Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) baluka26 válasza Ps Vita (#18000) üzenetére


baluka26
veterán

Egy Chelsea-drukkernek Messi-t hozni ilyenkor példának a lehető leghálásabb dolog ;] ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18002) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#18003) baluka26


baluka26
veterán

Jól jár a Napoli Rafa-val. Nem tudom volt-e már, de Mazzari hivatalos Tibiéknél.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18004) homeless09 válasza Ps Vita (#18000) üzenetére


homeless09
őstag

Messi és Neymar két külön dimenzió, az argentín javára. Messi él ligában nevelkedett, míg Neymarnak a brazil ligában 2méterről nézik a védok ahogy pattog a labda körül.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#18005) Tibiajax válasza baluka26 (#17999) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te akkora tuskó vagy...

:D

#18003 baluka26 itt viszont nem. köszke a hírt
még emésztem, egyelőre

[ Szerkesztve ]

(#18006) baluka26 válasza Tibiajax (#18005) üzenetére


baluka26
veterán

Kiengesztelhetlek egy jó gyrosszal?ű

"Messi és Neymar? Én nem raknék egy hajóra két kapitányt" - Cruyff

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18007) Tibiajax válasza baluka26 (#18006) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a faternak 10-ből kilencszer igaza szokott lenni..

(#18008) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#18006) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hogy is van akkor ez az 55% tulajdonjog, meg a többi? Ha mondjuk a Barca kifizeti a Santosnak amennyit akarnak, akkor már mehet a többi tulajdonos beleegyezésével, vagy tőlük is ki kell vásárolni? Esetleg nincs is beleszólásuk?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18009) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#18008) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem nem. A tulajdonosokkal kell megegyezni, mindegyikkel.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18010) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#18008) üzenetére


Ps Vita
őstag

Talán úgy van,hogy a Santos dönti el,hogy egy százalékért mennyit kell fizetni,mert ővé a legtöbb tulajdonrész :F

(#18011) Ijk


Ijk
nagyúr

Annyira feleslegesnek tartom Neymart leigazolni. Inkább jó védő kellene és egy gyors kontracsatár.
Dehát valószínűleg a klub vezetése jobban tudja nálam mire van szükségük.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18012) baluka26 válasza Ijk (#18011) üzenetére


baluka26
veterán

Dehát valószínűleg a klub vezetése jobban tudja nálam mire van szükségük.

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Nem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18013) IreN!CuS válasza Ijk (#18011) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Sokan elfelejtik -főleg az eurobarcán- hogy cseszett május! van nincs átigazolási időszak nincs semmi még . Az hogy jelenleg még nincs hír védőről és kapusról(mondjuk ott Ter Stegen nevét emlegetik) nem jelenti azt,hogy nem is lesz.

Sajnos megy a Neymar saga aztán ennyi , de biztos vagyok benne ,hogy lesz védő és kapus igazolás is.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#18014) baluka26 válasza IreN!CuS (#18013) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, mintha Götzét nem áprilisban igazolta volna le a BM.
Egyébként én hányok ettől, és a FIFA helyében az összes tárgyalást, ami nem átigazolási időszakban vannak, illegálisnak minősíteném...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18015) Integra válasza Ijk (#18011) üzenetére


Integra
titán

egy dolog miatt jó lenne, hogy nem csak messi van a középpontban, hanem másik csatárra is épül a foci, a szélen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18016) baluka26 válasza Integra (#18015) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt úgy mondod, mintha David Villa nem nyert volna meg mindent a világon, vagy Ibra, Eto'o egy szar csatár lenne.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18017) Integra válasza baluka26 (#18016) üzenetére


Integra
titán

nem értem mit akarsz ezzel most megint mondani, sok értelme nincsen, egyértelműen látszik, hogy van messi és a többiek. neymar-t meg az isten tudhatja csak miért, de kvázi messiásként várják a barcába páran és ezt csak azért tudom elképzelni, hogy legyen egy második messi is a pályán. észre sem veszik a játékosok, de tudat alatt már messivel fekszenek és kelnek ők is. nem jó ez. úgy tűnik, valamiért most tudatosul bennük, hogy a támadójátékot jobban szétkell szedni és nem csak középen erőltetni.. de ez inkább pszichológia.
azt meg nem mondtam hogy szar csatárok, ne beszéljél hülyeséget, vagyis beszélj nyugodtan, de csak a saját nevedben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18018) baluka26 válasza Integra (#18017) üzenetére


baluka26
veterán

Azt akarom mondani, hogy odaviheted az atyaúristent is, akkor is Messi lesz a középpontban. Mert ő akar ott lenni. És eléri, hogy ő legyen.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18019) baluka26


baluka26
veterán

Bazzeg, a 'Pool legújabb mániája a Chelsea-t lerabolni?
Állítólag vinnék Piazón-t.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18020) IreN!CuS válasza baluka26 (#18014) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én ezzel arra akartam utalni ,hogy teljesen normális dolog,hogy még nincs teljesen lefixálva az összes igazolás.De sokan ezt elvárnák közben még átigazolási időszak sincs.

