Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171002) BenHans


BenHans
addikt

Ceballos de csicska, szégyellném így eljátszani, fú de kár volt a spanyol színjátszókör utolsó 15 percére átkapcsolnom. :U Ugyanazt a sunyi alattomos sz@rt nyomja mind aztán amelyik hitelesebben jókor jó helyen fetreng az húz hasznot belőle.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#171003) cyberkind válasza BenHans (#171002) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt nincs túl sok minőségi csere, arra nincs pénz.

Paranormal Cocktivity

(#171004) pekoka válasza cyberkind (#170996) üzenetére


pekoka
tag

A real "szurkolók" jó nagy része ilyen. Csak, ha nincs eredmény, akkor jön az infarktus, agyérgörcs. Nem baj, legalább nem vagy egyedül soha. :)

O->-<

(#171005) cyberkind válasza pekoka (#171004) üzenetére


cyberkind
félisten

Mármint, hogy nem érdekel senkit se a szép, meg a halálba is átjátszott labda, csak a gól? Azt hittem egyedül vagyok ezzel, ugyanis engem csak idegesít a végtelen + 1 passz és társai. :))
De én a Fifat is így toltam.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#171006) Ringman


Ringman
nagyúr

jó hogy most lesz a válogatott-szünet, addigra talán megtalálják bennacer lábát is [link]

(#171007) venember83


venember83
nagyúr

Fabiana Della Valle (GdS): Utolsó perces meglepetésekkel nem számolva, a klub nem kívánja kiértékelni az edző helyzetét a novemberi szünet előtt, amikor is nyilvánvaló lesz, hogy a BL-ben sikerült-e továbbjutni, illetve hogy komoly veszélyben van-e a jövő évi BL-szereplés. Azonban úgy tűnik, hogy soha nem volt ekkora távolság a felek között, és emiatt inkább feszültség észlelhető a megoldás keresését célzó együttműködés helyett. A keret bátortalan, és egyértelműen identitását keresi. A mester összezavarodottnak tűnik, a klub pedig aggályokat kezd megfogalmazni a mester irányítását illetően.

Nicolò Schira: Massimiliano Allegrinek nincs szándékában lemondani. A kirúgása pedig felérne egy vérfürdővel a klub számára. Massimiliano Allegri marad a Juventus élén.

(#171008) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Futball Istenek e07

Raúl González Blanco
1994–2010 Real Madrid
2010–2012 Schalke 04
2012–2014 Al-Szadd
2015 New York Cosmos
Raul nemcsak egy futball-isten volt, hanem egyike azon kevés játékosoknak, akiket - azt gondolom - egyszerűen senki nem utált a világon - legalábbis a futball-szerető közönség berkein belül.. Klasszis befejező volt, gólgyártásra született. De talán még ezt is felülmúlja azon jellemzője, hogy végletekig szimpatikus ember volt, sztárallűröktől mentes. Nem tagadom, számomra ez mindig is egy fontos dolog volt, aki egy ilyen ember, akiről ennyire átjön ez a tv képernyőn keresztül is, azt én mindig becsültem és tiszteltem, klub-tól, nemzetiségtől függetlenül

(#171009) Peterhappy válasza Ringman (#171000) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én egyébként ezt várom már hosszú ideje. Talán ha eladják az Intert és komolyabb pénz áll a házhoz (vagy csak csederből vederbe potenciális esete áll fenn?).
Évről-évre egyre inkább úgy érzem, megfáradt ez a Simeone-ATM házasság, adná magát egy ilyen váltás - szerintem. De hozzá kell tennem, mostanában alig nézek spanyol bajnokikat, ATM-t végképp nem, szóval simán tévedhetek.

(#171010) Peterhappy válasza Tibiajax (#171008) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én nagyon kedveltem, annak ellenére is, hogy csúnyán megfirkálta a Fradit :) Barca szurkolóként is csak a legnagyobb tisztelettel tudnék róla beszélni és emlékszem, iszonyatosan felháborító, méltatlan volt, ahogy kiebrudálták a Realból.

(#171011) venember83


venember83
nagyúr

Végletekig kifinomított mestermunka. Sztárgázsiért, a Serie A legjobban fizetett mestere.

