Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189001) grizlisandor válasza venember83 (#189000) üzenetére


grizlisandor
addikt

Most tán az arabok a befutók 50 millát fizetnének érte nekünk.

Közben meg megegyeztünk Michael Olisevel, hova meg minek, megint 40 fős lesz a keret, pedig tegnap lenyilatkozta Pochi, hogy max 25 fős lesz a keret, annál többel nem lehet dolgozni. :U

(#189002) mephi666 válasza venember83 (#189000) üzenetére


mephi666
nagyúr

pedig milyen szépen mutat:

l00kaku :DDD

ui: úgy látom itt még nem volt a hír, Szoboszlai szombaton be is gyűjtötte az első sérülését... kapott egyet a bokájára, ami kicsit bedagadt és elővigyázatosságból inkább pihentetik... elvileg nem vészes és max egy edzőmeccset kell csak kihagynia... (azóta frissebbet nem látok erről, valószínű nem is komoly akkor)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189003) atee_13


atee_13
őstag

Pool-> Kimmich pletykáról ki mit tud?

(#189004) venember83


venember83
nagyúr

"Paul Pogba személyre szabott edzésmunkát végez egyedül: célunk a játékos minél korábbi visszatérése, de jelenleg nem tudom megmondani, mikor lesz képes ismét a kerettel dolgozni. Legalább egy hónapot várnunk kell, hogy megtudjuk, mikor lesz bevethető Paul Pogba.

Dušan Vlahović állapotát próbáljuk a legjobban kezelni, ne felejtsük, hogy a tavalyi szezon végén le kellett állnia ágyéki fájdalom miatt, ezért mindent megteszünk, hogy ne terheljük túl, hogy a szezon elején a legjobb állapotban állhasson a csapat rendelkezésére a szezon elején."

Allegri nyilatkozta a Gazzettának. S még el sem kezdődött a szezon. Vicc ez, nem profi klub.

(#189005) mephi666 válasza atee_13 (#189003) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem Lavia az utolsó célpont dm posztra? :) nem hinném, hogy lesz idén +1 70milliós kiadás a középpályára

189004: "ne felejtsük, hogy a tavalyi szezon végén le kellett állnia ágyéki fájdalom miatt"

...magyarul: a fasza kivolt az egésszel? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189006) atee_13 válasza mephi666 (#189005) üzenetére


atee_13
őstag

Hogy összegben nem tudunk versenyezni a Citykóval meg a Uinteddel az adott, de én nagyon adnám, ha sikerülne Kloppinak ide csábítani.

(#189007) mephi666 válasza atee_13 (#189006) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nekem is szimpatikus a gyerek, de mikor vertünk el pár hét alatt 200milliót középpályára? :DDD szerintem most sem fogunk... inkább egy Lavia lesz feléért... vagy se...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189008) atee_13 válasza mephi666 (#189007) üzenetére


atee_13
őstag

Hendó+Fabinhoból (Ha Fabinho kutyás sztorija megoldódik)lesz egy kis extra zsé és lehet tudnak valakit akik szintén vinne tőlünk valami turbános nagypénzért csak még nem tudódott ki.

(#189009) venember83 válasza mephi666 (#189005) üzenetére


venember83
nagyúr

Visszatérő probléma nála ez az ágyékfájdalom. A jobbik eset, ha csak a nemiszerve kivan a taktikával/edzővel/légkörrel. De úgy érzem, ezt a Vlaho-Pogba kombót el kellene így engedni, mert ez csak kifogásgyűjtemény lesz ismét a mesternek. De persze CR távozása is az volt anno, szóval lehet, hogy a két játékos elengedését is erre használnák a klub vezetői és szakmai stábjának az elöljárói. Mindig csak a magyarázat és a kibúvó, de közben elmondják, hogy természetesen nem keresnek kibúvókat...