Igen ,igaza van valahogy lehetne ezt korlátozni de nem fogják ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#18021) salival


salival
aktív tag

Pontosan 8 éve, ezen az estén lettem Liverpool szurkoló, amikor 11 vörös mezes nem volt hajlandó feladni az álmait. [link]

(#18019) baluka26: én is olvastam, de csak egy helyen, az is valami brazil forrásra utal csak. Örülni, örülnék neki, de nagyon hasonlít mind játéka, mind posztja Coutinhoéra, ezért nem látom nagy esélyét hogy megszerezzük.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#18022) ronson


ronson
őstag

Én a Manchester Bayern meccsen lettem Bayern szurkoló.

Ez a szerelem már egy életen át fog tartani.

Azért ott lefocizták a Manchestert csak hát sajnos a végén befigyelt a lúzer faktor.

(#18023) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Di Canio kiakadt az 50 fontosokkal fetrengő futballistáján. Durva. Azért ez már az a szint, ami felett nem lehet csak úgy szemet hunyni, egyszerűen undorító, erkölcsileg.

(#18024) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Alakul a hangulat

Alias: Júzer error

(#18025) KisTücsök válasza -HajTömeg- (#18024) üzenetére


KisTücsök
addikt

Barmok. Állatketrecbe az összeset!

(#18026) 7600 GS válasza -HajTömeg- (#18024) üzenetére


7600 GS
addikt

Barmok.

(#18027) -HajTömeg- válasza KisTücsök (#18025) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Kiszabadultak a Németországi öltönyös munkahelyükről és élvezik,hogy végre kiengedhetik a gőzt.
El kéne venni az Iphonejukat és sírva hazarohanna az összes.

Alias: Júzer error

(#18028) Ijk válasza baluka26 (#18018) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mivel nélküle mindig szenvednek. Persze lehet ok-okozati összefüggést keresni miért alakult ki ez így, de jelenleg ez a helyzet. Azért volt lehetősége jópárszor bizonyítani a csapatnak nélküle és talán egy meccset kivéve fogalmatlan tötymörgésbe fulladt. Általában ő az aki be tudja rúgni a labdát, és legtöbbször ő képes egy nem várt pontos passzal kiugratni, helyzetbe hozni a csapattársakat.
Kövezzetek meg, de Xaviban nem látom már azt a kivételes zsenialitást, biztonsági játékot játszik, nem vállal be olyan passzt ami kockázatos. Iniesta meg gyönyörűen kicselez 3-4 védőt is, aztán visszafele passzol. Azon kívül hogy mutatós, nincs semmi eredménye.
Az edző felelőssége is hogy Messi központú a csapat, a többiek nem vállalnak fel olyan akciót amivel labdát veszíthetnek. Ha viszont Messi eladja akkor kötelességük nekik visszaszerezni.

Igazából el sem tudom képzelni Neymart és Messit egy csapatban, fogalmam sincs mi fog kisülni belőle. Lehet hogy képes lesz egyenrangú csapattársként eredményesen játszani, de könnyen lehet Sánchez-hez hasonló súlytalan csatár is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18029) Tibiajax válasza KisTücsök (#18025) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaja, meg a csapataikkal is.

Baluka először úgy olvastam ezt a hsz-t -bocs Ijk-, hogy te írtad, valamiért úgy néztem, összekevertem elsőre azavatarokat, mondom, nem is mondasz kivételesen hülyeséget, korrektül látod..
aztán látom, h Ijk írta, te csak utánna jöttél
lol
hát nem engeded te piszok gíroszhuszár, h csalódjak benned kellemesen..
:))

[ Szerkesztve ]

(#18030) ronson válasza -HajTömeg- (#18027) üzenetére


ronson
őstag

Ittas állapotban a legjobb helyeken is előfordulhat egy kis pofozkodás. :D

[ Szerkesztve ]

(#18031) fatal` válasza -HajTömeg- (#18024) üzenetére


fatal`
félisten

Idióták.

