Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) L_YKing válasza fatal` (#79999) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat ja... Ebbol meg barmi lehet.. Ha elfarad a sevilla es a barca megnyomja a veget akar be is csiphetunk egy golt. Remenykedjunk.

Olyan leseket fujnak be amit az se lat aki oda kepzeli.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80002) fatal`


fatal`
félisten

Az EL döntő és ezután a meccs után remélem jövőre a Sevilla az EHF kupában indul. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80003) B0V9B


B0V9B
tag

Az angol, az olasz, a spanyol, a német és a portugál kupa döntője is döntetlennel végződött a rendes játékidőben. Egyedüli kivétel a Top-Ligákból Franciaország

(#80004) fatal`


fatal`
félisten

Nah, csak megvan a kupa is a liga mellé :C

[ Szerkesztve ]

(#80005) Tibiajax válasza fatal` (#80004) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#80006) L_YKing


L_YKing
addikt

Na meglett!! Orom es bodotta! :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80007) cyberkind válasza fatal` (#80004) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahogy itt már anno megbeszéltük ez a kupa szart se ér úgyhogy teljesen mindegy ki nyeri, nem? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#80008) L_YKing


L_YKing
addikt


Kedves Barataim!!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80009) Tibiajax válasza L_YKing (#80008) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hol az éjjeli edényem?..

(#80010) Richard! válasza L_YKing (#80008) üzenetére


Richard!
addikt

Ha ott lettem volna, biztos megdobáltam volna tojással volna :P

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80011) L_YKing válasza Richard! (#80010) üzenetére


L_YKing
addikt

De csak volna, nem??? ;]

Egyebkent jo kis vegjatek volt tegnap.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80012) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Sky Sports szerint menesztettek LVG-t.

Szerk.:
13 órától lesz sajtótájékoztató elvileg.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80013) Richard! válasza L_YKing (#80011) üzenetére


Richard!
addikt

Igen, mert akkor már úton voltam Magyarhon felé :) :P

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80014) máyköl válasza gyuromoj (#80012) üzenetére


máyköl
veterán

Murinnyó.
Újabb csapatot tönkre tesz, Rip az Mu szurkolóinak...

(#80015) DeathAdder válasza máyköl (#80014) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet, de előtte azért nyer nekik néhány PL serleget..

(#80016) szami777 válasza gyuromoj (#80012) üzenetére


szami777
addikt

Lehozta az Independent, a Telegraph, a Dailymail és a Guardian is.
Ez már biztosra vehető, hogy Mou lesz a következő edző. 3 jó év lesz, kb ennyi idő alatt basz tönkre egy csapatot. Ja és Ibra is megy elvileg.

UI.: Matát kérjük vissza, de kurva gyorsan.

Fúú baszki, mi lesz itt jövőre :))

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80017) szab.tam válasza szami777 (#80016) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ibra-ról vagy 2 hónapja tudni, hogy megy.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80018) venember83 válasza máyköl (#80014) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem is Benítezt kellene kinevezni LvG után!!! :K

(#80019) DeathAdder válasza szami777 (#80016) üzenetére


DeathAdder
veterán

poch, koeman se kispályás azért.

De pulis mindent visz :DDD

kár h rafa kipottyant :(((

[ Szerkesztve ]

(#80021) Tibiajax válasza szami777 (#80016) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szeretném bármelyikőjük napi fizetését, havi fizunak..

(#80022) cyberkind válasza szami777 (#80016) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább egy jobb, egy nagyon jó, és egy nagyon rossz feltéve ha marad 3 évig.

Enzolord boldog lehet de majd rájön. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#80023) Enzolord válasza cyberkind (#80022) üzenetére


Enzolord
addikt

Enzolord boldog az elmúlt 2 edző fényében, rosszabb semmiképp nem lehet.. :0 :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80024) Tibiajax válasza Enzolord (#80023) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pedig hogy szurkoltam nektek, amikor kinevezték a Mestert az old trafford urává
mondom, végre jó kezekbe, holland kezekbe kerül a Csapat...

:))

(#80025) #16514048 válasza Tibiajax (#80024) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem baj, maradt még így is épp elég fogalmatlan holland a csapatban. :DDD

Pedig eleinte én is örültem neki, amikor megnyerték azt a jelentéktelen amerikai kupát, akkor még igéretesnek tűnt, de az első tétmeccsen kiderült, hogy nem fog ő sem maradandót alkotni.

