Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135001) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezaz!

(#135002) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

szegény bergamóiak :(

Resistencia eterna

(#135003) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Semmi pánik, ilyen játékkal az első rutinosabb csapat ellen elvéreznek olajosék.

(#135004) omfgk


omfgk
addikt

Muriel...

(#135005) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Tuchelnek most mentették az állását, de csak napokkal.
A leendő ellenfél ellen kevés lesz. Egy teljesen lerobbant Atalanta ellen még sikerült, de már egy Leipzig/ATM kettőssel szemben nem lesz ennyire kondi fölényben a hajrában.

Az Atalantának ettől függetlenül jár a kalapemelés. Emberfelettit mentek, nem sokon múlott. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135006) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Remélem azért Neymarkának egy kis koronát vittek magukkal.

(#135007) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Franciaország - Olaszország 2-0 :(((

Resistencia eterna

(#135008) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#135005) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Lipcse se fog komolyabb ellenfélt jelenteni, mint az atalanta..
az atletico már igen, előveszik megint a szokásos köcsögfocit, aztán annyi is lesz.
de hátha nem.. rohadtul nem vagyok kiváncsi simeoneékra

(#135009) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#135008) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem olyan biztos az. De először derüljön ki, hogy ki lesz az ellen. :R
Vagy magyar párharc lesz, vagy nem. :C
Lőw "nekem nem törött a lábam" Zsolt vs. Gulácsi és Villi Orbán. ;]

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135010) Tibiajax válasza kacsyx (#135006) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt az utolsó (gól)passzát tanítani lehetne nyugodtan, akár a magyar embéegyes profiknak

(#135011) ZavaBalazs válasza Richard! (#134977) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

jó, hát hülyék mindenhol vannak. én olyan barcás twitter oldalt találtam (asszem totalbarca volt a neve), aminek sikerült egy kominált kezdő 11-ben ilyen csodákat kihozni, hogy Piqué, Lenglet CB páros, Buszkeksz - FDJ - Thiago középpálya, Griezmann balszárny :DDD 7-4 a barca javára a kezdőben. aztán jöttek rá a válaszok, hogy "Semedo mostanság egész jó, inkább őt tenném Kimmich helyére, Sergi Roberto meg jobb középpályás Thiagónál..."

amit láttam belőle, az alapján sajnos megérdemelt a PSG továbbjutás, még ha rohadt bosszantó is, hogy csak 5 percet kellett volna kibírni :(((

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135012) omfgk válasza ZavaBalazs (#135011) üzenetére


omfgk
addikt

Lewa helyett Suarez? ;]

(#135013) ZavaBalazs válasza omfgk (#135012) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Addig azért nem ment el a szerző, de a Davies/Albánál csak nagyon talánra volt hajlandó megadni. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135014) Ringman


Ringman
nagyúr

csóri atalanta :(

(#135015) omfgk válasza ZavaBalazs (#135013) üzenetére


omfgk
addikt

Kiderült amúgy ,hogy melyik Barcásnak lett pozitív a tesztje?

szerk : Todibo. Akkor ez nem befolyásol semmit.

[ Szerkesztve ]

(#135016) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Olyan almos voltam este, alig birtam nyitva tartani a szemem. Mobilon, fostubus streamen szenvedtem vegig a masodik felidot, volt hogy a telefon kiesett a kezembol, majdnem belealudtam. Erre a p$g megforditotta... majd szetvetett a duh, itt kinlodtam meccs utan mire vegre fejbeqrt az alommano.
A jobbik csapat ment tovabb, de miert ne juthatna tovabb neha a kiscsapat? Foleg egy ilyen szimpatikus olajmagnas egyuttes ellen...

Egy jo atm, p$g, Man$ziti, Bayern negyes, es nalam ennyi volt a BL-szezon...

