Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155002) viharhozo válasza #46372352 (#155001) üzenetére


viharhozo
addikt

A kerdesre valaszolj, megint a tereles, meg a relativizalas. Ha a homokvarad szettapossak, akkor te is szettaposhatod maset, mint az oviban.

A kutyat se erdekli kulfoldon a magyar nemzet. Europa fele azt se tudja, hol az orszag.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#155005) BenHans válasza #46372352 (#155003) üzenetére


BenHans
addikt

+1
Amúgy ez a nagy kit érdekel a nemzet és rohadt hőbörgő csőcselék meg szégyen és gyalázat dumák nagyon mencik bizonyos körökben, el is búcsúztam már ismerőstől emiatt. :)
Szerintem az a durva ostoba aki pár f*#zkalapból általánosít és megpróbálja politkával átszőni, majd az ideoloógiai zsákutca szószólójaként terjeszti is. Ja és a bál libák persze egyszerre a köpködést és a nagyonszurkolokmezbenszelfizek kampányt is tolják.

"A kutyat se erdekli kulfoldon a magyar nemzet. Europa fele azt se tudja, hol az orszag."
Sorry not sorry. ;) 🤷🏻‍♂️Engem meg nem érdekel a hol van pl az egyesült európai államok, örülök hogy itt nincs és nem kötelező minden téren úgy ugrálni ahogy más fütyül.
Külön humoros, amikor angolok vagy németek próbálnak pálcát törni Magyarország felett.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#155006) hobizoli válasza BenHans (#155005) üzenetére


hobizoli
nagyúr

siman ra kell HTK-zni a buntit meg a telthazas stadion jegyarbevetel kieseset a fekete polos Carpathian brigade-ra
nevre szolo jegyuk volt
elosztva azt testveriesen par ezer fele nem is lesz az annyira nagy osszeg
2-3 ilyen utan majd inkabb maguk b.sszak ki a soraik kozul a nemzetinácikat

anyagi es erkolocsi kart okoztak a viselkedesukkel, vallaljak az anyagi felelosseget is erte

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#155007) BenHans válasza BenHans (#155005) üzenetére


BenHans
addikt

Btw, Európa fele lassan azt sem tudja mi az a nemzet. :DDD
--------
Na amúgy nagyon kell a válogatott szünet két-három forduló után... :((( ..nem lehet kitolni a kezdést és nyáron elintézni.
Az második idei sérültünk Smalling után Vina, így Calafiori lesz a balbekkünk 3 meccsen biztos, mivel az uruguayi legkorábban csak a lazio ellen térhet vissza az első hírek szerint.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#155008) Marky18 válasza hobizoli (#155006) üzenetére


Marky18
aktív tag

Ezt kene, de mindenki tudja, hogy a brigad vezetoinek ki a fonoke es ki adott engedelyt erre a randalirozasra.

Szegyellem a magyarsagomat ezek mellett a hugyagyuak mellett, az egesz orszagot lejaratjak ezeken a meccseken. Igazi balkani aljas, alavalo csurhe.

(#155009) venember83 válasza BenHans (#155007) üzenetére


venember83
nagyúr

Na amúgy nagyon kell a válogatott szünet két-három forduló után...

Nézem a bajnoki menetrendet, s lesz októberben s novemberben is szünet. Őrület.

(#155010) Richard! válasza BenHans (#155007) üzenetére


Richard!
addikt

A világ legfeleslegesebb dolgai ezek a válogatott tingli-tangli mérkőzések. Ráadásul unalmasak is. Hála ysten a magyar csürhe ezt is meg tudja színesíteni 🌈.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#155012) viharhozo válasza #46372352 (#155004) üzenetére


viharhozo
addikt

Jaj, teso, nem fog ez menni, en fekete oves trollvadasz vagyok.

1. Nem szemelyeskedtem. Sehol. Az nem szemelyeskedes, h tenyszeruen leirom, mit csinalsz.

2. A Szaniszlo-fele irast nem en irtam, eddig talan megvan. Viszont semmilyen formaban nem is minositettem. Ehhez kepest te erre epited fel, h en senki vagyok, mert te TUDOD, en mit gondolok rola. Erted, jon szemben a szar, es beszol nekem, h budos vagyok. Eletszeru.

