Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) BenHans válasza venember83 (#80998) üzenetére


BenHans
addikt

Abban biztos lehetsz hogy Pjaniccsal jól jártatok, én úgy látom simán pótolni tudná Pogbát, más stílus de a szervezés meglesz. Idegesít hogy 30M €-ért szinte aprópénz volt.
A Bayern 35millió + bónusz adott Renato Sanches-ért. Lehet tényleg ilyen jó, de csak 18 éves és még be is sülhet.

Utálni nem tudom azért mert pont a Juventusba ment, de nem is szimpatikus húzás, sőt... Szurkolni nem fogok neki, és mindig keserédes lesz ránézni, keserű a jelenért és édes a nálunk mutatott játéka miatt.
Lehet jobb is így, mert sok meccsen látszott feszülnek idén, még a góloknál sem mindig látszott rajta igazi önfeledt öröm.

Vucinicot is túléltük... :DDD Kik is voltak még akik hasonló utat jártak be?

Az első számú kiszemelt Pjanic pótlására Wijnaldum, akivel a klub a Pjanic ügy miatt már elvileg fel is vette a kapcsolatot. Neki tudnék örülni. :)

Bl-ben a legjobb 8 között Roma-Juve-Napoli. Vagány lenne. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81002) villamos


villamos
őstag

Csába! :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#81003) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Modric :Y :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#81004) szami777


szami777
addikt

Ennyi lepkét egy Eb-n... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81005) BenHans


BenHans
addikt

Modric kapásból! :Y :C Eddig jó ez az EB, vannak látványos gólok, de ebben is volt kapus. Persze Modric helyzetfelismerése és kivitelezése nagyon rendben volt, az érdemeiből nem von le semmit.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81006) pohár


pohár
félisten

csóri Kompany ott ül az ESPN stúdiójában, hát gondolom, hogy inkább izzadna a pályán (az angolja elég jó, bár 8 év alatt csak sikerül jól megtanulnod, ha ott élsz)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#81007) B0V9B válasza BenHans (#81005) üzenetére


B0V9B
tag

Nem számított rá hogy rálövi kapásból, pláne hogy ilyen jól eltalálja, Utána már csak kapkodott.

(#81008) forceberg válasza B0V9B (#81007) üzenetére


forceberg
veterán

Ezért nem top kapus.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#81009) gyuromoj


gyuromoj
veterán

fő a biztonság... :U

plusz most robbant egy hanggránát, tegnap ugye jelzőpisztollyal lőttek... csak nem sikerül kiszűrni az ilyeneket :W

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#81010) B0V9B válasza forceberg (#81008) üzenetére


B0V9B
tag

A törökök nem állnak jól kapusposzton. Minden kapusuk otthon véd, és azok sem a potenciálisan nagy csapatokban.

(#81011) villamos


villamos
őstag

Mekkorát hagyott ki! :Y
A horvát sráccal mi történt, hogy vérzik a feje?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#81012) itouchfan


itouchfan
senior tag

Itt az EB előtt nem szóltak néhány embernek, hogy kis gól is gól... Mindenki ki akarja pokhalozni a sarkokat...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#81013) gyuromoj válasza villamos (#81011) üzenetére


gyuromoj
veterán

Lekönyökölték az első félidőben egy fejelésnél.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#81014) villamos válasza gyuromoj (#81013) üzenetére


villamos
őstag

Köszi. (csak fél szemmel követem a meccset, ez a momentum kimaradt... igazából a mi fiainkra leszek kíváncsi, a többi mérkőzés olyan nagyon nem érdekel...)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#81015) szami777


szami777
addikt

Hiába vannak a törököknél nagy nevek, ha csapatként szarok és nincsenek egybe, a horvátok sokkal egységesebbek, tényleg szépen játszanak, még a spanyolokat is megfingathatják szerintem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81016) itouchfan


itouchfan
senior tag

Megint a ficakot akarja kifejelni Perisic, ahogyan a lövése is oda akart menni, ahogyan a szabadrúgás is...
Egyszerűt kéne választani, meg Srna-nak is csak belsővel be kellett volna passzolnia... És mehetne 3-4gyel a horvát csapat.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#81017) BenHans válasza itouchfan (#81016) üzenetére


BenHans
addikt

Hajjaj... Ez a fejes is felső léc lett volna. Csak nehogy megbosszulja magát...

