Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) cyberkind válasza L_YKing (#66000) üzenetére


cyberkind
félisten

Impotens, mint a srácok az este? :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66002) venember83 válasza cyberkind (#65998) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért az illető csapat teljesítménye nagyban függ attól, mit engedélyez az ellenfél. Lehet a RM impotens játékáról beszélni, csak épp nem zárható ki, hogy ez talán nem véletlen volt az este.

Nyilván nem úgy kell megverni egy Real Madridot, hogy hagyja őket az ember brillírozni, gyorsan passzolgatni, széleket megjátszani, űrt teremteni középpálya és védősor között, hadd legyen mozgástere Bale-nek meg CR-nek és Rodrigueznek stb...

(#66003) pohár válasza cyberkind (#66001) üzenetére


pohár
félisten

impcsikeh

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66004) cyberkind válasza venember83 (#66002) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez oké, de legalább a védősor meg a középpálya se lett volna ennyire hulladék, mert ha nem megy a góllövés, akkor legalább ne is kapjanak gólt, de még ez se, Ramos mint középpályás nem is tudom mire volt jó, ennél még Pepe is jobb ott.

Paranormal Cocktivity

(#66005) 7600 GS válasza cyberkind (#65998) üzenetére


7600 GS
addikt

Továbbra is tartom, hogy a két csapat között van 2 gól differencia.

Tegnap a Real mélyen a tudása alatt teljesített, a Juventus meg viszonylag kevés hibával hozta a szokásos fociját, ez elég is volt ahogy láthattuk. A másik meg az, hogy nem is haraptak eléggé a fővárosiak, sokkal kevesebbet futottak. Szerintem az a hétvégi Sevilla elleni bajnoki sokat kivett belőlük. Hétvégén meg jön a Valencia, az sem lesz egyszerű menet. Én ilyen gyengén játszani a csapatot még nem láttam ebben a szezonban, az Atleti ellen voltak hasonlóan bénák a bajnokságban.

Ramos kell vissza a védelembe szerdán, helyére pedig mehet Lucas Silva. Kétszer ilyen szarul nem játszhat egymás után a csapat, ki kell jöjjön a lépés jövőhéten. :D

(#66006) pohár válasza 7600 GS (#66005) üzenetére


pohár
félisten

Bale helyére meg Chicha, és akkor meglehet... már az első labdaérintéséből is ott volt egy nagy helyzet, alapból őt kellett volna kezdetni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66007) 7600 GS válasza pohár (#66006) üzenetére


7600 GS
addikt

Igazából eddig csak azért hagytam volna fent Bale-t annak ellenére, hogy már fél éve -1 embert ér, mert bíztam abban, hogy 35-ről elsül a lába és összedönti a kaput, vagy egy szabadrúgása beakad, de annyira impotens lett ez az ember az idei szezonban hogy fáj nézni.

Borsócska legalább valahogy beszerencsétlenkedik egy gólt általában. :D Továbbá a hozzáállása is példaértékű ehhez a sportághoz.

(#66008) venember83 válasza 7600 GS (#66007) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyáron Bale repül vissza a szigetországba?

(#66009) 7600 GS válasza venember83 (#66008) üzenetére


7600 GS
addikt

Mindegy igazabol hogy hova, csak minel dragabban. :D

De ugysem fog, Perez ezzel beismerne hogy bukta volt.

(#66010) L_YKing válasza 7600 GS (#66009) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedig 100 millaert senkinek se kell :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66011) Tibiajax válasza 7600 GS (#65993) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

legyen igazad, mint mindig...
de én félek

az este leadták a legutóbbi két nou camb-beli meccset is a münchen ellen, néztem őket. konklúziót le lehetett azért vonni a legutóbbi 0-3 után.. azért az a Barca meg a mostani Barca között borzasztó nagy szakadék tátong. akkor ugye nem játszott Messi, plusz elöl nem volt senki csak Villa meg egy Pedrocska.. középen Xavi meg Iniesta, hátul meg Song, Bartra..... na most azért az egy elég felállás volt, nem is tudom, mit akartak egyáltalán. szegény Villanova csak álldogált a vonal mentén aztán lesütötte a fejét
a ma esti csapattal nem lehet összehasonlítani majd, de Pep jön vissza egy már megint überbomba Münchennel, elöl a két szerencsevadásszal, azért a félsz borzasztóan bennem van így is. beállnak bunkerezni Dante-ék aztán ezzel telik is az idő gyorsan majd. aztán egy kontra ne adj isten, valamelyik falábút kiugratják... loholhatunk megint az eredmény után

de bízunk Suarezben, akivel hál istennek végre egy igazán kiszámíthatatlan ékünk van, bízunk Messiben aki élvezi a játékot, bízunk Ini és Busq stabilitásában, bízunk Mascerano takarításaiban, van végre megbízható kapusunk is, szóval...

