Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126651) Citroware válasza DeathAdder (#126649) üzenetére


Citroware
addikt

És még akkor is 2 PPG fölött lennénk.

(#126652) DeathAdder válasza Citroware (#126651) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, top4 és a 2 PPG valószínűleg jövőre is simán meglesz :)

(#126653) Citroware válasza DeathAdder (#126652) üzenetére


Citroware
addikt

Én nekem nem ez a félelmem, hogy változik a szerencse és ezek a meccsek nem jönnek be, mert még akkor is jól fogunk állni. Én inkább attól tartok, hogy egyszer bekövetkezik egy csapatmorál összeomlás. Egyénileg nem a világ legjobb játékosaiból áll össze még a gálakezdő sem, sőt... most jól működnek így csapatként együtt, de ez, amit Klopp hozott, ez a taktika, csapatösszhang, ez amilyen könnyen jön, olyan könnyen el is tud szállni, és semmi nem marad belőle, csak maguk a játékosok, akik nem elég klasszisok ahhoz, hogy ha a csapat szarul játszik, akkor ők majd nyerőemberként megmentenék a csapatot. De szerencsére most mindenki jól játszik, ebben a rendszerben.

(#126654) forceberg


forceberg
veterán

Ha holnap nyer a Gladbach, akkor xar egycsapatos Bundásról beszélünk majd?


:))

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126655) DeathAdder válasza Citroware (#126653) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez amit felvázoltál szerintem elkerülhetetlen, és be is fog következni, szerintem már jövőre.

Klopp távozásával meg (de szerintem még előtte, mert azt az extrém motivációt egyik csapatánál sem tudta fenntartani, és maga sem hajlandó 2022-től tovább maradni) ez a csapat a mostanihoz képest úgy fog önmagába roskadni mint egy fekete lyuk. Rendszer nélkül (másik edzővel) szinte a komplett keretünk használhatatlan lesz, mert egyénileg egyikük sem kiemelkedő (kivétel talán Alisson, VVD, TAA) arról nem beszélve hogy távozásakor érik majd el a játékosok a legszebb éveik végét.

De talán a klub addigra lesz akkora brand, és megmarad a mostani menedzsment, hogy nem hagyja mégegyszer középszerig süllyedni, de előbb utóbb helyre fog állni a világ és újból barszareál uralom lesz, mert amíg egy real földbeállása annyit tesz, hogy hatvanpár ponttal izzadságszag nélkül harmadik, addig a PL-be majd tapossa egymás szemét az addigra már top8 is talán és tovább fog éleződni a verseny, ami a liga veleje. Két ennyire kiemelkedő csapat a PL-ben talán nem is lesz többet a mi életünkben ha Klopp és Pep elmennek, SAF soha nem szerezett annyi pontot, amennyivel mi tavaly másodikok lettünk... :U

A liverpooli projektek egyébként is csak egy játékoskedvenc, szupersztár edzővel tudnak működni hosszú távon, akinek a kedvéért a külföldi és főleg latin csávók hajlandók elmenni északra szopni. Gondoltam manchestert is megemlítem, ami ugyanolyan északi putri mint liverpool, de ott van az a pénz hogy ez kevsébé legyen tényező.

(#126656) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Úgy látszik, hogy Fejér megyeriek "összetartanak", és a Pancsoló Aréna után a Mol Aréna Sóstó is vizes problémákkal kell, hogy szembenézzen :C újfent.

Micsoda tervezési munka lehetett, hogy némi esőtől ázik a stadion. :DDD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#126657) venember83 válasza forceberg (#126654) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindentől függetlenül a Bundesliga egycsapatos, elég megnézni a klub pénzügyi jellemzőit.

[ Szerkesztve ]

(#126658) Napfénysüti válasza LyonnaisFan1 (#126656) üzenetére

Benne van a nevében hogy Sóstó, tehát sok esőnél valóban tóvá változik. :D

Més que un club!

(#126659) vond válasza LyonnaisFan1 (#126656) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az első komolyabb esőtől a Haladás Sportkomplexum is úgy beázott, mint a szar. Néztem is, hogy ezt most 16 milliárdból hogyan sikerült összehozni. :(((

A tetőszerkezet meg egy centivel sem lóg beljebb, mint a lelátó eleje, így egy minimális széllel kísért esőtől az első 4-5 sor szakká ázik. Arról nem is beszélve, hogy fotósként ilyenkor állhatunk az esőben. Holott a pálya és a lelátó között van egy kb. 5 méter széles műfüves sáv, aminek annyira szerintem nem kell a napfény és az eső.

