Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82001) szab.tam válasza szami777 (#82000) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Még 5 perc lett volna a meccsből"

ja. és kaptunk volna még egy tizit, és 2 sárgát....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#82002) schawo válasza szab.tam (#82001) üzenetére


schawo
titán

szerintem nyerhettünk volna

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82003) B0V9B válasza gzbotii (#81974) üzenetére


B0V9B
tag

Tekerj vissza egy kicsit, ott van a képen amit belinkeltem. Mi vagyunk az F-csoport! ;)

(#81978) viharhozo Köszönöm, meg is válaszoltad a következő kérdésemet is, vagyis hogy mi történik akkor ha két válogatott full egyformán áll, és egymás ellen is döntetleneztek.

[ Szerkesztve ]

(#82004) DS39 válasza L_YKing (#81989) üzenetére


DS39
nagyúr

he? az osztrákok már nem juthatnak tovább akármit csinálnak. (vagy én számolok valamit félre?)
ha kikapunk 8 góllal a portugáloktól akkor ők 5 ponttal megelőznek minket.
nekünk 4 marad.
az osztrákok megverhetik 18 góllal izlandot akkor is csak 4 pontjuk lehet, és pontegyenlősségnél az egymás elleni számít, mi pedig őket 2-0-ra vertük, tehát nincs kérdés.

pont ezért sanszos, hogy szarnak bele, és leadják izlandnak a meccset, csak hogy megszopassanak minket.

(#82005) Cartevo válasza schawo (#82002) üzenetére


Cartevo
őstag

Épp támadásba lendültek, megváltás volt, hogy nem várta meg a szögletet.

(#82006) IreN!CuS válasza DS39 (#82004) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Haha :D

Osztrák izland , ha nyernek az Osztrákok ők mennek tovább

1. Magyarország 2 1 1 0 3:1 4
2. Izland 2 0 2 0 2:2 2
3. Portugália 2 0 2 0 1:1 2
4. Ausztria 2 0 1 1 0:2 1

Ausztria ha nyerne 4 pontja lenne
Izland 2 pont
Nekünk meg 4 alatt már talán nem lehet

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#82007) vzsryl válasza DS39 (#82004) üzenetére


vzsryl
nagyúr

3. helyen is van esélyük továbbjutni, tehát nagy szükségük van a győzelemre.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#82008) DS39 válasza IreN!CuS (#82006) üzenetére


DS39
nagyúr

basszus és tényleg, jól van...

nagyon nem szoktam hozzá hogy még a 3. helyről is tovább lehet jutni. :W

(#82009) juliabrilke válasza DS39 (#82004) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha nyernek, akkor 4 pontjuk van és továbbjuthatnak, mint 3. helyezett. De legyen csak egy tescos 0:0 a meccsen. :D

(#82010) schawo válasza DS39 (#82004) üzenetére


schawo
titán

Ha Izlandot megverik, 3. helyre kerülnek a csoportban (hiszen Izland marad 2 ponttal), 4 ponttal pedig 99%, hogy tovább mennek a 4 legjobb 3. helyezett között.

(#82005) Cartevo
Á, nem volt támadás, csak erőlködés, a lerántás is egy teljesen felesleges baromság volt. Ha megy tovább, az erőlködés miatt ki voltak nyíilva, ment is volna a második, mint az osztrákoknak.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82011) adise válasza IreN!CuS (#82006) üzenetére


adise
őstag

ausztria nyer mi nem akkor mi alapján vagyunk mi másodikak? egymás elleni?
akkor izland ne nyerjen semmiképp nekünk az a jó

(#82012) mefistofeles válasza adise (#82011) üzenetére


mefistofeles
addikt

Így van akkor elsősorban az egymás elleni eredmény számít.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#82013) szab.tam


szab.tam
nagyúr

mit számolgattok:
cr 92. percben fejelt öngóljával kiejtjük a portugálokat, és ennyi.
(ő is örülhet, végre meglesz a gólja.) :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#82014) DeathAdder válasza SunMount3r (#81967) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nemtom, de Pana plazmán én nem látok eltérést. (mondjuk azon jó a kép :) )
A vizuális élményre nem lehet panasz, kivéve amikor ocsmány a fű :D

(#82015) athomi válasza DeathAdder (#82014) üzenetére


athomi
veterán

LCD-n a mozgókép megjelenítés elég ramaty, nem csoda hogy a labda homályos és ocsmány. Mondjuk állóképnél meg a plazma gyenge az LCD-hez képest. Nálunk van mindkettő.

