(#196001) mephi666

mephi666
nagyúr

Darwin-Salah-Jota trió eléggé lassított módban van...

...óbazz, Szoboszlai labdát szerez és ezüst tálcán adja a gólpasszt... legközelebb 20on belül rá kell baszni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#196002) bandus válasza mephi666 (#196001) üzenetére

bandus
veterán

ugye csak real meccseket nézek, de ez a mai kivétel. ez a szerencsétlen nunez olyan lassú. egy haalanddal összehasonlíthatatlan.

szerk: ez is cuki, ahogy aszögletnél szoboszlai fogja haalandot :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#196003) mephi666

mephi666
nagyúr

Szoboszlai+Haaland szoros emberfogás közben megbeszéli, hogy este ki rendeli a pizzát és melyiküknél lesz a fifa-party :D

#196002: az egész trió nagyon lomha ma fejben... Szoboszlai meg jó: szerintem válogatott szünet után elég jól tért vissza :K Salah helyett majd kellene abba a sorba 2 átlagos képességű játékos, akik fejben kiemelkedők és nagy teherbírásúak... olyanok kellenek, akik fél pillanat alatt döntést hoznak, átlátják a játékos és képesek a csapatmunkára... simán lehetne 1-2 is az állás (úgy, hogy nem minden helyzet végződik góllal)

csendes tag

Elég rossz helyen kapja a labdákat Salah, nincs szabad tere a kapu közelében, Nunez helyén többre vinné lehet :U

veterán

csicskagól nélkül ikszes meccs a félidő, de a pihentebb csapat azért profitál ebből

igazából sokkal rosszabbra számítottam :D már csak a szokásos gólvonalról kivágott labda hiányzik

nagyúr

...meg utána mit nézegettek ilyen sokat azon, ahogy 5ösön belül Alissont kilökték a labda alól? :D

(#196010) bandus válasza mephi666 (#196009) üzenetére

bandus
veterán

azert ez eleg tulzas :) szerencsetlen egy minimalis kontakttol osszezuhant es nem tudta megfogni a labdat…

vicces mennyire mashogy latjuk ezt, amikor te a poolnak szurkolsz en meg szoboszlainak :)

(#196011) Redneck

Redneck
veterán

Ez a Doku gyerek, azért szépen eteti a Poolos kiscsávókat... :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#196012) BaKeSZ87

BaKeSZ87
senior tag

Ezt a cserét mi indokolta?

(#196013) grizlisandor válasza mephi666 (#196009) üzenetére

addikt

Ha a Newcastle gólja az Arsenal ellen szabályos volt, itt nem tudom miért nem 2-0 az eredmény. :U

(#196014) forceberg válasza bandus (#196010) üzenetére

forceberg
veterán

Az antiszityi fórumon mégis milyen véleményre számítottál?

Ott volt a kéz, de azért nem volt ez 100%-os.

Kapcsoljatok inkább Madridba, a legkomolyabb helyi csapat épp süllyeszti a Bárkát.

Redneck: ez a Doku igazi klasszik rongyláb.

(#196015) mephi666 válasza bandus (#196010) üzenetére

mephi666
nagyúr

5ösön belül kapus elleni minimális kontakt is azonnal fújható :)

...ez a Szoboszlai-Gakpo csere meglepett... azt hittem Darwin jön le... vagy Klopp azt gondolta, hogy Gakpo középen is tud pótolni, de befejezni is... meg a Darwin/Diaz/Salah trióból is bármikor jöhet gól

TAA :C

(#196016) Redneck

Redneck
veterán

Na TAA ezt szépen ellőtte!

forceberg:
Rongyláb vagy nem, elég sokszor csak nyomozták a labdát, ha nála volt.

(#196019) Napfénysüti

Mint kapus mondom, Alisson helyében már felhúznám a térdem meg kitenném a talpam a beíveléseknél... :U

Més que un club!

(#196020) mephi666 válasza Napfénysüti (#196019) üzenetére

mephi666
nagyúr

...neked mi a véleményed az első esetről, ami itt kérdőjeleket kapott? :D ...most meg kb belökdösték labdával a kapuba

(#196024) Napfénysüti válasza mephi666 (#196020) üzenetére

Volt lökés, fújható volt bár Alisson lehetett volna kissé határozottabb.

(#196025) grizlisandor válasza Napfénysüti (#196024) üzenetére

addikt

Néha Szent Káriuszt idézte megmozdulásaiban. :DDD

(#196026) DeathAdder válasza Napfénysüti (#196024) üzenetére

DeathAdder
veterán

kurvaszar meccse volt, szerintem ennyit még hibázott egy meccsen, bár szerda hajnalban még brazílában védett argentina ellen, míg az elsőszmú brazil kapus otthon pihent manchesterben

(#196027) grizlisandor

addikt

Cucu csezd meg... :W

(#196028) grizlisandor válasza DeathAdder (#196026) üzenetére

addikt

Meg is van a magyarázat, hogy mi lehet a háttérben.

(#196029) grizlisandor

addikt

Sterling szabadrúgásgól. Na ezen meglepődtem, hogy James helyett ő vállalta el.

(#196030) DeathAdder

DeathAdder
veterán

nem hiszem el hogy rohad le a Brighton, Lamptey is kidőlt Fati után a félidőben

Kastélyban meg 3 kapus ül a padon + Dummett, Diallo, Ndiweni, Murphy akik egy percet sem játszottak és Ben Parkinson aki már 18 percet játszott

(#196031) grizlisandor

addikt

Válogatott szünet jót tett nekünk. :W
Védelemünk romokban, TSilva tata kicselezi saját magát, szöglet az olajosoknak az első félidőben. Most miután megint vezetést szereznek az olajosok, eladja a labdát, mivel utolsó emberként a földbe rúg a labda helyett.

Szokásos bizonytalanságok a saját kapunknál, meg az ellenfelénél. Hármas csere, bár sok reményt nem fűzök a pontszerzéshez.

addikt

Na nézzük az ágyúsok visszatérnek a Bestlíg első helyère vagy csípni fognak a darazsak?

Ramsdal véd, Rayát tőlük vették kölcsön. Rájöttem. :DDD

(#196035) grizlisandor

addikt

Ramsdal félidőben intézheti a láda sört Ricenak, amiért a hibájából nem kaptak gólt, mivel Rice a gólvonalról mentett.

Gabriel is belesállhat, mivel elkéri a kirúgást és odapasszolja Ramsdalnek, mikor látja, hogy jön a letámadás. Tudta volna mezőnyjátékosnak is passzolni. :U

(#196036) grizlisandor

addikt

Mik ezek a 3 perc alatt elvégzett szögletek az Arsenaltól? :U

(#196037) Richard! válasza grizlisandor (#196036) üzenetére

Richard!
addikt

Idegenben, egy jobb csapat ellen jó az iksz. Szóval véleményem szerint időt húznak... ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#196038) grizlisandor válasza Richard! (#196037) üzenetére

addikt

Nyilván, de spori szankcionálhatná a harmadik alkalommal, mert így lesz 10 perc hosszabbítás. :U

Ramsdal kidobás baki, csak ne kapjon valami potyagólt.

(#196039) grizlisandor

addikt

Na most ez miért nem gól?

(#196040) grizlisandor

addikt

3 perc hosszabbítás, volt 3 darab 3 perces szögletelvègzès meg 3 perc VAR. :DDD