Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145001) Datsyuk válasza Cartevo (#144999) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Szerintem egy diktatúrában valami mondvacsinált indokkal távolították volna el.
pl, hogy egyszerűen csak frissíteni akarnak az edzői stábon...... :D
Itt viszont kerek perec megmondták miért. Persze itthon jó lesz ez gumicsontnak.

(#145002) Richard! válasza bandus (#144985) üzenetére


Richard!
addikt

Buzi egy világot élünk... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#145003) forceberg válasza Richard! (#145002) üzenetére


forceberg
veterán

Ideje lenne az avatarodon mezt cserélni, a rózsaszínre... :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#145004) venember83


venember83
nagyúr

(#145005) salesman válasza Ringman (#144991) üzenetére


salesman
őstag

Vagy Fehérváron...

Türűűűdrááá!

(#145006) atee_13


atee_13
őstag

Keita?

Mi a bánat....

[ Szerkesztve ]

(#145007) DeathAdder válasza atee_13 (#145006) üzenetére


DeathAdder
veterán

ad1: 433-4231et akarják varriálni
ad2: ő a leghatékonyabban letámadó játékos ami a nagyon labdabiztos RM középpálya ellen hasznos lehet
ad3: pihentet a PL-re ;]

[ Szerkesztve ]

(#145008) atee_13 válasza DeathAdder (#145007) üzenetére


atee_13
őstag

ad1: kire variálja a 31 et? mert mik firminho jota volt fent gyémántban megértem így fura
ad2: alig volt játékperce a minta nem túl nagy
ad3: mondjuk a villa jön :D

(#145009) DeathAdder válasza atee_13 (#145008) üzenetére


DeathAdder
veterán

Wijn hamis kilencesbe, volt már rá példa :)
bár szerintem se valószínű, csak kb. ezek az opciók vannak :DDD

(#145010) mephi666 válasza atee_13 (#145006) üzenetére


mephi666
nagyúr

Inkább ő legyen kezdő, mint a borsodi betyár Thiago :D na, AB elvitte nyaralni spanyolországba a bajuszt :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145011) atee_13 válasza mephi666 (#145010) üzenetére


atee_13
őstag

én úgy képzeltem volna

................Jota
.....Mané ........ Sala
.............Firminho
Wejnáldum ... Fabinho

(#145012) Ringman


Ringman
nagyúr

(#145013) bandus


bandus
veterán

kroos, vinicius, tanári mozdulatok :K :C

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#145014) Napfénysüti

Csak fél szemmel nézemde mi van ma a pulival?

Més que un club!

(#145015) mephi666 válasza Napfénysüti (#145014) üzenetére


mephi666
nagyúr

Írni akartam, hogy TAA eddig alulmúlja a Kabak-Philips párost, erre ad egy gólpasszt... az meg érdekes, hogy Lukas Vaskéz nyom egy bodychecket az 50kilós Manénak, aki repül egyet: ez semmi :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145016) atee_13 válasza mephi666 (#145015) üzenetére


atee_13
őstag

reál biztosra megy kell a 12 ember is
pedig egy sima langyi meccs lett volna egy philips hibával

pedig van VAR

[ Szerkesztve ]

(#145017) mephi666 válasza atee_13 (#145016) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, ül ott a varszobában még pár ellenfelünk/ellenségünk: ha befújják az egyértelmű Mané elleni szabálytalanságot, akkor mi lőhetünk jó helyről, nem pedig az ellentámadásból kapunk egy 2. gólt TAA hülyeségével... a védelemben mindenki bakizik ma nálunk nagyokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145018) Greentea válasza mephi666 (#145015) üzenetére


Greentea
senior tag

Azért a szertáros se egy pankrátor ;]

2x2 néha 5

(#145019) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Mivan Citro Messi hibája? :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#145020) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#145001) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Nem tudom nézni a meccset, csak fél szemmel látom, hogy a bayernes chaten őrjöng mindenki, hogy elloptak egy gólt tőletek :((( mi volt?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#145021) bandus válasza mephi666 (#145017) üzenetére


bandus
veterán

haat erre akartam irni valamit, de ez igazabol szerintem sem volt egy szabalyos utkozes, letarolta ott lucas manet, de hat nem eszi meg ezeket a biro, es ez nem jelenti azt, hogy aa-nak golpasszt kell fejelnie asensionak :) meglepoen sima eddig a meccs, vegtelenul veszelytelen a liverpool, remelem igy marad a masodik felido is es egy kenyelmes 3-4 golos elonnyel megy a real az anfieldre :K

jo bemelegites lesz ez a clasicora, de sajnos a barca nem tudja het kozben formaba hozni mar magat... :( ;]

