Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178001) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Graham Potter néhány gondolata a City elleni csúfos vereség után:
"Úgy gondoltam, hogy egy nagyon-nagyon jó csapat ellen a második legjobbak voltunk. Nyilvánvalóan mi magunk sem vagyunk túl jó passzban, és bár az első 20 perc óvatos volt, nem tudtunk elég jól támadni a hátsó alakzatban, nem tudtunk úgy támadni, ahogy szerettünk volna. Szerintem a Manchester City nagyon jól csinálja, hogy ezt megakadályozza. Ugyanakkor mi küzdöttünk."
"Az első félidő fájdalmas és kemény volt mindannyiunk számára. A második félidőben reagálnunk kellett, és úgy gondolom, hogy a fiatal játékosok tekintetében volt néhány pozitívum. Úgy gondolom, hogy mindent beleadtak, és megmutatták a minőségüket, de csalódottak vagyunk, hogy nem voltunk versenyben. Gratulálok a Man Citynek. Természetesen megérdemelték a győzelmet."

A végén emlékeztetett minket arra is, hogy 4 csapat ellen kaptunk ki az elmúlt időszakban a Premier League-ben:
"Az eredmények tekintetében a Premier League-ben, azt hiszem, négy mérkőzést veszítettünk el. A Newcastle ellen idegenben, a világbajnokság előtti utolsó mérkőzésen kilenc játékosunk nem állt rendelkezésre. Az Arsenal ellen 1-0-ra kikaptunk. Rossz napon kikaptunk a Brightontól, és kikaptunk a Manchester Citytől. Ezek azok a csapatok, akiktől kikaptunk."

Azkaban!

(#178002) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Gareth Bale bejelentette visszavonulasat. UUU ;] ;] ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#178003) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#178002) üzenetére


mephi666
nagyúr

"reszkess Tiger Woods" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#178004) BenHans válasza pekoka (#177996) üzenetére


BenHans
addikt

Mindig írd oda, hogy kitől idézel és melyik zsoltárból, krónikából!
Most megteszem helyetted:
(Sergio Ramos 92:48)

;] :DDD

Btw, nézd ez milyen szép volt! :D

venember83: Szívesen. :) Ugyebár így a 2. hellyel vált hirtelenjében teljessé a 8 meccses kapott gól nélküli Maxiball győzelmi sorozat. Még ha Allegriás is vagy tőle. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#178005) Phoen|x válasza Datsyuk (#177995) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ez tetszik.

Go Gunners!

(#178006) cyberkind válasza LyonnaisFan1 (#178002) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább Hazard vonulna vissza (a Mekiből). :DD

Paranormal Cocktivity

(#178007) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Miért nem pihentetünk? :U

Go Gunners!

(#178008) mephi666 válasza Phoen|x (#178007) üzenetére


mephi666
nagyúr

...hátha pihenőre küldenek 1-2 fontosabb játékost az oxfordi favágók?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#178009) Phoen|x válasza mephi666 (#178008) üzenetére


Phoen|x
őstag

Fostam is rendesen, de megúsztuk.

Go Gunners!

(#178010) venember83 válasza BenHans (#178004) üzenetére


venember83
nagyúr

Sajnálom, de amíg ilyen véletlenszerű, a szervezettséget teljesen nélkülöző és csak egyéni megmozdulásokra építő a támadójáték, teljesen hidegen hagy ez a páratlan győzelmi sorozat (is).

(#178011) Tibiajax válasza venember83 (#178010) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy kérdésre válaszolj, kérlek.
Te mikor lennél boldog?

mármint, nem szexuális vagy ilyesmi téren hanem, a csapatod, a Juventus kapcsán?

