Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127201) vond válasza LyonnaisFan1 (#127200) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kabaré, ami itt megy nálunk. :((( Be kéne szántani az egészet, aztán elindulni szépen alulról, a Lurkós kölykökkel.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#127202) Richard! válasza vond (#127201) üzenetére


Richard!
addikt

Már sok tíz éve el kellett volna ezt kezdeni, csak országos szinten. De most, hogy vannak már világszínvonalú(?) Létesítményeink, végképp időszerű lenne...

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127203) hhenry


hhenry
őstag

Van valaki akinek lett jegye a megnyitóra?

(#127204) bagyulajuve válasza LendvaiFeri1 (#127198) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Del Piero mellett Raul volt a nagy kedvencem :R

Resistencia eterna

(#127205) Sickboy25 válasza hhenry (#127203) üzenetére


Sickboy25
addikt

Többünknek is innen...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#127206) forceberg válasza Sickboy25 (#127205) üzenetére


forceberg
veterán

67155 embernek :D

Illetve épp olvastam, hogy ebből 28000 ingyenjegyes?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#127207) hhenry válasza forceberg (#127206) üzenetére


hhenry
őstag

:Y

(#127208) Pkc83


Pkc83
őstag

Szerintem ez a Puskás nyitómeccs a lehető legroszabb
időpontra lett tervezve! Mert ugye Puskás nevéhez hüen muszáj lenne
egy becsületes teljesitménnyel kirukkolni Uru ellen csak hát ugye
ott lesz Wales ellen egy nagyon fontos meccs amit meg mindenképpen
nyerni kellene! Nehogy sérülés vagy fáradság legyen..... :N
Hajrá Magyarország! :)

(#127209) Sickboy25 válasza forceberg (#127206) üzenetére


Sickboy25
addikt

Most aztán minden támogató meg aki nem az is, kapott egy halom jegyet...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#127210) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A bolgár labdarúgó szövetség (BFS) 2 mérkőzéses zártkapus büntetést kapott a Bulgária-Anglia mérkőzésen történt botrányos szurkolói magatartásért.
Mondhatni olcsón megúszták.

Mi vajon milyen büntit kaptunk volna? Ti mit gondoltok?
sztem Minket kizárnának a faszba 43 évre, az átadás elött álló puskást lebombáznák, és uruguaynak sem kell ide utaznia, hogy biztos ne tévedjenek el Budapest helyett Bukarestbe repülve :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127211) alázógyík válasza LyonnaisFan1 (#127210) üzenetére


alázógyík
őstag

+1

(#127212) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Amennyi VAR szitut mi kaptunk kedvezően, idővel várható volt a kenguruknak is egy.
Kaptak egy jogosat, de még 1:2
És most jön a magyaros összeesés, mi ránk jellemző. De persze nem kívánom az ördögöt a falra festeni, tévedhetek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127213) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A kenguk egalizáltak egy népszerű eurosporton is futó műsornevű ember találatával.
Itt is üres kéz néz ki. Ráülés az most is megy 2:0-ről, megnyerés nem.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127214) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Végül 2:2 döntetlen lett, ami még számunkra hízelgő eredmény.
A második játékrészben megint semmit nem tudtunk mutatni. A félidő 6 kísérlet / 4 kaput is találó statisztikából lett 9 kísérlet, és 5 kaput találó.
A kenguru kapusnak gyakorlatilag semmi dolga volt, nem akartuk, és nem is tudtuk megdolgoztatni. Errefel a mi portásunknak volt bőven tennivalója, és a 20+ kengu kísérletből 6 alkalommal találták is ketrecünket, így a kettő auszi gól megérdemelt. És a pontszerzésük is.
De a második játékrészes semmitevéssel itt nullázást érdemeltünk volna. Fizikálisan a csapat nagyon felkészületlen, a kenguk úgy futottak a hajrában is, mint a nyulak.
A #10 mezszámú Watts gyerekük ügyes, belőle még válhat labdarúgó. Tőlünk igazából senkiből. Nem ez a korosztály válthatja meg a világot.
Alapok hiányoznak, amiket 15-16-17 évesen kéne elsajátítani. Ha az nem sikerül nehezebb kompenzálni.
Majd jönnek a bullshitek, és kifogások. Brazil időzóna, nem sikerült akklimalizálódás, veszélyes szurkolók, akik elött játszani nem jó. Hozzájuk képest egy Boca vagy River tábor kedves bácsikból és nénikből verbuválódik össze.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127215) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#127214) üzenetére


Richard!
addikt

Nagyjából egyik korosztályos válogatottunk tagjai sem vitték semmire, szóval felesleges elutazni ilyen rendezvényekre. Csak pézkidobás...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127216) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Nem kérnek fizetést a 9-0-s vereséget szenvedő PL-csapat játékosai:
[link]

@Richard:
Volt egy U20-as VB bronz érmes válogatott.
Abból a keretből még Németh Krisztián és Gulácsi Péter akik említésre méltóak.