(#80026) szami777 válasza #16514048 (#80025) üzenetére


szami777
addikt

Számomra máig érthetetlen, hogy azon a nyári kupán hogy a fenébe tudtak így játszani?
(az egyetlen tipp hogy gál lajos taktikája akkor még nem fogott a csapaton. :D )
Szép, kreatív játékkal nagycsapatokat vertek el, és értem, hogy nem volt téje, de akkor is megmutatta a csapat, hogy tud játszani, erre az első tétmeccsen már jött a blama (ha jól rémlik a Swansea ellen égtek hazai pályán) és azóta hullámvasút, ötlettelen és ritkán nézhető játék és nagyon kevés rúgott gól.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80027) #16514048 válasza szami777 (#80026) üzenetére


#16514048
törölt tag

Lehet, hogy igazad van, még Moyes zseniális taktikája volt a játékosok fejében. :) Bár pár meccsen utána Giggs vezette őket, talán ő volt rájuk olyan hatással. Őt kellett volna most is kinevezni, nem holmi Murinnyót, erre inkább távozik ő is.

Egyébként ugyan ez volt az új igazolásokkal is, pl Martial, Depay. Eleinte tök jól játszottak, elhitte az ember, hogy majd ők tudnak változtatni a csapat játékán, de hamar beleszürkültek ők is, bár nem tudom ezért mennyire okolható LVG.

[ Szerkesztve ]

(#80028) szab.tam


szab.tam
nagyúr

van gaal simán visszamehetne a holland válogatotthoz. amúgy is nemsokára felkészülési meccset játszanak az írekkel.
azaz, akarom mondani, az írek játszanak felkészülési meccset a hollandokkal.
poresz szakmában felszopónak hívják az ilyet.

:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80029) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#80028) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80030) Citroware válasza szab.tam (#80028) üzenetére


Citroware
addikt

Amúgy milyen vicces már, hogy ők nem jutottak ki az EB-re, mi meg igen? :C

Amúgy hogy is hívják azt a magyar gyereket, aki egy (talán NSO) interjúban kiröhögte a magyar válogatottat, és alpári volt, lemondott a válogatottságról, meg a földet nézte? Valami külföldi csapatban játszik.

Gondolom ő is kihagyja az EB-t. :C

[ Szerkesztve ]

(#80031) Napfénysüti válasza Citroware (#80030) üzenetére

Bajner Bálint?

Més que un club!

(#80032) #16514048 válasza Citroware (#80030) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pedig nélküle nem jutunk majd messze.

No Bajner, no party!

(#80033) NyxNyxNyx válasza Citroware (#80030) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom, Huszti?

Bajner stimmelne, mert egy idióta, de őt nem hinném hogy valaha behívták volna. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80034) Citroware válasza Napfénysüti (#80031) üzenetére


Citroware
addikt

Igen. :C Na kíváncsi volnék, hogy most mit szól, hogy kijutott a válogatott nélküle. :DDD

(#80035) Napfénysüti válasza Citroware (#80034) üzenetére

Ennyit mondana: "Nem érdekel!" :DDD

Més que un club!

(#80036) szami777 válasza Citroware (#80030) üzenetére


szami777
addikt

Bajner "nem érdekel" Bálint

Tesssék: [link]
Ismerkedj meg ezzel a barommal. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80037) Citroware válasza szami777 (#80036) üzenetére


Citroware
addikt

Ehhez képest most, ahogy nézem, mégis visszajött magyarba. :DD

(#80038) máyköl válasza DeathAdder (#80015) üzenetére


máyköl
veterán

Ez sem érdekel annyira...
A csávó ahova megy, ott 2-3 éven belül csapatbeli viszályok, klikkesedések, balhék, megosztások, konfliktusok keletkeznek...
Mellette ráadásul a játék is undorító. Egy a szerencséje, a statisztika mellette szól. De nem éri meg, mert az a kár, amit összefőz a csapatban, annak évek, de legalább 1 év kell mire rendbe rakja egy normális edző, aki nem ilyen elmebeteg idióta fazon mint ő.

[ Szerkesztve ]

(#80039) Citroware válasza máyköl (#80038) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem meg tanult abból, ami a Chelsea-ben történt.

Mondjuk az azért durva, hogy egy csapatból egy közvetlen riválisba megy.

[ Szerkesztve ]

(#80040) NyxNyxNyx válasza máyköl (#80038) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nézőpont kérdése. Mou második évében a Real nagyon szép focit játszott. Akkor kedveltem meg őket igazán. Ellentmondást nem tűrő kemény, de szép foci. És ott már közel nem volt favágás, csak rájuk ragadt ez a jelző 1 évvel korábbról.

De amit a Chealsea-nél erősebb csapatok ellen lenyomott az emberek torkán foci néven, vagy a Realnál az első évében amit a Barca ellen tolt az szörnyű volt.

