Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113001) DopeBob válasza omfgk (#112999) üzenetére


DopeBob
addikt

Pff... ez tényleg semmi. A tegnap felvételeken még elég véleményes volt, a mozdulata tényleg olyan, mintha ütésre készülne.

Mondjuk az nem elvárható a bírótól, hogy készüljön fel a játékosokból? Ronaldo egyrészt nem az a szabálytalankodó fajta, másrészt meg ilyen szándékost ütést, rúgást, főleg úgy, hogy a labda a közelben sincs, még sosem láttam tőle...

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#113002) Cartevo


Cartevo
őstag

A Vidinek csak 1 nemzetközi győzelem kötelező, a mai.

(#113003) alázógyík válasza omfgk (#112999) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez vicc. :DDD

(#113004) gyuromoj válasza DopeBob (#113001) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ilyenkor lenne jó a VAR...

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113005) omfgk válasza DopeBob (#113001) üzenetére


omfgk
addikt

másrészt meg ilyen szándékost ütést, rúgást, főleg úgy, hogy a labda a közelben sincs, még sosem láttam tőle...

Volt már szándékos ütése, rúgása is. 10 felett jár már a piros lapok terén.
Több esetet meg is úszott, ezt mindenképp említsük meg.

Persze ettől még a tegnapi semmi nem volt.

Az előző szezon elején is pirossal indult. Mondjuk az is bírói hiba volt. Barca ellen színészkedésnek ítélt a bíró egy buktatást.
Ott viszont az volt a probléma ,hogy utána meglökte a bírót. Ha simán csak duzzogva lemegy a pályáról, akkor azt a 2 sárgás piros lapot simán törölték volna.

[ Szerkesztve ]

(#113006) adise


adise
őstag

Buffon, Douglas Costa most Ronaldo. Ki lesz a kovetkezo aki idegallapotba kerul??

(#113007) Peterhappy válasza omfgk (#113005) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Több esetet meg is úszott, ezt mindenképp említsük meg." - nekem is ez volt az első gondolatom. Gyanítom, az is motoszkált a sporiban, hogy na ő aztán megmutatja a világnak, hogy ki meri állítani CR-t.

Finoman szólva sem vagyok oda CR-ért, de ez nem volt kiállítás.

(#113008) Datsyuk válasza gyuromoj (#112935) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Szerintem Dzsuzsi csak pragmatikus akar lenni. Ott biztosan több Lamborghini szervíz van mint Fehérváron. :C

(#113009) DeathAdder válasza hobizoli (#112994) üzenetére


DeathAdder
veterán

magasról leszarom milyen szint...felőlem aztán 40x is megnyerhetik, de egy stúdiónak az a dolga hogy felvázolja a mérkőzést, esélyt latolgasson, lehetőleg kézzel fogható érvek mentén, nem az hogy a lenyelt közhelyszótárat böfögje fel a madrid eredményeiről a múltban olyan heves nyelvcsapásokkal amilyenre a politikusaink is csak elismerően csettintenének..

de most komolyan, annyira be van ivódva a magyar folklórba hogy valakinek muszáj csontig benyalni, hogy ezt már a szaros fociban is érvényesíteni kell? :D

Senkit nem érdekel, sem a semleges szurkolókat, a róma szurkereket pláne nem, aki meg madrid szimpatizáns az pontosan tudja ezeket..

__

bár épp leszedtem enkórról a spíler 2 BL összefoglalóját, ott azok még nem tartanak. de kemény hogy Gundelt beültették a stúdióba, aki természetesen nagyon szerepelni akar, de annyira nincs képben a focival hogy a műsor nagy része arra megy el, hogy megpróbálják diplomatikusan helyretenni.. már csak az hiányzik hogy gügyögve beszéljen a szagértőkkel is, ahogy annó a vetélkedőiben :D

Csak én érzek szánalmat amikor nézem őket? azt látom hogy mások ellopott pénzén dőzsölnek, beöltöztetik drága öltönyökbe, beültetik a stúdióba, komoly pofával lerakják a vállalhatatlan teljesítményt, véleményük nem lehet, mert azonnal lapátra kerülnének, és erkölcsi aggályok nélkül boldogan markolják fel a nagy lóvékat. És ő hazánk nagy celebje..