3. A magyar nemzetet se szidtam sehol. Ha egy kurvat lekurvazok, az nem sertes, hanem tenykozles. Tolem uldogelhetsz itthon azt gondolva, h folyamatosan a te gyonyoru orszagod ellen askalodnak a tudjukkik, csak attol az meg nem lesz igaz. 1%, ennyi az orszag sulya Europaban. 1%, ezt mondogasd magadnak!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#155014) Marky18 válasza #46372352 (#155011) üzenetére


Marky18
aktív tag

Ja, szoval ha mashol is volt ilyen, akkor ez mar nem is szamit. Engem nem erdekel mashol mi van, vagy mi volt. Most Europa sportszereto resze ezekkel a retardaltakkal azonosit minket, amire meg ratesz egy lapattal a nagysagos kulugyminiszterunk, aki tovabb szitja a tuzet.

Ha ennyire peldamutato a magyar nemzet, akkor legyen ebben is peldaerteku a viselkedesunk…

(#155015) salesman válasza Marky18 (#155014) üzenetére


salesman
őstag

És akkor még nem is beszéltünk kuszaszem mariról...
[link]

Türűűűdrááá!

(#155016) mephi666


mephi666
nagyúr

Szalai mester covidos... kiesik neki a következő 2 meccs... kérdés, hogy jobb lesz nekünk a magyar birodalmi lépegető nélkül?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#155017) Phoen|x


Phoen|x
őstag

:B

Csak nehogy a csempó legyen. :DDD :DDD

Go Gunners!

(#155018) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#155016) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Felkeszul Adam Martin a Paks egyuttesebol. :C
Amilyen termetes labdarugo, siman lehet ugymond "" helyettes"" :D :D :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#155019) Cs1csó válasza Phoen|x (#155017) üzenetére


Cs1csó
félisten

Válasz: egyszer minden sorozat véget ér, semmi sem tart örökké.

(#155020) omfgk válasza Phoen|x (#155017) üzenetére


omfgk
addikt

Nyerni is fognak... jövőre a Championship-ben ha így haladnak tovább. :))

(#155021) Cs1csó válasza omfgk (#155020) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem is vicc, annyira foshalmaz az egész csapat (játékosok, stáb) hogy nem lepne meg ha kiesnének. Bár nézzük a jó oldalát:
1. senkit sem zavarna, ha kiesne a (S)Arsenal
2. jövőre "akár" még a Championship-et is megnyerhetik, tehát végre lesz egy bajnoki címük évtizedek óta az első

(#155022) Phoen|x válasza Cs1csó (#155021) üzenetére


Phoen|x
őstag

Tisztelt Kolléga, azért egy normális szintet üssünk már meg!

Köszönet!

Go Gunners!

(#155023) BenHans válasza Phoen|x (#155022) üzenetére


BenHans
addikt

Mondjuk engem pont nem érdekel egy angol sem, az utolsó amelyiknek szorítottam a Leicester volt hogy köpjön bele a többi telezsák levesébe Ranierivel, előtte meg a Drogba féle Chelsea és Mou.
De azért valahogy csúnya lenne még nekem is, ha egy Arsenal kiesne, ha nem is lesz top de azért a 6 közé illene... főleg hogy ez a mai kb szégyent hoz a korábbi játékosaikra mint a két "botlábú" Bergkamp és Henry. Micsoda játékosok voltak...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#155024) Cs1csó válasza Phoen|x (#155022) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igyekszem, sajnos az igazság sokszor ilyen: fájdalmas. Persze van némi túlzás a realitás inkább a 10-12 hely környéke ( a riválisok erőviszonyait nézve stb.) Tehát a kiesés réme nem fenyegeti őket. A "nagy" múlt miatt a középszerűség sem feltétlenül.
Korábban írtam kb. ott tartanak mint pl. az AC Milan ami a kétezres évek végére eltűnt az élvonalból, korábban a legeslegnagyobb csapatok között tartották számon persze onnan kitúrta a PSG, City, Chelsea és a többi nagyobb tőkével bíró csapat.

(#155025) viharhozo válasza #46372352 (#155013) üzenetére


viharhozo
addikt

Mert ennyi a gazdasagi teljesitmenye. 1%. A tobbi csak netto szajtepes. Le lehet irni naponta ketszer, h Petikeminiszter jol helyretette a Merkelt, de utobbi huszonotszor annyi penzen diszponal, szoval en azert ra fogadnek hosszabb tavon.

