Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167001) DeathAdder válasza Ringman (#166999) üzenetére


DeathAdder
veterán

valószínűleg az hogy jövőre jár le a szerződése, úgyhogy vagy most megy pénzért, vagy januártól megkötheti dealt hogy nyáron hova menjen ingyen

mané is ezért volt csak 41m

(#167002) Ringman válasza DeathAdder (#167001) üzenetére


Ringman
nagyúr

elvileg simán aláírhatna, mert elő lett készítve a szerződéshosszabbítás és mindenben megegyeztek az interrel, nem hinném hogy a szlovák magától dobbantana és ezt nem írná alá a korábban kialkudott szerződést. (vagy ha így van, akkor csalódnék benne)

(#167003) venember83 válasza szotyika77 (#167000) üzenetére


venember83
nagyúr

Kell a pénz a Barcának, Internek, Juventusnak, kb. bárki mozdítható kellő összegért. A PL és a PSG megvásárolhatja kilóra a legjobbakat.

(#167004) BenHans válasza Ringman (#166999) üzenetére


BenHans
addikt

Mindig volt eltolódás védő - kp -támadó között. Elb*szott gondolkodásmód, de valószínű a gólszerzés súlyozza. Aztán van a belterjes, bocsika, belpiacos angol, ahol alsó középszer is 50 milla tud lenni. Amúgy meg kinek mit intézett... ;] :DDD

Btw, Zaniolo ügynöke és Pinto tárgyaltak. Nem kapott a Roma hivatalos ajánlatot, és Friedkinék 60M€-ra taksálják Zanit ha játékos is van az üzletben, csak pénzben 50 (ez az Internek is jobb így a 15% miatt) és mivel a játékosnak 2024-ig érvényes szerződése van, Cristantéével együtt már tavasszal szeptemberre tűzték ki az esetleges hosszabbítást, mivel nem sürgős, akinek az volt az már tutto fatto. A Roma kész egy hasonló szerződést adni mint Pellegrininek, annyi különbséggel, hogy teljesítmény arányos bónusz is lenne benne a hírek szerint.

Itt egy jó cikk az egészről. Bár aki nem új a Calcioban, annak nem kell bemutatni, hogy a Juve előszeretettel korbácsolta addig a médiát, míg akár a játékos összerúgta a port a megtévesztett szurkolókkal, majd kérte az elengedését. Persze ezen kívül megy a játék az ügynökökkel stb stb. Az is könnyít a helyzetükön, hogy Zani juventino gyerekkora óta, de ez nem a Pallotta éra. Remélem jól megrántjuk a Juvét, majd De Ligtből fizetik, sőt ha minden igaz Friedkinék jóban vannak a PSG-vel, jól meg kéne versenyeztetni őket, felverve az árat.
Persze a hab a tortán az lenne ha ezután aláírna 2026-ig. :DDD
De szerintem menni fog, csak még pénzt keres rá a Juve, de egye fene 45 + Filippo Ranocchia és Fabio Miretti is elég, vagy legyünk urak 25 + Zakaria.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#167005) Richard! válasza szotyika77 (#167000) üzenetére


Richard!
addikt

Remélem hápog mindkét hír...🦆

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#167006) Ringman válasza BenHans (#167004) üzenetére


Ringman
nagyúr

Mindig volt eltolódás védő - kp -támadó között. Elb*szott gondolkodásmód, de valószínű a gólszerzés súlyozza

ez sajnos így van.

Bár aki nem új a Calcioban, annak nem kell bemutatni, hogy a Juve előszeretettel korbácsolta addig a médiát, míg akár a játékos összerúgta a port a megtévesztett szurkolókkal, majd kérte az elengedését.

cannavaro-carini csere rémlik így elsőre :U

---
internek meg jól jönne a kis vagyonka a resale után :)

(#167007) Richard!