(#189011) cyberkind


cyberkind
félisten

Arab napok a Tekinél:

💰 €700,000,000 over a year
💰 €58,333,333 over a month
💰 €13,461,538 per week
💰 €1,917,808 per day
💰 €79.908 per hour
💰 €1331 per minute
💰 €22 per second

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#189012) mephi666 válasza cyberkind (#189011) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ez komoly? míg fektet egy kábelt, keres annyit, mint egy átlagember 1év alatt :U

inkább beszéljünk fontosabb dolgokról:

"A Liverpool Facebook-oldalán közölte: Szoboszlai Dominik elővigyázatosságból maradt ki a csapatból, ugyanakkor jelezték: nem súlyos a magyar játékos sérülése.

„Egy kicsit megrántotta a bokáját edzésen, igazából semmi komoly nem történt. Bizakodóan közelítjük meg a történteket, ő is” – mondta el Jürgen Klopp a Liverpool honlapjának.

„Ha ma a Premier League-ben játszanánk, vagy bármilyen más tétmeccsünk lenne, pályára küldeném. De most nem kockáztatunk és meglátjuk, mit kezdünk a Leicester-meccssel is... De a Bayern elleni mérkőzésre már biztosan készen áll majd” – tette hozzá a menedzser."

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189013) venember83 válasza cyberkind (#189011) üzenetére


venember83
nagyúr

Áááá, Mbappé nem olyan, akit csakúgy meg lehetne venni. Nem is tudom, mit képzelnek ezek. :U

(#189014) mephi666


mephi666
nagyúr

Diaz nagyon él :) főleg amit jobbal csinál, mintha el akarná húzni balra aztán berakja a hosszúba... ő maga sem tudja szerintem fél másodperccel előre, hogy mit fog csinálni... kb mintha táncolna a pályán... fejben is nagyon gyors és kivitelezésben profi... csoda hogy csak 75millión áll az értéke, a szerencse pedig az, hogy még 4 évig él a szerződése... aggódok azért, hogy valaki nagyon rá akar repülni...

elvannak :DDD Matip kész

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189015) DS39 válasza cyberkind (#189011) üzenetére


DS39
nagyúr

ennyi pénzből vehetnek 3-4 top csatárt.
full nem értem mi érne nekik ennyit.

(#189016) venember83 válasza DS39 (#189015) üzenetére


venember83
nagyúr

Itt már azért a háttérben lehetnek politikai indíttatások is. Sőt, ez már talán nem is a futballról szól. :U

(#189017) mephi666 válasza DS39 (#189015) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vagy egy alsóházi pl-csapatot :) (na jó, azért nem a chelsea-t)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189018) cyberkind válasza DS39 (#189015) üzenetére


cyberkind
félisten

A marketingértéke miatt, valszeg Pérez is ezért akarja nagyon, mert már csak pár év alatt feljebb emelné a csapatot.

Paranormal Cocktivity

(#189019) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#189020) venember83 válasza cyberkind (#189011) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy éves fizetett szaúdi nyaralás?

(#189021) cyberkind válasza venember83 (#189020) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tényleg csak anyagilag érné meg neki, minden másban, masszív visszalépés lenne, nem hiszem én ezt, a kérdés az, hogy hova megy.

Paranormal Cocktivity

(#189022) grizlisandor válasza cyberkind (#189021) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, el kell döntenie, hogy a biztos nagy lóvé vagy a bizonytalan nagy karrier. :U

Más:
mephi666, hívd fel Klopp bácsit, mert Gallagher átadólistára került elvileg. :(((

(#189023) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Caicedó instán levette a Brighton feliratot. :Y

(#189024) bandus válasza venember83 (#189020) üzenetére


bandus
veterán

Csak nem megy olyan orszagba ahol sajat maganak kell vonszolnia a csoves borondjet, ennyi esze legyen mar…

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#189025) perempe


perempe
addikt

Történelme legcsúfosabb vereségét szenvedte el a Ferencváros / CSATT.2 2023.07.21.
Még nem jutottam a végéig, de 10:59-től van egy jó gondolat.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#189026) Ringman válasza cyberkind (#189021) üzenetére


Ringman
nagyúr

az inter erre spórol évek óta :DDDD

(#189027) venember83 válasza Ringman (#189026) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt hittem, Messire. :U

