Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126301) Enzolord válasza venember83 (#126300) üzenetére


Enzolord
addikt

Van egy autóm, ami nèha szar , azzal járok dolgozni, eladom, mert sok a nyűg vele, de másik autót nem veszek , ès csodálkozom, nem erek be gyorsabban biciklivel.. lehet, kicsit nyakatekert lett a mondandóm, de a lenyeget érted.. :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#126302) Tibiajax válasza simondr (#126296) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köcsögon óó, hát akkor meg pont jó helyre került, én vagyok a hülye h aggódom itt miatta..:DDD
bajnokcsapat tagja lesz végre, ez mindennél többet számít. bl-t ugyan nem fog nyerni, de..xd minden mást igen
köcsögoff nézd, nekem nem jött ez le, nem tudtam ezeket a dolgait róla. igaz, bár arsenalos vagyok, ennyire nem követtem az életét. azt tudtam/láttam, hogy tehetséges és jó játékos, csak eléggé sérülékeny. kb ennyi. emiatt is láthattuk sajnos viszonylag keveset a játékát

(#126303) ImAxRap válasza Enzolord (#126298) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Pedig vettek egy "világklasszis" középhátvédet "aprópénzért". :))

"Minden szavam magamról vall."

(#126304) Citroware


Citroware
addikt

Régi aranyköpéseim visszaolvasása gyanánt rákerestem Havertz-re, hogy mit írtam róla korábban, és véletlenül rátaláltam erre a beszélgetésre. (előzmény komment jelölve van a válaszadásnál)
Néha jó visszaolvasni a könyvbe illő megjegyzéseket, hogy végül bekövetkeztek-e a jóslatok, vagy sem. :DDD

(#126305) DeathAdder válasza Citroware (#126304) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most Haalandról lehetne ugyanezt írni :)

(#126306) BenHans


BenHans
addikt

Milan sale...
"Ah shit, here we go again." (Carl 'CJ' Johnson, AC Milan fan)

Tibiajax: Allegri előtt még azért visszajöhet Gattuso, aki szintén nyithat ezzel az idézettel.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126307) Tibiajax válasza BenHans (#126306) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sok szerencsét neki

(#126308) Citroware válasza DeathAdder (#126305) üzenetére


Citroware
addikt

Meg az egész RB Salzburg - Lipcse hegemóniáról.

Nem vagyok benne biztos, hogy a Salzburg nem jut tovább a csoportból. Habár a Napolin nagyot lendített az a nem megérdemelt győzelmük az első fordulóban, mondjuk jók voltak ők is.

[ Szerkesztve ]

(#126309) ImAxRap válasza Citroware (#126304) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Nagy részüket pedig sikerült megtartani. Kérdés meddig. Havertz szerintem az egyik legnagyobb fiatal tehetség. Bármelyik európai top csapatba elférne.

"Minden szavam magamról vall."

(#126310) Citroware


Citroware
addikt

Egyik kedvenc nem túl gyakori jelenetem a fociban az, amikor egy játékossal szemben szabálytalankodnak és az mutatja a bírónak, hogy ezért lapot kéne adni. A bíró pedig ezért lapod is ad. Neki. :DDD ;]

(#126311) ZavaBalazs válasza ImAxRap (#126309) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

valószínűleg az év végén eladják 100 millió körül, ha a bayern nem veszi meg Coutinhót a kölcsön végén (eddig jól klappol, jól teljesít, és ennél csak jobb lesz, de pont Havertz miatt nem tartom valószínűnek), akkor az a legvalószínűbb célállomás.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#126312) ImAxRap válasza ZavaBalazs (#126311) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Én még bízom benne, hogy Coutinho visszatalál a Poolhoz. A jelenlegi támadósoruk mögé kellene egy ilyen kreatív 10-es. De szép lenne :C

"Minden szavam magamról vall."

(#126313) DeathAdder válasza Citroware (#126308) üzenetére


DeathAdder
veterán

Salzburgban szerintem meg fogunk szenvedni (legendásan nem megy egyébként sem a nagy pályákon: old trafford, napoli, zvezda, west ham etc..)

TigerGameFul - maradjon csak álmai nagy klubjában, de még véletlenül se jöjjön vissza :N

(#126314) Ringman válasza BenHans (#126306) üzenetére


Ringman
nagyúr

gattuso inkább ezzel: [link]

(#126315) ImAxRap válasza DeathAdder (#126313) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Nincs bocsánat? :D

"Minden szavam magamról vall."

(#126316) 19ati93 válasza Ringman (#126314) üzenetére


19ati93
senior tag

az a kéz mozgás :DD

(#126317) Richard!