[ Szerkesztve ]

(#127217) kacsyx válasza Z'Z" (#127216) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Gondolom most jól földhöz vágta őket ez a nagylelkűség. Kb. mintha nekünk benne maradt volna a 100-as a bevásárlókocsiban.

(#127218) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#127210) üzenetére


Ringman
nagyúr

Gondolom a bolgaroknak mas a buntetestortenetuk is.

(#127219) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Azért nem egy nagy csapatról beszélünk, nem hinném, hogy nagy szponzori háttérrel rendelkeznének.
Nem tudom azt se, hogy milyen költségvetéssel rendelkeznek, de ez biztos nem zsebpénz nekik.
Nem ismerem annyira a PL csapatokat, ebben DeathAdder kolléga a mester.

Bocsánat, Varga Rolandot kihagytam az aktív és említésre méltóak közül.

[ Szerkesztve ]

(#127220) Peterhappy válasza Z'Z" (#127219) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egy napi fizetesukrol mondtak le.
A profi futballban nem talalni olyan jatekost, akit ez megviselne.
Foleg a PL-ben, kis tulzassal csapattol fuggetlenul.
Ha legalabb egy heti vagy meg inkabb egy havi lenne, azt mondanam tiszteletremelto. Igy? Persze tobb, mint a semmi.

(#127221) mephi666 válasza Peterhappy (#127220) üzenetére


mephi666
nagyúr

az azért nem jó ómen nekik, hogy mennek a city-hez szombaton, akik lehet vérszemet kaptak a 0-9-et látva... ha megint belefutnának egy ilyen késbe, lehet elküldenék az edzőn és a játékosokon kívül még a büfés nénit meg a takarítókat is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127222) kacsyx válasza Z'Z" (#127219) üzenetére


kacsyx
aktív tag

A PL utolsó is több szponzori meg TV-s bevételt kap, mint a fél Bundesliga. Csak ennyire viseli meg őket. Hidd el, még fél szezont is vígan kibírnának úgy, hogy közben jutna minden napra egy jachtos, luxusautós, gucci-iphone insta bejegyzés. Pont annyira zsebpénz nekik, mint nekünk egy 100-as a bevásárlókocsiban egy fizetés nélküli nap.

(#127223) Cartevo válasza Napfénysüti (#127186) üzenetére


Cartevo
őstag

(#127224) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

messi engem mindig annyira emlékeztet valakire...
nem tudom, ti hogy vagytok vele



annyira ugyanaz ő, mint a mi Ferencünk volt..
:B

(#127225) Napfénysüti válasza Cartevo (#127223) üzenetére

Nem, bár szívesen kimennék Amszterdamba tekerni egyet. Na nem úgy hanem kerékpárral. :DDD

Més que un club!

(#127226) Tibiajax válasza Napfénysüti (#127225) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó hely Amsterdam.. bár ezzel újat nem hiszem h mondtam
amikor kint voltam, béreltünk bicikliket és úgy császkáltunk a belvárosban, hidakon meg kávézókon át, marha jó volt.. örök emlék
állítólag jó a focijuk is, de ami még megragadt bennem, azok a piroslámpás helyiségek meg a sör :) fura egy látvány, az angolos, régivágású épületeket látni, a kirakatjaikban meg pucér lányokat ahogy lengetik magukat, midnez fényes nappal, akár egy esős délelőtt is.. kissé bizarr, de végül is..meg lehet szokni :D egy-két nap után már fel sem tűnik egy egy csecs

el kell menned

(#127227) Peterhappy válasza Tibiajax (#127226) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tibiajax véleménye Amszterdamról: "állítólag jó a focijuk is". :K

(#127228) mephi666 válasza Peterhappy (#127227) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, a focicsapat miatt ez a neve? én azt hittem valami márkanagykövet :)

ui: 20+ éve volt egy szintén drukker osztálytársam, aki mindig mondogatta: "van egy kapusunk: van de szar" :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127229) Tibiajax válasza mephi666 (#127228) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kicsirigóm, már akkor ajaxos voltam, amikor még ilyen tisztítószerrel suvickolták a pelenkád után a nyomokat

van der saar meg csak nem volt annyira szar kapus, ha egy bl-siker után elvitte a juventus, aztán meg a united

(#127230) mephi666 válasza Tibiajax (#127229) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem is azért mondta, mert szar lett volna, csak a neve miatt viccesnek tartotta :) van der saar sokáig a világ egyik legjobb kapusa volt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127231) Napfénysüti válasza Tibiajax (#127226) üzenetére

Topless napozás az Barcelonában astrandon is volt. Áprilisban. És nagyon fasza város. ;]
De viccet félretéve egyszer tényleg jó lenne Amszterdamba is elmenni. Főleg hogy a foci mellett még a kerékpár a hobbim amiben a hollandok nagyon más szinten vannak akárcsak a fociban. :)

Més que un club!

