Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124001) Peterhappy válasza Richard! (#124000) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lehet, hogy a két klub már megegyezett. Kb. bárkinek odahajítanák bagóért...
Egyébként legalább fél éve él az Inter-vonal, többször is szóba került, hogy odamegy, lehet hogy tényleg van ott már egy szóbeli egyezség.

Legalább nem Juniort hozzák vissza, hanem a grátisz 80 misit kapargatják össze.

(Miközben a La Masia legjobbjai sorra távoznak :( )

(#124002) Peterhappy


Peterhappy
őstag

"MEKKORA GÓL! EGYENLÍTETT A DAC! Jó volt a csere, mert éppen az imént beállt Vida Kristopher kapta a labdát Kalmártól 20 méterre a kaputól, majd jobbal gyönyörűen csavart a bal fölső sarokba. Megyeri úszott a levegőben, de nem érhette el. 1–1"

/FC DAC 1904 DUNASZERDAHELY - ATROMITOSZ - EL selejtező/

Miközben a mennyeiben alig találni olyan meccset, ahol egymást követően három magyar nevet le tudnál írni egy közvetítésben.

Mondjuk tényleg szép dugó volt! [link]

[ Szerkesztve ]

(#124003) Ringman válasza Richard! (#124000) üzenetére


Ringman
nagyúr

azt hiszem úgy van, ha kapott rá engedélyt a játékos a klubjától, akkor nincs probléma.

(#124004) dudu5130 válasza Richard! (#124000) üzenetére


dudu5130
őstag

Szerintem ez is csak kacsa. Mondjuk én nagyon örülnék neki.

(#124005) Ringman válasza dudu5130 (#124004) üzenetére


Ringman
nagyúr

barella-brozovic-rakitic hármas jól hangzik (vagy inkább akkor már milinkovic-savic)
viszont az asamoah-lazaro-candreva-dalbert-dambrosio wingback sor elég meredek.

(#124006) drachoHUN válasza Richard! (#124000) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Gyakorlatilag minden transzfer hír(pletyka) ezzel a szövegezéssel jelenik meg a sajtóban. Nem figyeltétek még meg? Nincs jelentősége, hogy így írja le egy sajtóorgánum, mert nem tényeket közölnek.
Az viszont ritkább, hogy a utána az eladó klub elnöke jelzi, hogy hohóhoppá itt valami aljasság van a dologban...

Forza JUVE!!!

(#124007) dudu5130 válasza Ringman (#124005) üzenetére


dudu5130
őstag

Dambro szinte biztos, hogy javarészt középső védő lesz. Conte egyik nyilatkozatában utalt is rá.

(#124008) jbalint18 válasza Richard! (#124000) üzenetére


jbalint18
tag

Ha a klub kiadja a játékosnak hogy mehet isten hírével akkor azzal tárgyal akivel akar.

(#124009) Ringman válasza dudu5130 (#124007) üzenetére


Ringman
nagyúr

közben miranda -> Jiangsu Suning

(#124010) hhenry válasza Ringman (#124009) üzenetére


hhenry
őstag

És hivatalos is lett

(#124011) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Matracosok szepen kitomik madridi rivalisukat :DD
Lehet, hogy ez a Jolao Felix nem lesz akkora melle fogas. Ha mar 100+ misit kiadtak erte.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124012) omfgk


omfgk
addikt

Real Madrid forward Gareth Bale is set to sign for Chinese Super League outfit Jiangsu Suning on a three-year deal.

The Welshman will earn 22 million euros per season and only small details remain for the deal to be finalised.

Több forrásból is olvasható a hír. Remélem igaz.
Persze így gyakorlatilag ingyen fog távozni, de legalább a fizetése felszabadul.
Vagy esetleg el lehetett volna passzolni a Spursnek, de a fizetése 50%-át ki kellett volna csengetni legalább 2022-ig. Kb ugyanott van így a klub.

Egészen szánalmas az ahogy a brit sajtó próbálja mosdatni Bale-t (Bale ügynökével az élen).
Szerintük Zidane a hibás mindenben és Bale mindent megtett a pályán és azon kívül. LOL
Volt olyan újság ahol egyenesen a valaha volt legszebb gólnak titulálták a BL döntős gólját. Pedig nem kellett volna sokat visszakeresniük ,hogy rátaláljanak Zizu góljára...

Volt 3 jó éve 2013/14 - 2015/16-ig. Amikor a BBC még működött.
Utána sérülések és formaingadozások, lötyögések. Na meg a lassulása. Ami lehet ,hogy azért van kíméli magát egy újabb sérüléstől, de a végeredmény ugyanaz.

Így lehet ,hogy James fog maradni, Asensio sérülése miatt.
Ceballos ugye már kölcsönben, ha Bale tényleg lép akkor az Isco/James kettős egyike biztosan marad (de lehet mindkettő).
Az őszi szezon rá fog menni a kísérletezgetésre az biztos. Zidane baromi nagy fába vágta a fejszéjét.

