Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127551) Citroware válasza sh4d0w (#127550) üzenetére


Citroware
addikt

Látom ismételten meghaladta a képességeid, hogy értelmezd és követni tudd a gondolatmenetem. Szerencsére másoknak sikerült.

(#127552) Citroware válasza Datsyuk (#127543) üzenetére


Citroware
addikt

Le lehet fektetni bármilyen szabályt, de sosem lesz leírva úgy, ami alapján egyértelműen meg lehet határozni minden esetet, hogy mi szabályos még, és mi nem. Trent a saját tizenhatosánál kezezett, aztán megszakítás nélkül vitte a csapat tovább, aminek gól lett a vége. Vajon hol van az a határ, ahonnan már visszafújják VAR-ral? Ha ellentámadás közben a pálya közepén ért volna bele kézzel Mané szintén teljesen vétlenül, azt visszafújták volna? Vagy csak akkor, ha még 20 méterrel előrébb van, vagy már az ellenfél tizanhatosánál van?
Ezek olyan holtpontok a szabályzatban, amik nincsenek pontosan lefektetve, és alakulhatnak ki olyan esetek, amikor ezek megtörténnek, és a bíróknak dönteni kell.

Régen nem videózták vissza, döntött valamit a bíró, és vagy tévedett, vagy nem. Sok tévedés volt, de a játék része volt. Most már videóznak, és meg kell magyarázni az ítéletet, és ilyenkor jönnek elő a pontatlanságok. Mert most már nem ürügy azt mondani, hogy nem látták.

[ Szerkesztve ]

(#127553) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Marseille-Lyon derby felbeszakitva, egy kicsit begyujtottak a drukkerek, a palyan semmit sem latni :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127554) Tibiajax válasza Ringman (#127544) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindig elfelejtkezel a babaarcú gyilkosról!!..... :((( :(((

(#127555) sh4d0w válasza Citroware (#127551) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában pontosan értelmeztem a mondanivalód: egy méretes nagy ökörség.

Egyébként az nem gyanús, hogy a City játékos kezéről pattant a védő kezére a labda?

https://www.coreinfinity.tech

(#127556) Citroware válasza sh4d0w (#127555) üzenetére


Citroware
addikt

Nem, nem értelmezted. Egy szóval sem mondtam, hogy érvényteleníteni kellene a gólt, csak felmerült bennem a kérdés, hogy honnantól számít támadást segítő kezezésnek, amit akkor is visszafújnak, amikor vétlen. Hülye is lennék a saját csapatom ellen beszélni. :DDD Nagyon is örülök, hogy gól lett.

Azt pedig észrevettem, hogy a Bernardo Silva kezéről pattant oda a labda. Ha olvasnád a topikot rendesen, akkor láttad volna, hogy le is írtam. Valamint ennek semmi köze az előbbi gondolatmenetemhez, maximum annyi, hogy ha abból a helyzetből a City szerez gólt, akkor amiatt érvénytelenítették volna a gólt.

De ezek szerint nem hogy nem olvasol el minden kommentet, de még amit elolvasol, azt sem rendesen, de azért ideböfögsz rá valami fikázást.

[ Szerkesztve ]

(#127557) mephi666 válasza Citroware (#127556) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy volt vele valószínű a bíró, hogy 1-1 volt a szabálytalanság: már a city játékos kezezésére kifelé szabad kellett volna, a kéznek közvetlenül nem volt köze a gólhoz, jól tette, hogy elengedte :K mellesleg nem is egy villámkontra volt, ment a kézmutogatás a city részéről, pool védelem pedig megtorpant egy időre látványosan... amikor kapcsoltak, hogy mehet tovább a játék, akkor indultak csak be...

tegnap firmino-t azért rendesen kivették a játékból, viszont lovren+henderson átlagon felül teljesített: lovren beledobta magát rendesen lövésekbe, henderson meg tökéletesen odatette mane fejére a labdát... davids volt ilyen fénykorában, hogy folyamatosan ilyen pontossággal adta kluivert-nek a labdákat, akinek elég volt csak rálehelnie a gólhoz... most már amiatt szurkolok nagyon, hogy a teljes naptári évet lehozzuk vereség nélkül :B ...mármint azt a ronda január3-at leszámítva... jó volt ez a tegnapi meccs: klopp is elemében volt, guardiola pedig szappanoperába illően alakított

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127558) Ringman válasza Tibiajax (#127554) üzenetére


Ringman
nagyúr

várható volt, hogy nem rabolnak pontot.

szerk:
[link] var 11-esnél történt bemozdulásnál

[ Szerkesztve ]