(#178012) venember83 válasza Tibiajax (#178011) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán ha nagycsapathoz méltón játszana a Juve, és nem egy bennmaradásért küzdő Cagliarihoz illő taktikával lépne pályára, ez lenne az első lépés. Mert volt ilyen is, még ha sokan nem is emlékeznek rá. Esetleg osszak meg videókat Lippi idejéből, amikor volt támadófutball, s a Juve nem beszarva lépett pályára, a győzelmet pedig nem az utolsó percekben kellett fogpiszkálóval kikaparni?

[ Szerkesztve ]

(#178013) Tibiajax válasza venember83 (#178012) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amikor sorozatban egymás után szoptátok be a scudettókat, és elég komoly volt a játékosállományotok is, akkor az téged elégedettséggel töltött el? akkor te boldog voltál?
mert én úgy emlékszem - de nyilván korrigálj ha tévedek - , hogy akkor is volt valami mindig, amivel nem voltál elégedett, vagy írtad, hogy ez vagy az nem tetszik
valahogy én nem emlékszem olyan időszakra, amikor minden happy volt nálad..
volt olyan?

(#178014) mephi666 válasza Tibiajax (#178013) üzenetére


mephi666
nagyúr

'96 környékére tippelek, amikor felváltva egyik évben bajnokság, következőben bl... és a csapat így állt össze :) nagyon durva megnézni, hogy hol-mennyi hazai játékos volt... na meg hogy név szerint kik :Y ...idegenek közt is pl Litmanen meg dösamp...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#178015) Tibiajax válasza mephi666 (#178014) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen... nekem van egy tippen, hogy venember akkor volt igazán boldog
meg, a del piero-éra még, talán. őt szerette nagyon, ebben biztos vagyok

Litmanen... kurva jól focizott
áhh.. :) mennyire odáig voltam mindig is az olyan szupersztárokért, akik közben meg baromi szerények voltak. mint Jari volt, vagy Hakkinen. de nagy kedvenceim voltak.. nem ilyen cé meg embáppé díszmajmok

anno mág a három kívánságban is gondolkodtam h írok nekik, az a kívánságom, hogy hadd focizzak egy kicsit együtt Litmanen-nel
:D de aztán rájöttem, 16évesen ez már égő lenne kicsit

[ Szerkesztve ]

(#178016) Napfénysüti válasza Tibiajax (#178015) üzenetére

Mármint Litmanennek lett volna égő hogy lefocizod? ;] :DDD

Més que un club!

(#178017) bagyulajuve válasza mephi666 (#178014) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát most már alig alig vannak hazai játékosok nagy csapatokban (sőt sokszor a kisebbekben is)

amúgy ez elég gyenge meccs volt, annál kiválóbb végeredménnyel
ezután egymás után még kétszer játszott döntőt a Juve, mindkettő bukó, főleg a Borussia elleni vereség ami nagyon fájó nekem

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#178018) venember83 válasza Tibiajax (#178013) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, igen, lehet, hogy nemigen tudnának már engem boldoggá tenni a srácok, szegények. Biztos agyon is nyomja őket a teljesítési kényszer s a lehetetlen feladat terhe.

(#178019) Tibiajax válasza venember83 (#178018) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tény, h nincs alacsonyan a mércéd se
bajnoki győzelmekkel nem mennek még sokra, imponálóan innovatív támadójátékkal, magabiztos labdatartással vegyített min.egy, de inkább háromgólos győzelmek a minimum szinted.
erre jöhetnek még olyanok rá, hogy nemcsak kiváló csatárok, de kiváló és szimpatikus olasz csatárok rugdosnak felválta gólokat minden más olasz és európai csapatnak miközben, a védekezés ismét world class szint, a kapott gólok száma egyszámjegyű marad egész idényben.
kapusposzton a minimálisan elvárt szint Buffon-i, és végül ezt tetézi be egy nagyon kellemes és önfeledt öltözői morál, melyre egész seriaA irigykedve néz, mikörben az Öreg Hölgy gazdaságilag is újra csúcson jár, a világ legjobb játékosaiért van valós versenyben, mialatt készül a bl-döntőre épp
ekkor más mosolyogva írnád valószínúleg nekünk azt, hogy most okés, de azért még jó lenne ez, meg talán még az is
meg, hogy az Inter?... az ki is?