Meglátjuk!
csak Junior is legyen top és élvezze.

(#66012) Richard! válasza Tibiajax (#66011) üzenetére


Richard!
addikt

"legyen igazad, mint mindig..." :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#66013) 7600 GS válasza Tibiajax (#66011) üzenetére


7600 GS
addikt

Tavaly a Madridnak egy "fullos" Münchent sikerült hazaküldenie 4 góllal, ráadásul idegenben.

Ha a Barca-nak idén nem sikerül egy ezer sebből vérző Bayern-t megverni, akkor ...

[ Szerkesztve ]

(#66014) Tibiajax válasza 7600 GS (#66013) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj ezt az ezer sebből vérző dolgot ki találta ki? istenem...

(#66015) 7600 GS válasza Tibiajax (#66014) üzenetére


7600 GS
addikt

Végülis csak Ribery, Robben, és Alaba, három alapember sérült náluk. Most hogy mondod, annyira tényleg nem szar a helyzet...

Meg ott van még Rode ill. Badstuber is.

(#66016) Tibiajax válasza 7600 GS (#66015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nehogy sajnáljuk már őket.. ribery kalap szar már régóta, ott van götze helyette. hiába buzi, simán jobb játékos, mint a francia. Robben természetesen életveszély, ő valóban alternatíva nélküli. Alabama szintén jó, de nagyon jól tudod te is, én is, mindenki más is, milyen szintű kerete van a bajoroknak, ugyanolyan erősek így is, e 3 uriember nélkül
thiago-val középen nagyon izgi lesz ez az egész ma este.

(#66017) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

közben bréking!
Vermaelen is keretben a Bayern ellen

A 18-as keret a Bayern ellen: Ter Stegen, Bravo, Dani Alves, Adriano, Alba, Piqué, Bartra, Mascherano, Vermaelen, Sergio Busquets, Xavi, Iniesta, Rakitic, Rafinha, Pedro Rodríguez, Neymar Jr., Suárez, Messi.

[ Szerkesztve ]

(#66018) venember83 válasza 7600 GS (#66015) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel a BM két szekér pénzt szórt ki az elmúlt években ilyen-olyan játékosokra, a német ligából folyamatosan begyűjtötte a fiatal termést, ezért nemigen lehet szimpátiára számítani egy ilyen sérüléshullámnál. Az egyik legtőkeerősebb klub méghozzá saját forrásból, így elvárható, hogy ne csak a pénzügyek terén virítsanak a szakemberei. Igenis komoly erőt képvisel a csapat még így is, nem lehet őket félvállról venni még egy Barcának sem.

[ Szerkesztve ]

(#66019) 7600 GS válasza venember83 (#66018) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha valaki nem sajnálja őket, akkor az én vagyok. :D

(#66020) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Úgy ülök le ma meccset nézni, hogy hajrá Barca. De nem garantálom, hogy így is fejezem be.

3-2 Iniesta, Rakitic, Messi és 1 alba öngól és 1 alves öngól. Vagy legyen Bayern henger, csak ez a két ember ne legyen boldog a végén.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66021) BenHans válasza NyxNyxNyx (#66020) üzenetére


BenHans
addikt

"Úgy ülök le ma meccset nézni, hogy hajrá Barca. De nem garantálom, hogy így is fejezem be." Valahogy így vagyok ezzel én is. A Barca számomra sokkal szimpatikusabb mint a Bayern csak hát vannak bizonyos játékosok..... :U

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#66022) Dinter válasza NyxNyxNyx (#66020) üzenetére


Dinter
addikt

Szerintem sima Barcának kéne lennie, de mindegy melyik kap ki nagyon, lesz kin röhögni :D

(#66023) NyxNyxNyx válasza Dinter (#66022) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66024) Tibiajax válasza Dinter (#66022) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

este mi is kiröhögtük végre magunkat a Madridon, de jól esett

(#66025) 7600 GS válasza Tibiajax (#66024) üzenetére


7600 GS
addikt

Boldogok a lelki szegények :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#66026) bobooo válasza NyxNyxNyx (#66020) üzenetére


bobooo
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#66027) L_YKing válasza 7600 GS (#66025) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor te igen boldog lehetsz :))

;]

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66028) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Este nyer a barca.

igen a Bayern zs csapattal is tudja hozni a német mentalitással a meccseit.....de nehogymá egy msn trió ne nyerje meg a meccset több góllal...?

