Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134001) venember83 válasza Tibiajax (#133992) üzenetére


venember83
nagyúr

Automatikus árukapcsolás a torinói tréner mellé. FIFA-szabályok, sajnálom.

(#134002) Tibiajax válasza venember83 (#134001) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


:D

(#134003) Enzolord válasza Tibiajax (#134002) üzenetére


Enzolord
addikt

De borzasztó ez a fordító... 😂😂😂

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134004) ZavaBalazs válasza Enzolord (#134003) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

elmennek ám a picsába!

[link]

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#134005) mephi666 válasza ZavaBalazs (#134004) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ha messi nem érdemli meg, ne kapja meg senki? :D ...lewa produkál egy iszonyat évet, erre idén sem kapja meg... pff

emlékszem erre az esetre... csodálkozok, hogy azt a majom pepe-t nem tiltották el utána örökre a focitól... sőt sorozatosan jöttek a brutális megmozdulásai, mégis alig kapott cserébe valamit... bezzeg amikor suarez mondott valami félreérthetőt (rasszizmussal vádolni angliában egy szintén kisebbségit? számomra ez elég vicces volt), elmeszelték vagy 10 meccsre :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134006) alázógyík válasza mephi666 (#134005) üzenetére


alázógyík
őstag

"ha messi nem érdemli meg, ne kapja meg senki?"

Pont ez jutott nekem is eszembe.

(#134007) Peterhappy válasza mephi666 (#134005) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nagyot ment Lewa, 34 gólt nem kell sehol sem magyarázni (+ a BL), de azért ne tapossuk már a sárba Messit, aki "csak" 24-t termelt, de mellette egyedülálló módon kiosztott majdnem ugyanennyi gólpasszt.

Ettől függetlenül Barca-szurkolóként én sem Messinek adtam volna idén.

Én inkább arra lennék kíváncsi, vajon akkor is így döntött volna a France Football, ha folytatják a francia ligát. Mert azért Mbappe igencsak nagyot ment idén, a dobogó szerintem minimum meg lett volna neki.

(#134008) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Látom megöltem a bulit :D

Az megvan, hogy a mennyei kettes Vasasnál lassan a magyar mezőny egyik legerősebb csapata formálódik? Már télen is sikerült egy-két olyan játékost odavinni, hogy felvonja az ember a szemöldökét, de az idei nyári érkezőkkel, élen a ma bejelentett Radóval aztán végképp eluralkodik a wtf érzés. :F
Oké, hogy van az a pénz, de hogy ennyire??? :U

(#134009) Ringman


Ringman
nagyúr

inter idegenbeli meze
elsőre elég érdekes/formabontó

(#134010) bagyulajuve válasza Ringman (#134009) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sokszor tetszett már Inter mez, de ez inkább egy jobb fajta konyharuhára emlékeztet :D

Resistencia eterna

(#134011) Ringman válasza bagyulajuve (#134010) üzenetére


Ringman
nagyúr

pedig:

The graphic represents the community of Milanese people that looks to the future of the city and the Club with an innovative approach.

Building on the themes established by the club’s new home kit, our away strip is also "Made of Milano", taking inspiration from the Milanese post-modernist movement, which changed the global face of art and design in the 1980s.

Inter’s new away shirt has a white base with black and blue lines, forming an all-over grid graphic that covers the front, back and sleeves. The shirt has a blue and black colour-blocked V-neck collar that overlaps in the center and at the nape of the neck. White shorts and socks complete the full look, with the word "Inter" appearing on the shin in a post-modernist font.

(#134012) mephi666 válasza Ringman (#134011) üzenetére


mephi666
nagyúr

mellékesen lukakuék tudnak rajta amőbázni a kispadon, ha unatkoznak :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134013) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

wtf?? 2.félidő eleje és még nem vezet a juventus 1-0ra, egy jó kis krisztiáno tizigóllal??
bzmeg :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :D :Dés ahogy megírtam,már meg is jött

[ Szerkesztve ]

(#134014) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#134013) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a próféta ne szóljon belőled! :(((
már csak egy Immobile tizigól kéne...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#134015) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Lesz itt még Aranylabda osztás, ha Penaldo kap még pár tizit és hősiesen megelőzi Lewát az Aranycipőért.

(#134016) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

megy már a sírás-rívás úgy látom :P :C

Resistencia eterna

(#134017) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#134009) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lehet rajta Amőböt játszani :C
Aki először ér el egyenesen vagy átlósan kettő pontot az nyer :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134018) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#134008) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem szarral gurigáznak az angyalföldiek. A feljutást komolyan gondolják, és jó esélyük is van rá.
A másik helyért meg lehet egy jó nagy marakodás. A debrecen is rákapcsolt, és még ott vannak az amúgy mb1-et érdemlő városok egyesületei.
És 1000X inkább egy vasas az mb1-be, mint az ilyen nevesincs tanyák, faluk, zsákutcák.
Amikor a gyakadémia meccsel az el-ben fog bárki is szorítani értük a pár ""fizetett szurkolón"" és közmunkáson kívül? :U