Richard!
addikt

Ez a Junior Firpo mennyire egy nulla játékos, te édes Ystenem... :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126318) DeathAdder válasza ImAxRap (#126315) üzenetére


DeathAdder
veterán

Van, ha egy Emre Can lenne mondjuk, aki korrekt módon távozott, de az ő esetében nincs, mert egy gerinctelen tetű módjára lépett le és szúrta hátba a csapatot a lehető legrosszabb pillanatban, miközben azért jó volt néhány hónappal korábban hosszabbítani és felvenni a zsíros signing feet, hogy aztán sztrálkolni kezdjen..

Iszonyú melós középpálya kell ebbe a csapatba, nem az a dolguk mint egy hagyományos középpályának, az inkább a két szélsővédő dolga. (btw azért látszik hogy mennyire feláldozzák magukat a csapat érdekében, Henderson és Wijnaldum is sokkal offenzívebb és sokkal gólerősebb a válogatottjaiban, ahol kvázi szabadabban futballozhatnak)

Beszédesek ezek a féléves minden meccses PPG adatok is Klopp érkezésével amíg Coutinho itt volt:
1,68; 1,54; 2,39; 1,54; 1,89

Amióta Coutinho elment:
2,00; 2,31; 2,30

Amióta nincs itt kiegyensúlyozottabb és jobb a csapat, sőt az elmúlt 1,5 év taktikai változtatásaival már igazán helye sincsen a csapatban :N

[ Szerkesztve ]

(#126319) villamos


villamos
őstag

BÖDE!!! :C
Végre megvan az első gól!

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#126320) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

fú de gyenge volt ez a Rabiot gyerek, meg Berna se volt sokkal jobb
a meccs embere: Berisha, volt 3-4 bravúrja, és 1 csodavédése is
De Ligt magabiztossága tetszett, nagy szükség lesz rá
továbbra sem értem, hogy egyértelműen felrúg valakit valaki, és sárga lapot kap, akkor miért nem lehet ezt pofázás nélkül elfogadni (most épp Can)

Resistencia eterna

(#126321) Ringman válasza bagyulajuve (#126320) üzenetére


Ringman
nagyúr

továbbra sem értem, hogy egyértelműen felrúg valakit valaki, és sárga lapot kap, akkor miért nem lehet ezt pofázás nélkül elfogadni (most épp Can)

mert hagyják a bírók, latin foci sajátossága

(#126322) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

megőszültem megint, de végre nyertünk :D

Lloris szegény meg akkorákat védett, de senkit nem fog érdekelni, mert Karius-ozott egy hatalmasat.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#126323) Tibiajax válasza villamos (#126319) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD

(#126324) bagyulajuve válasza Ringman (#126321) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez nem csak a latinosoknál megy

olyan mintha ez ilyen kötelező reakció lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#126325) KisTücsök


KisTücsök
addikt

10 meccsnek kellett eltelnie, h lehozzunk egyet kapott gól nélkül. Ha beleszámolom a hiányzókat, meg h mennyire semmi szerencsénk nincs idén eddig... még úgy is... hát nem tom.

(#126327) Ringman


Ringman
nagyúr

6 meccs, 6 győzelem, de rezgett a léc, hogy a kiállítás után sikerül 2 gólos hátrányt ledolgoznia a sampnak, elég nagy volt a tanácstalanság.

sanchez mérlege: gól (+ sensi lövése nem megy be, ha nem pattan meg rajta) - felesleges sárga az 1. félidőben, majd 2gólos vezetésnél műesés miatt 2. sárgával kiállíttatja magát

lautaro meg hatalmas homály az utóbbi pár meccsen.

meglepne, ha nyernénk a barca ellen.

(#126328) vond


vond
MODERÁTOR

Annyira illik ez az ocsmány mez a Manchester City-hez, hogy ennél jobbat nem is találhattak volna.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126329) forceberg válasza vond (#126328) üzenetére


forceberg
veterán

Sajnos úgy látszik, minden csapatnak kell legyen egy buxis éve :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126330) villamos válasza Tibiajax (#126323) üzenetére


villamos
őstag

Igen, 3-1 arányban kikapott a Paks, de mindkét gárda jól játszott, a ZTE jobban ki tudta használni a helyzeteit, több szerencséjük volt. Rájuk fért egyébként, mert a mai lett az első győzelmük az NB1 -ben.

Mindenesetre talán jobb mérkőzés lett, mint az esti... igaz ezt nem igen követem, azért minen szart én sem nézek meg... :))
Edit:
Nagy nehezen sikerült a liláknak a 80 percben rúgni egy gólt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#126331) Citroware


Citroware
addikt

Akik követik a Serie A-t, azoktól kérdezném: Az Atalanta mitől lett ilyen jó az elmúlt években?

