Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) Tibiajax válasza Ringman (#71000) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyelőre még sokat futkorászik a hosszabb pihentetés után, nem olyan rossz. meglátjuk meddig bírja.
de persze ami igaz igaz, a japántól már megszabadulhattak volna rég
az a baj, h nincs egy ép fantáziadús támadásunk. a közvetlen kapu előtti játékra gondolok. jove próbálkozik, de vagy elrúgja, vagy leadja, az beadja középre kb, majd lesz valakié aztán jóvan.. ennyi a támadás befejése az Internél. istenem, hol vannak a régi időkből való szép befejezések, egyéni megmozdulások, kis tiki taka játékok, akármik..

én egy dolgot nem értek: Ljajics miért nem játszik.

(#71003) Ringman válasza Tibiajax (#71001) üzenetére


Ringman
nagyúr

ebben a keretben hiány van az ésszel játszó emberekből, aki meg az - pl lajcsi - nem játszik. perisicnek se a finesz a védjegye.

nagatomotól, medeltől guarintól mit lehet várni? (utóbbi technikás, de sajnos nagyon buta ehhez a játékhoz)

jó szabadrugáslövő a csapatban kb. recoba volt utoljára (meg esetleg sneider)

(#71004) BenHans válasza Tibiajax (#71001) üzenetére


BenHans
addikt

"én egy dolgot nem értek: Ljajics miért nem játszik."

Na ezt én sem... Elvittétek tőlünk aztán azóta semmit nem tudok róla. Amilyen szerencsénk van ellenünk kezdő lesz és gólt is lő, csak ezért vették.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#71005) Ringman


Ringman
nagyúr

és jön Biabiany.

mancini takarodj!

(#71006) Tibiajax válasza Ringman (#71003) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó szabadrugáslövő a csapatban kb. recoba volt utoljára (meg esetleg sneider)
meg Mihajlovic.. :K

vezetünk!!!!!
Percsi

[ Szerkesztve ]

(#71007) Ringman válasza Tibiajax (#71006) üzenetére


Ringman
nagyúr

róla meg is feledkeztem.

1-1 lett a vége, 4 meccs 3 pont.

(#71008) Tibiajax válasza Ringman (#71007) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szép volt Mancsi! köszi!
neked is Guarín, szépen leadtad a labdát a végén, csak ketten jöttek kétoldalt

(#71009) szab.tam válasza #84221696 (#70979) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csak a címet elég volt elolvasnom. :DDD

köszönöm a linket.
ez a sok vén g*i.
elképzelem, ahogy ez, meg a csank tolják a 69-et a leveseskondér mellett, félkézzel abba kapaszkodván. és közben együtt szidják a hasonló képpen tehetséges bognárt, hogy a szemét már a fiában neveli, és tanítgatja az utódló, lélenyúló generációt...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71010) #16514048


#16514048
törölt tag

United: De Gea; Valencia, Jones, Smalling, Rojo; Schweinsteiger, Schneiderlin, Herrera; Mata, Rooney, Martial.
City: Hart, Sagna, Kompany (C), Otamendi, Kolarov, Fernando, Fernandinho, Toure, Sterling, De Bruyne, Bony

Valencia továbbra is jobbhátvéd, szuper. :U

[ Szerkesztve ]

(#71011) itouchfan


itouchfan
senior tag

esélyeket ki hogy látja? :D
szerintem X szagú meccs, és de remélem nem lesz uncsi, azért, mondjuk egy 2-2-nek örülnék, mert kicsit húz az arsenalhoz a szívem :D de reálisan is X-et tippelek :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71012) Enzolord válasza #16514048 (#71010) üzenetére


Enzolord
addikt

Rooney mögül lemaradt a C :)
Amúgy az tényleg gáz, hogy nem Darmian kezd.. De remélem, lenyomjuk őket..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71013) L_YKing válasza Enzolord (#71012) üzenetére


L_YKing
addikt

Rooney Cayne? :F ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71014) 7600 GS


7600 GS
addikt

United ezt most behúzza.

(#71015) pohár válasza 7600 GS (#71014) üzenetére


pohár
félisten

hát inkább ne

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71016) #16514048 válasza Enzolord (#71012) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igaz, mentségemre szóljón, szóljon, hogy Twitterről másoltam be és ők sem írták ki (csak a képen). ;]

(#71014) 7600 GS: Remélem igazad lesz, én meg sem merem tippelni az eredményt. De tényleg nem tűnik verhetetlennek ez a City.