Csodálatos tervezés. :((

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126660) omfgk válasza forceberg (#126654) üzenetére


omfgk
addikt

7 meccs nem teszi semmissé 7 zsinórban nyert bajnokságot.
Ugyanez igaz jelenleg az olasz bajnokságra is. Vagy ott már zsinórban 8 volt?

Meglátjuk március körül mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#126661) venember83


venember83
nagyúr

Az Agnelli család vétózhatta meg 'Tonio visszatérését. Azért nem lepődött meg nagyon senki, igaz?

(#126662) LyonnaisFan1 válasza Napfénysüti (#126658) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C

(#126659) vond

:DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#126663) BenHans


BenHans
addikt

Hányadék korrupt olasz szövetség és játékvezetés.
Az új szabályok szerint nem fújnak olyanért büntetőt, ha szabályos testrészről perdül kézre.
Ellenünk persze befújják...
Ja és mindezt egy kamura megítélt szabad után.

A Lecce ellen nekünk vissza sem nézték.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126664) venember83


venember83
nagyúr

Ez a Kálinics végtelenül szimpatikus egyéniség.

(#126665) BenHans


BenHans
addikt

Fa***zopó Massa kösd fel magad! Pezzo di merda!
VARfanculo!

venember83: Mi a gond? Jaj szegény belefutott a kapusba...
Mandzukic, Higany, Chiello, Bonucci nem tajparaszt suttyók? Nem löknek, nem teszik ki a könyöküket sem.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126666) DeathAdder válasza forceberg (#126654) üzenetére


DeathAdder
veterán

A Gladbach legutóbb 1984 áprilisában vezette egyedül a Bundesliga-tabellát, a keretben olyan játékosokkal, mint Lothar Matthaus, Ewald Lienen és Winfried Schafer.
Az edzőjük a 38 éves Jupp Heynckes volt :Y

(#126667) venember83 válasza BenHans (#126665) üzenetére


venember83
nagyúr

Két kézzel lökte bele a kapusba. De nem gond, igazad van, legyen mindenki Diego Costa, legyen ő a mérce, akkor senkire sem lehet panaszkodni. :)

Amúgy nem csak emiatt mondtam, ha nem tévedek őt küldték haza a horvát válogatott keretéből, mert büdös volt neki pályára lépni csereként, majd az Atlético Madridnál is floppolt egy nagyot. Most meg ez a magatartás... Értem én, hogy védesz minden AS Roma-játékost, de ennek a vagdalkozásodnak nagyon nincs semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#126668) Viszlát


Viszlát
addikt

Hoppá, máris nem néz ki olyan rosszul a Wolves elleni döntetlen. Nem semmi ez a statisztika:

Meg kell verni a Newcastle-t, nincs mese, beérnénk a Burnley-t meg a West Ham-et... :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126669) vond válasza BenHans (#126663) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Néztem/hallgattam én is. Ez nagggggggyon durva volt. :(((

Viszlát: "beérnénk a Burnley-t meg a West Ham-et" ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126670) BenHans válasza BenHans (#126665) üzenetére


BenHans
addikt

Ja remélem Fonsecát eltiltják, mert ő nem Conte meg Sarri akinek a szavára vigyázba vágja magát a bírói testület mert ha onnan megy valaki alkudozni az sportdiplomáciai royal flush.
Ez a 3. merénylet a Roma ellen csak ebben a szezonban.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126671) DeathAdder válasza Viszlát (#126668) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#126672) venember83 válasza BenHans (#126670) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy moggizást még megejthetnél, úgy belejöttél.
Csak neked, itt a negyedik merénylet is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#126673) vond válasza DeathAdder (#126671) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kemény volt ez a Wolves. ;] Ahogy nézem, elég jól tarolt, aki megtette pár ezressel (kb. 21-szeres volt a szorzó). :))

(#126668) Viszlát: 42 tisztázás? Azt a leborult! :Y Mennyi szokott lenni egy "átlagos" meccsen?