Richard!
addikt

A Győri ETO FC megkezdte a felkészülést a 22/23-as szezonra:

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#167008) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bayern Munich have told FC Barcelona they don't want any installments in any deal for Robert Lewandowski and that they want all the money upfront in cash because Bayern believes that FC Barcelona won't exist in "one or two years' time". #fcblive #fcbayern [
@honigstein
]

kedvelem ezt a bályernt :DDD

(#167009) Cartevo


Cartevo
őstag

Tobol - FTC: 0-0

Visszavágó: 1-1

(#167010) Richard! válasza Cartevo (#167009) üzenetére


Richard!
addikt

Ki jutott tovább?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#167011) Cartevo válasza Richard! (#167010) üzenetére


Cartevo
őstag

1 meccs volt, a 2. sor az én jóslatom.

(#167012) forceberg válasza Richard! (#167010) üzenetére


forceberg
veterán

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#167013) Redneck


Redneck
veterán

Igazi retek szar nézhetetlen mérkőzés volt, bánom hogy megnéztem. Nulla elképzelés, Zachariassen továbbra is be van oltva gól ellen, Tokmac sértődött alibiző, velük kettővel kevesebben voltunk. Felesleges lapok, gyenge játék. Értem én hogy nem akartunk megszakadni, és hogy az ellenfél egy beállt védelmű, kontrázós csapat, de ez akkor is kurva gyenge volt. Valamikor fradista voltam, de ezért a csapatért nem mozdul meg bennem semmi, csak sajnálom a beleölt közpénzt. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#167014) Richard!


Richard!
addikt

Haller 👉 Dortmund :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#167015) Tibiajax válasza Richard! (#167014) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:C :C :C

(#167016) Ringman válasza venember83 (#167003) üzenetére


Ringman
nagyúr

a kézilabdás megy a bayernbe?

(#167017) Redneck válasza DeathAdder (#167008) üzenetére


Redneck
veterán

Ez nagyon jó. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#167018) venember83 válasza Ringman (#167016) üzenetére


venember83
nagyúr

Oder Chelsea.

(#167019) Soulfly842


Soulfly842
addikt

PL: Raheem Sterling a Chelsea-ben folytatja – sajtóhír

Ér ennyit? o.O

ManCi meccset ritkán nézek.

[ Szerkesztve ]

(#167020) cyberkind válasza Soulfly842 (#167019) üzenetére


cyberkind
félisten

Szigeten a szigetlakó bármennyit megér.

Paranormal Cocktivity

(#167021) forceberg válasza cyberkind (#167020) üzenetére


forceberg
veterán

... és még nem is fehér!
Egyébként kicsit olyan, mint Sané. Benne van a klasszis, de azért gyakran benne is marad.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#167022) cyberkind válasza forceberg (#167021) üzenetére


cyberkind
félisten

Túl sokszor is, én sokkal többet vártam tőle a Real ellen, de szar se történt.

Paranormal Cocktivity

(#167023) Soulfly842 válasza cyberkind (#167020) üzenetére


Soulfly842
addikt

Aztán max marad árához képest, mint kolonc. Én sem szeretem a túlcédulázott angol nemzetiségű mai 'sztárokat'', nem vagyok benne biztos, hogy rá van szüksége a Chelseanek.

#167022cyberkind

Túl sokat a Real ellen? :D egyik meccsen 8 percet játszott a másikon 22-t (hozzáteszem, hogy ez alatt adott egy gólpasszt)

[ Szerkesztve ]

(#167024) cyberkind válasza Soulfly842 (#167023) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt mondom, hogy ha annyira király lenne, mint mindig is mondták, akkor nem 30a-t kap a két meccsen, hanem 30-at nem játszik. :DD
Gyorsnak iszonyat gyors a labdával, csak túltolja sokszor.

