Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177001) Tibiajax válasza Napfénysüti (#177000) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#177002) forceberg válasza Tibiajax (#177001) üzenetére


forceberg
veterán

:C :C :C
... kapus... ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#177003) LyonnaisFan1 válasza grizlisandor (#176996) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Esetleg innen:
[link]

De magat az oldalt nem ismerem, hogy milyen, mennyire megbizhato, milyenek a termekeik. Igy nemi utanajarast erdemes tenni elotte.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#177004) Napfénysüti válasza Tibiajax (#177001) üzenetére

Látod mennyire érdekelt ez a VB. :P

Més que un club!

(#177005) LyonnaisFan1 válasza Napfénysüti (#177000) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :D :D :D :D
Nekem amugy jobb ez. Egy jo par esti sessionos meccset ugy ataludtam, mint a bunda.
Bar egy resze annak hetkoznap volt, en meg agyilag le voltam farasztva a munka altal. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#177006) Ringman


Ringman
nagyúr

ezt a bírót honnan szalajtották?

(#177007) mephi666


mephi666
nagyúr

...milyen dzsihád lett volna, ha horvát oldalra nem fúj a bíró azonnal 11est, ellentámadásból marokkó gólt szerez, majd a var érvényteleníti a gólt és másik oldalra büntetőt ad :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#177008) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Aze na... ez mitol nem 11-es?

https://www.coreinfinity.tech

(#177009) Skilly


Skilly
aktív tag

Nem értem ez a sporit es a var-t sem. Simán tizi lett volna a horvátoknak, erre semmi. Még nem is nézik vissza. Ezt a kamu vb-t, meg ismeretlen droid bírókat. :W

mephi666: Azért az komoly lett volna. :D

DS39: Eddig az egész vb-n alig sikerült normálisan használni.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#177010) Redneck válasza Ringman (#177006) üzenetére


Redneck
veterán

Pedig eddig egész jól vezette. Asszem katari, és volt is belőle zúgolódás, hogy miért ő vezeti.
Az egyik tizenegyes volt, a másik szabadrúgás.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#177011) DS39


DS39
nagyúr

VAR ilyenkor dísznek van?

(#177012) mephi666 válasza DS39 (#177011) üzenetére


mephi666
nagyúr

...varokkónak kell az esély :D

...indul mindjárt a sittes buli

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#177013) sh4d0w válasza Redneck (#177010) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Na egen, de ha befujja a 11-est, akkor nincs szabadrugas, plusz kulon erdekesseg, ha Marokko abbol a counterbol egyenlit.

https://www.coreinfinity.tech

(#177014) Napfénysüti válasza Ringman (#177006) üzenetére

Na ezt én is akartam kérdezni.

Més que un club!

(#177015) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Lesznek-e ma zavargasok Parizsban? :C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#177016) Tibiajax válasza Ringman (#177006) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugi, mindjárt megverik

mephi ...varokkó? :DDD :D zmeg, felnyeríttem itt

[ Szerkesztve ]

(#177017) grizlisandor válasza LyonnaisFan1 (#177003) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, majd rákeresek.

Más:
Basszus, hogy már a meccs?! :W
Én valamiért úgy emlékeztem, hogy 20:00-kor kezdi. :DDD

(#177018) LyonnaisFan1 válasza grizlisandor (#177017) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#177019) mephi666


mephi666
nagyúr

...kockás csöcsös macát nem mutatták ma? ...vagy a bronzmeccs neki nem pálya már? ...csak bajnokesélyeseknek rakodik ki? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#177020) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#177019) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Biztos ottvan ugyanabban a szerkoban. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#177021) Redneck válasza sh4d0w (#177013) üzenetére


Redneck
veterán

Így van. Miután tévedtek az egyik oldalon, a másikon is leszarták mi történik. A marokkóiak azért elég sokat suttyóskodtak a bíró körül.