[ Szerkesztve ]

(#178020) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Az állandó sérülések a tavalyi szezon óta sújtják a ChelseaFC-t.
A Howden Európai Eutballsérülési Statisztikák tanulmánya szerint a csapatunk 97 sérülést regisztrált Ez 16-tal több, mint bármelyik másik csapat Európa TOP5 bajnokságában.

Forrás: Nizaar Kinsella

Graham Potter a Chelsea sérülésválságáról:
"Ilyet még soha nem tapasztaltam edzői karrierem során."

Végre valamiben kitűnünk a tömegből! ;]

(#178021) Richard! válasza grizlisandor (#178020) üzenetére


Richard!
addikt

Pedig már nincs ott a jóseggű doki néni... Szóval valóban érthetetlen 🤷🏻‍♂️

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#178022) grizlisandor válasza Richard! (#178021) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, vissza kell hozni!
Múltkor olvastam, hogy twitteren valamelyik szurkoló írt neki a témával kapcsolatban! :D

(#178023) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Most olvastam, hogy a Chelsea kölcsön akarja venni Joao Felixet. :F

A Barca és a Juve egy Depay-Vlaho cserén gondolkodik... Remélem nem úgy sül el, mint a Pjanic-Arthur csere.. :W

(#178024) venember83 válasza Tibiajax (#178019) üzenetére


venember83
nagyúr

Picit túloztál. ;)

(#178025) DeathAdder válasza szotyika77 (#178023) üzenetére


DeathAdder
veterán

már kölcsönvette májusig 10 millióért illetve gigafizetésért opciós jog nélkül, de előtte még 2027-ig aláírt a Ticohoz.. ilyet se sok klub engedhet meg magának

tökéletesen megértem az fsg miért akar kiszállni ebből a cirkuszból.. sok sikert ezekkel hosszú távon felvenni a versenyt, plusz ott van még a két állami csapat

jöhetett volna egy szuperliga kemény gazdasági szabályozással együtt. jönni fog az apple TV-re a szuperligás The War for Football sorozat, kíváncsi leszek rá, szerintem benne lesz az amerikai álláspont szépen a narratívában ott

(#178026) venember83 válasza DeathAdder (#178025) üzenetére


venember83
nagyúr

Szegény megszorulg Chelsea-t megint fejőstehénnek használják. :(

(#178027) Ringman


Ringman
nagyúr

esti kupameccset katasztrófa-turistáknak ajánlom:

(#178028) Tibiajax válasza Ringman (#178027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

kukás Inter...........

[ Szerkesztve ]

(#178029) venember83 válasza Ringman (#178027) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez a 3-5-2 nehéz hagyaték. Nehéz megszabadulni tőle.

(#178030) atee_13


atee_13
őstag

Potternek szorul a hurok ;]

A Premier League klubjainak nettó költése

(#178031) atee_13


atee_13
őstag

;]

Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „Man U & Liverpool fighting each other for top four Who will play UCL next year”

(#178032) grizlisandor válasza DeathAdder (#178025) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ezt a Joao Felix kölcsönvételt se értem vételi opció nélkül, vagy csak idént akarják kihúzni és nyáron előhúz Potter a Teszleksüvegből mindent? :D

(#178033) cyberkind válasza grizlisandor (#178032) üzenetére


cyberkind
félisten

Pánikolás van, mondhat bárki-bármit, de ahogy szokott lenni, itt is a csodát várták Pottyerrel, ami meg nyilvánvaló volt, hogy mi lesz. :DD

Paranormal Cocktivity

(#178034) venember83 válasza cyberkind (#178033) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi lesz? :F

(#178035) cyberkind válasza venember83 (#178034) üzenetére


cyberkind
félisten

Kikúrják őt is a csába, hiába mondanak mást, Abra alatt se éreztem azt a hűdenagy türelmet, Bóvli alatt meg nincs is.