Lutri az egész hogy szépen fognak-e játszani, de az biztos hogy eredményesek lesznek. Nem volt túl sok választása a MU-nak, mondj még egy szabad, hasonlóan nagy nevű edzőt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80041) B0V9B válasza NyxNyxNyx (#80040) üzenetére


B0V9B
tag

Bognár György!

Jah, őt már elvitte a felcsút
Erről lecsúsztak a vörösök, pedig vele mindent megnyertek volna :DDD

(#80042) szami777 válasza Citroware (#80039) üzenetére


szami777
addikt

Na arrol van szo, hogy Mou mit tanult es mit nem.
A baj az, hogy szerintem mou renoméja megromlott. Legalabbis a szigetorszagban tuti. Olyan megoszto szemelyiseg h alapbol a fél mu keret utálja. Rohadt nehez dolga lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80043) máyköl válasza NyxNyxNyx (#80040) üzenetére


máyköl
veterán

Giggs. Bielsa. Pellegrini is jobb. Vagy vissza valahogy az öreget, de miért Murinnyó?
Nem tudom, én nekem egyik évében sem tetszett a játék őalatta Madridban. Bele se megyek, mert még mindig hányingerem van tőle...
Amit pedig a Chelsea -nél játszatott... Gyerekek, az minden csak futball nem. Az a futball megcsúfolása, pont, mint amit Simeone tesz. Csak ő legalább kitalált egy szert, és azt csiszolgatja, de a portugálnál semmi elképzelés, rúgd rommá az ellenfelet, kontrázzál basszus mert támadást felépíteni nem tudunk, és folyamatosan csak azokat a mázlis gólokat szerezte a csapat, az ilyen kipattanókat, bokáról véletlen bepattan, idepattan odapattan véletlen bepattan. Hát az eszem megállt, hogy hogyan lehet egy csapat ennyire szerencsés...
Lehet szídni Guardiolát, de az legalább futball. Ez a Mourinho féle maszlag, ez... Ez nem futball.
És se nem méltó a Manchester Unitedhoz, se nem volt méltó a Real Madridhoz, hogy ilyen undorító futballt játszon a csapat. Ilyen futballtörténelemmel, ezt nem szabadott volna megengedni...

(#80044) athomi válasza máyköl (#80043) üzenetére


athomi
veterán

Hát ja, csak az elmúlt 3 szezonban közelében sem voltak bajnoki címnek, ráadásul ebből a 3 szezonból 2-ben még BL induló pozícióban sem végeztek. Ezt pedig nem engedheti meg magának egy Man. United. Valószínűleg most pont letojják hogyan, csak jöjjenek az eredmények.

[ Szerkesztve ]

(#80045) B0V9B válasza máyköl (#80043) üzenetére


B0V9B
tag

Nyilván egy Mou féle edző azért válassza ezt a taktikát, mert 1-2 év alatt nem tudja lehagyni építkezésben azt a Barcát vagy Bayernt (csak hogy két példát felhozzak), amelynek a váza már 4-6-8 éve egyben van. Ha pedig belemész az ő játékukba egy gyengébb játékosállománnyal és nem olyan ügyes játékosokkal, akkor 10-ből 9-szer ki fogsz kapni, abból 5-ször legalább 3-4 lesz közte.

(#80046) máyköl válasza B0V9B (#80045) üzenetére


máyköl
veterán

Akkor Mou csak rövidtávú edző, mindenhol? Mert vele nem lehet épitkezni? Kérdés, hogy azzal az edzővel, akivel nem tud építeni egy csapat hosszútávra, az profi edző -e egyáltalán...
Én szégyelltem a csapatomat, amikor ő edzette. A Clásico -kon való folyamatos feszültség, verekedés mögött is teljesen egyértelműen ő állt, sőt, még azt hiszem Guardiolát is direkt ingerelte, mikor mögésétált és a fülére pöckölt... Ez egy igazi tróger, nem lehet rá mást mondani.

(#80047) athomi


athomi
veterán

Azért komikusnak elment egynek. :))

(#80048) venember83 válasza athomi (#80047) üzenetére


venember83
nagyúr

A szurkolók nemigen nevettek. De vége.

(#80049) Enzolord válasza venember83 (#80048) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, ez így van, nem sok kacagni valónk volt az elmúlt 3 évben... :((( :((( :(((

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80050) Tibiajax válasza venember83 (#80048) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

I would like to thank Louis and his staff for their excellent work in the past two years culminating in winning a record-equalling 12th FA Cup for the club
:( ..és ilyen szakembert küldenek el

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.