(#127559) sh4d0w válasza Citroware (#127556) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Eleve a gondolat, hogy valaki a saját 11-es pontján vétlen kezezéssel támadást indít, egy ökörség.

https://www.coreinfinity.tech

(#127560) Peterhappy válasza Ringman (#127558) üzenetére


Peterhappy
őstag

Esküszöm, nem értem. Nem szabályos a gól, mert bemozdult szerencsétlen. Eddig oké.
VisszaVARozták.
De akkor nem kellett volna megismételtetni a büntetőt? Merthogy kettő (ha úgy vesszük, öt) Lazio játékos a lövés pillanatában bőven-bőven a tizenhatoson belül tartózkodott... :U

[ Szerkesztve ]

(#127561) forceberg válasza Peterhappy (#127560) üzenetére


forceberg
veterán

Ha jól emlékszem, ha mindkét csapat bemozdul, nem kell újrarúgatni.
Szerintem meg kellett volna adni a gólt, mert mindkét csapat bemozdult, azt gondolom, hogy mivel nem szerzett előnyt a bemozdulásából.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#127562) mephi666 válasza forceberg (#127561) üzenetére


mephi666
nagyúr

...pedig pont hogy előnyt szerzett, mivel hamarabb ott volt és bevágta :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127563) forceberg válasza mephi666 (#127562) üzenetére


forceberg
veterán

Itt mindkét csapat belépett. Szerintem akkor szerzett volna előnyt, ha a másik cspat nem lép be. Csak azok beléptek, de balfaxkodtak, a saját előnyükkel nem tudtak élni. Pl. 33-as játékos, belép, majd balfax módjára kb. csak sétálgat.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#127564) Peterhappy válasza forceberg (#127561) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ahhhha, hát köszi, ezt nem tudtam.

(#127565) MdewC válasza Tibiajax (#127519) üzenetére


MdewC
nagyúr

Chill van Tibi. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#127566) máyköl


máyköl
veterán

Csak engem boritott ki, hogy Gera nem jatszhat a sajat bucsumeccsen?

(#127567) alázógyík válasza máyköl (#127566) üzenetére


alázógyík
őstag

Vicc... :((

(#127568) Tibiajax válasza máyköl (#127566) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lol...

(#127569) bagyulajuve válasza máyköl (#127566) üzenetére


bagyulajuve
addikt

miért? lejárt a sportorvosija?

Resistencia eterna

(#127570) DS39 válasza bagyulajuve (#127569) üzenetére


DS39
nagyúr

"bár ez lesz Gera Zoltán búcsúmérkőzése, de játszani nem fog, mert több mint egy év kihagyás után nem tudott volna olyan teljesítményt nyújtani, de neki ajánlja a csapat ezt a találkozót, ilyen értelemben lesz ez a búcsúmérkőzése." - NSO

(#127571) máyköl válasza DS39 (#127570) üzenetére


máyköl
veterán

Egy jelkepes 5 perc is eleg lett volna a vegen, ha mar baratsagos talalkozo ugyis...

(#127572) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Estadio Vicente Calderón 😥

(#127573) Richard! válasza DeathAdder (#127572) üzenetére


Richard!
addikt

...és ez is

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127574) Tibiajax válasza máyköl (#127571) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és ha valamelyik védő beleszáll hátulról és nyílt szárkapocscsonttörést okoz neki?
még videóbíró se lesz...

(#127575) máyköl válasza Tibiajax (#127574) üzenetére


máyköl
veterán

persze, eletszeru :)

(#127576) Viszlát válasza vond (#127448) üzenetére


Viszlát
addikt

[link] Szeretném jelölni Rashford-ot is az év bénája címre. :)

[ Módosította: vond ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127577) Peterhappy válasza Viszlát (#127576) üzenetére


Peterhappy
őstag

Piros lapot kaptál a PL-től.
Most jól jönne a VAR, mi? :D

(#127578) Viszlát válasza Peterhappy (#127577) üzenetére


Viszlát
addikt

Hogy mi mi? Nem értem. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127579) vond válasza Viszlát (#127576) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Törölték a videót. :) De gondolom az üreskapus ordító helyzetet linkelted. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#127580) Viszlát válasza vond (#127579) üzenetére


Viszlát
addikt

Ó, lohadjanak meg. Jaja, még most is vakarom a fejem, hogy azt miként sikerült mellérúgni...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127581) vond válasza Viszlát (#127580) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Azt én sem tudom, de amíg rúg mellette meccsenként egyet(-kettőt), és/vagy nyerünk, addig megbocsátom neki. :D