Szépen és egységesen játszanak a horvátok. :K

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81018) Ricardo


Ricardo
félisten

A meccs végére lesérül a Horvát válogatott fele.

(#81019) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hivatalos UEFA-közlemény: Ha még egy ilyen incidens történik, akkor Angliát és Oroszországot is kizárják az EB-ről!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#81020) itouchfan válasza gyuromoj (#81019) üzenetére


itouchfan
senior tag

Az korrekt... Enyhe túlzásnak érzem.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#81021) Ricardo válasza itouchfan (#81020) üzenetére


Ricardo
félisten

Túlzás? Konkrétan lezúzták a fél várost, aztán a stadionban is ment a balhé. Még a hímnusz alatt sem viselkedtek.

(#81022) BenHans válasza Ricardo (#81021) üzenetére


BenHans
addikt

Így igaz. A sok agyatlan. Végül is nincs elég feladatuk, figyelnivalójuk a rendfenntartó szerveknek, tényleg kell ez is. :U

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81023) itouchfan válasza Ricardo (#81021) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szerintem az hogy a stadionon kívül mit csinálnak a szurkolok, az nem varrhato a nemzeti válogatott nyakába. És nem nekik kell bűnhődni érte. Az az országot minősíti.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#81024) Richard! válasza itouchfan (#81023) üzenetére


Richard!
addikt

A csapathoz hozzátartozik a szurkoló is szvsz... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#81025) venember83 válasza gyuromoj (#81019) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyszerûbb, mint kipicsázni és vissza nemengedni a rendzavaró tömeget.

(#81026) Ricardo válasza itouchfan (#81023) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt a logikát követve az sem varrható a csapat nyakába amit a stadionban csinálnak a szurkolók, hiszen nem ők választják meg ki megy ki a találkozóra. :U

Valahogy mégis szankcionálni kell.

Soha nem értettem mi értelme van ezeknek a balhéknak.

[ Szerkesztve ]

(#81027) villamos


villamos
őstag

Nem igazán tudom, hogy egy ország labdarúgó szövetségének milyen eszközök állnak rendelkezésére a "szurkolói" viselkedés befolyásolására, azon kívül, hogy bemondják a tévében, hogy: Na, légyszi, légyszi, ne!

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#81028) szami777 válasza BenHans (#81022) üzenetére


szami777
addikt

En is abszolut igy latom. Boven van eleg para dolog amire figyelni kell. Az angolok kulfoldon legendasan nem tudnak viselkedni, kicsit visszavehetnenek a helyzetre valo tekintettel.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81029) itouchfan válasza Richard! (#81024) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igazságtalan, hogy a csapat készül hónapok óta keményen, és a szurkolói csorda magatartása miatt nem szerepelhetnek tovább. Szerintem. Persze mind igaz amiket írtok, undorító magatartás, rendfenntarto szerveknek épp elég baja van, persze, így van. De én nem azt a 23 játékost + 20-30 stabtagot buntetnem, akik szívük lelkük beleteszik egy ilyen vilagversenybe.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#81030) DS39 válasza gyuromoj (#81019) üzenetére


DS39
nagyúr

azért ez várható lett volna a szervezők részéről, hiszen Angliában a futballhuliganizmus nem szűnt meg létezni, csak befagyasztották oly módon, hogy akit elkapnak, az életre szólóan ki lesz tiltva minden meccsről, éppen ezért amikor kikerülnek egy más nemzet által rendezett EB/VB-re, akkor állatkodnak. az oroszok meg felültek a provokációnak.

(#81031) KisTücsök válasza itouchfan (#81029) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát azzal, hogy kizárják a csapatot, a szurkolókat is bőven büntetik. :D
_____

A szövetség is büntethet saját határain belül. Stadionból való kizárás, stb.