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#145022) BenHans válasza hobizoli (#144998) üzenetére


BenHans
addikt

Valóban nem, Németország már elesett.
Azok a bizonyos nemzetiek konzervatív értéket képviselnek, a térdeplő szivárványforradalmárok pedig csak hígítanak, a szabadosság nem egyenlő a szabadsággal.
Szólásszabadságot és jogállamiságot kiáltva tiporják sárba a két fogalmat és szabadon bélyegeznek meg hagyományos természetes értékrenddel rendelkező embereket, azokat is akik eddig magasról lesz@rták a témát, csak ne legyen arcba tolva az érzékenyítés (politika, sport, színház, ja és persze a filmipar, amit szintén sikerül lezülleszteni és már a régi filmek cenzúrája és tiltása a be és elfogadók célja, na meg a lóf****).

Az más kérdés, hogy van egy szerződésük amiben nem tudjuk mit fektetett le a klub.
Mondjuk sejthető, hogy arrafele nem lehet ilyet.
Könnyen lehet, hogy Gula is megsértette a szerződése ezen pontját, de őt elmozdítani nehezebb ügy, plusz könnyebben eladható ebben a "szép" új színes légkörben az ami mellett ő foglalt állást.

Én örülök, hogy sok sportoló nem hódol be ennek a propagandának.
Érdekes az egyenlőbbeknél a vadhajtás is be van védve, a másik oldalon pedig minden véleményt felnagyítanak kiforgatnak és elítélnek.
Mindemellett pedig annak sem örülök, hogy Hrutka vélehtően a Gulácsi féle nézet miatt lett eltávolítva, mert nem ez alapján kellene megítélni a munkáját.

Nemzetiek "amperkodnak" és "nyűglődnek". :)) Aha... :DDD Nehogy pár ezer nemzeti beleamperkodjon a blmbtq vonulásba. :) Amúgy nem Kelembtq Jancsika vagy véletlenül? :DDD Ő ír ilyen provokatív ellentmondást nem tűrő lib pc stílusban. (Csak vicc.)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#145023) Napfénysüti

Nofene Salahlala.

Més que un club!

(#145024) mephi666 válasza Napfénysüti (#145023) üzenetére


mephi666
nagyúr

Na varoznak, akkor les lesz? :D szerencsére nem, de szép flipperezés volt

Ui: legalább veszélyesek kezdünk lenni kapura

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145025) gabross


gabross
tag

talán azért nem kezdett thiago, mert mostanra a piros is meglenne
mi van curtis jones-zal?

[ Szerkesztve ]

(#145026) atee_13 válasza mephi666 (#145024) üzenetére


atee_13
őstag

1-0 nál nem adták volna meg
manénál meg se mukkant a VAR nem kell félni, h tisztességesen fújnak, pedig, ha még HB nek is feltűnt, h az volt akkor az már a vak is látja kategória

(#145027) Richard! válasza atee_13 (#145026) üzenetére


Richard!
addikt

A szobába is csak melegedni ültek be...🌈

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#145028) Napfénysüti

Vinicius. Ez a védelem ma Beatlesre ivott töményet.

Més que un club!

(#145029) Greentea válasza atee_13 (#145026) üzenetére


Greentea
senior tag

Benzi lábának összeakasztását se nézték vissza.. Azért nem kéne ennyire bírózni.. mert nagyon nem ezen múlik a meccs. :N

2x2 néha 5

(#145030) atee_13 válasza Greentea (#145029) üzenetére


atee_13
őstag

mondjuk ha visszanézed láthatod, h hátulról beletérdel kabak lábába és elesik
beb@szna ha ilyenért 11 it lehetne adni

"mert nagyon nem ezen múlik a meccs. :N" jaja 1-0 nál pool szabad +madrid piros helyett 2-0 tényleg nem azon múlik :U

[ Szerkesztve ]

(#145031) bandus válasza atee_13 (#145030) üzenetére


bandus
veterán

Ha annyira a realnak fujna a biro mint amennyire allitod akkor ezt siman megadhatta volna. De szerencsere nem igy van

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#145032) Napfénysüti válasza bandus (#145031) üzenetére

Jó de valamibe kapaszkodnia kell egy ilyen meccsen. ;]

Més que un club!