(#71017) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ahogy kezdődik a Tottenham meccs, lehet én is inkább a derbit nézem. :U
Miért nem lehet kihasználni, hogy szar a Chelsea!?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#71018) szami777 válasza NyxNyxNyx (#71017) üzenetére


szami777
addikt

Jobban jarsz szerintem a Spurs meccsel. Borzaszto eddig ez a derbi, biztonsagi foci es középpályán passzolgatas. :(

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71019) itouchfan


itouchfan
senior tag

Rooney szépen nézett ki... :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71020) itouchfan


itouchfan
senior tag

Na most kezd élesedni a derbi, már csak helyzet kéne, bár ha folytatják a felpörgést, akár jó is lehet...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71021) NyxNyxNyx válasza szami777 (#71018) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

1-3 már ez. A Bournemouth összehozott nekünk 3 gólt :D

BenHans: Tudtam, hogy Lamela gólnál előkerülsz. :P Sajnos a City meccs óta megint nettó emberhátrány :(

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#71022) BenHans válasza NyxNyxNyx (#71017) üzenetére


BenHans
addikt

Nézd csak nyugodtan. Épp most rámolta be Lamela a harmadikat... :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#71023) itouchfan válasza itouchfan (#71020) üzenetére


itouchfan
senior tag

Mindent visszavontam.
.ilyen hibákat...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71024) L_YKing


L_YKing
addikt

E fos meccs kozepette tessek gyorsan megnezni Dybala goljat a juveban! :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71025) homeless09


homeless09
őstag

van Gaal mi a tökért nem hozza be Depayt? Nehogy gólt rúgjunk véletlenül? :F

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#71026) szami777 válasza L_YKing (#71024) üzenetére


szami777
addikt

Nálam ez kapushiba :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71027) homeless09


homeless09
őstag

Demicsélisz....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#71028) homeless09


homeless09
őstag

Simán behúzható meccs volt, eldobtunk 2 pontot.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#71029) bucketb0b válasza homeless09 (#71028) üzenetére


bucketb0b
őstag

Dehogy volt... szar meccs volt ez. Eldobtam 90 percet az életemből :(

(#71030) 7600 GS válasza homeless09 (#71028) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagyon gyenge volt az egész meccs. :(

(#71031) lacy86 válasza 7600 GS (#71030) üzenetére


lacy86
addikt

A heten volt BL! ;]

(#71032) homeless09 válasza 7600 GS (#71030) üzenetére


homeless09
őstag

Nagyon jól megmutatta mind a két csapat mostanában bemutatott performanszát.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#71033) bagyulajuve válasza szami777 (#71026) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Egri Viktor vagy? :D

- amúgy szerintem nem, fél úton a labda nyomott egy fura csavarodást és visszakanyarodott, amikor a kapus már elindult és nem tudott visszanyúlni érte

Resistencia eterna

(#71034) szami777 válasza bagyulajuve (#71033) üzenetére


szami777
addikt

Lehet, en csak youtube-n lattam a pixeles ruszki verzsönt :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71035) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#71036) szab.tam


szab.tam
nagyúr

amikor az atma ezt a játékot is tudja, amit ezen a meccsen, (idáig), művel, akkor tényleg nem értem, hogy miért kell azt a gusztustalan stílust is elővenni, amit néha rendeznek.

múltkor nem is tudom kivel játszottak, de elkapcsoltam, mert behánytam tőlük.

igaz, a favágást inkább az erősebb csapatok ellen vetik be.

***

de a lényeg: végre egy igazán élvezetes meccs tőlük. :))

**

jókor mondom, volt 1-2 lábramenő lassítás... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71037) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link] na jó, elég
:DDD

(#71038) szab.tam válasza Tibiajax (#71037) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csodálatos. :DDD

egyszer össze kéne ezeket szedni, és kirakni afrikába egy valóság show-ba.
ez, a csank, egervári, bogdán, mezei, zombori, stb.
a puhl lenne a balázzsal a műsorvezető.
aknek sz*abb az adott fordulóban az edzésmódszere és taktikája, kiesik. nem a játékból.
nem, nem. :(
az emeletről az oroszlánok ketrecébe. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71039) B0V9B


B0V9B
tag

Nézte valaki a Milan meccsét? Egy 16 éves srác állt a Milan kapujában, azért az elég durva :Y

(#71040) szab.tam válasza B0V9B (#71039) üzenetére


szab.tam
nagyúr

és 196 magas. ezt tenyésztették valahol.
kérdés, hogy növésben van-e még... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71041) B0V9B válasza szab.tam (#71040) üzenetére


B0V9B
tag

Simán 2 méter fölött lesz majd, akár 210 is lehet. Ha azt nézzük hogy sok kapus még 40 évesen is elég magas szinten véd (most nem Királyra célzok :DDD ) akkor még jó 25 év lehet a karrierjében.
Tim Cahillről tudok még hasonló történetet, hogy 14 évesen már Szamoa U20-as válogatottjában játszott. De az kicsit más kávéház mint a Milan kapuját védeni. :)

(#71042) hobizoli válasza szab.tam (#71040) üzenetére


hobizoli
nagyúr

kivi lennek itthon van-e ilyen kapus ;]

vagy csak azert nincs, vagy nem tudunk rola, mert helyette a vkinek a vkijenek KELL jatszania :U

több drón kell ;P

(#71043) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ácsi gitár.
talán az egyetlen poszt, ahol azért voltak honi tehetségek.
nem sok, de azért akad.

macinaci már kivénhedt szegény, de most a haliban tökéletes. ott még lehet 1-2 szép és eredményes éve.
abban, hogy az a kutyaütő haladás a 4. helyen van, elég komoly érdemei vannak.
válogatottban mit keres dibusz helyett, az már más kérdés. gondolom a centenáriumot, amit megígértek neki...