Paranormal Cocktivity

(#167025) Soulfly842 válasza cyberkind (#167024) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyedül pont emiatt lehet benne reménység (még ha nem is szimpi). Egy ManCi-ba azért vetélkednek az állandó 90 perc játékért a csatárok és sokszor olyan szorul periférián kívülre, aki lehet, h. állandó játékkal többet hozna. Ha tökéletes bizalmat kapna egy jobb csapatban (lásd Chelsea), akkor vajon agyonnyomná, vagy jobban teljesítene? :)

Mert, mondjuk ahhoz képest, hogy sokszor csere kevesebb játékperccel
320 pl meccs 109 gól, 77 gólpassz Sok gólpasszt is ad.

(#167026) forceberg válasza Soulfly842 (#167025) üzenetére


forceberg
veterán

Lehet nem ártana neki a friss levegő.
A tudása biztos megvan, a gyakori rossz döntések okozója lehet akár az állandó rotálás is.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#167027) Soulfly842 válasza forceberg (#167026) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, elgondolkodtató.

Más:
Real Madrid: Rodrygo, Éder Militao és Vinícius Junior is hosszabbít a klubbal hamarosan. Mindannyiuk kivásárlási ára 1 milliárd euró lesz. Előbbi két játékos 2028-ig, Vinícius “csak” 2026-ig ír alá. (Fabrizio Romano)

#165757
Ancelotti tényleg egy zseni. Ezekhez a hatalmas fordsításokhoz és a végső Bl győzelemhez ő is kellett, ez nem vitás.

[ Szerkesztve ]

(#167028) cyberkind válasza Soulfly842 (#167027) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ezt már írtam én is, meg azt is, hogy örülök neki, mert valamit tanult a Real az olajosoktól, és ha valaki menni akar akkor pengetés lesz, vagy kuss, bár, nem úgy néz ki egyik játékos se, hogy távozni akarna, remélem, Rodrygo beépül a csapatba idén, és meg is van a két szélső. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#167029) Soulfly842 válasza cyberkind (#167028) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sorry, elkerülte a figyelmem :)

Ugyanakkor ez nekik a bizalom jele is. Ti vagytok a jövő, Ti vagytok a jövő Realjánák az alap pillérjei számítunk rátok, s a bizalmunkat is élvezitek egy hosszútávú szerződéssel. Viniciusról egyre jobb véleménnyel vagyok. Alázatos, s szerintem még jócskán van benne fejlődési lehetőség.

A Reálnál örömteli, hogy iszonyat jól megy a generáció váltás.

[ Szerkesztve ]

(#167030) cyberkind válasza Soulfly842 (#167029) üzenetére


cyberkind
félisten

Én örülnék ha sikerülne felfedezni 3 spanyol ifjoncot is kapus - védő - csatár posztra, olyan Casillas - Ramos - Raúl képre, oké, Ramos kicsit kilóg a sorból. :DD

Paranormal Cocktivity

(#167031) DeathAdder


DeathAdder
veterán

bazz néztek egyáltalán focit? :DDD sterling ér-e 45 milliót?

az oké hogy egy nyomorult kis görcs, de ne vicceljük már, tőle százszor szarabb játékosokért fizetnek ennyit (vö csak tavaly upamackó, ábrahám, lukaku, buendia, ferran)

btw, tetszik hogy erre a kóklerre hivatkozik már egy magyar nso is, aki mint mindent ezt is forrásmegjelölés nélkül a saját hírének tulajdonítja, miközben többen lehozták már előtte

zseni a csávó, konkrétan abból csinált megélhetést magának hogy mások híreit nyúlja le, csak nem kislány nagy foci vagy valami hasonló címmel, hanem saját néven nyomja, ettől még pewdiepie is értékesebb :DDD a faszi a teljesítménynélküliség csimborasszója :D