[ Szerkesztve ]

(#124013) hhenry válasza omfgk (#124012) üzenetére


hhenry
őstag

Ez a szezon is kuka amit meg ma hajnalban csináltak az nevetséges

(#124014) máyköl válasza hhenry (#124013) üzenetére


máyköl
veterán

Még mindig felkészülési mérkőzés. Minden évben eljátsszuk, hogy óriási a dráma, könyörgöm várjuk meg a szezont.
Ha James marad, akkor nagyon boldog leszek.

(#124015) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#124011) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Real iszonyú statikusan védekezett, ha ezen nem változtatnak, nem lesz jó szezonjuk.

https://www.coreinfinity.tech

(#124016) hhenry válasza máyköl (#124014) üzenetére


hhenry
őstag

Én is így vagyok vele de azért gondolj bele nem gyenge csapattal mentünk fel és azért 7 gólt kapni egy real madridnak :U
Ha James tényleg marad annak én is nagyon fogok örülni

(#124017) dracox válasza máyköl (#124014) üzenetére


dracox
addikt

James-nek muszáj maradni. Ha őt is odadobná a Real az Atleticonak (mint Llorentet aki simán jó alternatívája volt Casemironak, SŐT még jobb is lehetett volna ha hagyják kibontakozni...) akkor megnézhetné magát a királyi gárda...Továbbra se értem miért nem hoznak Casemironak egy vetélytársat. Előszezon, meg felkészülés ide vagy oda ez akkor is botrány volt. Jovic kidőlése ismét aggodalomra ad okot. Pintus az erőnléti edző lelépett és helyette hozták a francia válogatott erőnlétijét...hát nem tudom. Keresem a pozitívumokat, de nagyítóval kell keresni..EGYELŐRE.

(#124018) hhenry válasza dracox (#124017) üzenetére


hhenry
őstag

De James támadó középpálya Casemiro védekező

(#124019) máyköl válasza dracox (#124017) üzenetére


máyköl
veterán

Telített már a középpálya. Modric, Kroos, Isco, Valverde, és Casemiro. Aligha kell ide még bárki. Persze ha Zidane -on múlik, jön Pogba, akkor viszont Modricnak lefő a kávé.

(#124020) hhenry válasza máyköl (#124019) üzenetére


hhenry
őstag

Pogbával se leszünk előrébb

(#124021) dracox válasza hhenry (#124018) üzenetére


dracox
addikt

Persze hogy tamadoszellemű James.Nem Case potlasara akarom hogy maradjon mert kozuk sincs egymashoz a palyan betoltott szerepuket tekintve. (Asensio helyett gondoltam az jarhato ut attol fuggetlenul hogy Ase jobbszélsőként tervezték szerepeltetni). Pogba szerintem is felesleges lenne. Egy Kantét lett volna jó megcsípni a Chelsea-tôl de az már lehetetlen, sajnos CDM poszton bajban lesz a Real.

[ Szerkesztve ]

(#124022) Greentea válasza máyköl (#124014) üzenetére


Greentea
senior tag

+1

2x2 néha 5

(#124023) jbalint18


jbalint18
tag

De aranyos ez a Ramos gyerek még azt nyilatkozza hogy barátságos meccset játszottak az Atletico meg rangadót.Hogy nyaljon sót azért rugdosta fel mindig Felixet . Így már nem hiszem hogy Perez elengedi James főleg hogy kaptak egy 7 eset .( Lehetett volna jóval több is ) Azért Felix megmutatja lassan hogy miért kellett érte 126 milliót fizetni ( annyit hozzátennék ha valaki nem tudnám hogy részletre jött idén csak 30m a gyerek )

(#124024) máyköl válasza dracox (#124021) üzenetére


máyköl
veterán

Jamest szinte csak Ancelotti játszatta a posztján. Ő egy klasszikus 10 -es. Csatár mögött közvetlen szervező játékban jó (nem CM, CAM). Zizounak is a 4-3-3 rendszere miatt vált feleslegessé az első érában James, és próbálta még szélsőként játszatni, persze pocsékul teljesített ott, így hát mennie kellett. Sajnos lassan elmondható, hogy ez a pozíció nem létezik, manapság a 10 -esek helye a pályán csak a dara. Hogy pár példát említsek a múltból, ilyen volt Platini, Verón, Rui Costa, Baggio, Bergkamp, Guti, Totti, vagy akár Zidane. De kiváló példa erre Özil is. Ezeknek a játékosoknak nem kellett védekezniük, nulla box to box. Csak szervezd a játékot. Csak senki nem kalkuálta bele, hogy mára ez a poszt megszűnik létezni. A mai felgyorsult futballban ez elavulttá vált, a centernek is ki kell vennie a védekezésből a részét. A legkreatívabb játékosok kerülnek ma át más posztokra, leginkább vissza a középpályára, mélységi irányítónak, vagy szélre, mint James.
Mindenesetre ha visszatenné az eredeti posztjára, tartom hogy James az egyik legstabilabb kezdő tudna lenni.