XBOX LIVE: rolandinho007

(#66029) itouchfan válasza tigomigocika (#66028) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én is és a fogadóirodák is így gondolják.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#66030) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hiába van ilyen triónk, ha találnak egy gólt aztán meg beállnak bunker-védekezni ÉS onnan még kontrázni is..

és ez a védekezés nem egy granada vagy egy man.city védelem lesz

(#66031) tigomigocika válasza Tibiajax (#66030) üzenetére


tigomigocika
senior tag

De nem olyan jó a "fritz" védelem mint a chlsea-é ;]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#66032) Tibiajax válasza tigomigocika (#66031) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az se a régi már... psg is bevette kétszer is Londoban

(#66033) tigomigocika válasza Tibiajax (#66032) üzenetére


tigomigocika
senior tag

ezzel a hsz-el tökönrúgtál!
Kösz szépen,igazán rendes vagy....de.....tényleg... :U

Amugy meg meg is érdemeltük 10 ember ellen sajnos....

XBOX LIVE: rolandinho007

(#66034) Dinter válasza tigomigocika (#66033) üzenetére


Dinter
addikt

Vigyázz Tibivel, nagyon gonosz tud lenni ;] :DDD

(#66035) tigomigocika válasza Dinter (#66034) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Hehe....

Szvsz a Chelsea a szezon utsó harmadában szenvedett!
A nyomást nem tudták lereagálni,de hozták a kötelezőt.
Ez a lényeg :K

XBOX LIVE: rolandinho007

(#66036) 7600 GS válasza tigomigocika (#66035) üzenetére


7600 GS
addikt

Jaja.

Akkora nyomás volt rajtuk a 10 emberrel játszó PSG miatt, hogy ki is estek. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66037) Richard!


Richard!
addikt

FC Barcelona: TerStegen; Alves, Pique, Mascherano, Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta; Messi, Luis Suarez, Neymar.

Bayern Munich: Neuer; Rafinha, Boateng, Benatia, Bernat; Schweinsteiger, Xabi Alonso, Thiago Alcantara; Lahm, Müller, Lewandowski.

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#66038) cyberkind válasza Dinter (#66034) üzenetére


cyberkind
félisten

Tűkön ülve várja a Bosszúállókat, csak ezért ilyen. :DD

Paranormal Cocktivity

(#66039) L_YKing


L_YKing
addikt

Visca el Barca!!!

We Are Ready!! :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66040) Megane2000


Megane2000
aktív tag

Üdv srácok,

Melyik csatorna adja? Külföldi streamet tudtok linkelni? Nem láttam a hozzászólásoknál hirtelen.

(#66041) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Az szép védés volt

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66042) 7600 GS


7600 GS
addikt

Valaki szánjon meg légyszi egy nézhető streammel. :)

(#66043) kalmanchris


kalmanchris
tag

Ma egy gólnál többet nem rúg a barca. Ha egyáltalán nyer.

(#66044) #16514048 válasza 7600 GS (#66042) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én ezt nézem.

(#66045) 7600 GS válasza #16514048 (#66044) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszönöm szépen! :R

Valaki összefoglalná nekem esetleg az első félidő történéseit? Csak az utolsó pár percet láttam sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#66046) kalmanchris válasza 7600 GS (#66045) üzenetére


kalmanchris
tag

Nso?

(#66047) 7600 GS válasza kalmanchris (#66046) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi! :R

(#66048) Napfénysüti

Messi!!!!!! :R :R

És megint! :Y :C
Ez a csávó bazmeg. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#66049) B0V9B


B0V9B
tag

Részeg vagy Bayern, menj haza :)

(#66050) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Húúú Messikém de imádlak :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.