A NER-barati sajto most epp 59000-1000-re becsli a nezok kozti megoszlast. Akkor most ki kene talalni, h oten voltak vagy ezren, eleg jelentos a ket szam kozt az elteres.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#155026) BenHans válasza #46372352 (#155013) üzenetére


BenHans
addikt

Jujuj már jön a nerezés. Szerintem offold a témát, mielőtt az jön hogy bérenc vagy, mert tudjuk hogy megy ez és kit fognak kitenni pihire politika miatt.
Nekem van kapcsolatom nem is egy a "feketepólósak" között. Pár tíz retardált emberről van szó, nem százakról meg ezrekről, de pl Németországban amikor tüllben riszálja magát előttük egy életforma akkor arra lesz válasz a normálisaktól is.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#155027) hobizoli válasza BenHans (#155026) üzenetére


hobizoli
nagyúr

annak a most itt divatossa valt eletszemleletnek ott 1945 majus 08-n vege lett... :DDD

több drón kell ;P

(#155028) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Koman Vladimir Indiaba szerzodott. :Y :Y

Az az ember meg el? Ezer eve semmit sem lehetett felole hallani. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#155029) Citroware válasza LyonnaisFan1 (#155028) üzenetére


Citroware
addikt

A nagy U19-es EB-bronzérmes és U20-as VB bronzérmes magyar csapat vezetője. Addig volt világsztár amíg felnőtt csapatba nem került. Még a magyar válogatottban sem maradt meg.

Ennél jobb sztori viszont a Man United-verő Koplárovics, aki egy gyárban betanított munkás azóta külföldön. ;]

(#155030) Datsyuk válasza BenHans (#155026) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Azt a "pár 10 embert" miért nem rakja ki onnan a többi? Vagy azért szoktak szólni, hogy fiúk nem kellene? Tényleg érdekelne.
A BvB-nél is hatalmas gondok voltak/vannak a hasonló karlengető egyedekkel akik próbálnak elvegyülni a süd-ön. De ott legalább tematizálják és van külön szurkolói közösség akik fellépnek ellenük. A klubról persze nem is beszélve.

@viharhozo: Nagyon jó cikk. Valahogy így kellett volna a felelős beosztással rendelkezők részéről is nyalatkozni. Respect Bellinghamnek, hogy alig 18 évesen ilyen éretten kezelte.

(#155031) mephi666 válasza Citroware (#155029) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, meg hol van bojan krkic? kb a következő messi-t látták benne 10 éve, majd jött egy elég erős mélyrepülés nála... vannak ilyen játékosok, akikből sokkal többet néztek ki, mint ahová jutottak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#155033) Datsyuk válasza #46372352 (#155032) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Jézusom, kérlek hagyd már ezt a baromságot.....ez már kezdetleges üldözési mánia. Amit Szaniszló írt azt próbáld értelmezni és nem kiragadni belőle. Pontosan azt írta hogy már csak 2 vélemény van és hogy egyik se jó irány. Erre te kivágod a "gyalázat" példát a kettő közül és úgy állítod be, hogy Szaniszló nevében írtak. Úgy küldték ki a mecsre.....végén még kiderül, hogy ő dobálta a poharakat is. Vagy a az ő nevében....Teljes szöveg: [link]

(#155034) wolf88


wolf88
tag

Sziasztok!
Van eladó 3 jegyem az Andorra elleni mérkőzésre, sajnos mi nem tudunk felmenni,nem kaptunk, nincs már felesleges szabadságunk. 3: szintre szól,szöglet zászlóval egy vonalban,tehát kanyar.Ha valakit érdekel,akkor priviben keressen meg. Névátírás ne riasszon el senkit,megoldjuk. Első jelentkező viszi. Egyben szeretném eladni. Jah és sajnos nem egymás mellé szólnak a jegyek,de mi a második félidőt már állva néztük.

(#155035) mephi666 válasza Datsyuk (#155033) üzenetére


mephi666
nagyúr

...pedig közben gyurcsány dobálta a poharakat... mindet... szalai is tőle kapta el a covidot :D ...és természetesen soros pénzelte az egész akciót, hogy így lejárassák magyarországot újra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#155036) venember83 válasza BenHans (#155026) üzenetére


venember83
nagyúr


Elche.

(#155037) Enzolord


Enzolord
addikt

Tibi még erre az eszmefuttatás sorozatra sem tért vissza? Mi van vele?? ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#155038) forceberg válasza Enzolord (#155037) üzenetére


forceberg
veterán

Kiköltözött Párizsba! :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#155039) mephi666 válasza forceberg (#155038) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ramos lerúgta, Messi ápolja :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#155040) BenHans válasza venember83 (#155036) üzenetére


BenHans
addikt

Tavesz baktérium neki. Hála az égnek adott egy ászt a Roma kezébe a szerződésbontást elősegítendő azzal, hogy külön edzés helyett a PSG-nél nézett meccset meg szórakozott.
Ott még lehet jó lesz 10 meccs színházi focira amit nyom egy szezonban, mert nem a képességeivel van a baj csak minden mással.
-------
Szaniszló Csaba írásához még annyit, hogy szerintem korrekt és most amúgy én sem értem hogy ezzel mi a gond. A két végletet ítéli el.

