccsre beviszi a muglik közé a varázspálcát, mert a mágiaügyi minisztériumban engedélyezték neki a győzelem érdekében a varázslatot! :DDD

Röviden, majd holnap este a londoni rangadón a Fulham ellen meglátjuk! ;)

(#179004) mephi666 válasza grizlisandor (#179003) üzenetére


mephi666
nagyúr

...én inkább attól tartanék, hogy miután ennyit elvertek játékosokra, ha jön pár betli, akkor edzőre is költenek :D Potter hátára kötnek egy zsák pénzt és úgy rúgják seggbe, hogy azkabanig repül...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#179005) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#179004) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

... es felkeszul Pinter Attila. :D :D :D :D :B

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#179006) DeathAdder válasza Ringman (#178999) üzenetére


DeathAdder
veterán

tényleg nem kéne semmit csinálni, csak elöl hagyni kilencesként hamár ezért igazolták, de mostanra már kirakták a szélre, gakpbóból meg hamis kilencest akarnak gyártani ami azért különösen vicces mert nyáron vettek 100 millióért egy kilencest, egy klasszis hamis kilencest (nkunku) meg megvétóztak

banteresedünk, de rohamléptekben :DDD

(#179007) Ringman válasza DeathAdder (#179006) üzenetére


Ringman
nagyúr

majd ha itt tartotok, szólj: [link]

(#179008) mephi666 válasza DeathAdder (#179006) üzenetére


mephi666
nagyúr

Fowler is azt mondja, hogy Gakpo nem rossz, de fel kell még vennie a pl ritmusát és a saját posztján kéne játszatni... mellesleg sok meccs sincs még benne :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#179009) DeathAdder válasza mephi666 (#179008) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja csak Gakpo személyében amikor igazoltak egy magas szélső támadót aki legfőképpen egy kreatív, beadásokkal apelláló előkészítő szerintem még ők sem tudták hogy Bobby utódját látják benne, mert akkor nem vétózzák meg Nku Nkut

az mondjuk jó hogy ha ő az ék, akkor sokkal ritkábban csúszik el a presszing, de ha nem núnyez az ék, akkor meg az ő nagy ziccereit veszik ki a kalapból... érdekes mert ha a stáb ezt így eldöntötte, akkor kb. elismerték hogy tévúton jártak amikor leigazolták

Ringman :C

[ Szerkesztve ]

(#179010) atee_13 válasza DeathAdder (#179006) üzenetére


atee_13
őstag

2 játékos kb 130 milla volt és kioltják egymást
és ha éppen gakpó nem oltaná ki nyunyókát akkor is ott a faktor, h éppen csálé lövés befelé pattog e vagy nem
nyáron eladják sárát a psg be aztán lehet lesz elől változás de confetti ligában nem sokat ér majd

(#179011) mephi666 válasza DeathAdder (#179009) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondjuk az is kérdés, hogy ha Firmino, Jota, Diaz visszatér, akkor a Darwin-Gakpo-Salah trióval mennyire tudják őket kombinálni-variálni-cserélni meccsen belül, hogy kis stílusváltással beüssenek :K szerintem meglesz majd, hogy ki-kivel működik rendesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#179012) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#179013) DeathAdder


DeathAdder
veterán

a mindig éber FA vizsgálja mudrikot mert nyáron egy tiksz toksz videóban négerezett egyet :DDD

(#179014) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#179013) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

;] ;] ;] ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#179015) grizlisandor válasza DeathAdder (#179013) üzenetére


grizlisandor
addikt

Jah, énekelt vagy tátogott egy számot, nem tudom ezen mit kell vizsgálni. :U
Angliában tiltott szó ugye, megérteném, ha rossz értelemben vagy bántóan használta volna; de így a nagy vizsgálódást. :F

(#179016) mephi666 válasza grizlisandor (#179015) üzenetére


mephi666
nagyúr

egy jó kis clawfinger-t? :DDD őket hívhatják koncertezni angliába? vagy ha hívják is, levetetik velük a listáról ezt a számot? (közben pedig ha lenne 2 agysejtjük, el tudnának gondolkozni azon, hogy ennek a szövege nem egy szimpla "n*ggerezés", hanem egy jó adag társadalomkritika)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#179017) bandus


bandus
veterán

[link]azert nah, kar, hogy ennyire sikertelen lett a madridi karrierje :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#179018) venember83


venember83
nagyúr

Örülök Bremer góljának, örültem anno Danilo góljának is, de mi lett a francia fenegyerekkel? A szünet előtt gólok és gólpasszok jellemezték a játékát, most meg már februárt írunk, és a vb óta nem sokat mutat. Hogy akar így szerződéshosszabbítást viszonylag komoly béremeléssel? :U

(#179019) cyberkind válasza bandus (#179017) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindezt ~150 misiért, pure haszon volt.