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134019) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Napoli: Átesett az orvosi vizsgálatokon a Lille nigériai támadója, Victor Osimhen, így a következő napokban hivatalossá válhat az átigazolás. Az előző szezonban 18 gólig jutó csatárért 81 millió eurót fog fizetni az olasz klub a hírek szerint. (RMC Sport)

Ha ez megvalósul a Lille bankot robbant, és hatalmas összegeket nyer a 21 éves játékoson.
A Royal Charleloitól 14 misiért vették meg, és most 81 misiért adhatják tovább.
Igaz volt munkabére meg más költsége, de azok elenyészőek a két fentebbi számok mellett.
Olyan ~60 misit nyerhet rajta a LOSC.
Mondjuk a Napolinak van ennyi pénze, hogy 81 misit kifizessen valakiért? Ez könnyedén nyári SA top igazolás lenne ár szempontjából.
Osimhen statisztikái az előző L1 idényből elég impozánsak. 27 fellépésén 13+5, 4 sárgalap, kiállítva nem volt. Ahogy eltiltva sem, mert ott 5 sárga után jár egy mérkőzéses eltiltás. Szinte az egész idényt lenyomta a lezárásig.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134020) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Könyörgöm valaki vigye már el zebrából ezt a félkegyelmű Bonuccit. Internek nem kell? ;]

Forza JUVE!!!

(#134021) venember83 válasza drachoHUN (#134020) üzenetére


venember83
nagyúr

(#134022) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#134019) üzenetére


Peterhappy
őstag

Teljesen nonszensznek tartom, hogy a mai körülmények mellett a világ bármely csapata ennyi pénzt adjon egyetlen játékosért.

(#134023) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#134019) üzenetére


venember83
nagyúr

Lesz játékoscsere is, nem csak pénzben fizet a Napoli.

(#134024) Enzolord válasza venember83 (#134023) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha csak nem adják el Koulibalyt, mert akkor még marad is egy kevés.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134025) venember83 válasza bagyulajuve (#134016) üzenetére


venember83
nagyúr

„Annyira jó h más fórumokon a szokásos Juventus tizin hisztiznek ismét, annyira kár h elfelejtik h a Lazio többet kapott nálunk és az Inter sincs lemaradva mögöttünk... :D”

(#134026) omfgk válasza venember83 (#134025) üzenetére


omfgk
addikt

Én csak a szokásos Penaldo kommentekbe futottam bele külföldi fórumokon.

Pedig van egy csatár aki még ugyanannyi tizit lőhetett mint ő. Immobile. :))

[ Szerkesztve ]

(#134027) forceberg válasza bagyulajuve (#134010) üzenetére


forceberg
veterán

...konyharuhára...
Igen visszafogottan és tisztelettudóan nevezted azt a rongyot nemes textíliát, amivel a J a padlót fogja feltörölni jövőre :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134028) venember83


venember83
nagyúr

(#134029) Ringman válasza venember83 (#134028) üzenetére


Ringman
nagyúr

az eredeti kép az lehetett, hogy cr fut, hogy a labdát lerakhassa a tizenegyespontra.

(#134030) kacsyx válasza venember83 (#134028) üzenetére


kacsyx
aktív tag

A nagy Penaldo istenség... A tucatnyi büntető nélkül nem több egy átlagos támadónál. A nagy szabadrúgáskirály. :U

(#134031) bagyulajuve válasza kacsyx (#134030) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ezt már megint jól "megaszontad"

Resistencia eterna

(#134032) Enzolord válasza bagyulajuve (#134031) üzenetére


Enzolord
addikt

;] ;]
Legalább nem Pessi.. az milyen hülyén hangzana.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134033) omfgk válasza bagyulajuve (#134031) üzenetére


omfgk
addikt

734 gól.

Csak jókor volt jó helyen. ;]
Szerencséje volt.

[ Szerkesztve ]

(#134034) forceberg válasza omfgk (#134033) üzenetére


forceberg
veterán

Igazi Koplárovics Béla :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134035) Pkc83 válasza kacsyx (#134030) üzenetére


Pkc83
őstag

Istennek nem isten de azért Ilyeneket nem sok
támadó tud megcsinálni. :N
Az alábbi lista meg szerintem magáért beszél.

(#134036) mephi666 válasza Pkc83 (#134035) üzenetére


mephi666
nagyúr

és az a durva, hogy tm szerint a unitedben nem is sokat volt sérült :K angliában ez azért nem rossz... nem sok technikás játékos élt volna meg ott úgy, mint ő... messi-t szerintem bedarálták volna elég gyorsan

volt egy biztonsági őr régen a cégünknél, akivel bagózás közben általában fociról beszéltünk... ő úgy tartotta, hogy az a játékos sérül sokat, aki lazsál: nem melegít/edz rendesen... (mármint csomó rándulásos-húzódásos sérülés ebből fakad... törések ellen mondjuk nem sokat ér a melegítés)

ui: amúgy a büntetőket milyen aránnyal rúgja cr? egy dolog, hogy sok gólt ebből szerzett, de ha neki van a legjobb statja, miért ne vele rúgassák? a csapat érdeke is ezt kívánja

ui2: na találtam statot... 126score/23miss az aránya (messinek meg 91/26... csak azért őt nézem, mert mindig össze vannak hasonlítva) +1-nek zlatan, az isten: 81/11 :) ...ez is szép azért