(#18032) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

megnéztem a Cruijff videót
Olyan érdekes, nem tudom, ti hogy vagytok vele, olyan sokat gondolkodtam már ezen az évek során. szerintem tuti létezik olyan, hogy valamit 'örökölsz', a gének útján.. most nem a testi, fizikai dolgokra miegymásra gondolok, hanem a szellemi jellemzőkre. már ha vannak ilyenek.. mert szerintem vannak.
a video végén, ahogy Cruijff megy,.. hát az már elég, h valami olyasmit érezzek, abból, amit faterom is érezhetett biztos mindig, amikor láthatta a tévében őt. a példaképét
akire nem mond soha jelzőt, csak egy enyhe mosolygós fejcsóválással kísért hajj..de jó játékos volt-t látok tőle mindig, mai napig is
és én olyankor csak bizsergek és egy ilyen érdekes kellemeset érzek belül. hogy mi a francért, nem tudom, lehet nem is fogom megtudni soha. de tények, hogy sok évvel ezelőtt is ugyanilyen érzés öntött el a kedvenc kedvenc hollandokat látva is, amikor felálltak seedorf, davids, kluivert, bergkampék..
és ahogy itt a video végén is, csak azt a két lépést teszi meg a nagy holland-katalán ikon, azzal a tipikus testartásával, ahogy a pályán is mozgott, mondjuk egy gól után, simán ugyanez az érzés önt el
tudom, erzem belül ugyanazt, amit a fater is érezhetett. és ezt csak öröklés után kaphattam, ezt csak úgy...:) a semmiből, biztos h nem jöhetett

olyan érdekes dolgok ezek
:)

(#18033) pohár


pohár
félisten

valaki kipróbálja majd?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18034) Dexar007 válasza pohár (#18033) üzenetére


Dexar007
veterán

Nálunk már egy ideje van külföldi 3d csatorna,de nem igazán mozgatott meg eddig,me szar' úgy nézni.

Úgy hogy három Dés He' ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#18035) 7600 GS válasza Dexar007 (#18034) üzenetére


7600 GS
addikt

Hogy úgy? :DDD

Mod: 3D-ben szar focit nézni? Én lennék a legboldogabb, hogyha tudnám abban nézni. Persze szemüveg nélkül és csakis tökéletes 3D-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#18036) Ijk válasza 7600 GS (#18035) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem vagyok 3D fan, amióta megvan az 50-es plazma csak néhány ilyen tartalmat néztem, de például a foci kifejezetten jó.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18037) Integra


Integra
titán

Na, most már jön a hír, 65 milla neymar, menni Barcelona. Hamarosan hivatalosan is. Real-t mondta le.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18038) Tibiajax válasza Integra (#18037) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Védő kell.
Védő kell.
Védő kell.

Védő is kell...

(#18039) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Agüero szerződést hosszabbított.

Erre a szitire is kíváncsi leszek. Pellegrini (?) marha jó csapatot csinálhat belőlük, még nagyon igazolniuk sem kell.

(#18040) -HajTömeg- válasza Tibiajax (#18038) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Muszáj, sőt némi felállás, taktika váltás sem ártana.

Alias: Júzer error

(#18041) 7600 GS


7600 GS
addikt

Természetesen hajrá Dortmund! :)

(#18042) ronson


ronson
őstag

HAJRÁ BAYERN! :)

(#18043) KisTücsök


KisTücsök
addikt

BORUSSIA DORTMUND: Weidenfeller – Piszczek, Szubotics, Hummels, Schmelzer – Gündogan, S. Bender – Blaszczykowski, Reus, Grosskreutz – Lewandowski.

BAYERN MÜNCHEN: Neuer – Lahm, J. Boateng, Dante, Alaba – J. Martínez, Schweinsteiger – Ribéry, Th. Müller, Robben – Mandzukic.

Hajrá Dortmund! Bár elképzelni nem tudom, hogy a Bayern megint elcsessze.

(#18044) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

valami hihetetlen, mennyire rühellem ezt az idei bl-döntőt..
kb mint a 2004-est, annak idején

(#18045) fatal`


fatal`
félisten

Hajrá Dortmund!

(#18046) -HajTömeg- válasza Tibiajax (#18044) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

MIért? Szerintem idén tényleg ők a legjobbak.
Anno pl a Chelsea akkora mákkal nyert,hogy az már tényleg idegesítő volt.

Alias: Júzer error

(#18047) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ezt a szezon elején nem hittem volna. Döntőben ott a BVB címer, 97 után újra. :B Ez mindent megér.

Pesszimista vagyok, ez ellen a Bayern ellen nincs ellenszer. Eszméletlen formában vannak, hatalmas a motiváció, szvsz minden adott ahhoz, hogy most meglegyen nekik. Mindentől eltekintve meg is érdemlik, de ez igaz a másik félre is.

Tibiajax: Akkor ne nézd, ilyen egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#18048) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#18049) MPowerPH válasza 7600 GS (#18048) üzenetére


MPowerPH
félisten

Majd most kiderül, tényleg olyan jó játékos e, vagy csak egy sima labdazsonglőr.

Don't Tread On Me

(#18050) ronson válasza MPowerPH (#18047) üzenetére


ronson
őstag

Mindig van ellenszer. Középpályán meg kell őket verni és több gólt kell lőni.
Ha már a kapu elé kerülnek akkor szinte mindegy milyen védő áll ott.

Aki viszont megnyerheti a meccset a BVB-nek ha tudnak gólokat lőni, az Weidenfeller, mert borzasztóan jó formában van az éven.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.