De most komolyan.. egy bankrablót többre tartok mint ezeket. Egy bankrabló legalább eltervezi a bankrablást, felkészül rá, egy mocskos céget lop meg ami minden eszközzel szipolyozza a lakosságot, és nem bújik cukormázba, és próbálja másnak eladni magát, mint ami :DDD

(#113010) Datsyuk válasza Peterhappy (#113007) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Elsőre azt mondtam volna, hogy sárga. Viszont itt egy hosszabb videó. Én így is csak egy sárgánál hagytam volna az egész esetet, de azért adható. Bele rúg egyett majd utána jön a hajhúzás kísérlet. Szerintem a bíró csak az utóbbít látta.
Tuti, hogy nem lesz felmentve ha az UEFA látja ezt.[link]

(#113011) Peterhappy válasza Datsyuk (#113010) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nehéz ebben okosnak lenni, gyanítom, VAR mellett is lett volna fejvakarás - de azt hiszem akkor nem szórja ki.

Én biztosan nem álíltottam volna ki, de - szerencsére - én nem is vagyok játékvezető.

(#113012) RoyBatty válasza Datsyuk (#113010) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Az UEFA nem sűrűn (gyakorlatilag soha) szokott eltörölni utólagos eltiltásokat. Itt ráadásul volt kontakt is, egy sárgát bőven megért az eset, ilyenkor inkább bevédik a bírót és marad a piros lap miatti eltiltás.
A videobíró az ilyen esetekre sem fog megnyugtató megoldással szolgálni, ugyanis a labdarúgás egyszerű, sokszor nem pontosan definiált szabályai tág teret hagynak a bírónak az értelmezésre. A másik véglet egy NFL szintű szabályozás lenne, ott minden évben reszelgetnek a szabályokon sokszor a videós tapasztalatok alapján, igyekeznek az ilyen eseteket egyértelműsíteni. Cserébe a szabálykönyv 150 oldalas.

(#113013) hobizoli válasza RoyBatty (#113012) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ha ilyen "kontaktokert" repkednének a pirilapok, a 10.percben vege lenne a meccsnek, mert nem lenne eleg jatekos a palyan folytatni

nézd meg egy-egy szogletnel mi van, kontakthegyek

kulon vicces hogy az "aldozat" sem akart meghalni ugy, mint Puyol vagy Lazovic, nem rugkapalt a foldon hemperegve, hogy jaaaaaj, kinyomtak a szemeit, vagy szilankosra tort a laba, hanem egybol felpattant

több drón kell ;P

(#113014) L_YKing


L_YKing
addikt

Ha úgy mindenki a szívére teszi a kezét, egyszer fordítva sült el a dolog, ennyi. Láttunk már ilyet fordított esetben.
Nem szép dolog az ilyen, de ezen lovagolni felesleges.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113015) venember83 válasza adise (#113006) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyes szurkolók már évek óta idegállapotban vannak... :U

(#113016) Tom5


Tom5
addikt

üdv.

Streamet tud valaki a Vidi meccsre?