(#126332) forceberg válasza villamos (#126330) üzenetére


forceberg
veterán

Aztán lett mégegy :))
Tettet egy szívességet a deszkások :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126333) Napfénysüti válasza forceberg (#126332) üzenetére

Jó ez így, legalább szorosabb a bajnokság. :)
Egy kicsit el is gondolkodtam hogy kimenjek a meccsre.

Més que un club!

(#126334) forceberg válasza Napfénysüti (#126333) üzenetére


forceberg
veterán

Akármilyen xar a bajnokság, azért a jó stadionokban élvezetes még egy xar meccs is, ha van legalább 40%-os publikum.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126335) Pkc83 válasza forceberg (#126334) üzenetére


Pkc83
őstag

Na ugye! Már megérte az a pár 10 milliárd! :DD

(#126336) dudu5130 válasza Citroware (#126331) üzenetére


dudu5130
őstag

Összeállt egy jó mag és szerintem senki nem kap akkora bizalmat az edzők közül mint Gasp. Gómez kivirágzott így a karrierje végére és Duvan is tudja termelni a gólokat.

(#126337) máyköl válasza KisTücsök (#126325) üzenetére


máyköl
veterán

Közben itt sajnos egy körömnyit sem sikerült még megmutatnia Eden -nek hogy miért adtunk érte 100 milliót, és akkor még finoman fogalmaztam.
Persze persze, tisztában vagyok vele hogy nem egy hétköznapi játékos, de mintha különösen nem érezné még az itteni bajnokságot, pedig én már egy villanással is megelégednék most, nagy elvárásom még ennyi idő után nincs.

(#126338) forceberg válasza máyköl (#126337) üzenetére


forceberg
veterán

Cou-Dembéléhez képest eddig bombaüzlet már most is :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126339) Tibiajax válasza forceberg (#126338) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért ne essünk túlzásokba...

(#126340) salesman válasza forceberg (#126332) üzenetére


salesman
őstag

Telt ház, hatalmas iram, gólzáporos hazai győzelem..., ja nem.
[link]

Türűűűdrááá!

(#126341) Pkc83 válasza salesman (#126340) üzenetére


Pkc83
őstag

Kellett az! Én ki nem állhatom a lilákat de most nekik szurkoltam!
Sznobföldön majd rájönnek , hogy nem elég ha csak ott vannak a pályán! :C

(#126342) salesman válasza Pkc83 (#126341) üzenetére


salesman
őstag

Én is... ;)

Türűűűdrááá!

(#126343) forceberg válasza salesman (#126340) üzenetére


forceberg
veterán

NFS: Disztl védése után, Feczesin lövését nézd 3:12-nél a hátsó kameraállásból, milyet szitál a labda. Úgy látom, megint divatba jöttek ezek a xarok. Volt mostanában pár ilyen gyanus gól.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126344) ImAxRap válasza máyköl (#126337) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Egyetértek. Inkább lefele lóg ki.. Remélem, hogy összekapja magát, nagyon vártam, hogy megvegyük, de nem ezt a Hazardot. Valverde egyébként pozitív meglepetés volt, Case meg idén nagyon stabil, nagyon fontos része a csapatnak. Viszont Courtois miatt kicsit gyomoridegem volt, minden helyzetnél parázok ha Ő áll a kapuban. Areola magabiztosabbnak tűnt az egy lejátszott meccse alapján.

"Minden szavam magamról vall."

(#126345) BenHans


BenHans
addikt

A Lecce játékos kézzel ért labdába, így az alapvonal fele pattant és nem juthatott el egy rómaihoz.
Megértem ha nincs büntető, ha más testrészéről pattant, ugyanis ez a szabály, de a kapusról jött ki a labda.
Ilyenkor hol a VAR?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126346) forceberg válasza BenHans (#126345) üzenetére


forceberg
veterán

Torinóban :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126347) omfgk válasza máyköl (#126337) üzenetére


omfgk
addikt

Tekintve ,hogy még mindig van rajta súlyfelesleg...
Cselei vagy nincsenek egyelőre vagy egyszerűen nem jönnek be.
Ameddig fizikailag nincs top formában, addig simán játszhatna a helyén Rodrygo. Hazard meg kapna 30 perceket a brazil cseréjeként.
James szintén szenved. De ő megint rossz helyen van játszatva. Ezt megszokhattuk Zizunál.

Jovic is egy nulla eddig.

Benzema ismét felfele lóg ki. :W

[ Szerkesztve ]

(#126348) NyxNyxNyx válasza omfgk (#126347) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Chelsea-ben is husisan volt világklasszis.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#126349) villamos


villamos
őstag

Hát eddig nem túl lenyűgöző az FTC mai teljesítménye...
Hogy a csudába nyertek így vajon Iváncsán? :))

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#126350) villamos


villamos
őstag

"Száz kisleány, egy gólra vár..."
a 86. percig...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.