(#81032) DeathAdder válasza Ricardo (#81021) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért nem viselkedtek a himnusz alatt, mert előtte egy angolt életveszélyes állapotba vittek kórházba, persze gundel nagyon okosan és tájékozottan megjegyezte hogy "az angolok nem adták meg a tiszteletet az orosz himnusznak"

Na de nem akarom védeni, zárják ki őket a picsába leszarom, legalább nem sérül le novemberig sturridge :DDD
eb-t úgy sem nyernek ezzel ez edzővel a büdös életbe.

Másrészt meg had huligánkodjanak a stadionon kívül, ez a futball velejárója volt mindig is, mi gond van ezzel, had csinálják a birkák. Le kell szarni, öljék le egymást ha akarják, ha vannak ekkora bunkók akkor sajnálni sem tudom őket.
Ha ezzel nem tudnak élni, akkor ne szervezzenek futballtornát, vagy figyeljenek jobban a biztonságiak.

Tök fasza, felcsapok manutd drukkernek, és legyilkolok egy fél várost a klub nevében, akkor elzárnák miattam a csapatot mert egy idijóta dilettáns drukker vagyok? Hmmm meggondoloandó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81033) B0V9B válasza DeathAdder (#81032) üzenetére


B0V9B
tag

Pont ezt akartam én is írni, gyorsan ki kell szólni 300 magyarnak, hogy 100-an öltözzenek be portugál, másik 100 osztrák, a harmadik 100 meg izlandi szurkolónak, zúzzanak egy kicsit és már meg is van a csoport elsőhelyes továbbjutásunk :DDD :DDD

(#81034) Ricardo válasza DeathAdder (#81032) üzenetére


Ricardo
félisten

"Azért nem viselkedtek a himnusz alatt, mert előtte egy angolt életveszélyes állapotba vittek kórházba, persze gundel nagyon okosan és tájékozottan megjegyezte hogy "az angolok nem adták meg a tiszteletet az orosz himnusznak""
Mert egyébként tudnak viselkedni. :U

(#81035) KisTücsök válasza DeathAdder (#81032) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most ez irónia... vagy? :F

Az a baj, nem az van, hogy kimennek a rétre és szétverik egymást, mert arra én is az áldásomat adnám, aki hülye, az megérdemli, hanem a városon belül tőrnek zúznak, a helyi lakosok kárára.

(#81036) Ricardo


Ricardo
félisten

Tipp a következőre? Lengyelek nyerik, vagy az Észak Írek?

(#81037) DS39 válasza B0V9B (#81033) üzenetére


DS39
nagyúr

ennyi, kell a finesz a továbbjutáshoz :DD

Ricardo: szerintem X lesz.

[ Szerkesztve ]

(#81038) szami777


szami777
addikt

Rohadt jó lett az Eb-re hangoló új Nike videó :D [link]
Még úgy is tetszik, hogy CR a főszereplője.

(#81039) villamos

Igen, ez tényleg létezik, vannak szabályok, hogy 1v1, meg ha földön van és mozdulatlan, akkor tovább nem verem, de ezen kívül aprítják egymást rendesen. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81039) villamos válasza KisTücsök (#81035) üzenetére


villamos
őstag

A poén az, hogy ilyen létezik. Szó szerint kimennek a rétre a fociultrák, és (ha jól tudom minimális szabályok figyelembe vételével) ütik verik egymást.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#81040) forceberg


forceberg
veterán

http://www.csakfoci.hu/eb-2016/91699-kahn-nekiment-kassainak-az-eb-nyitomeccs-utan
Sajnos... jogosan, tiszta támadó fault volt.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#81041) batman. válasza Ricardo (#81036) üzenetére


batman.
senior tag

Polákok!
Szerinted?

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#81042) DS39 válasza szami777 (#81038) üzenetére


DS39
nagyúr

valóban jó, bár számomra kicsit zavaros.

ha CR és a srác szerepet cseréltek (de elcsépelt filmes poén), és a srácot ez eljuttatta az angol válogatottig egy következő EB-n, akkor a CR testébe került kölyöknek hogy sikerült ugyanez alap futballtudással?

tehát oké vicces videó, de logika?
vagy a srác is olyan született tehetség mint CR, csak eddig nem tudta, vagy CR egy átlagos angol srác futball képességeivel jutott el a csúcsra. nem tudom mire is akar rávilágítani ez a videó.