(#145033) atee_13 válasza bandus (#145031) üzenetére


atee_13
őstag

nem volt lökés? nem utosóként lökte? nem 100% gólhelyzetben lett volna mané?
nincs több kérdésem

(#145034) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Vinicius mekkora maflást kapott, ja mégse. Kicsit túljátszotta. :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#145035) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, megy a színészkedés is: TAA hátranyúl és eléri a vállát, erre jön az oscar-díjas arcfogás meg a hiszti... ó de jó, hogy a pl-ben ez ritka... és kb ezért nem nagyon nézek spanyol focit :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145036) bandus válasza atee_13 (#145033) üzenetére


bandus
veterán

a benzema esetrol beszeltel. manet valoban felloktek, ezt nem vitatom. Mondjuk ket real jatekossal a nyakan nem neveznem 100% golhelyzetnek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#145037) atee_13 válasza bandus (#145036) üzenetére


atee_13
őstag

mané és a kapus között volt játékos? mi a 100% os akkor?

[ Szerkesztve ]

(#145038) Greentea válasza atee_13 (#145030) üzenetére


Greentea
senior tag

Én élőben úgy láttam, hogy Benzi lábát befogta a két lábával a bekk.. De ha küldesz linket megköszönöm, mert most nem találom.

mané-s esetre meg annyit, hogy termetileg még kisebb is nála vazquez, azért ne gondoljuk már azt, hogy nem játszott rá egy kicsit se az esésre mané.. :)

15-6 a kapura lövés arány. Sztem nem kérdés melyik ma a jobb csapat.

2x2 néha 5

(#145039) bandus válasza atee_13 (#145037) üzenetére


bandus
veterán

Ez komoly kerdes? Egy tizi szazszazalekos golhelyzet?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#145040) atee_13 válasza Greentea (#145038) üzenetére


atee_13
őstag

m4 sport ot nézem nézd vissza egyértelmű a lassításból

nem kg különbségre adják a szabadot

36 perctől emberhátrány szerintem igencsak befolyásolja a mérkőzést

arról nem beszélve, hogy lelkileg mennyire belenyúl a meccsbe egy újabb ilyen csalás a 36. percben

értem a végképet a statisztikákban de a meccs nem a 90 percebn a kapuralövés statisztikában dől el

#145039bandus

tehát jól értem, hogy nincs 100% os gólhelyzet szituáció mert ki lehet hagyni? :U
akkor ilyenért nem létezik pirislap?

[ Szerkesztve ]

(#145041) Citroware


Citroware
addikt

Az igaz, hogy a spanyolok nagyon jártasak a színészkedésben és számtalanszor szereznek így jogtalan előnyt, de bírótól függetlenül is megérdemelte a győzelmet a Real. Lehet hogy éppen azokban szitukban nem volt igazságos ahogy alakult, de más alkalommal is gólt lőhetett volna a Real, amit szerencsével megúszott a 'pool védelme... ami ennyit tud, ilyen tartalékosan. Német másodosztályból ősszel visszahívott Phillips, aki a Premier League-ben még a kiesőjelöltben sem férne be az "A" csapatba, meg a 21 éves világtalan Kabak januártól, mindkettő egyelőre fogalmatlan önmagában is, de még együtt még rosszabb, alig toltak le közösen pár meccset. Nem is volt elvárható, hogy nekik kellene állni a sarat egy BL negyeddöntőben, de hát ennyire sok a sérült hátvéd. Ha még velük is továbbjutna a csapat, az nagy erődemonstráció lenne, de nincs sok esély. Talán ha a többiek felszívják magukat, de az első félidőben mindenki pocsék volt, a másodikban legalább már sikerült valamennyire összekapni magukat.

[ Szerkesztve ]

(#145042) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#145020) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

[link] megtaláltam, valaki meg tudná mondani nekem, hogy itt mi a bánatot művel a spori? az egy dolog, hogy benézi a szabálytalanságot, de legalább ne fújná be a gól előtt, hogy a VAR rá tudjon nézni? :W

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#145043) Greentea válasza atee_13 (#145040) üzenetére


Greentea
senior tag

Igazad van, most megnéztem ezt a Mané-s lökést újra. Volt egy erőteljesebb kontakt, és meg is lepte vele a felfelé néző Manét, aki erre meg egy ütemmel később elesett. Pirosat, hiába szabály az szabály én nem adtam volna, de sárgát szabaddal ért volna az eset egy közepesen szőrősszívű bírónál is az tuti. Persze kérdés, hogy kinek mi fér bele.