[ Szerkesztve ]

(#171012) bagyulajuve válasza Tibiajax (#171008) üzenetére


bagyulajuve
addikt

érdekes, hogy Gil y Gil megszüntette az utánpótlást az a Atleticonál és emiatt lett Real Madrid játékos, holott az egész család Atleti szurkoló

nekem is nagy kedvencem volt annak idején

Resistencia eterna

(#171013) atee_13


atee_13
őstag

DeathAdder ->De Zerbi?

(#171014) DeathAdder válasza atee_13 (#171013) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem úgy volt hogy ő a juventusba megy?

(#171015) venember83 válasza DeathAdder (#171014) üzenetére


venember83
nagyúr

Még 2,5 évig PL-bért garantáló szerződése van Allegrinek. :U

(#171016) atee_13 válasza DeathAdder (#171014) üzenetére


atee_13
őstag

Ma olvastam, h sirály edző lesz

(#171017) venember83 válasza atee_13 (#171016) üzenetére


venember83
nagyúr

Lesz? :F A cikk alapján már kb. az: [link]

[ Szerkesztve ]

(#171018) atee_13 válasza venember83 (#171017) üzenetére


atee_13
őstag

Akkor rosszul fogalmaztam meg valóban már az. Riport szerint 5 en voltak a kalapban, de végig ő volt az első számú kiszemeltjük.

Nem ismerem a figurát, meg az olasz focit se nagyon. De mivel DeathAdder nagy sirály rajongó gondoltam már informálódott róla, de az olasz szimpatizánsok véleményét is meghallgatom.

Aztán bekészítem a popkornt ;]

(#171019) DeathAdder válasza atee_13 (#171018) üzenetére


DeathAdder
veterán

Analyzing De Zerbi’s Shakhtar using Pitch-control. Flexible relations and lateral pass to attract pressure before penetrating.

A vezetőség eddig okosan menedzseli a klubot, ez sem tűnik rossz húzásnak, de bármi is lesz meg vagyunk lopva, BL helyen állva egy ekkora klubból kilóra elvinni az edzőt stábostól nem úriemberhez méltó cselekedet.

[ Szerkesztve ]

(#171020) Ringman válasza DeathAdder (#171019) üzenetére


Ringman
nagyúr

olaszoknál ilyenre nincs is lehetőség, nem lehetsz edző 2 csapatnál 1 idényben

(#171021) Ringman


Ringman
nagyúr

süti, ajánlom megint figyelmedbe a hétvégi kapusteljesítményt, igazából a teljes összefoglalót [link]

(#171022) forceberg válasza Ringman (#171021) üzenetére


forceberg
veterán

Ez alapján sem értem qrvára, hogy mi a bajotok vele? :F
A gólokról nem tehetett, aztán még pár védése is volt.
Az, hogy egyesek dísznek dobálják magukat, olyanokra, mint a hülye gyerek, olyanokra, amiket úgysem érnek el, semmi értelme sincs.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#171023) Ringman válasza forceberg (#171022) üzenetére


Ringman
nagyúr

statok alapján is szar (rossz a gól/védés arány), meg ránézésre is, akarat meg nulla.

(#171024) Tibiajax válasza forceberg (#171022) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tehetett? melyik meccset nézted? biztos ugyanazt??

nézd már meg ezt a díszfaszt. meg se mozdult. egyik gólnál se
az utolsót meg.. inkább hagyjuk

(#171025) atee_13


atee_13
őstag

megvan honnan volt olyan ismerős ;]

Lehet, hogy egy képregény erről: szöveg

(#171026) cyberkind válasza atee_13 (#171025) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD És tényleg. :C

Paranormal Cocktivity

(#171027) bagyulajuve válasza atee_13 (#171025) üzenetére


bagyulajuve
addikt

komoly :DDD

Resistencia eterna

(#171028) cyberkind


cyberkind
félisten

Huhh, mi folyik a fociban? Azt mondják, hogy 40 misi lenne Nagelsmann menesztése. :Y
Nem nézek német és osztrák focit se, így kérdezném, indokolt ez az ár?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#171029) forceberg válasza cyberkind (#171028) üzenetére


forceberg
veterán

30-ért igazolták...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#171030) cyberkind válasza forceberg (#171029) üzenetére


cyberkind
félisten

Indokolt ez? 35 éves, nem igen hallottam a BL serlegek zörgését se.

