Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142001) Redneck válasza sh4d0w (#141999) üzenetére


Redneck
veterán

Ezt röviden, tömören, és nagyon szépen összefoglaltad. ;) Eközben Szalai Ádám:
"Megtisztelő, hogy szóba hoznak egy ilyen nagy múltú klubbal, és nagyon örülök a Fradi sikereinek, de nem tárgyaltam soha a klubbal."

Maradjon is így.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#142002) venember83


venember83
nagyúr

(#142003) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Az Inter és a Napoli vereségével nagy lehetőség ez a meccs a zárkózásra. Ki kéne használni, mielőtt minden remény elúszik a cimvédésre. Mondjuk én nem hiszek benne.

Forza JUVE!!!

(#142004) venember83 válasza drachoHUN (#142003) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagy esély a Milan számára is.

(#142005) atee_13


atee_13
őstag

Brunónak "megrúgják" a jobb lábát összeesik a földön már a balt fogja, aztán felugrik és reklamálja a sárgát. Saját 16a előtt csoda,h nem adtak titit a unitednek :C ;]

(#142006) bagyulajuve válasza venember83 (#142004) üzenetére


bagyulajuve
addikt

1-1, de szerintem leheletnyivel jobb a Milan

Resistencia eterna

(#142007) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Nagyon szép akcióval és góllal egyenlített a Milan, de azért nah, illett volna lefújni a faltot előtte... Ebben a formában semmi, de semmi értelme a Varnak. Nagyon mellette voltam, amikor bevezették, de az inkonzisztens alkalmazása miatt inkább kuka az egész.

Mindazonáltal megint jobb az ellenfél... :(

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#142008) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, a kis chiesa....

és ezzel el is indult a juventus felzárkózása, melynek végén a tabella élén fog ismét végezni

(#142009) venember83 válasza Tibiajax (#142008) üzenetére


venember83
nagyúr

De gyors vagy! Azt hittem, a PSG meccsét nézed. :)

(#142010) BenHans


BenHans
addikt

Bentancur második sárgáját elvitte a cica.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142011) forceberg válasza BenHans (#142010) üzenetére


forceberg
veterán

Az nem számít! ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142012) Tibiajax válasza venember83 (#142009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha nem játszik junior, nem szoktam nézni őket

(#142013) venember83 válasza BenHans (#142010) üzenetére


venember83
nagyúr

Feltehetően kompenzált a bíró a Milan vitatható gólja miatt. Vagy simán vak.

(#142014) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jaj mit csinálsz megint, te Messi gyerek....

(#142015) drachoHUN válasza BenHans (#142010) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Megint nevetséges bíráskodást láthattunk sajnos. De talán valóban kompenzálni próbált, amit ugye nem szabadna. De illik..

Ami a meccset illeti, a 90 perc alapján megérdemelt Juve siker. De rég mertem ilyet leírni...

Forza JUVE!!!

(#142016) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A végén kicsit necces volt, de végül meglett. :C

Győzelem 3-2-re a Lens ellen. 3-0 után valahogy sejtettem, hogy nem lefutott. De elég volt az előny.
Ami még jobb, hogy sem a Palizer, sem a Lille nem nyert. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142017) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egy jó kis NdombiTibi montázs idénről. Pedig nyáron még féltem, hogy el akarjuk adni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142018) BenHans válasza drachoHUN (#142015) üzenetére


BenHans
addikt

Csak pls ne panaszkodjatok :D , amikor évek óta a legrosszabb formát mutató juventusban is ott van azért CR, egy nem gyenge pad és lesimázzátok a jó formában lévő milant.
Na jó, Ibrával lehet máshogy alakult volna egy két szitu, és tényleg semmi extrát nem hozott a juventus de az eredmény mégis ott figyel.
--------
Érdekesség. Kicsit pontosabb befejezések és védekezés és lehet még további potenciál a Rómában.
Ezen felül még van egy ilyen is.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#142019) Richard! válasza Tibiajax (#142014) üzenetére


Richard!
addikt

Végre egy fasza meccset láthattunk :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142020) venember83 válasza BenHans (#142018) üzenetére


venember83
nagyúr

A tényszerűség kedvéért: a Milant most eléggé megcsapta a sérüléshullám+koronavírus. Hiányoztak: Sandro Tonali, Zlatan Ibrahimović, Alexis Saelemaekers, Ismael Bennacer és Matteo Gabbia, plusz koronavírus miatt Rade Krunić és Ante Rebić.