[ Szerkesztve ]

(#189028) ridiculous


ridiculous
aktív tag

🇫🇷Kylian Mbappe egyértelmű: nem hajlandó csatlakozni a szaúdi ligához. @relevo
🚨💣ÚJ: Kylian Mbappe szívesebben tölti az egész szezont a PADON, minthogy csatlakozzon a szaúdi bajnoksághoz. @relevo
🚨💣ÚJ: A Barcelona tagadja, hogy kapcsolatba került Kylian Mbappéval, és úgy gondolja, hogy a PSG stratégiája a Real Madrid nyomására. @diarioas

Elvileg még a Spurs is bejelentkezett érte, de azt nagyon hamar elutasították. :DDD

Hatalmas cirkusz ez az egész.. Pérez nagyon okosan csinálja hogy csenben van, Khelaifi - ék meg nagyon elcseszték hogy ennyire kétségbeesetten keresik a megoldást. Szerintem ennek amúgy már csak 2 kimenetele lehet: vagy idén kedvező áron vagy jövőre ingyen a Realban köt ki.

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#189029) Phoen|x válasza perempe (#189025) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az egészből az jött le, hogy dopeman egy idióta.

Go Gunners!

(#189030) cyberkind válasza ridiculous (#189028) üzenetére


cyberkind
félisten

Pérez ajánl majd egy 100 + addons árat, és örülhetnek az olajosok, nagyon jól tolja az öreg, pont ilyen kaliberű elnökre van szüksége ennek a csapatnak! :K

Paranormal Cocktivity

(#189031) mephi666 válasza grizlisandor (#189022) üzenetére


mephi666
nagyúr

...most be lett tömve a pofám Makka és Szobószláj átigazolásával, habár egy jómunkásember Gallagher mindig elférne :DDD ...egyetlen gond az, hogy ő is leginkább előrefelé lát, középre meg leginkább dm kellene még :)

...nem tudom, hol fog kikötni a srác... szerintem bizonyított rendesen a cp-ben, hogy mennyire képes egy csapat lelke lenni, erre a cselszkiben folyamatosan talonban volt tartva... remélem valami szimpatikus középcsapatban köt ki, jó hosszú szerződéssel és ott fix kezdő+csk lesz :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189032) vond


vond
MODERÁTOR

Végre egy jó idegenbeli mez. :K Lehet, hogy ilyet még venni is fogok. ;] Egyben Hali meccsre is ideális lesz. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#189033) ridiculous válasza cyberkind (#189030) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Pontosan!
Elvileg már 150-be vihető a teknős azt olvastam, az érte elég jó ár a mai átigazolási árak mellett.

🚨Ügynököt jelöltek ki, aki megkezdi a tárgyalásokat a PSG és a Real Madrid között Kylian Mbappé leigazolásáról.(Forrás: @lequipe )

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#189034) cyberkind válasza ridiculous (#189033) üzenetére


cyberkind
félisten

Durva igazolás lenne ez a Madrid részéről több dolog miatt is, a kérdés az, hogy merrefelé billenti ez a csapatot, illetve ha netán Zizu visszatér, hogy tudja majd kezelni az egészet.

Paranormal Cocktivity

(#189035) Ringman válasza venember83 (#189027) üzenetére


Ringman
nagyúr

1 év kölcsönbe :DDD
aztán free agentként mehet a realba.

(#189036) ridiculous válasza cyberkind (#189034) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Én nagyon remélem hogy Zizu nem tér vissza, jobban örülnék Xabinak vagy Raulnak. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#189037) venember83


venember83
nagyúr

West Ham submitted an official bid for Conor Gallagher around £40m
Chelsea have not decided yet — time to discuss internally and also with Mauricio Pochettino
Romano.

mephi666, láttad? Mi lesz így a kedvenceddel? West Ham? :F Egyetlen pozitívuma, hogy onnan talán könnyebb átöltöztetni liverpooli piros mezbe. pár év múlva.