Paranormal Cocktivity

(#171031) LyonnaisFan1 válasza cyberkind (#171028) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Gondolom jo hosszutavu meg a bajorokkal valo kontraktusa, igy annak esetleges felbontasa nem keves lelepesi penzzel jarna.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#171032) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#171031) üzenetére


Peterhappy
őstag

Cseréljék el Allegrivel 1:1 arányban.
Nem mondom, hogy win-win szituáció lenne, de azért megnézném :)

(#171033) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#171032) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

;] ;] ;] ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#171034) venember83


venember83
nagyúr

Ha már szóba került az egyik macska:

(#171035) mephi666 válasza venember83 (#171034) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondjuk az intert meg a juvét meg lehetett volna cserélni, mert a nápolyi-atalanta-udinese trió vezeti a tabellát és tőlük kikapni nem akkora szégyen, mint a sereghajtó monzától :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171036) Tibiajax válasza mephi666 (#171035) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nap kommentje

(#171037) venember83 válasza mephi666 (#171035) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, milyen szégyenről beszélsz. A labda kerek, a kihagyott helyzetek megbosszulják magukat, és ma már nincs könnyű ellenfél. :U

(#171038) mephi666 válasza venember83 (#171037) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja: "a mérkőzésre felkészültünk, de ilyen kemény ellenfélre nem számítottunk, akit nem zavar meg a labda kerek formája, valamint az erőhatások során bekövetkező centripetális és centrifugális forgó mozgása... a pályát borító gyepszőnyeg sűrűségének és magasságának ismerete is a hazai csapatot erősítette... a szél sem úgy fújt, mint torinóban... rengeteg körülmény a hazai csapatot erősítette... ide sorolható az is, hogy ők gólt is szereztek" :)

...sebaj, a szintén sereghajtó Bologna ellen lehet még bizonyítani... bizonyítani, hogy ez még mindig nem a gödör alja :) kellene hazai pályán egy 0-3, hogy Allegrit vasvillával zavarják hazáig? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171039) Ringman


Ringman
nagyúr

(#171040) venember83 válasza mephi666 (#171038) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább szponzor kellene, mert Allegrinek a következő 2,5 évre ki kell fizetni sok-sok milliót, s kérdés, ki és mennyiért veheti át a "projektet" tőle. Calcio e Finanza szerint 36 millió euróról van szó a fennmaradó időtartamra. Négyéves szerződést kötni 8-9 millió euró nettóért egy edzővel, aki maximum a védekezést tudja/akarja megszervezni, mert szerinte a játékosok minősége, és nem a taktika a fontos, ezért csapata ad hoc módon támad, s egyesek szerint nem is tud játszani.

[ Szerkesztve ]

(#171041) mephi666 válasza venember83 (#171040) üzenetére


mephi666
nagyúr

ilyenkor lenne jó, ha teljesítményalapú bérezés lenne... nem hiszem el, hogy nem képesek valami záradékot rakni az ilyen 10milliós szerződésekbe, miszerint "ha az edző hibájának betudhatóan nem jönnek az eredmények, akkor kalap-kabát" ...nekem ne mondja el senki, hogy ilyen Vlahovic-szintű játékosokkal felállva nem képesek eljutni a Monza kapujáig :U oké, hogy emberhátrány, de akkor rakjanak be egy válogatást az edzőnek, hogy más csapatok mire képesek emberhátrányban... még egy fradi is képes effektív támadójátékot játszani hátrányban... oké, hogy drága lenne a menesztése, de belegondolva lehet, hogy jobb lenne mielőbb túlesni rajta... mielőtt elrontaná pl Vlaho-t, aki ezzel a "játékkal" csak visszafelé fejlődik... kedvenc mondásomat át lehetne írni Allegrisre... "nincs ok aggodalomra: Vlahovic soha nem látott ütemben fejlődik... már ma jobban játszik, mint holnap" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171042) cami][us válasza BenHans (#171002) üzenetére


cami][us
senior tag

Lemaradtál a legjobbakról. Sebaj, a spori is. ;] [link]

(#171043) BenHans válasza cami][us (#171042) üzenetére


BenHans
addikt

:W tisztán a labda megjátszására irányuló mozdulatsor, a következmény csak a véletlen egybeeséseknek köszönhető :U
Én pont azt utálom legjobban amikor olyan játékos dobálja magát aki amúgy szintén alattomos ilyen szempontból.