Még a lefújás után is zaklatják. :(((

mephi666:
Jó játékos, de a Ziyech, Amrabat, Boufal hármas sem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#177022) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#177020) üzenetére


mephi666
nagyúr

...csak már olyan büdös a gúnya, hogy a kamerás se mer ráfordulni, nehogy megcsapja a buké :D

...ez a Hakimi jó spíler marokkóban... ránézésre ő éri a legtöbbet

ui: lapot nem sokat osztottak ma... azt hittem agyelszállósabb lesz marokkói részről, de visszafogták most magukat

horvát részről meg itt egy korszak vége...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#177023) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#177022) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#177024) sh4d0w válasza Redneck (#177021) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

En egyebkent nem ertem Marokkot. Szvsz boven tulteljesitettek, inkabb orulnenek a 4. helynek...

https://www.coreinfinity.tech

(#177025) DS39 válasza sh4d0w (#177024) üzenetére


DS39
nagyúr

nem tudom ők mit is reklamálnak ennyire, még az edzőjük is.

(#177026) forceberg válasza DS39 (#177025) üzenetére


forceberg
veterán

Aki focizott, tudja, hogy 2-nak és 4-nek lenni csak kb. egy héttel utána lesz értékes...
A 4. hely meg szívás is, mert érem sincs.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#177027) Tibiajax válasza grizlisandor (#177017) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#177028) cyberkind válasza Tibiajax (#177027) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Nemá Tibi.

Paranormal Cocktivity

(#177029) Redneck válasza sh4d0w (#177024) üzenetére


Redneck
veterán

Én sem, kicsit túltolják. Az edzőjük azért jól értékelt, nem lehetett belekötni.

Gratulálok a horvátoknak, nagyon szép volt! A VB előtt nem gondoltam volna, hogy ilyen összerakott játékkal örvendeztetnek meg, nagyobbnak tűnt a visszaesés az elmúlt időszakban. Kíváncsi vagyok, a pohos megint jön-e a mikutyánkkölyke faszsággal. Bár ő most a szerbeknek nyal. ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#177030) Napfénysüti válasza forceberg (#177026) üzenetére

Így van. :K

Tibikém. :DDD

Més que un club!

(#177031) mephi666 válasza forceberg (#177026) üzenetére


mephi666
nagyúr

a 3. hely majdnem olyan értékes, mint a döntőt megnyerni: kevesebb pihenéssel győztesként távoznak az utolsó meccsről, amihez azért kell a teljesítmény :K nem a legjobb meccs volt ez, mert volt benne bőven üresjárat, de időnként jól egymásnak estek... ha legalább ilyen lesz a döntő, akkor jó lesz

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#177032) Redneck


Redneck
veterán

Ezt a szinkrontolmácsos fost vajon minek erőltetik? Egyik sem tud magyarul beszélni, részemről mehetne 2 perces eltolással a riport. Kb. a régi F1-es Májkülözés jutott eszembe ennél a két interjúnál. :P

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#177033) DS39 válasza forceberg (#177026) üzenetére


DS39
nagyúr

én ezt értem, de most mely konkrét esetet próbálták vajon számonkérni a sporin? nekem az nem világos. :D

(#177034) Napfénysüti válasza Redneck (#177032) üzenetére

Jaj az a faszi annó, mindig szakadtam rajta. :D

Més que un club!

(#177035) Tibiajax válasza Redneck (#177032) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóvanaz....
..ha ez lenne a legnagyobb gondunk

(#177036) grizlisandor válasza Tibiajax (#177027) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szakadok! :D

(#177037) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Azze'...Ez a Boca fanatizmus... a szurkolók meg sem zizzentek, milközben 11-est lőttek ellenük.. :))
[link]

(#177038) Phoen|x válasza Soulfly842 (#177037) üzenetére


Phoen|x
őstag

Respect. :C :R

Go Gunners!