(#189038) mephi666 válasza venember83 (#189037) üzenetére


mephi666
nagyúr

...amúgy vicces, hogy Salah is vándormadár volt a cselszkis időszakában, vele se tudtak mit kezdeni és a 'poolban beérett :K nem mondom, hogy Gallagher is ilyen szintet fog elérni, de én látom benne a potenciált, hogy valahol normális szakmai stábbal a háta mögött megkapja a játékidőt és a posztján 4-5év múlva a legjobbak közt fogják emlegetni... :K kb mint Milner, aki leginkább a teherbírásával és mentalitásával emelkedett ki... hozta a stabil szintet és mindig lehetett rá számítani

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189039) mephi666


mephi666
nagyúr

Diaz és Szoboszlai barátságban van a labdával :)

...lassan vágni lehet a centit a pl bemutatkozásig :)

ui: itt pedig a tegnapi 4-4el végződő edzőmeccs összefoglalója... ezt az Adrián-t ideje lenne elengedni :) Darwin meg remélhetőleg élesben is párosával lövi majd a gólokat

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189040) cyberkind válasza ridiculous (#189036) üzenetére


cyberkind
félisten

El is felejtettem őket, ők is jó választás. :))

Paranormal Cocktivity

(#189041) Ringman


Ringman
nagyúr

Kirúgott Fradi-edző 0-3 után: Nincs kizárva, hogy a konferencialiga döntőjéig meneteltünk volna

:DDDDDDDDDDDDDDD

(#189042) atee_13 válasza Ringman (#189041) üzenetére


atee_13
őstag

50-50 vagy megnyeri vagy nem ;]

(#189043) Napfénysüti válasza Ringman (#189041) üzenetére

Biztos jó vodkát ivott. :DDD

Més que un club!

(#189044) mephi666 válasza Napfénysüti (#189043) üzenetére


mephi666
nagyúr

...amikor arabföldre invitálták, napszúrást kapott :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#189045) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Amit korábban Írtam fenntartom, ők ketten túl nagy erősítések a Milannak... szívesebben láttam volna őket Milánó szebbik felén :D
Christian Pulisic vs Real Madrid | SKILL SHOW in USA 🔥
Ruben Loftus-Cheek vs Real Madrid | SKILL & POWER ⚡️

(#189046) sh4d0w válasza Soulfly842 (#189045) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ott vannak :D

https://www.coreinfinity.tech

(#189047) grizlisandor válasza mephi666 (#189031) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hírek kicsit felmérgeltem magam:
Mauricio Pochettino csodálja Conor Gallaghert, de elfogadja a Chelsea azon döntését is, ha a klub mégis megválna tőle gazdasági okokból.

Nincs magas fizetése, 2 év van hátra a szerződéséből, ha eladjuk, akkor 100M körül tudunk venni helyette másikat, milyen gazdasági ok ez kérem? ;]

(#189045) Soulfly842:
ACMilanban egész nagy exChelsea blokk van kialakulóban. Ideje lenne küldeni is valakiket cserébe. :D

(#189048) Soulfly842 válasza sh4d0w (#189046) üzenetére


Soulfly842
addikt

cc-cc :)

De egyébként tényleg jól járt velük az AC Milan :( A Real elleni meccsen is szembetűnő volt ez.

Puliban én pl. óriási potenciált látok, ha a sérülések elkerülik végre, de Loftus Cheek is nagy segítségükre lesz az tuti. Serie A-ban tarolni fognak valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#189049) sh4d0w válasza Soulfly842 (#189048) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Pont ideje lenne visszatérnie a Milannak a klubfutball csúcsára - ahová való -, de amíg nem lesz olajos tulaj, vagy nem tiltják ki őket a fociból, addig ez nem fog megtörténni, marad a középszint.

https://www.coreinfinity.tech

(#189050) mephi666 válasza grizlisandor (#189047) üzenetére


mephi666
nagyúr

amíg ennyire mindenki a saját feje után megy, addig szerintem nem kell számítani sok javulásra... végülis a vezetőség látja át jól, hogy az edző majd kivel tud együtt dolgozni és kiből tudja a maximumot kihozni :DDD :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.