(#124025) sh4d0w válasza máyköl (#124024) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A karmesterek inkább a védelem elé kerülnek vissza, hogy kivegyék őket a darálóból.

https://www.coreinfinity.tech

(#124026) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#124015) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A kapott golszamok alapjan nem nyujthattak nagyot.
Mendy is off lett a vedelembol.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124027) DeathAdder válasza jbalint18 (#124023) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pepére is ezt mondja minden Arseonalos hogy 80m igen, de hát részletre jön. Igazából minden igazolás részetekből áll, a barsza is csak nemrég fizette ki Suárez(!!!) utolsó részletét, szóval ez nem egy újkeletű dolog :N

(#124028) hhenry válasza jbalint18 (#124023) üzenetére


hhenry
őstag

Ha jamest még odaadná az lenne a nyolcadik kapott gól

(#124029) jbalint18 válasza hhenry (#124028) üzenetére


jbalint18
tag

Ezzel mindenki jól járna, ha nem jönne létre :D :K

(#124030) Richard!


Richard!
addikt

DVTK - Budafok | felkészülési mérkőzés élőben: [link] YT alert!!!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#124031) hhenry válasza jbalint18 (#124029) üzenetére


hhenry
őstag

Egyébként semmit sem lehet tudni mindegyik hírportál mást ír

(#124032) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#124030) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nézem. De minek :W
Felér egy kínzással. Még a Budafok megnyeri, figyeld meg. :)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124033) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#124032) üzenetére


hhenry
őstag

Újpestet nézd inkább :K

(#124034) LyonnaisFan1 válasza hhenry (#124033) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jó nekem a dió :)
Legalább vezetünk. De sok sikerélményt ismét nem látok.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124035) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#124034) üzenetére


hhenry
őstag

Diósgyőri szurkoló mekkora ritkaság :D (csak vicc)

(#124036) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egy Budafokot nem tudtunk megverni.
Készülhetünk az utolsó mennyei bajnokságra :F

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124037) Richard!


Richard!
addikt

Vissel Kobe - Barcelona 0:2

Vigasztalásul otthagyjuk nekik Vermaelent, 1,5 évre írt alá! Szegény Tamásnak 5 év alatt csak 53 meccsre futotta, de azért 9 kupát betehet a képzeletbeli vitrinjébe. :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#124038) hhenry válasza Richard! (#124037) üzenetére


hhenry
őstag

Azért az nem rossz

(#124039) villamos válasza LyonnaisFan1 (#124036) üzenetére


villamos
őstag

Dehát nyertetek... 2:1 lett a vége :F

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#124040) hhenry válasza villamos (#124039) üzenetére


hhenry
őstag

2-2 lett utolsó másodpercekben egyenlített a budafok

(#124041) LyonnaisFan1 válasza hhenry (#124040) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Így van.
Ha nyertünk is volna, akkor sem tekinteném ezt sikernek. Ez egy nagy rakás …… volt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124042) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#124041) üzenetére


hhenry
őstag

Még csak edzőmeccs volt :)

(#124043) LyonnaisFan1 válasza hhenry (#124042) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Egy olyan edzőmeccs, ahol már nagyjából mindennek a helyén kéne lennie. Kivéve nálunk. :W

Már most látom, hogy a Honvéd elpicsáz minket itthon.
De persze bármi megtörténhet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124044) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#124043) üzenetére


hhenry
őstag

Hát szerintem ez lesz a dió utolsó idénye nb1-ben egy ideig

(#124045) LyonnaisFan1 válasza hhenry (#124044) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sztem is.
Ha csak valami nagy paradigmaváltás nem történik itt Borsodban
Mint pl Fogykos Leisztinger eltakarodik innen jó messzire, mielött mi tépjük szét elöbb utóbb. Vagy visszajön Bódog Tamás.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124046) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#124045) üzenetére


hhenry
őstag

Az nem lenne rossz én az újpesttel is hasonlóan vagyok 2-3 idényünk van

(#124047) villamos


villamos
őstag

Csak bele-bele pörgettem gólokat keresve, de nem gondoltam, hogy a legvégén is lett egy... :R

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#124048) LyonnaisFan1 válasza hhenry (#124046) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ott is a bamba belgát kéne egy életre likvidálni a IV. kerületről. És a WC deszkáját is viheti mellé, ahová akarja.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124049) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#124048) üzenetére


hhenry
őstag

pontosan :K

(#124050) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#124048) üzenetére


forceberg
veterán

Én örülök annak a címernek! ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.