(#167032) BenHans válasza DeathAdder (#167031) üzenetére


BenHans
addikt

Örülök neki, talán így nem élnek jövő nyáron a Tammy visszavétellel 80ért.
Abraham és Lukaku mint százszor szarabb? Ooookkkéééé. :)) Amúgy Vlahovicot és Haalandot kifelejtetted, ők pláne szarok annyira sokért. Darwin Nunez? ;] :DDD
Ja, nem írtad, hogy miben, hát így tényleg oké. :K
45M fonttal (~52,5M€) nincs miért vitázni azt bármikor aláírom viszont, szigeten belül ez vitán felül kell álljon.
Veled ellentétben nem látom azt az extraklasszist, karakterben meg nulla, ahogy Sakában sem, a múlt szezonban 0 gól az alattuk lévő öt csapat ellen, 0 assziszt. Castle meg Norwich ellen kirúgta magát.
Amiben ő több mint az említettek, hogy taktikailag sokoldalúbb. A 19/20-as 20 gólos szezonjában sem sikerült a többinek betalálni akkori top6ból, jaj bocs, de sikerült 1-1 a 'pool és a Spurs ellen, de legalább a 15-16. és 19. ellen megvolt a tripla. Egy Cityben, ahol KDB osztogatott akkor is és egymaga vállalt 13 gólt és 20 gólpasszt egy egészen más poszton...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#167033) atee_13 válasza DeathAdder (#167031) üzenetére


atee_13
őstag

"bazz néztek egyáltalán focit? :DDD sterling ér-e 45 milliót?"

Pont ezen csodálkoztam én is ,45 milla manapság lassan a cserepadra szól. Lejáró volt a szerződése vagy túl sok a lové a citykóba?

(#167034) Soulfly842 válasza atee_13 (#167033) üzenetére


Soulfly842
addikt

Örülök, ha azt mondja valaki, aki jobban követte a játékát, hogy megéri :D

Jövő év jún. 30-val járna le, tehát igen, ha ő hosszabbítani nem akar, s normál pénzt akarnak látni belőle, akkor most kell eladni.

(#167035) atee_13 válasza Soulfly842 (#167034) üzenetére


atee_13
őstag

A megéri az egy másik tészta.

Sok mindent kellene tudni még. Fizetés bónuszok stb. De egy ilyen összeg egy válogatott játékosért egyáltalán nem sok, sőt talán még olcsónak is mondható. De az, hogy megéri e az más tészta és majd a jövő dönti el.

Ha Tücsök mesternek pont ő kell akkor kvázi ingyen van, ha csak a nyakára hozták és nem válik be, drága akkor sem volt, de nem jött be.

Ma már ez egy ilyen világ ennyi lové nem számít soknak a PL ben.

Sterling játéka nem Word Class kapu előtt azért nem a legélesebb, de eddig nem volt lassú és helyzetbe tudott kerülni aztán ha ment a fonal akkor lett belőle valami, de nemkevésszer inkább semmi. Tücsök ha rátudja venni, h inkább adja le a labdát ne lövöldözzön akár be is válhat. De mondjuk itt felvetődik a kérdés, h kinek adja le. :D
Mert ha Wernernek passzolja le kapu előtt akkor kb cseverből vederbe eset ;]

(#167036) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Man. City during transfer market:
:C

(#167037) Peterhappy válasza szotyika77 (#167036) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D

Ez se kicsit gonosz :D [link]

(#167038) szotyika77 válasza Peterhappy (#167037) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Teljesen jogos! :D :D :DD

Ez jut róla eszembe: [link] :DDD

(#167039) Ringman válasza szotyika77 (#167038) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#167040) Soulfly842 válasza atee_13 (#167035) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nyugi, Werner nélkül is lesz ott, aki beverje...gólerős ott a középpálya is ;) 3 játékos 26 gól a PL-ben.. Mount (10) - Gallagher (8), Havertz (8)

Mondjuk én azon a véleményen vagyok, ha sterling-et le is igazoljuk, akkor is kellene egy igazi befejező csatár - Wernert meg mielőbb el kell adni.