Paranormal Cocktivity

(#178036) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

(#178037) mephi666 válasza cyberkind (#178033) üzenetére


mephi666
nagyúr

Harry Potter és a Titkok Kamrája Szopóroller :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#178038) venember83 válasza Ringman (#178027) üzenetére


venember83
nagyúr

Elvileg Gigi kezd az Inter ellen.

(#178039) pekoka válasza Ringman (#178027) üzenetére


pekoka
tag

Gondolkoztam rajta, hogy nézem.
Azt mondod, nem éri meg? :DDD :DDD

O->-<

(#178040) Iramirez válasza Ringman (#178027) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Elkezdjük nézni,max bealszunk rajta.

(#178041) Ringman válasza pekoka (#178039) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha nem vagy inter-szurkoló, akkor ne kínozd magad szerintem :)

(#178042) pekoka válasza Ringman (#178041) üzenetére


pekoka
tag

Októberben vagy novemberben találkoztam Inter szurkolokkal. A fos münchennel játszott az Inter.
Egyből kértem egy-két képet a fiatalokkal. (Németül nem beszéltek :DDD )
Inter szurkolokkal

2012-ben voltam Udineben egy Udinese-Liverpool EL meccsen, amit Henderson (24. Vagy 26. perceben vagy valahogy igy) lőtt góljával nyert a Liverpool. Akkor találkoztam echte liverpooli szurkolokkal. Az állam leesett.

Visszatérve, felidézte az emlékeket és jót dumáltunk a srácokkal.

[ Szerkesztve ]

O->-<

(#178043) pekoka válasza Ringman (#178041) üzenetére


pekoka
tag

Igazad volt. Tényleg fos. :DDD

O->-<

(#178044) forceberg válasza pekoka (#178042) üzenetére


forceberg
veterán

A fos münchennel játszott az Inter.

Átléptél egy vonalat, még visszaléphetsz! ;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#178045) BenHans válasza venember83 (#178038) üzenetére


BenHans
addikt

Védett is egy nagyot.

Amúgy nem értem az Intert. Lényegében úgy nem akartak focizni mint a Roma legutóbb 60 percig. Na de ott járt pont érte, ez a kupa meg BL indulást sem ér, cserébe csak rossz ha túlórázol, mégis felpörögtek kicsit és egyenlítettek, nem akartak kiesni. Így meg nem értem miért nem előbb jött az akarás.
Szóval ha így sem mennek tovább akkor nem csak a szarnak adnak egy pofont, hanem maguknak is, mert pont ennyivel több lesz a lábakban...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#178046) pekoka válasza forceberg (#178044) üzenetére


pekoka
tag

Áhh, éreztem, hogy egy BM fannal találkozom itt. Semmi személyes. :R
A "fos" miatt Entschuldigung!
(de a város undorito [szamomra] és a csapat sem szimpatikus. :DDD )

FCSP!

O->-<

(#178047) forceberg válasza pekoka (#178046) üzenetére


forceberg
veterán

A bőrnadrágosokat itt sem szeretik túlzottan, de egyébként azért pl. országos szinten annyira nem vészes a helyzet. :))
A mostani keretben pedig nincs is rossz figura.

Hamburgból vagy?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#178048) pekoka válasza forceberg (#178047) üzenetére


pekoka
tag

Igen, országszerte elég sokan szeretik a BM-t.

Már nem, sajnos. De oda szeretnék visszamenni. :K

O->-<

(#178049) Tibiajax válasza pekoka (#178046) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és a csapat sem szimpatikus
..nekem igen!

(#178050) mephi666 válasza Tibiajax (#178049) üzenetére


mephi666
nagyúr

...és 2024-ig még biztos az is marad :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.