****

egyébként a magyar bajnokik közvetítését gyönyörűen elintézték. próbálom összerakni, hogy ettől a rendszertől most kinek lett jobb, lehet-e olyan, akinek ettől most több pénzre van.
de nincs.
több ember a pályákra nem megy ki.
a különbég annyi, hogy az összes -2 meccs helyett most összesen 2-t lehet megnézni.

próbálom azt a meeting-et elképzelni, ahol ezt kiagyalták. vagy ha felső utasítás volt, akkor annak az okát.

idáig meg tudtam nézni 4-6 mb1-es meccset hetenként. igaz, túlélem, mert most helyette ilyen fos atma meccseket nézek, mint a mai is. :DDD

gyakorlatilag még a maradék szimpatizánsokat is elzavarják.

****

(#71044) MikE008
én csak arra gondoltam, ha túl magasra nő egy kapus, az sem jó.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71044) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#71040) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is kb annyi lehettem 16 évesen. Annyi is maradtam. Azért a magassága közel sem annyira kirívó, mint az hogy 16 évesen a Milanban véd.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#71045) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#71043) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja ezt nem tudtam, sry. :B

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#71046) BenHans


BenHans
addikt

Nem ismétlés, "csak" Drogba. 54' & 55' Montreal 2 - 1Toronto

King Drogba :C :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#71047) hobizoli válasza szab.tam (#71043) üzenetére


hobizoli
nagyúr

"Három hetet voltam először kint, az olimpiai válogatottat láttam játszani, már akkor le akartak a kispadra ültetni, de azt nem vállalhattam fel. Így a vezetők mellől, a dísztribünről néztem végig, hogyan alakul az edzőmeccs. Tanácsokat persze adtam, de ez egy irtó érdekes mechanizmus volt. Mondtam az edzőnek, hogy állítsák be az általam kijelölt játékost, az elmondta a szövetség vezetőjének, ő továbbította a párt egyik vezetőjéhez, de az nem mondhatott igent, csak a felettese. Amikor az a nagyfejű igent mondott, akkor teljesült a kívánságom. Az összes döntésem így működött. Nincs kétségem, valószínűleg ma is így van.
...
Tökéletesen jellemzi a karakterüket ez a döntés is. Abszolút jellemző rájuk ez a mentalitás: azt hiszik magukról, ők a szabályok felett állnak, mindenhatóak. Illetve a majd úgyis elintézzük mentalitás. Ahogy látom, ez csak erősödik, nem múlik. Az én időmben a pártvezetés úgy gondolta az egyik kiszemelt játékosomról, hogy nem elég jó, ezért másikat küldött helyette."

Csernai Pál háborút nyert Észak-Koreának

több drón kell ;P

(#71048) B0V9B válasza hobizoli (#71047) üzenetére


B0V9B
tag

Először azt hittem a magyar viszonyokról írsz, egészen addig amíg meg nem láttam az Észak-Korea szót.

(#71050) hobizoli válasza B0V9B (#71048) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk ha ezt nem is de az edzes modszert at lehetne onnan venni, hogy eronleti/allokepssegi problema ne legyen

ekkoriban (2010) volt egy masik cikk is a magyar kajak-kenusokkal, hogy par evvel korabban voltak del-kelet azsiaban edzotaborozni, aztan egyik nap a delelotti edzes utan lementek a partra ejtozni a delutani edzes elott olyan du 1-2 ora korul, szikrazo napustes ezer fok, fullaszto paras ido
eccercsak nezik, hogy egy kb 25fos tarsasag a tengerparti suppedos homokban enekelve fut fel-le ebben az idoben
egybol wtf arcok, hogy bazze ez mi komoly mar :Y

aztan nem sokkal kesobb kiderult az is nekik, hogy na ez volt az eszaki koreai focicsapat edzese, akik szinten ott edzotaboroznak eppen...

ugyhogy ahogy a Csernai is megmondta, eronleti problema nem is lett/volt

emlexem a brazilok ellen a 80-85.percben a é-korai tamado jatekos a labdat vezetve is gyorsabb volt ot szerelni akaro a brazil vedonel :R
azert az mi mar?

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.