[ Szerkesztve ]

(#167041) DeathAdder


DeathAdder
veterán

@atee_13

(#167042) DeathAdder válasza BenHans (#167032) üzenetére


DeathAdder
veterán

lukakku azért többször próbálkozott nagycsapatban, és azt meg kell hagyni hogy ebben a ligában a wba, everton szerű középcsapatokban tudott csak igazán jó lenni, ezek után több mint dupla annyi pénzt adtak érte mint ezért a dugóért :DDD

haaland tartok tőle h minden pénzt megért, inkább grilist hagytam le :DDD

am pl. háferc sem az a gólfosó meg asszisztkirály mégis Tukó legfontosabb játékosa a cselziben

(#167043) cyberkind válasza DeathAdder (#167042) üzenetére


cyberkind
félisten

Várjuk ki a Hóland gyermeket több okból is, de remélem beválik, aztán 2 év múlva jöhet Madridba. :DD :))

Paranormal Cocktivity

(#167044) DeathAdder válasza atee_13 (#167035) üzenetére


DeathAdder
veterán

meglepő módon helyzetkihasználásban sem rossz (ebben g.jesus sokkal szarabb), csak minden szezonban van néhány olyan elszart minőségű helyzete hogy a fal adja a másikat, a mezőnymunkában, védekezésben meg átlagon felüli

ha nem jövőre járna le a szerződése (és nem a sziti lenne az eladó) akkor többet is érne

benne leginkább az a legnagyobb kockázat hogy 30 éves korára lefingik mert már 18 éves kora óta égetve van

(#167045) venember83 válasza DeathAdder (#167008) üzenetére


venember83
nagyúr

Közben meg olyan nevek merülnek fel náluk, mint Bernardo Silva, Koundé, Raphinha... Fene meg érti, hogy lehetnek ennyire költekezők, mikor újabb kölcsönből finanszírozzák magukat. Oké, De Jong távozik, de ez még mindig elég kevés bevételi oldalon, ha a fenti játékosok kb. 200 millió eurós árát nézem.

(#167046) cyberkind válasza venember83 (#167045) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy tűnik, hogy valakik nagyon becsődöltetnék a Bőrszalonkát, nekem mindegy, de nem akarok rívást látni itten, hogy csak a Bartobuzi a buzi, nem kb az összes vele kezdve.
Hát nah, nem lehet mindenki pénzügyi zseni, mint Don Pérez. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#167047) Phoen|x válasza cyberkind (#167046) üzenetére


Phoen|x
őstag

"Bartobuzi a buzi"

Tűpontos. :C :))

Go Gunners!

(#167048) atee_13 válasza DeathAdder (#167044) üzenetére


atee_13
őstag

Na de várjál és csak jeleztem, h szerintem rossz a helyzetkihasználása nem állítottam párhuzamba jézussal :D

"minden szezonban van néhány olyan elszart minőségű helyzete hogy a fal adja a másikat," ugye kinek sok a néhány kinek kevés, de engem nem nyugtatna meg, ha egy csatár kapussal 1v1 ben ráadásul nem is kiszorított szögekből kb 50% ban vagy rosszabbul oldaná meg a helyzeteit.

#167041DeathAdder

Itt azért sokat nyomhat a latba az is, kitől mit kér az edző, ki milyen céllal van felküldve a pályára. Önmagában ezek a számok akkor mondanák meg a tutit, ha meccs végén ezekre az értékekre adnák a pontot ;]

pl ilyen támadásban hozzáadott érték... hát a barca nem Vardival rohamoz ahogy a rókák sem felátlen úgy akarják a labdát Vardihoz juttatni, h előtte mindenki mindenkinek passzoljon legalább kétszer.

Sok barca meccset nem látok, de nem rémlik , h közepe nem passzolna inkább lőne ez taktikai elem. Rókáknál azért szeretnek lövéseket ereszteni a középpályások is yt nak meg van, h nagyon beakad az látványos, de sokszor inkább semmi.

Jongot nagyon nem láttam játszani, de mindkettő a PL ben lesz akkor jobb összehasonlíthatóak lesznek.

(#167049) Napfénysüti válasza venember83 (#167045) üzenetére

Azért várjuk ki a végét, szerintem közülük max egy játékos jön de lehet egyik se a végén.

Més que un club!

(#167050) venember83


venember83
nagyúr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.