Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92001) Enzolord válasza DeathAdder (#92000) üzenetére


Enzolord
addikt

Sajnos csak olvastam, hogy igen sok pénzt tettek fel arra, hogy nehogy gólt rúgjanak.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#92002) Cartevo válasza Enzolord (#92001) üzenetére


Cartevo
őstag

(#92003) L_YKing válasza Cartevo (#92002) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem találtak rendelleneset... Mint ha ez lenne a lényeg. :DDD :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92004) venember83


venember83
nagyúr

Allegri-baby kicsit dühös volt a Samp elleni meccsen...

(#92005) szami777 válasza DeathAdder (#92000) üzenetére


szami777
addikt

Azt én sem akartam elhinni, de a tuloldalt is volt egy Fernandinhonak, de Lallana helyzete volt az, ahol kva hangosan felröhögtem :D

A helyzetek, föleg a ziccerek számát tekintve böven 5-6 gólos meccs lehetett volna. Én igy is remekül szórakoztam rajta, fair eredmény született.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92006) L_YKing


L_YKing
addikt

Most, hogy lesznek valogatott meccsek es mi is palyara lepunk. Ki mit var ettol az utos valogatottol?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92007) 4580693 válasza L_YKing (#92006) üzenetére


4580693
senior tag

Portugáliában egyértelműen vereséget, a csoportban meg a harmadik helyet.

(#92008) BenHans válasza L_YKing (#92006) üzenetére


BenHans
addikt

Megverjük őket... :D

Így nézne ki az én kezdőm: Gulácsi - Bese, Korhut, Lang, Kádár - Nagy, Gera, Lovrencsics - Priskin, Szalai, Dzsudzsák

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#92009) Napfénysüti válasza L_YKing (#92006) üzenetére

2-0 a portugáloknak ha jól játszunk, 3-0 ha kevésbé.

Més que un club!

(#92013) Richard!


Richard!
addikt

A mai nap 37 éves, a LEGENDA, Ronaldinho! :R :R :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#92014) B0V9B


B0V9B
tag

Kisebb szösszenet egy mára elfeledett angol csapatról, mely régen a Chelsea és a Manchester United bajszát is megráncigálta párszor.
[link]

Ha elfér itt ez a kis önreklám... ha nem akkor bocsi és töröljétek.

(#92023) BenHans


BenHans
addikt

Nyári felkészülési torna csoportbeosztás...

Másikban: Barcelona - Man.Utd. - Man.City - Real Madrid

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#92024) venember83 válasza BenHans (#92023) üzenetére


venember83
nagyúr

Közben mások meg Kínában hakniznak:

China schedule

Milan-Borussia Dortmund (Guangzhou, July 18)

Bayern Munich-Arsenal (July 19, Shanghai)

Bayern Munich-Milan (July 22, Shenzhen)

Inter-Milan (July 24, Nanjing)

Singapore schedule

Chelsea-Bayern Munich (July 25)

Bayern Munich-Inter (July 27)

Chelsea-Inter (July 29)

(#92025) DeathAdder válasza B0V9B (#92014) üzenetére


DeathAdder
veterán

:R

kicsit nehéz volt követni a sok helyszínt meg nevet, de nagyon jó kis írás :K

(#92026) Ringman válasza B0V9B (#92014) üzenetére


Ringman
nagyúr

016 tavaszán feljutottak a tizedik vonalból a kilencedik osztályba, ahol jelenleg a második helyen állnak - a másik nagy rivális, a Tyne-folyó túloldali partján fekvő North Shields mögött. Nem mellesleg pedig a hétvégén, a Coleshill Town 4:0-ás legyőzésével (amelyet 3500-an tekintettek meg a helyszínen)

3500 ember egy 9. (!) osztálybeli meccsen :Y

(#92027) B0V9B válasza DeathAdder (#92025) üzenetére


B0V9B
tag

Köszi szépen, és bocs a sok név miatt - pedig így is próbáltam csak a lényeges arcokat beleírni :)

(#92026) Ringman Igazából az nem bajnoki volt, hanem FA Trophy elődöntő - de amúgy jah, két 9. osztályú csapat meccsére 3500-an összegyűltek... talán többen is mentek volna, de asszem csak ez a maximum, amennyien elférnek a mostani South Shields pálya környékén. Amúgy kb. ezres átlagos hoznak a bajnokikon, ami azért nem rossz teljesítmény - bár ami most nagy sláger Angliában, az a nyolcadik ligás Hereford FC: ők 3 ezres átlagot hoznak, ami egészen kimagasló azon a szinten. Némely Football League gárdára nem kíváncsiak annyian...

[ Szerkesztve ]

(#92028) NyxNyxNyx válasza venember83 (#92024) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szépen összegyűjtötték ide az ellenszenves csapatokat. :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#92029) Ringman válasza B0V9B (#92027) üzenetére


Ringman
nagyúr

. Amúgy kb. ezres átlagos hoznak a bajnokikon, ami azért nem rossz teljesítmény

lassan az nb1-ben sem ;]

(#92030) DeathAdder válasza Ringman (#92029) üzenetére


DeathAdder
veterán

Épp azt akartam kérdezni, hogy nb1 topcsapatoknál mennyi az átlag nézőszám? :)
megszoktak telni a stadionok?