Ezt a két utolsó meccset egyelőre el sem akarom hinni. Sima győzelmek, szellemes játék, pörgés, hajtás, 6 rúgott gól, amiből lehetett volna 10+ is simán. :) Csak így tovább! (És akkor még a top 4 is meg lehet. :P :DDD )
_____________________
Kicseréltem a linket. ;) A hivatalos videót csak nem fogják törölni. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#127582) Enzolord válasza Viszlát (#127580) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem volt helyzet... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127583) Viszlát válasza vond (#127581) üzenetére


Viszlát
addikt

Bakker, erre nem is gondoltam, hogy a hivatalos csatornát megnézzem, pedig én is az FB-ről csórtam el. :W

Köszi a linkcserét!

Igen, ha rövid időre is de látszik meg-megcsillanni normális játék részükről. Ez a Brighton ellen kb. 20 perc volt, még Frednek is eszébe jutott mi a dolga egy középpályásnak. És egyáltalán nem hiányzik Pogba, lehet hallani arról valamit, hogy eladják végre a fenébe a télen?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127584) Enzolord válasza Viszlát (#127583) üzenetére


Enzolord
addikt

OLE azt nyilatkozta, hogy nem megy Pogba sehova , se télen , se nyáron. Ez a legutolsó info. És azt is nyilatkozta, hogy nem igazolunk senkit télen, mert nem kell..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127585) Tibiajax válasza Enzolord (#127584) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

king Eric-es avatorod sokkal jobb volt... így most már tökéletesen eltűnsz, meg sem ismerlek

(#127586) DeathAdder válasza Tibiajax (#127585) üzenetére


DeathAdder
veterán

+1 :K

(#127587) Richard! válasza Tibiajax (#127585) üzenetére


Richard!
addikt

Neked is váltanod kéne... :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127588) Tibiajax válasza Richard! (#127587) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
mégis, mi a jóistenre váltsak?.. mondj egy jobbat a kalapos macskánál, aki new york sikátoraiban nőzik, csal és hamisít. :D a legjobb arc... az én előző életbeli énem

(#127589) mephi666 válasza Tibiajax (#127588) üzenetére


mephi666
nagyúr

:DDD ...kár, hogy reklámnak minősülne és nem menne át az engedélyezésen

ui: esetleg kombinálni is lehetne ezzel

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127590) mephi666


mephi666
nagyúr

na, lesz itt regula :C ...kb 3 játékost kedveltem eddig a chelsea-ből, lampard volt az egyik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127591) Ringman válasza Tibiajax (#127588) üzenetére


Ringman
nagyúr

sajnálattal kell közölnöm, hogy müller nem lehetsz, foglalt az arckép :(

(#127592) Tibiajax válasza Ringman (#127591) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne már..van müller?? :DDD ki a franc választ magának egy müller-avatart?

mephi666
1. ja, szegények azonnal hajléktalanná válnak gondolom, egy-két ilyen bünti után.. a heti 80-140k-s fizuk mellett
2. ezek az összegek merre mennek vajon a befizetéseket követően? csak simán, klubkasszába? vagy.. másfelé

(#127593) Richard! válasza Tibiajax (#127592) üzenetére


Richard!
addikt

Van bizony:[link] :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127594) kacsyx válasza Richard! (#127593) üzenetére


kacsyx
aktív tag

(#127595) Tibiajax válasza Richard! (#127593) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:W :DDD :DDD

(#127596) Enzolord válasza Tibiajax (#127585) üzenetére


Enzolord
addikt

Kellett már valami más, ami Star Wars! :D :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127597) Viszlát


Viszlát
addikt

Match of the Day elemzésből:

Guardiola tud számolni is (vagy meglepődött, hogy megvannak az ujjai):

És egy kicsit passzív-agresszív:

Nem is csoda, hogy az általában a bírói munkásságról oly hangosan síró liverpooli szekció síri csöndben van. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127598) sh4d0w válasza Viszlát (#127597) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az első képnél lemaradt, hogy a City játékos kezéről pattant a védő kezére a labda, a másodikat meg vicc lett volna befújni.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#127599) Viszlát válasza sh4d0w (#127598) üzenetére


Viszlát
addikt

Hát ha a másodiknál vicc lett volna olyan közelről megadni, akkor az elsőnél a City kézen megpattanót is vicc annak venni, míg Arnold szépen széttárta a karjait, ahogy a képen is látszik.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#127600) ZavaBalazs válasza Viszlát (#127599) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

új szabály szerint a 16-on belüli támadó kezezés minden esetben lefújandó, nem?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.