(#82016) Pitterix válasza szab.tam (#82013) üzenetére


Pitterix
őstag

És erre a 92. percig várni kell?!
Na neeeeee!!! :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#82017) B0V9B


B0V9B
tag

1. Ahogy az előre várható volt, a világ felült az izlandot szopó bandwagonra. [link]
2. Ennyit számít a fostos whoscored pontozása, kíváncsian várom hogy egy Barca-Getafe meccsen mikor lesz egy Getafe játékos a meccs embere úgy, hogy 70%-ot a Barcánál van a labda, és háromszor annyi lövést adnak le.
3. Az egyik izlandi játékos úgy értékelt a meccs után, hogy nem volt egyenlő a játékvezetés, mert MÉG 1 TIZENEGYEST MEG KELLETT VOLNA KAPNIUK.
4. nem csodálom hogy CR inkább kidobta a mezét a kukába, minthogy elcserélje ezekkel a bálnatoszókkal :DDD

(#82018) athomi válasza B0V9B (#82017) üzenetére


athomi
veterán

persze, meg azt is mondta az izlandi játékos, hogy az egész meccset irányították... tudnám a labda nélkül hogy, amikor a látottak és a statisztika sem erről árulkodik

[ Szerkesztve ]

(#82019) #84221696 válasza athomi (#82018) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem baj. Mondják csak. Valahogy meg kell magyarázni, hogy miért nem nyertek.
Ezért kezdem megutálni a focit.

(#82020) vzsryl válasza B0V9B (#82017) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nekünk addig jó, amíg lenéznek minket. A nagyképűség előbb-utóbb hibát szül, amit mi kegyetlenül ki tudunk használni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#82021) schawo válasza athomi (#82018) üzenetére


schawo
titán

Mi továbbjutottunk, ők meg magyarázhatják a bizonyítványt:DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#82022) Viszlát válasza B0V9B (#82017) üzenetére


Viszlát
addikt

Kis halak vagyunk, nem tudom mit kell ezen csodálkozni, csak hangulatkeltésre jó. BBC egyébként mind a közvetítés alatt, mind a szakértői véleményekben, mind az összefoglalóban teljesen korrekt volt, a Magyar dominanciát többször is kihangsúlyozták. Robbie Savage elmondta a félidőben, hogy ezen a meccsen egyelőre csak a magyarok fociznak, az izlandi taktika meg nagyon veszélyes, mert bár lehet szerencséjük, 90 percet védekezve kihúzni nagyon kevés csapatnak sikerül csak.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#82023) WayneGace


WayneGace
őstag

Azért az tényleg nem semmi, hogy egy olyan kis népességű ország kijutott az EB-re, még akkor is, ha ehhez kellett a 24 főre emelés. Ahogy a magyarok is emiatt lehetnek ott. Gondolom sokan esélytelennek tartják őket. Emiatt több szimpatizánsa is lehet a semleges nézők között.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#82024) adise válasza B0V9B (#82017) üzenetére


adise
őstag

Én csak azt nem értem ilyen nevenincs weblapot, hogy találsz meg és linkelsz be? :D
De vicces az egyetlen komment is.

(#82025) Cartevo válasza WayneGace (#82023) üzenetére


Cartevo
őstag

Nekik nem kellett, a tét nélküli utolsó előtti meccsen vesztették el a csoportelsőséget.

(#82026) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ronci de jó kis showt nyomatott tegnap. ;] Nem győztem fogni a hasam a röhögéstől.

(#82027) WayneGace válasza Cartevo (#82025) üzenetére


WayneGace
őstag

Rosszul gondoltam akkor.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#82028) Cartevo válasza WayneGace (#82027) üzenetére


Cartevo
őstag

Azonban veled lehoztuk volna az 1. selejtezőt.

(#82029) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ha nem lett volna még...
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#82030) szami777 válasza szab.tam (#82029) üzenetére


szami777
addikt

:DDD :DDD
Az a Bödés bevágás parádés.

_____

Hogy vannak ezek az egy időben lévő meccsek, csak 1 fog menni élőben az m4-en?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#82031) Ringman


Ringman
nagyúr

F csoport 3. forduló - lehetséges helyezések

(#82032) szab.tam válasza szami777 (#82030) üzenetére


szab.tam
nagyúr

epg a barátunk.
dunán lesz a másik meccs...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#82033) WayneGace válasza Cartevo (#82028) üzenetére


WayneGace
őstag

Ezt nem értem miért írod.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#82034) Cartevo válasza WayneGace (#82033) üzenetére


Cartevo
őstag

(a csoportelsőség miatt)