(#92031) bagyulajuve válasza DeathAdder (#92030) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát hogyne, hogy megtelnek :DDD

Resistencia eterna

(#92032) Richard! válasza DeathAdder (#92030) üzenetére


Richard!
addikt

Talán fél szezon alatt összegyűlnek annyian... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#92033) Enzolord válasza DeathAdder (#92030) üzenetére


Enzolord
addikt

Amikor a Panchot megépiitették, akkor megtelt... Viizzel ... :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#92034) bandus


bandus
veterán

hádefrankó úr! hétfői nap valamikor kedvező önnek, hogy átaggya a tuggyukmit?

mondjuk dél környéke, vagy 3 után?

mod:

off

[ Módosította: Qru ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#92035) szami777 válasza DeathAdder (#92030) üzenetére


szami777
addikt

Szoktam mindig olvasni a statokat erről, nekem ugy rémlik az átlagos 3ezer körül van meccsenként, 6meccs van egy fordulóban, asszem ilyen 15-25 k között ingadozik az össznézőszám. Nagyban függ attól, van-e rangadó.

A gruoamaban van a legtöbb nézö, viszont ott is kb 1/3-a (jobb esetben) telik meg a stadionnak a meccsen, rohadt hervasztó látvány.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92036) Ringman válasza szami777 (#92035) üzenetére


Ringman
nagyúr

az a hivatalos szám lesz, nem a valódi [link]

(#92037) adise válasza szami777 (#92035) üzenetére


adise
őstag

[link]

alul meglehet nézni több fordulot is. Szerintem elég siralmas a sokszor 800-1000 emberes nézőszám.

Mondjuk azt nem hiszem, hogy azért nem mennek mert nem tetszik a stadion állapota valahol :U

(#92038) szami777 válasza adise (#92037) üzenetére


szami777
addikt

+Ringman

Én itt olvasom őket mindig. [link]
A cikkhez csak ennyit: :Y

Az nso egyébként koppra ugyanazt a számokat írja, mint az nb1 honlapja.
Nem is tudom mifasznak olvasgatom ezeket a szarokat, ha ekkora kamu adatokat közölnek le, részemről ennyi volt, mostantól egy magyar focis linkre nem kattintok rá, az egész nb1 lépjen egyet hátra és szó szerint ..(a végét ugyis tudjátok)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92039) vans? válasza bandus (#92034) üzenetére


vans?
őstag

Bandus ezt szerintem Budapestnek szantad ;)

hábm bábm

(#92040) adise válasza szami777 (#92038) üzenetére


adise
őstag

ha a dvtk kiesik akkor elég nagyot fog zuhanni az átlagnézőszám. Kiváncsi vagyok a mennyivel lenne alacsonyabb ha még aaz FTC meccseket nem számolnák bele

(#92041) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ehhez képest Európa öt topbajnokságában szereplő klubok stadionjainak kihasználtsága:

Arsenal 4. XDDDDDDDDDD

(#92042) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#92041) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Bayernben hogy lehet 100%? Itt nem az számít, hogy ki megy el? Ez akkor azt jelenti, hogy a bérletesek mindig elmennek, vagy hogy ha nem jelennek meg kezdés előtt X perccel, akkor eladják az ő helyüket is? Nem tudom hogy működik ez, sorry.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#92043) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#92042) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy a bayern hivatalos olaláról származik ez az információ, ők meg maguk a megtestesült................. :))
illetve én sem tudom a részleteket

(#92044) forceberg válasza DeathAdder (#92043) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor nézd meg pár meccsüket, keresd az üres helyeket :D
Az eredeti stadiont bővíteniük kellett extra felszerelt székekkel+ bajnokikon állóhelyek vannak a B-középnek, így lett 68-ról 75-ös.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#92045) NyxNyxNyx válasza forceberg (#92044) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De az rendben van, hogy mondjuk hatszoros túljelentkezés van a jegyekért, de ne mondja már nekem senki, hogy mindenki el is megy minden alkalommal. 99,5% ok, de 100?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#92046) DeathAdder válasza forceberg (#92044) üzenetére


DeathAdder
veterán

Eszemben nincs ezzel vitába szállni.

Azt bizton tudom, hogy az Anfielden (Liverpool FC) mindig, minden meccs sold out van már hónapokra előre, és az eladott helynek számít, attól függetlenül hogy elmennek-e a mérkőzésre vagy sem. És tuti a Bayernnél sincs olyan aki mindig eljut időben, legyen az bérletes vagy jegyvásárló.

bár ilyen problémák lennének az nb1-ben is :D

(#92047) Cartevo válasza Richard! (#87817) üzenetére


Cartevo
őstag

Itt volt berakva 1 belépő (+előtte a (#87103) cikknél).
Az eladott hely azért nem ugyanaz, mint a nézőszám.

(#92048) DeathAdder válasza Cartevo (#92047) üzenetére


DeathAdder
veterán

de ha a szezonban csak egyetlen egyszer egy darab üres szék volt akkor már nem lehet 100% az átlag nézőszám, és ezek szerint a 75 ezer emberből soha nem volt olyan akinek fájt a feje, nem volt kedve menni, meghalt a kutyája, késett a vonatja, lerobbant a kocsija, lekapcsolták az ellenőrök etc..

Szóval ez a stat nem hiteles és erősen túl van tolva :)

[ Szerkesztve ]

(#92049) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

annyit azért hozzátennék, hogy münchenben élő ismerősöm beszámolója szerint a bérletesekhez kis túlzással várólista van az ismerősi körben, ha mondjuk elmegy egy bérletes nyaralni, akkor egy hónappal a meccs előtt már nyúzza mindenki, hogy adja neki a helyét. én simán el tudom képzelni, hogy van egy ilyen chain of command minden bérletre :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#92050) nextman válasza DeathAdder (#92048) üzenetére


nextman
aktív tag

Az allohelyekre beengednek 100 helyett 150 embert, es mar elo is allt ez a csodas statisztika. Dortmundban is igy megy amugy, meg gondolom mashol is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.