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134037) venember83 válasza kacsyx (#134030) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerencsére nem tisztem megvédeni őt, s nem is szorul rá. Nem kedvencem semennyire, max. becsülöm, de ez ugyanúgy igaz Messire is. Egyik talán nagyobb tehetség, míg a másik képes (volt) több bajnokságban is bizonyítani. Nekem oly mindegy, hogy x, y, z szemében ki a jobb.

(#134038) venember83


venember83
nagyúr

200 meccs AC Milan mezben. 21 évesen. :Y

(#134039) bandus válasza venember83 (#134038) üzenetére


bandus
veterán

ez annyira brutális, remélem lehúz a milanban egy olyan karriert, mint buffon a juvéban, vagy totti a romában :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#134040) ZavaBalazs válasza venember83 (#134025) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

megszólítva érzem magam, szóval megnyugtatlak, teljességgel hidegen hagy, hogy a juventus mit alkot a bajnokságban (illetve fent láthatod, hogy a laziót is említem), engem mindössze emiatt érdekel, hogy Ronaldo és Immobile rogyásig van tizigóllal.
ha már a tetves aranylabdát törlik idén, legalább ezt hadd nyerje meg szerencsétlen Bobski... :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#134041) Tibiajax válasza venember83 (#134038) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Csak jókor volt jó helyen. ;]

(#134042) forceberg válasza ZavaBalazs (#134040) üzenetére


forceberg
veterán

A bundás amúgy pont simán elbírná a 20 csapatot, 4 meccs nagy hátrány.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134043) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


azért basszus, le a kalappal Sinisa előtt.. rákos betegség után, nemcsak hogy ‘felépült‘, de milyen jól néz ki már...
:R :R

(#134044) ZavaBalazs válasza forceberg (#134042) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

idén benn lett volna még a stuttgart meg a hamburg, még úgy is megvan a 40 gól, ha a stuttgart ellen a padon marad :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#134045) omfgk válasza ZavaBalazs (#134040) üzenetére


omfgk
addikt

A német bírók a hibásak...
Nem fújnak be elég tizit.

Nézd meg az olaszoknál mi van. A labda szele megcsapja a védő kezét - > tizenegyes.

Bayern játékos meg amúgy se kaphat aranycipőt. Mert nem. Főleg olyan nem akit az a balfék töm assistokkal.
Tetszett volna Dortmundban maradni. Akkor még bírtam Lewát.

[ Szerkesztve ]

(#134046) mephi666 válasza mephi666 (#133906) üzenetére


mephi666
nagyúr

múltkor számolgattam a 'pool újraindítás utáni gyászos teljesítményét... a city tegnap megint egy 4est hozott össze, lehet hogy 100gólos szezonjuk lesz... az ő teljesítményük:

29 forduló alapján:
GY: 16 D: 3 V: 7 R: 71 K: 31 (rúgott/kapott gól/meccs: 2,448 / 1,06) <- rúgottban picit voltak jobbak, mint a 'pool, kapott gólban pedig rosszabbak voltak

utolsó 8 forduló: (újraindítás óta)
GY: 6 D: 0 V: 2 R: 26 K: 4 (rúgott/kapott gól/meccs: 3,25 / 0,5 -> 8 meccsből 5 clean)

nem tudom, mi van velük, de hengerelnek újraindítás óta... szezon végét kegyetlenül képesek megnyomni... csak most becsúszott 1-1 hiba a 2018/19-es szezonhoz képest

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134047) venember83 válasza Tibiajax (#134043) üzenetére


venember83
nagyúr

A tartás qrva fontos tulajdonság úgy sportolókent, mint alapvető emberként. Neki ez megvan. Én is nagyon örülök a felépülésének. Játékosként annyira nem bírtam, de fasza kis edző lett/lesz/lehet belőle.

Amúgy szerencsére a kemoterápia után nem lehetetlen a felépülés, sőt... Erről Erőskarú (és lábú/szívű) Lance is mesélhetne.

(#134048) venember83


venember83
nagyúr

Egész kellemesen néz ki a Romának ez a meze, szerencsére hazai, így viszonylag sokszor láthatjuk majd.

[ Szerkesztve ]

(#134049) Tibiajax válasza venember83 (#134048) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezek a roma mezek rettenetes egykaptafák voltak szegénykéim, mindig is.. próbáltam valamelyiket kiemelni, melyik volt a legjobb, hát..fel van adva a lecke :) talán a 2010-es away

(#134050) forceberg válasza venember83 (#134048) üzenetére


forceberg
veterán

Gyanús... Ha a hátulján folytatódik az okádék bux!s színkombó, akkor égetni való...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.