(#81043) itouchfan válasza DS39 (#81042) üzenetére


itouchfan
senior tag

én is épp előbb néztem, de nem igazán értettem hogy mi a lényeg, vagy a mondanivaló. de látványosnak látványos.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#81044) Peti78


Peti78
őstag

Ki ez a focistafrizurás transzvesztita az m4-en?

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#81045) DeathAdder válasza Ricardo (#81034) üzenetére


DeathAdder
veterán

Fogalmam nincs, de anglián belül szinte sosincs rendbontás, oldják meg a szervezők, teszek rá hogyan, ezzel számolni kell, vagy nyeljék le, de ne a csapatot büntessék. Anglián belül mindig megvan a fegyelem, sőt példamutató ami ott zajlik, pedig ugyanolyan állatok maradtak a drukkerek mint régen voltak.

Egyszer valaki megdobott egy játékost, 3 (!) percre rá már vezették is ki és életfogytig eltiltást kapott.

[ Szerkesztve ]

(#81046) WayneGace


WayneGace
őstag

Hogy van a továbbjutás az egyeneskieséses szakaszba az eb-n, így, hogy felemelték 24 főre a létszámot?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#81047) KisTücsök válasza villamos (#81039) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Na ez még oké. Bár a kórházi számlát valakinek állnia kell, de ez még a kisebbik rossz. Dehogy kirakatokat tőrnek be, autókat meg boltokat gyújtanak fel... Eszem megáll.

DeathAdder: Kb 90-100k rendfeltartó (aminek kb a fele fegyveres) jut több millió szurkolókra. Ez az első 24-es EB, és van most fontosabb feladatuk is, mint hogy a huliganizmussal foglalkozzanak. Legalábbis lenne.

Ami meg Anglián belül van, azt nem érdemes idekeverni. Azt hosszú-hosszú évek, évtizedek alatt érték el, legalábbis, hogy a stadionokból kiirtották (cserébe mondjuk a meccseken kb olyan hangulat van, mint egy temetésen). Azok az állatok már nem annyira járnak meccsekre sem szvsz. Ráadásul országon kívül válogatott tornákon nemzetiségi ellentétek is ütköznek, nem úgy, mint országon belül klubcsapatos szinten. Ez megint kicsit más.

És mint már írtam, csapatkizárással a szurkolókat is büntetik.

WayneGace: Csoport első két helyezettje, plusz a legjobb 4 csoport harmadik jut tovább.

[ Szerkesztve ]

(#81048) itouchfan válasza WayneGace (#81046) üzenetére


itouchfan
senior tag

első kettő, plusz a 4 legjobb csoportharmadik.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#81049) Ricardo válasza DeathAdder (#81045) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem mehet be többet a bordoi stadionba? vagy egész francia országból kitíltják? Mennyire fogja érdekelni.
Hazazavarni, és ugyanaz a szankció, mintha otthon balhézott volna.
Ez a minimum.

szerk: + olyan pénzbüntetés, hogy elvegye a kedvét a további hülyeségektől.

batman.

Szerintem is a Lengyelek az esélyesebbek.

[ Szerkesztve ]

(#81050) DopeBob válasza KisTücsök (#81047) üzenetére


DopeBob
addikt

Ez az egyetlen dolog, amit tehe uefa higy kizarha a csapatot, szerintem nagyon helyesen. Aztan majd az orosz szurkolokat varja otthon a kgb vagy elrendezik ahogy akarjak. Rossz volt nezni kisgyerekkel menekulnek a standionbol... Mondjuk az is erdekes, hogy tudnak bevinni egy kvazi pisztolyt amivel a jelzoraketat fellottek? Mindezt ugy ugy, hogy a robbantasok miatt fokozott keszultseg van mindenhol (elvileg)

MZ/X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.