(#142021) Tibiajax válasza Richard! (#142019) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

láttad a végén -nem a labdaeladását-, hanem előtte, ahogy a bilbao-védőt megkerülte úgy, hogy megtolta futtában mellette a labdát?...

hát bzmeg

..mintha csak szalait láttam volna.. vagy nikolicsot

(#142022) Peterhappy válasza Richard! (#142019) üzenetére


Peterhappy
őstag

Legalább jó is volt a csapat?
Sajnos most sem tudtam nézni a meccset, de a San Mamés-be nem győzni jár a csapat, nagy fegyvertény a három pont.

(#142023) Peterhappy


Peterhappy
őstag

(#142024) Richard! válasza Tibiajax (#142021) üzenetére


Richard!
addikt

Láttam, állat volt. Talán most már megjön a kedve. :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142025) yuing válasza Peterhappy (#142022) üzenetére


yuing
őstag

Kellően intenzíven játszott a csapat, még Griezmann is hozzá tudott tenni tegnap. Nagy szó. :) Szórakoztató mérkőzés volt.

Közben az Atleti kiesett a Király-kupából. :Y Ebben a sorozatban meg a Szuperkupában lehet keresnivalója a Barcának.

(#142026) Richard! válasza Peterhappy (#142022) üzenetére


Richard!
addikt

Igen, jó volt. A Bilbao is jól nyomta. Egyedül csóró Griezmann lógott ki lefelé...mint mindig.Ment, hajtott, ziccert is kihagyott. Pénzzé köll tenni minél előbb. Hazamehetne levezetni a Lyonba. Depay-Gríz csere és némi apró még francia részről.... :U

yuing: Nálam még mindig nem üti meg az elfogadható szintet... :(

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142027) yuing válasza Richard! (#142026) üzenetére


yuing
őstag

Az bizonyos, főleg, ha az árcéduláját nézzük. Szerintem nyáron menni fog, legalábbis remélem. Depay meg érkezne 'ingyen', elég jó deal lenne...

(#142028) Ringman válasza Richard! (#142026) üzenetére


Ringman
nagyúr

ilyen fizetés mellett (ha nem akar engedni) a francia inkább a kínai ligát fogja választani.

ha leadna az igényeiből, az interben megnézném, lautaro = pénz+griezmann transzfer után :)
(már ha tényleg a barcába akar menni az argentin)

(#142029) NyxNyxNyx válasza Richard! (#142026) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt is ki gondolta volna pár éve, hogy Depay - Griezmann cserét akarnak majd a Barcások. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#142030) Peterhappy válasza yuing (#142025) üzenetére


Peterhappy
őstag

+ Richard: köszi, ez némi bizakodásra is adhat okot. Vagy inkább kérdezzem?
Három ingyen érkezőt rebesgetnek a nyárra: Depay, Wijnaldum és ööö... a City-s korábbi saját nevelés srác, akinek nem jut eszembe a neve. Azt hiszem szélsőhátvéd.
Jó, plusz aláírási pénzt biztosan kellene értük letenni. De ilyen igazolásokkal és mellette vállalható és észszerű eladásokkal még akár lehet is valami a következő évekből.
Elismerem, én nagyon pesszimistán állok a jövőhöz, de ér ám rám cáfolni :)

(#142031) Richard! válasza Peterhappy (#142030) üzenetére


Richard!
addikt

Eric Garcia, középhátvéd. Piké helyett :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142032) Richard! válasza NyxNyxNyx (#142029) üzenetére


Richard!
addikt

Nekem aztán mindegy, hogy ki érkezik, csak ez az impotens copfos húzzon el :DDD
Depay akar is jönni, drága se lenne...pontpontpont :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142033) Cartevo válasza venember83 (#142020) üzenetére


Cartevo
őstag

Nem fognám erre, mert annak kell teljesíteni, aki a pályán van, főleg bő keret esetén. Nekünk most a 4. hely a lényeg, amihez a másik torinói csapatot kell vernünk most szombaton, hogy elérhessük a 40 pontos lélektani határt. Ha sikerül, annál rosszabb lenne két x a héten.

(#142034) Richard! válasza Ringman (#142028) üzenetére


Richard!
addikt

Cooltinho-val együtt mehetnek Oscar mellé, levezetni. Végülis a korban már benne vannak... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142035) forceberg válasza Richard! (#142034) üzenetére


forceberg
veterán

+1 +1
:C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142036) Citroware


Citroware
addikt

Nem a játékosokkal van a baj a Barcában. Tökmindegy, hogy ki jön vagy ki megy, nem lesz jobb más játékosokkal sem, mert az edzői stábbal és a vezetőséggel van a baj.