Paranormal Cocktivity

(#179020) mephi666 válasza cyberkind (#179019) üzenetére


mephi666
nagyúr

...madridi cirkusznak el lehetne adni a labdazsonglőr világszámával :DDD az még burger king-es formával is menne neki

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#179021) cyberkind válasza mephi666 (#179020) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem is értem, hogy miért nem másra mentek rá akár drágábban is, aki fiatal, és nem volt szétrúgva a PL-ben.

Paranormal Cocktivity

(#179022) atee_13 válasza cyberkind (#179021) üzenetére


atee_13
őstag

Mondjuk históriáját nem ismerem, de szerintem kevesebbet volt sérült PL ben mit LALIGÁban

(#179023) mephi666 válasza atee_13 (#179022) üzenetére


mephi666
nagyúr

2013-19-ig 1 oldal cselszki sérülés 1-5 meccs kihagyásokkal, majd bő 1 oldal madridi sérülés 2019-től mostanáig 1-15 meccs kihagyásokkal...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#179024) atee_13 válasza mephi666 (#179023) üzenetére


atee_13
őstag

Akkor hol is aprítanak igazán? ;]

(#179025) forceberg válasza cyberkind (#179021) üzenetére


forceberg
veterán

Hazárd játékán meglátszik a két liga közötti minőségbeli különbség! :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#179026) venember83 válasza atee_13 (#179024) üzenetére


venember83
nagyúr

A Real edzésén.

(#179027) atee_13 válasza venember83 (#179026) üzenetére


atee_13
őstag

Úgy tudom az is a LALIGA

(#179028) cyberkind válasza forceberg (#179025) üzenetére


cyberkind
félisten

Nyilván a Besztlíg az Besztlíg. :K

Paranormal Cocktivity

(#179029) DeathAdder válasza cyberkind (#179021) üzenetére


DeathAdder
veterán

az sem biztos hogy bevált volna, múltkor volt egy PL toplista asszem £70m felett, azok közül akik ott voltak csak van dijk vált be, aztán eszembe jutott a lagi ázár, félix, cou, dembelé, gríz.. ott is hasonlóan szar a nagyon drágák beválási aránya

nyilván most a TPI indexet hagyjuk, hogy mai aron ferdinand £200m+ lett volna

(#179030) cyberkind válasza DeathAdder (#179029) üzenetére


cyberkind
félisten

Én itt arra gondolok, hogy ha annyira Mbappé volt a sláger, ezt a pénzt tették volna félre, vagy akkor indítottak volna valami brutál beszerzést, gyaníthatóan a kis Kylian akkor még nem volt annyira tisztában a kép jogokkal, amiből most már ő él meg a legjobban.

Paranormal Cocktivity

(#179031) venember83 válasza DeathAdder (#179029) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd Vlaho beválik. Meg Leao. :K

(#179032) DeathAdder válasza cyberkind (#179030) üzenetére


DeathAdder
veterán

nyilván jobb lett volna rá menni, nagyobb esélye lett volna a beválásra (hazard a PL-ben is túl volt értékelve, kaptam is érte :DDD ), de nem biztos hogy jobb lett volna bappéval is a madrid, én annyira nem bánnám

(#179033) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Spíler1 -> TV2Sport
Spíler2 -> TV2Sport+
Spíler Extra -> TV2SportMax nevet veszik fel :C

(#179034) cyberkind válasza DeathAdder (#179032) üzenetére


cyberkind
félisten

Manapság meg mindenki túl van értékelve. :))
Nem is az a lényeg, hogy jobb legyen a csapat, hanem a hírverés és ami ezzel jár, a mai Madrid stabilitását pont a sokak által utált galaktikusok hozták meg, enélkül nem lenne az új stadion se és még sorolhatnánk.

--------------------

Mai hír, már nem biztos, hogy Benzema és Militao tudnak játszani a Klub VB-n, de Pérez nem akarta még csak kölcsönvenni se Cancelo-t. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#179035) Sonja


Sonja
veterán

A BARCA ÚJABB ÖSSZEGET FIZETHET A BAYERNNEK LEWANDOWSKI MIATT – SAJTÓHÍR

"A Mundo Deportivo értesülései szerint – melyet egyik klub sem erősített meg, de a Barca nem tagadta – minden olyan szezonban, amikor Robert Lewandowski eléri a 25 gólt, a Barcelona kénytelen 1,25 millió euró teljesítménybónuszt fizetni a Bayern München részére."

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#179036) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ez azért magyarázza miért nem kell senkinek Tielemans

+ at 29, Fabinho has played more minutes than the average 35-year-old

de pl. bellingham is 19 éves, simán el fogják égetni 28 éves korára ha úgy bánnak a játékperceivel

(#179037) Tibiajax válasza DeathAdder (#179033) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

húúúúú, de jóóóóóóóó

(#179038) venember83 válasza DeathAdder (#179036) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd lecsap rá a Juve, Torinóban úgyis kedvelik a közel kiégett, sérülékeny, már semmilyen fejlődésre nem képes, ám magas fizetésű labdarúgókat. Akiket páréves szerződés után lehetetlen értékesíteni.