(#113017) DeathAdder válasza Tom5 (#113016) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#113018) Tom5 válasza DeathAdder (#113017) üzenetére


Tom5
addikt

Sajna nem jó...melóba vagyok itt nem jön be. :(

(#113019) DeathAdder válasza Tom5 (#113018) üzenetére


DeathAdder
veterán

¯\_(ツ)_/¯

nálam pc-n és androidon is megy

szerk rá kell menni a Playre, és becsukni az új lapot, mert az valami reklám csak

[ Szerkesztve ]

(#113020) hobizoli


hobizoli
nagyúr

baze ez jo egy konyokos volt :(

több drón kell ;P

(#113021) Tom5 válasza DeathAdder (#113019) üzenetére


Tom5
addikt

össze vissza van tiltogatva minden...
Telón belőtem, köszönöm szépen

(#113022) villamos válasza DeathAdder (#113019) üzenetére


villamos
őstag

Vállalati hálózaton esetenként blokkolják az ilyen oldalakat...
Viszont mióta van korlátlan mobilnet 5ezerér, azóta ez nem akkora gond...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#113023) vond


vond
MODERÁTOR

Méhes Gabi is elszólta magát (Videoton), de legalább őszintén beszél róla, nem sunnyog, mint az emnétyesek.

Miért van ilyen temető hangulat? Pedig kint vannak vagy 10 ezren.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#113024) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezt szépen csinálta a finn gyerek, vezetnek a beloruszok.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113025) DeathAdder válasza vond (#113023) üzenetére


DeathAdder
veterán

Legjobb magyar kommentátor, messze :K

Én azt vettem észre, hogy amikor múltban beszél róluk akkor Videotonozik, ha jelenben akkor Vidi :DDD

(#113026) vond válasza DeathAdder (#113025) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Van benne, tüdüttüttü, van benne valami. :D

Az a betűtípus a Bate mezekeken. :DDD Jajjj...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#113027) máyköl válasza vond (#113023) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem is Magyarország jelenleg legjobb kommentátora...

(#113028) NyxNyxNyx válasza máyköl (#113027) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

*egyetlen jó kommentátora

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113029) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#113028) üzenetére


DeathAdder
veterán

haraszti jó még, illetve baumstark bár ő inkább mikulástévénél lett műsorvezető..
hajdú b meg elkutyult

(#113030) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Knézy Jenőt kihagytátok he :C Pedig nála felkészültebb, talpraesettebb szpíker nincs eme országban :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113031) omfgk válasza máyköl (#113027) üzenetére


omfgk
addikt

Nincs magasan a léc, azt azért lássuk be.

Farkas Norbert még elég jó. Van egy nagyon érdekes stílusa, de a nyelvtudása és a kapcsolatai miatt már kiemelkedik a többi csőcselék közül.

[ Szerkesztve ]

(#113032) máyköl válasza NyxNyxNyx (#113028) üzenetére


máyköl
veterán

Így van, ő egy másik szintet képvisel. Egyúttal talán a legalulértékeltebb is.

Elmegy kategória Hajdú B. és Farkas Norbert, az összes többi a botrány kategória, Gundelestűl, Knézy -stűl...

Faragó még nem volt rossz, de nagyon elment az nfl irányába, nem is követi már az európai focit annyira mint régen.

(#113033) Ringman válasza máyköl (#113032) üzenetére


Ringman
nagyúr

knézy esetén azonnal keresek egy streamet és magyar válogatott meccset is inkább arab/orosz/ukrán nyelven nézem, rettenetesen irritál.

(#113034) Peterhappy válasza máyköl (#113032) üzenetére


Peterhappy
őstag

Faragót nagyon csíptem anno, vele automatikusan egy érdemjeggyel jobb volt minden meccs színvonala. Volt élet a hangjában és mellé még értelmes dolgokat is tudott összehordani.
szerk: ÉS FELKÉSZÜLT VOLT! Ez micsoda érdem.

Tévedések, aranyköpések persze tőle is erednek, de vakok között a félszemű volt ő. Én miatta kezdtem el anno nézni az NFL-t, de akkor még fiatal voltam és üde, nem jelentett gondot az éjszakai üzemmód :)

Kieg: Emlékszem, mennyit szidtuk az öreg Knézy-t, mennyi hülyeséget hord össz. Én rajta nőttem fel és azt hiszem azóta sem, még csak hozzá hasonló riportert sem hallottam talán. Emlékszem, hogy sokkolt, mikor az nso hátlapján egy cikkből tudtam meg, hogy a halállal küzd.