Kár ezekért, sajnálom, hogy ilyenekről kell beszélni egy meccs után szinte mindig. :(

2x2 néha 5

(#145044) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#145020) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Yepp, ez így volt. A szemét még jól bele is fújt, nehogy visszanézhető legyen. Ezen kívül majdnem befújt egy kamu tizit is. Ott közbeszólt a VAR.
Nálam itt Bellingham előbb ér oda és egyszerűen elviszi a labdát, Ederson meg belerúg mert túl lassan reagál.Persze szabadrúgás City és sárga Bellinghamnek. :W

(#145045) venember83 válasza Ringman (#145012) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért a törököknek hinni bizonyíték nélkül elég necces dolog szerintem. Ott is rengeteg a köpönyegforgató vezető/politikus. Nem tisztem védeni Petryt, csak egyszerűen látom, mi megy itt a törökhöz bizonyos tekintetben igencsak hasonló román futballközegben. Gerincesség semmi, köpködés, mindenféle állítások, majd nem sokra rá mindezen állítások tagadása vagy más/ellentétes nézőpontból való megvilágítása.

[ Szerkesztve ]

(#145046) mephi666 válasza Datsyuk (#145044) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ezzel a var-ral nemhogy tisztább lett a játék, hanem ezerszer szebben el tudják csalni meg brutálisan bele tudnak nyúlni... és szerintem joggal lehet meccs után azt mondani, hogy bizonyos helyzetekben mit néztek, vagy mit nem, mint amikor lényegében csak a bíróra meg a partjelzőre volt bízva a vezetés... ott van x ember a szobában, megvan a technika és nem néznek pl egy akkora lökést, ami jégkorongban férne csak bele? Manéra amúgy rendesen rá vannak szállva: tudják, hogy ha engedik ellene a szabálytalankodást és semmit nem fújnak, előbb-utóbb odarúg valakinek, amire meg lehet regulázni egy sárgával... (persze a teljesítménye is gyorsan visszaromlik a frusztráció miatt)

Most látom a büdös city ellen is milyen szabálytalan gólt vettek el... pff... ez kb olyan, mint amikor a törökök ellen 15 éve a török kapus kiállítás+11es helyett leküldte az a féreg Gerát :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145047) atee_13 válasza Greentea (#145043) üzenetére


atee_13
őstag

Na látod itt baj "hiába szabály az szabály én nem adtam volna". Akkor majd mindenki úgy vezeti a meccset, h szerintem... :U

FIFA szabálykönyv a legutolsó amit felleltem

Kiemelnék két pontot:

c. közvetlen piros lap (nem második sárga lap/figyelmeztetés)
•  nyilvánvaló gólhelyzet meghiúsítása (főleg a szabálytalanság helye és más játékosok elhelyezkedése)

// minden feltétel teljesült 16 os előtt közvetlen nem volt játékos mané és a kapus között

VALAMINT!

Videó játékvezető asszisztens (VAR) közvetlen piros lap (nem második figyelmeztetés)

// közvetlen piros marad el, a VAR nem jelzett

Nem tudok egyetérteni azokkal akik olyat állítanak, h "de bírótól függetlenül is megérdemelte a győzelmet a Real"

Ez a 36. perctől a SZABÁLYOK szerint egy teljesen más mérkőzés kellett volna, h legyen.

(#145048) mephi666 válasza atee_13 (#145047) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azért zavaró ez, mert var előtt benézte a bíró, lépjünk tovább, de az a szar arra van elvileg, hogy az ilyen esetekben szóljanak :U ...és 3 perccel később azért volt Mané sárgája, amit az előzőben írtam... nagyon benne maradnak a sérelmek és ilyenek után könnyen tud sárgulni (ezt a vezetők is tudják és direktbe szívatják)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145049) atee_13 válasza mephi666 (#145048) üzenetére


atee_13
őstag

engem kib@szottul idegesít már ott van a képen mindenki látja le van írva és mégsem.
én alig tudtam tegnap elaludni annyira bosszantott, gondolom mennyivel nehezebb nekik

(#145050) forceberg


forceberg
veterán

Kassai... lálálá Kassai!
Mi lett itt, a Pulisok bajor mezbe öltöztek?
;] :W

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.