Datsyuk: "Azt a "pár 10 embert" miért nem rakja ki onnan a többi?"
Van pár olyan ember ott akinek ötödmagammal sem szólnék.
Valamilyen szintig meg kell maradjon a dolog, a foci része a zrika és a keménykedés, de aki kizárólag balhézni megy mert szerint ettől ő hool annak hatósági szinten kell búcsút inteni.
Én is mentem az olaszokkal skandálni, de amikor a gyáva de persze nagyon elit és nyakkendős stb osztrákok eldobtak 1-2 sörösüveget feléjük és viszont kezdtek dobálózni és még az olaszokat kezdte el tolni az osztrák készenlét az osztrákok meg köpködhettek tovább, akkor ott elslisszoltunk párommal és szurkolótárs párral együtt, mert megsérülni nem akartunk és haladóék szemében kb terroristaként nem akartam volna a fogdán tölteni az estét.

Na szóval a retardáltak a magyarok közt az a hangos kisebbség, ezt bármikor merem állítani.
Nem biztos hogy civil szinten kifizetődő belenyúlni...
Tenni kéne valamit, de a haladó sterilizálást sőt ellentétes propaganda erőltetését is hanyagolni kéne. Nagyon nehéz eset, mert amennyivel megtolják a "haladó" témát és erősödik annak a vonalnak a vadhajtása annyival fog erősödni az ellenpólus is.
De azért csendben ülő nyugdíjasklub sem kéne, mert az pl beszédes, hogy a Londonban a Chelsea elleni 3-3 alkalmával is a kis romanista vendég szektor simán túlénekelte a hazai több tízezres tömeget.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#155041) BenHans


BenHans
addikt

NZonzi ahogy korábban írtam közel volt az Al Rayyan csapatához, de most tényleg megszabadít tőle a Laurent Blanc vezette együttes. :R
Micsoda mercato! Bravo Pinto!
Nagy billencses a forma, ennyi hulladékot sima konténerrel nem lehet eltávolítani.:C
Moncsi mocska kimosódik innen. - hogy az öreg Ent szavaival fogalmazzak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#155042) Peterhappy válasza Enzolord (#155037) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem fog mar egyikre sem. :(
Ha lesz topikfoci, arra szivesen jon, szoval hajra, lehet szervezni a kovetkezo szeanszt! :K

(#155043) bandus válasza Peterhappy (#155042) üzenetére


bandus
veterán

mi ez a szamuzetes a reszerol, ahogy nezem kitiltva nincsen :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#155044) sh4d0w válasza BenHans (#155040) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A Stamford Bridge-en anno a Vidi-szurkolók is leénekelték az angolokat...

https://www.coreinfinity.tech

(#155045) forceberg


forceberg
veterán

"it's been reported that Salah wants around half-a-million a week to extend his stay on Merseyside. "

Na melyik olaj gittegyletbe vágyik?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#155046) omfgk válasza forceberg (#155045) üzenetére


omfgk
addikt

Heti 200 ezer helyett heti 500 ezer? Kicsit se pofátlan...

Én inkább Manéval hosszabbítanék a helyükben. Ő eleve kevesebbet keres.

Salah meg mehet jövőre a PSG-be Mbappe helyére.

(#155047) cyberkind válasza forceberg (#155045) üzenetére


cyberkind
félisten

Ő még tök olcsó, kvázi ingyen van, a norvég srác heti 800-nál is többet fog kapni. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#155048) flash-


flash-
veterán

Puskásba dobozos sört be lehet vinni?
Angol meccsen azt mondtak legalabbis hogy mindent lehet vinni ami nem kupakos

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#155049) bandus válasza flash- (#155048) üzenetére


bandus
veterán

Kizart.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#155050) Peterhappy válasza bandus (#155043) üzenetére


Peterhappy
őstag

Belefaradt a szembeszelbe. En szemely szerint nagyon sajnalom, igen sajatos stilusa volt, sok esetben nem ertettunk egyet, de ude szinfoltja volt a Forumnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.