Felőlem tönkrevághatják közben a klubot pénzügyileg újra és újra más játékosokat próbálgatva, de a jelenlegi játékosállományuk is mindenre elég kellene legyen.

[ Szerkesztve ]

(#142037) Cartevo válasza Citroware (#142036) üzenetére


Cartevo
őstag

'edzői stábbal és a vezetőséggel' - Az lehet itt a kulcskérdés, hogy mit jelent az és? Felsorolás ez vagy összekötés, pl beleszólnak a dolgukba, nyomást gyakorolnak, stb, tehát fejétől bűzlik.

(#142038) Richard! válasza Citroware (#142036) üzenetére


Richard!
addikt

Nincs is vezetőség :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142039) venember83


venember83
nagyúr

Az Il Giornale nem túl kíméletes a Napolival és De Laurentiisszel: [link]

(#142040) Z'Z"


Z'Z"
őstag

(#142041) yuing válasza Peterhappy (#142030) üzenetére


yuing
őstag

Wijnaldum is jó lehetne, ha marad Koeman és a jelenlegi szisztéma. Kevés jó box-to-box középpályása van a csapatnak. Nagyjából De Jong és kifújt. :) Pjanicstól többet vártam, még a jelenlegi Busquets-et sem tudja kiszorítani. :(
Ezen a téren kellene erősítés.

(#142042) Richard! válasza yuing (#142041) üzenetére


Richard!
addikt

Nna a másik gyászélet. Ez a pjanic is akkora egy alibi...maradt volna a juvéba. Az a szintje kb. 🤭🤭🤭

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#142043) venember83 válasza Richard! (#142042) üzenetére


venember83
nagyúr

A Juve lecserélte egy fiatalabb alibistára.

[ Szerkesztve ]

(#142044) LyonnaisFan1 válasza Z'Z" (#142040) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:Y
Valami horvat eronleti faszit hozhatna magaval. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#142045) alázógyík válasza LyonnaisFan1 (#142044) üzenetére


alázógyík
őstag

Abból játékos lázadás lenne.... :K

(#142046) yuing válasza venember83 (#142043) üzenetére


yuing
őstag

Pedig volt 1-2 jobb meccse Arthurnak, akkor úgy tűnt hatalmas fogás lesz ő, én sajnáltam is a távozását. De ezek szerint a Juvéban sem tudja átugrani az árnyékát a srác. Mondjuk még van ideje...

(#142047) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#142044) üzenetére


forceberg
veterán

A matyóföldiek sajtótájékoztatót tartottak, ahol Pintér Attila vezetőedző nyilatkozott a terveikről, valamint arról, mennyire nem egyszerű magyar játékosokat szerződtetni."Nem csupán a center pozícióba szeretnénk futballistákat átigazolni. Minden poszton két azonos képességű labdarúgóra van szükségünk, és mivel a saját utánpótlásunkból nem tudjuk feltölteni a keretünket, bevásárlásokat tervezünk. Olyan kaliberű futballistákat próbálunk meg átigazolni, akik jó nevű klubokban szerepeltek eddig, s nem titok, van köztük válogatott kerettag is. Viszont a magyar futballisták kicsit elrugaszkodtak a valóságtól, és nem akarnak engedni a fizetési igényeikből. Nekünk pedig figyelembe kell vennünk a költségvetésünket. Amikor Mezőkövesdre érkeztem, hangsúlyoztam, magyarosítani szeretném a csapatot. Az itthoni kínálat egy része viszont a megfizethetetlen kategóriába tartozik, külföldi labdarúgót reálisabb áron lehet megszerezni" - mondta Pintér.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#142048) sh4d0w válasza forceberg (#142047) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez így van, lassan egy évtizede.

https://www.coreinfinity.tech

(#142049) Ringman


Ringman
nagyúr

Bíróság elé állítják Benzemát egy szexvideós zsarolás elkövetőjeként
Azzal vádolják, hogy gyerekkori barátainak segített válogatottbeli társát megzsarolni. Ügyvédje szerint a focista üldöztetésnek van kitéve.

(#142050) Tibiajax válasza Citroware (#142036) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

védelem sincs. ami most van, az egy bohózat
ilyen fradi-szint ellen még elég, oda ugye nem kell, csak egy tök default, basic védősor, de édes istenem csak belegondolni is abba, hogy egy 'pool, vagy city támadósora menne rájuk most (a bayernt direkt nem is mondom, addig a szintig már el se látunk), pár perc alatt vége lenne a jelenlegi Barcelonának

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.