(#127232) Enzolord válasza Napfénysüti (#127231) üzenetére


Enzolord
addikt

És Te napoztál Topless Süti? :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127233) Richard! válasza Enzolord (#127232) üzenetére


Richard!
addikt

Nézz rá az avatarjára. Tuti ott sült meg. ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127234) Viszlát válasza Z'Z" (#127219) üzenetére


Viszlát
addikt

Viszonyításképpen, volt kollégám fia az Oldham Athletic-nél focizik (EFL 2 Division, ami a negyedik vonal), kezdőfizuja volt £12.5k/hét néhány éve.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127235) Tibiajax válasza Viszlát (#127234) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ilyenkor szorul össze a szívem, miért nem mentem ki 20éve és lettem volna odakint akár negyedosztályban focista
bár lehet, még most se lenne késő.. az este is elég szép gólokat vágtam
egy ötödosztályban simán elrugdosgatnék még a kapuba.. főleg ilyen pénzekért

(#127236) KisTücsök válasza Viszlát (#127234) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt valahogy nagyon nehéz elhinnem.

(#127237) Napfénysüti válasza Enzolord (#127232) üzenetére

Naná, megmutatam a kis katalán sziesztázóknak hogy milyen egy amatőr magyar focis felsőtest. :DDD

Més que un club!

(#127238) Richard! válasza Z'Z" (#127219) üzenetére


Richard!
addikt

Ez 3 ember a tizen valahány fős keretből. Szomorú. De hol vannak a többi, későbbi U válogatott tagjai? Bohóckodnak megye 1-ben, vagy az NBIII-ban... nagy karrier. Ezért nem érdemes tartani őket. :N

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127239) Viszlát válasza KisTücsök (#127236) üzenetére


Viszlát
addikt

Bocsánat, /hó akart lenni. Igaz még így is megdöbbentő szám.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127240) Tibiajax válasza Viszlát (#127239) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja hát akkor már nem is bánom, h nem mentem ki

xd

(#127241) RoyBatty válasza Z'Z" (#127219) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Szerintem nincs olyan játékosuk aki heti 2k fontnál kevesebbet keresne. A Liverpoolnál a minimálbér heti 10k font, ennyit kap egy az ifiből frissen felkerült játékos az első profi szerződésénél.

(#127242) LendvaiFeri1 válasza RoyBatty (#127241) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Özil félék meg heti 350k. Nevetséges.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#127243) Richard!


Richard!
addikt

A tegnapi duplával:

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127244) Tibiajax válasza Richard! (#127243) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a 'poolnak kellett volna gurítania még....tavaly..

(#127245) DeathAdder válasza Tibiajax (#127235) üzenetére


DeathAdder
veterán

Am nem vagyok benne biztos, hogy egy top NB1-es csapat sokkal jobb lenne egy angol negyedosztályúnál.
Az már csak egy profii liga, ott meg azért teljesítményt várnak el.

Jó, mondjuk nem tudom Te milyen focista vagy, középsuliban én is gólvágó voltam (kivéve amikor luftot rúgtam :D), de volt egy évfolyamtársam, aki toronymagasan kiemelkedett mindenki közül, 100-ból 100x az a csapat győzött ahol ő játszott, nekünk földöntúlinak tűnt, de végül az NB1-et sem tudta megugorni, de máig a fociból él.

[ Szerkesztve ]

(#127246) forceberg válasza DeathAdder (#127245) üzenetére


forceberg
veterán

Egy iskolai foci más, mint mikor fejben is teljesíteni kell, mert bármilyen fura, de az ellenfél szervezetten, taktikusan védekezik. Szóval nem mindig a legjobbakból lesznek a legjobbak :D

BTW-t Tibit már láttuk bizonyítani, de téged még nem! ;]

Ahogy nézem, idén sem lesz topikfoci...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#127247) DeathAdder válasza forceberg (#127246) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hogy mennyire voltam jó? Általában lesről kiugrattak és azokat be tudtam rúgni, de ha már oldalról jött beadás a kapu elé, akkor előfordult hogy luftot rúgtam :DDD

Volt edzőnk, védekeztünk, jártunk edzésre is, de valóban hülyeség összehasonlítani :)

(#127248) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

mi ez a rikító zöld szám a Juve mezeken? nem is látom...

Resistencia eterna

(#127249) BenHans


BenHans
addikt

Erre pirosat adni Fazionak...
Sz@rjál sünt Irratti!
Nevetséges.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127250) Tibiajax válasza forceberg (#127246) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amíg jó idő volt, kellett volna szervezni egyet..

GENOA, meg tudod csinálni!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.