[ Szerkesztve ]

(#135017) mephi666 válasza Peterhappy (#135016) üzenetére


mephi666
nagyúr

én b@sztam el az eredményt: először amikor a meccsre kapcsoltam 1 percen belül lőtt egy gólt az atalanta... majd a 90. perctől néztem végig és akkor lőtt 2-t a psg :( nem kellett volna akkor már odakapcsolnom a meccsre és maradt volna 1:0

azért szépen megállták a helyüket a pályán: többet futottak, támadtak is rendesen... épp csak szerencséjük nem volt... (szép lett volna pedig, ha a több oldalról sújtott kisebb csapat legyőzi a nagyot)

a 2. gólt azért neymar és mbappe segítségével szépen összerakták...

ma pedig jöhet a lipcse-atletico... remélem gulácsi kivédi a szemüket is :D (kár, hogy a járvány előtt eldobtuk a bl-t... ha az atletico helyén ott lennénk, elég esélyes lenne a továbbjutás... ma viszont van egy olyan érzésem, hogy ezt behúzza a lipcse)

érdekességnek ránéztem bet365-ön az oddsokra: nem gondoltam volna, hogy a bayern ilyen szorzót kap... lesznek még itt meglepetések
lipcse - atletico 3.6 / 3.1 / 2.2
barca - münchen 3.4 / 4.1 / 1.95
city - lyon 1.22 / 6.5 / 12

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135018) sh4d0w válasza mephi666 (#135017) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az első bekezdésed megfejelem: ha nemzetközi meccset néztek és góliszony van, garantált, hogy Viszlát kolléga nézi ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#135019) Peterhappy válasza mephi666 (#135017) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hat koszi szepen... de legalabb bevallottad. Ha legkozelebb talalkozunk, az elso sort Te fizeted es akkor nincs harag ;)

@sh4d0w: :D Ot le kene tiltani a focirol, legyen neki eleg a mozi es a filmek :)

[ Szerkesztve ]

(#135020) Viszlát válasza sh4d0w (#135018) üzenetére


Viszlát
addikt

Tegnap bezzeg pont akkor nem működött amikor nagyon kellett volna, koetschoeg PSG... :(((

Peter: nana! :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#135021) venember83


venember83
nagyúr

Még el sem kezdődött a szezon, de Matthijs már kiesett három hónapra: [link]

(#135022) omfgk válasza venember83 (#135021) üzenetére


omfgk
addikt

Rugani egészséges.

Akkor mi a probléma? ;]

(#135023) mephi666 válasza venember83 (#135021) üzenetére


mephi666
nagyúr

...kérjék el a helyére kölcsönbe kádárt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135024) venember83 válasza omfgk (#135022) üzenetére


venember83
nagyúr

Minimum november óta fájós vállal játszott, Rugani így sem jutott lehetőséghez. Ez a durva, így nagy kár tartani Ruganit, ha ennyire semmit sem ér, semennyire sem bíznak benne.

(#135025) Ringman


Ringman
nagyúr

a hétfői győzelemmel az inter a 3. kalapba került a bl-sorsolásnál.

(#135026) venember83 válasza Ringman (#135025) üzenetére


venember83
nagyúr

S az Atalanta?

(#135027) Ringman válasza venember83 (#135026) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem 4. kalap: [link]

(#135028) Peterhappy


Peterhappy
őstag

dailymail-nek (csupa kisbetuvel) azt se, amit kerdez, de EZT azert itthagyom csamcsogni ;)

(#135029) omfgk válasza Peterhappy (#135028) üzenetére


omfgk
addikt

Az angol NSO... :))

(#135030) mephi666 válasza omfgk (#135029) üzenetére


mephi666
nagyúr

én azért szívesen megnéznék egy messi-dybala-cr triót elől :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135031) omfgk válasza mephi666 (#135030) üzenetére


omfgk
addikt

Mármint hol? A Juvéban vagy a Barcában? :DD

(#135032) Tibiajax válasza mephi666 (#135030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem

(#135033) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#135017) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

12 a lyonra, ajándék :C
Na jó ez Barokkos túlzás, de miért ne? Már sikerült a ManCityt legyőzni, győzzük le újra őket.
Jajj de jó, hogy Vasárnap nem kell mennem dolgozni, így a meccsre sör, bor, remélem lesz öröm is inni hozzá. :K