(#179039) grizlisandor válasza bandus (#179017) üzenetére


grizlisandor
addikt

Kár, hogy itt hagytál minket Hazard! :O

(#179036) DeathAdder:

Na ez érdekes! :Y

(#179040) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Fabrizio Romano 38 p. · Hivatalos. Jo ão Félix, Mykhaylo Mudryk és Enzo Fernández bekerült a Chelsea Bajnokok Ligája csapatába 🚨🔵 #CFCPierre Emerick Aubameyangot kivették a csapatból.

Ez a Mudryk kölyök tényleg ekkora zsuga lenne, illetve tényleg ért ennyit, vagy ő is csak egy Gríll'is?

(#179041) atee_13 válasza Soulfly842 (#179040) üzenetére


atee_13
őstag

én a pool meccsen láttam, ugyan mindent kihagyott, de ettől függetlenül ha chelsea drukker lennék optimista lennék, mert nagyon jól nézett ki amit a pályán csinált -leszámítva a befejezés-

(#179042) grizlisandor válasza Soulfly842 (#179040) üzenetére


grizlisandor
addikt

Becserélése után színt vitt a játékunkba, mondjuk abba nem volt nehéz! ;]
Én bizakodó vagyok vele kapcsolatban!

Mind3 játékosra szükségünk van a BL-ben, de Badiashile is kellett volna, de csak 3 játékost lehet nevezni a télen igazoltak közül a BL keretbe.

Auba kirakását megszívhatjuk a csatár posztot, mert Broja idénre kiesett sérülés miatt, Havertz maradt hamis 9 pozícióba és ennyi. :U

(#179043) Soulfly842 válasza grizlisandor (#179042) üzenetére


Soulfly842
addikt

+#179041atee_13

Jól hangzik, köszi :)

#179042grizlisandor

Lemaradtam a meccsről, azért is kérdeztem. De ma mindenképp megnézem.
Havertz egyébként nagyon nagy érték a Chelsea-nek, s még mindig csak 23, s igen kellene végre rendes csatársor.

Nem tudom mi az oka, hogy nehezen integrálódnak a csatárok a Chelsea játékrendszerébe. Drogba óta nehéz igazi utódot találni :DNa jó, túlzok, Diego Costának és Hazardnak volt 16-20 gól körüli szezonja, de azóta kb se kép se hang.. Talán egy Tammy Abraham-nak volt a legtöbb gólja azóta :D 15 gól körül. Csatár poszton sajnos sose sikerült túl jól a Chelsea kerete

Enzora kíváncsi leszek, jókat lehetett róla olvasni, jó kis videók voltak róla, tényleg szuper tehetség, remélem, hogy kivirágzik.

(#179044) Iramirez válasza venember83 (#179038) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Milan is tárgyal vele...de minek...

(#179045) Peterhappy válasza Soulfly842 (#179040) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kiadtak érte 100m eurót. Elég erős poén lett volna ezek után nem nevezni a BL-re.

(#179046) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nos, a Juvetol meg -20 pontlevonas is varhato akar, amivel az utolso helyre esnenek vissza. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#179047) Soulfly842 válasza Peterhappy (#179045) üzenetére


Soulfly842
addikt

Jogos, az azért erős lett volna :DDD

(#179048) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#179046) üzenetére


venember83
nagyúr

Sőt, mivel elvileg 9 pontot akartak levonni a plusvalenza miatt, s 15 lett belőle, akár mínuszba is mehet a Juve az új büntetéssel.

Ezek az úriemberek odafent nem akarják megérteni, hogy ezzel a hadjárattal a saját bajnokságukat is tönkrevágják úgy nemzetközi, mint országos szinten. Nem gond, csak a Juve dögöljön meg. Nem tudjátok, a Gazzetta az Inter/Milan vezetőinek a lehallgatott beszélgetéseit mikor publikálja? Vagy netán csak az Öreg Hölgynél voltak lehallgatások, mindenki más hófehér? :F

(#179049) forceberg válasza venember83 (#179048) üzenetére


forceberg
veterán

Olyan érzésem van, mint mikor a Fradit lenyomták az embékettőbe...

Nem vagyok Juve drukker, de ha így folytatják csak ellenük, még lehetek! :K
A vétkeseket le kell sittelni, de egy ilyen klubot azért nem kéne kinullázni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#179050) Ringman válasza venember83 (#179048) üzenetére


Ringman
nagyúr

Reggina hany pontrol maradt bent anno, -14 v -19 talan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.