#171021 Ringman: Szerintem azt várjátok tőle amit a kora miatt nem tud már olyan jól és szerintem ő soha nem volt toptop kapus, pedig emlékszem, hogy még Alissont is mögé sorolták pár helyen, szóval ő innen esett vissza kicsit, talán ezért látványosabb mint egy Neuer öregedés (pedig már ő is kezd olyan hülyeségeket csinálni mint anno kezdőként). Egy stabil jó kapus volt (mint pl Sirigu), kicsit megkopott így már a bravúr nem jön, nem tud olyan gyorsan leérni (pl első gól).
Az is igaz amit force mond, hogy nem is kell mindenre repülni mint a pózolós csikó kapusok, de nála az az igazság, hogy ő az esetek egy részénél már azért nem indul el mert nem is érne le. Szépen vissza kellett volna fokozni második kapussá, védhet a kupában, meg BL a Plzen ellen, és ha Onana megsérül, és ezért inkább a Mistert kérjétek számon, ne őt.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#171044) DeathAdder


DeathAdder
veterán

4 újságíró éppen kinyomozta amit az FFP-nek nem sikerült

Mystery surrounds 8XBet, Manchester City’s new Asian betting partner.

It has many of the hallmarks of a fake company: a founder who doesn’t seem to exist online and a CEO appearing to hide behind a stolen avatar.

Moreover, this bookmaker appears to be run by a PR company operating from the United Arab Emirates. An investigation by @jckkrr, @JournoAndy, @MenarySteve and myself for @JosimarFotball.

tavaly is volt már ilyen, hogy pár újságíró utánament, hogy mi az a Londonban bejelentett cég aminek 1(!!) bejelentett alkalmazottja, meg többszámzmilliós forgalma van, aztán jött a jajj nem vizsgáltuk meg pontosan, úgyhogy most szerződést is bontunk velük... a következő hónapban meg már kötötték is a szerződést egy másikkal

(#171045) venember83 válasza DeathAdder (#171044) üzenetére


venember83
nagyúr

Az FFP-nek nem sikerült? Miért, volt valami szándék? :U Bezzeg, ha a Juventust vagy valamelyik szuperligás klubot kellett volna vizsgálni hasonlókért, bizonyosan más lett volna a helyzet.

(#171046) DeathAdder válasza venember83 (#171045) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja, meg az ilyen benfikákat

emezek meg a fene enné meg hogy kijátszották az FFP éberségét

[ Szerkesztve ]

(#171047) cyberkind válasza DeathAdder (#171046) üzenetére


cyberkind
félisten

És mi történne ha az FFP tenné a dolgát? Semmi, menne a perselybe az összeg, úgy szar a rendszer ahogy van.

Paranormal Cocktivity

(#171048) Ringman válasza BenHans (#171043) üzenetére


Ringman
nagyúr

így van, soha nem volt top kapus és azóta csak lelassult, az utolsó 3 évben nagyon. vissza is vonulhatott volna a bajnoki cím után, de 2. számúnak elmenne simán.
tavaly még nem volt alternatíva (radut hagyjuk).

csak az internél zegna, pagliuca, toldo, julio cesar a mérce, ezt a szintet handa nem érte el, de ez a "banter" érában belefért, most már nem.

(#171049) DeathAdder válasza cyberkind (#171047) üzenetére


DeathAdder
veterán

valószínűleg megy is a perselybe, több tucat a ügyvéd is szerződtetve van nekik

(#171050) cyberkind


cyberkind
félisten

Heh? :Y

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.