[ Szerkesztve ]

(#113035) villamos válasza Ringman (#113033) üzenetére


villamos
őstag

Sokkal egyszerűbb levenni a kommentátort, a mindigtv -n le is lehet venni az M4 -ről, igaz csak akkor ha élőben megy a meccs. (3 -as csatorna)
Persze ha tudja a tévé...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#113036) Peterhappy válasza Peterhappy (#113034) üzenetére


Peterhappy
őstag

És igen, itt jön a magyar zászló! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót nem látom.” :C

(#113037) Ringman válasza villamos (#113035) üzenetére


Ringman
nagyúr

0 db tv-előfizetéssel rendelkezem, magyar meccset még tudok a mediaklikk.hu-n nézni (ott nincs ilyen funkció), többi esetén külföldi stream.

(#113038) villamos válasza Ringman (#113037) üzenetére


villamos
őstag

De nem kell előfizetni. Földfelszíni digitális, közszolgálati csatorna. Csak tévé kell, meg antenna... :F

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#113039) itouchfan


itouchfan
senior tag

Milyen a Videoton meccs? Nem tudom nézni, eddig se tudtam, valamit írjatok pls.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#113040) villamos válasza itouchfan (#113039) üzenetére


villamos
őstag

Qrvagyenge... most lett 0:2 :DD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#113041) Z'Z" válasza itouchfan (#113039) üzenetére


Z'Z"
őstag

Gyenge! Alig tud a vidi helyzeteket kialakítani.

Erre 0:2 oda. :(((

(#113042) DeathAdder


DeathAdder
veterán

jó de semmivel sem jobb a bate, vereséget azért nem érdemeltek

(#113043) Z'Z" válasza DeathAdder (#113042) üzenetére


Z'Z"
őstag

De amit lehetett, azt berúgták.
Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy a vidi hány helyzetet alakított ki, talán a 80 valahány perben volt egy veszélyesebb, amikor volt egy fejes.
Kapura veszélytelenek, ráadásul sok passz pontatlan.
Így nehéz...

(#113044) venember83


venember83
nagyúr

(#113045) Cartevo válasza DeathAdder (#113042) üzenetére


Cartevo
őstag

Télen tényleg tét nélkül fogadjuk a Chelsea-t.

(#113046) Napfénysüti válasza Cartevo (#113045) üzenetére

Volt valaki aki abban reménykedett hogy annak lesz tétje magyar szempontból? :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#113047) #16514048


#16514048
törölt tag

Dzsudzsi:

"Amikor a fejembe vettem, hogy visszatérek, tisztában voltam vele, hogy az eddigi bérem töredékét kereshetem meg Európában. Ezért kész is voltam a kompromisszumra, mert tudtam, hogy ezért nekem is áldozatot kell hozni."

:DDD
Szegény kész lett volna áldozatot hozni, és évi 2-300 millióval nyomorogni, hogy visszatérhessen Európába.
Megszakad a szívem!

De sajnos végül nem maradt neki más opció, csak az arab első osztályba újonnan feljutott csapat és a 700 misi.

[ Szerkesztve ]

(#113048) dracox válasza #16514048 (#113047) üzenetére


dracox
addikt

Minimálisat javíthatott volna a Nimbuszán ha hazatér "apróért"..... nem hiszem, hogy pénzszűkében lesznek az unokái is már.

[ Szerkesztve ]

(#113049) alázógyík válasza #16514048 (#113047) üzenetére


alázógyík
őstag

Remélem köze nem lesz a válogatotthoz...

(#113050) NyxNyxNyx válasza dracox (#113048) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor meg azért utálnák, hogy itthon túlfizetik az adófizetők pénzéből. Nem kellett volna lenyilatkoznia ezt, és akkor semmi baj nem lett volna. Dehát Dzsudzsi sosem tűnt annak a gondolkozó típusnak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.