(#177039) Napfénysüti válasza Tibiajax (#177027) üzenetére

Apropó a ketrecről jut eszembe.
Vége lett a kispályás bajnokságunk őszi szezonjának. Csak az 5. helyen állunk ami csalódást keltő, de! Mindössze három (!!) pontra van az 1. helyezett. Három pont távolságon belül öt csapat. :C
Szerintetek izgalmas lesz a tavasz? ;]
Amúgy mi kaptuk a legkevesebb gólt, aminek azért örülök mert ebben nekem is nagy szerepem volt. Mit nekünk egy meg két csapatos szuper bajnokság! :DDD

Més que un club!

(#177040) perempe válasza mephi666 (#176763) üzenetére


perempe
addikt

Hajdúbé szerintem úgy készül minden meccsre, hogy összeír 5 oldalnyi totál felesleges statot a csapatokról, játékosokról és ezeket nyomja megállás nélkül... szvsz egy jó kommentátor nem készül így, csak ismeri a játékosokat és ténylegesen éli a meccset, valamint kommentálja az aktuális eseményeket... hogy kb csukott szemmel is látod magad előtt, ami történik épp... na, Hajdúbe nem ilyen :D

Tudtam, hogy ha a 3. helyért vívott nem az övé, az mit jelent. :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177041) Tibiajax válasza perempe (#177040) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

zvsz egy jó kommentátor nem készül így, csak ismeri a játékosokat és ténylegesen éli a meccset, valamint kommentálja az aktuális eseményeket..
egyetértek. ezért is nézem inkább a francia, vagy spanyol csatikon a meccseket. sokkal, de sokkal élvezetesebbek. nem kell kib statisztikákat hallgatnom. meg amikor valami épp történik, mondjuk épp gólt kap valaki, egyből már jön a nagy visszanézés, mikor is kapott utoljára ennyit... ki a fszomat érdekel. az a múlt, ez meg mindig egy más meccs

spanyoloknál is, franciáknál is többen szoktak közvetíteni, van amikor hárman, négyen is, és kb egy buli az egész, egymást múlják felül, meg röhögnek közben. van amikor csaj is van köztük.. imádom. minden helyzetnél ujjongások, stb
sokkal jobb

(#177042) perempe válasza Tibiajax (#177041) üzenetére


perempe
addikt

+1, ezért idéztem.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#177043) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

azt lehet tudni már, hogy ki lesz a bíró?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#177044) mephi666 válasza dellfanboy (#177043) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Alongside Szymon, a team of Polish officials Tomasz Listkiewicz and Pawel Sokolnicki will officiate decisions at the FIFA World Cup 2022 final match. Tomasz Kwiatkowski will be the video assistant referee for the last game."

...lengyelek... háááát a 0-2 után ez lehet, hogy rossz ómen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#177045) forceberg válasza mephi666 (#177044) üzenetére


forceberg
veterán

Hátha mégis az európaiaknak (Arg) fújnak...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#177046) Phoen|x válasza forceberg (#177045) üzenetére


Phoen|x
őstag

Lol ez mekkora hsz. :C :R :DDD

Go Gunners!

(#177047) pohár válasza Phoen|x (#177046) üzenetére


pohár
félisten

inkább szánalmas

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#177048) Viper26 válasza forceberg (#177045) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt most nem értem. :F

Pixel 7 | FR955

(#177049) forceberg válasza pohár (#177047) üzenetére


forceberg
veterán

Hajrá, FGyarmat FC!

Szerintem meg az a szánalmas, hogy a gyarmatok válogatottjait, tisztelet a kivételeknek a gyarmatosítókba be nem férő emberek alkotják.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#177050) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Les compositions
Argentine : E. Martinez - Molina, Romero, Otamendi, Acuña - De Paul, Fernandez, MacAllister - Messi - Di Maria, Alvarez

France : Lloris - Koundé, Varane, Upamecano, Hernandez - Tchouaméni, Rabiot - Dembélé, Griezmann, Mbappé - Giroud

A torna utolso kezdofelallasai.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.