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135034) mephi666 válasza omfgk (#135031) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ha ők a pafc-ban állnának így össze, azt is képes lennék megnézni :D ...komolyan nem értem, miért nem szerveznek ilyen gálameccseket, amiért nem kapnak a játékosok pénzt, irgalmatlan jegyárakkal megtöltenek egy 75-80ezres stadiont és az egész befolyó összeget eljótékonykodják... minden posztra meghívnák a legjobbakat és csak fociznának egy jót... játszhatna egy csapatban a cr-messi duó, amire azért tuti hogy sok ember kíváncsi lenne... meg azért a poolból elférne ott taa, robertson és van dijk is bőven... nagyon jó "all star" csapatot össze lehetne rakni :K ellenfélnek meg pl egy spanyol válogatottat bedobni (közülük nem jut eszembe most amúgy se senki, akit beraknék a másik csapatba)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135035) dudu5130 válasza Ringman (#135025) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem bajnoki helyezés szabja már meg a kalapot? Régen koeff pontok mentek és utána a helyezés vette át nem?

(#135036) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Napi olasz pletyka:
Messi faterja vett egy házat Milánóban. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#135037) Tibiajax válasza gyuromoj (#135036) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez már vagy egy hetes hír. bealudtál?.. :)

(#135038) gyuromoj válasza Tibiajax (#135037) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ma dobta fel az insta, szkúzi :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#135039) omfgk válasza gyuromoj (#135036) üzenetére


omfgk
addikt

Már túlléptünk az Inter - Messi pletykákon.

Most a CR - Barca pletyka a menő. ;]

(#135040) Tibiajax válasza omfgk (#135039) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
nem az volt, hogy Messi megy a juvéba, ahol összejön az álom trió?

komolyan :) ez kezd már annyira szar lenni, mint amikor emlékszem ált.suliban az volt a gagyi pletykák pletykája, hogy Madonna és Michael Jackson összejött..
xd

(#135041) gyuromoj válasza omfgk (#135039) üzenetére


gyuromoj
veterán

CR nem a PSG-be megy? Vagy az is régi már? :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#135042) Tibiajax válasza gyuromoj (#135041) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áááááhh.....ezeréves. :D
azóta már meg is járta, vissza is tért.
:DDD

(#135043) gyuromoj válasza Tibiajax (#135042) üzenetére


gyuromoj
veterán

fasza :DDD

Na és hogy Matuidi ment Miami-ba?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#135044) venember83


venember83
nagyúr

Keane az év elején kiállt Ole mellett, amikor sokan támadták őt, nem is jöttek az eredmények, s igaza lett.

(#135045) Peterhappy válasza mephi666 (#135030) üzenetére


Peterhappy
őstag

Messi egyik szel, CR masik, kozepre Ibra.

FC Nyuggerklub :)

(#135046) mephi666 válasza Peterhappy (#135045) üzenetére


mephi666
nagyúr

...szerintem ha ez a "nyuggerklub" képes lenne a normális együttműködésre és megfelelő kiszolgálást kapna, hozná meccsenként a minimum 3 lőtt gólt még évekig majdnem minden csapat ellen :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135047) forceberg


forceberg
veterán

Gula... Az pedig 11-es volt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135048) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

ez kemény volt

Resistencia eterna

(#135049) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Naaa, hol vagytok?
Ez eddig az ujrainditas ota az egyik legjobb meccs*!

* Legalabbis amit en latok

Nagyon tetszik a RebDull. Es le a kalappal az ATM elott is, fura latni, hogy ennyire focizni akarnak, de jol all nekik a stilus!

@BenHans: jogos :K

[ Szerkesztve ]

(#135050) BenHans válasza Peterhappy (#135049) üzenetére


BenHans
addikt

Nézik, nem írogatnak. ;] :DDD
Amúgy tényleg nem rossz. :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.