(#82035) Jim74 válasza Ringman (#82031) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez alapján nem hinném, hogy Ausztria "le fog feküdni" Izlandnak, mert a Portugálok ellen elég nagy eséllyel tudunk X-elni (győzelem, de szép lenne, de megpróbálom visszafogni magam :D) és akkor az Osztrákok egy Izland elleni győzelemmel biztos továbbjutók lennének. Izland viszont kiesne... Ez egy élet-halál harc lesz :D

(#82036) B0V9B válasza adise (#82024) üzenetére


B0V9B
tag

Értem, máskor nso-t linkelek, mert ugyan ott még 10 év alatt 3 normális cikket olvastam, de legalább "felkapott", meg "ismert"
Lehet hogy hangulatkeltő, de van benne igazság. Az hogy mindenki felült az izlandi bandwagonra, aztán aki nem hagyja győzni őket a semmilyen játékukkal, az lesz egyszerre Hitler és Sztálin közös gyermeke, akinek Mussolini volt a keresztapja. Láthattuk ezt a portugál-izland meccs után is, ott is lehúzták a portugálokról a vizes lepedőt a médiumok.

[ Szerkesztve ]

(#82037) WayneGace válasza Cartevo (#82034) üzenetére


WayneGace
őstag

Aha. Ok. Velem tuti nem. Elég szerény a labdarúgó tudásom.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#82038) Jim74


Jim74
nagyúr

Az Ausztria - Izland meccset közvetítik valamelyik sportcsatornán? Nézném párhuzamosan a Magyar - Portugállal.

(#82039) B0V9B válasza Jim74 (#82038) üzenetére


B0V9B
tag

Úgy lesz majd hogy egyik meccset az M4 adja, a másikat a Duna. A fontosabb meccsek lesznek az M4-en.

(#82040) adise válasza B0V9B (#82036) üzenetére


adise
őstag

bandwagon szót nagyon szereted... netán te irtad ezt?
hol láttad hogy felültek volna? Ugyanannyira foglakoznak Király gatyájával (ugye be is öltöztek) mint mással

(#82041) Cartevo válasza szab.tam (#82032) üzenetére


Cartevo
őstag

Az egyenes kieséses meccs a legérdekesebb.
Örülhetünk, hogy van Duda TV.

(#82042) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most nézem, Mexikó mi a faszomat csinált? :D

B0V9B: Nem tudom most mit vártok el az emberektől... Itt van egy 3-400 ezres ország az EB-n, jó hogy nekik fognak szurkolni. Auszria elleni győzelmünk után meg minket szopkodtak. Az ízlandiakat se kell utálni, ők erre képesek és amit csinálnak azt jól csinálják.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#82043) B0V9B válasza adise (#82040) üzenetére


B0V9B
tag

Igen, én írtam a cikket, mert itt leírtam azt a szót kétszer, hogy bandwagon.
Egy zseni vagy öreg. :C :DDD

(#82044) Jim74 válasza B0V9B (#82039) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm szépen az infót :R

(#82045) Richard! válasza NyxNyxNyx (#82042) üzenetére


Richard!
addikt

hát... nem adta ki nekik :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#82046) DeathAdder válasza B0V9B (#82017) üzenetére


DeathAdder
veterán

whoscored meg a pontozás....
EL döntőn is Sturridge volt messze a legjobb pontozásban, mert lőtt egy káprázatos gólt, de amúgy egy nulla volt egész mérkőzésen :DDD

(#82047) B0V9B válasza NyxNyxNyx (#82042) üzenetére


B0V9B
tag

Senki nem szopkodott minket az ausztria elleni meccs után, mert akkor is nagyobb visszhangot hozott a portugál-izland X, meg a CR féle mezmizéria.

Engem mondjuk nem hat meg, csak szerettem volna jelezni hogy a whoscored valahol ezen a szinten van. Szóval mikor Kleinheislert következőleg lepontozzák a föld alá, mikor beáll a Bayern ellen az utolsó negyed órára 0-4-es állásnál, akkor tudjuk majd azért hogy milyen """"szakemberek"""" szerkesztik azt az oldalt.

(#82046) DeathAdder Megelőztél 7 másodperccel :))

[ Szerkesztve ]

(#82048) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#82049) itouchfan


itouchfan
senior tag

az a baj a portugál meccsel, hogy nekik valamikor ki kell hogy nyíljon az a fránya gólzsák, nem hiszem hogy három meccsből a harmadikat is elbasszákltázzák.. és pont ellenünk...félek attól a meccstől nagyon, nehogy beleszaladjunk egy pofonba ami hatással lehet az egyenes kieséses szakaszra...de ne legyen igazam, hajrá Mo.! :C

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#82050) Cartevo válasza DeathAdder (#82048) üzenetére


Cartevo
őstag

Hozzád melyik passzol?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.