Éééééés megvan a Haladás második (idegenben első) győzelme 11. forduló alatt ebben a csudálatosch NBII-ben! :C

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126674) BenHans válasza venember83 (#126672) üzenetére


BenHans
addikt

Már egy hónapja megy ezen a huzavona.
Most mi lesz?! :Y Börtönbe azért nem zárják ugye? Vagy pontlevonás? Esetleg x meccsre ne nevezhessük azokat a játékosokat akit ő hozott?
Valóban ez a legnagyobb gond, jaaa még a sportfogadás amin bukott a csapat 5M€ szponzorpénzt.
Ezen felül a VAR jó, a játékvezetés hibátlan, az egyik zsebemből a másikba típusú tőkeinjekciók szabályosak...
Majd' elfelejtettem, hiába minden infrastruktúra fejlesztés a senkiföldjén, úgysem lehet ott a Rómának stadionja, mert nem és kész. Hatszáz oldalon fejti ki az egyetem hogy miért lenne jó és mennyit húzhatna belőle a főváros és mennyi munkahelyet teremtene de nem kell, el kell kaszálni a velük közösen átdolgozott terveket is. Rohadjanak meg a belterjes bürokrata tetvek, most újra meg lesznek szavaztatva, és negatív eredmény esetén megy a kártérítési per, a stadiont meg megpróbálják Fiumicinoban ahol Esterino Montino polgármester üdvözölte az öteletet.

Az előbbihez: A hátam közepére nem kívánnám Kalinicot nemhogy szeretett csapatomba. Bármikor inkább elfogadtam volna a tahó Mandzukicot vagy az ex bolond Balotellit, sőt utóbbinak örültem volna. De ez a két kézzel lökött stb ez vicc, a saját lendületéből adódóan sem tudott volna megállni a védő. De oké elvette. Előtte 85 percen keresztül fújt ellenünk ez a gyökér. Már a Cagliari büntetője is vicc volt, az egyik kameraállásból tisztán látszott, hogy előbb testet ért a labda utána kezet, ami már nem tizi.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126675) forceberg válasza DeathAdder (#126671) üzenetére


forceberg
veterán

KdB :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126676) omfgk


omfgk
addikt

Nos, a Pool számára tényleg itt az esély. Mondhatnánk ,hogy most vagy soha. ;]
8 meccs után 8 pont előny. A City mögött 1 ponttal már ott az Arsenal. :C

Pep meg kényelmesen bekocoghat a második helyen. Ha közben behúzza a BL-t akkor megbocsájtják nekik.

(#126677) BenHans


BenHans
addikt

Diawara valószínű térdszalag...
Dzeko már a klinikán, arccsont törés, azonnali műtét lesz. Ő nem rinyap*csa sok mással ellentétben, ő tovább játszott.

Itt a nagy lökés. :DDD Petrachi: "Ha ezt Angliában látják, kinevetik..." "Ellenünk mindent visszanéznek, míg fordítva nem is használják a VAR-t."
A védő olyan színpadiasan játszotta el mint a törökök az Egri csillagokban... Tiszta sor, akkorát lökött Kalinic, hogy miután már a közelében sem volt a keze még ugrott is egyet a pali. Kalinic egy Jedi.

Fonseca uno di noi!
A segítő helyében le is köptem volna bármilyen alávaló dolog.
Már eltiltották egy Fior-Napoli miatt, de sajnos még mindig nem egy kereszteződésben sípol.

Merénylet. Rablás. VAR = vado a rubare #varfanculo

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126678) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Azért fasza h 65. percben vagyunk, a spileres "szakkommentator" még meg sem szólalt a 2. félidőben , de a rohadt szuszogása hangosabb mint a zajmikrofon a pályán :W legalább lekapcsolná azt a rohadt mikrofont ha már ilyen kemény munkával rajka zsebbre az állam pénzét...

[ Szerkesztve ]

(#126679) vond válasza DeathAdder (#126678) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Csak nem a két Junájtidet nézed? ;]

Na, közben vezet a Newcastle. :(((

Ilyen Fredekkel, meg Pereirákkal mit akarunk? Úristen, micsoda gyenge játékosok. De még sorolhatnám tovább is. :(

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#126680) venember83


venember83
nagyúr

Lassan a kieséstől kell tartania a Unitednek...

(#126681) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na, már csak 1.5 óra a kezdésig
kemény meccs lesz
Forza Juve!

Resistencia eterna

(#126682) Ringman válasza bagyulajuve (#126681) üzenetére


Ringman
nagyúr

inkább fozza inda :)
kétesélyes a meccs, de tippre 1-1 vagy 2-2 lesz a vége.

(#126683) omfgk


omfgk
addikt

Március 10. óta ez volt a 17. PL meccse a Unitednek. Az OGS féle mézeshetek kb eddig tartottak. Innentől jött a zuhanórepülés.
Ezen a 17 meccsen 17 pontot szerzett a csapat.
De nem kell aggódni. Az előző 6 évben nem esett ki PL csapat 1.00 PPG-el. :))
A kérdés ,hogy van-e még ennél is lejjebb?

[ Szerkesztve ]

(#126684) #16514048 válasza venember83 (#126680) üzenetére


#16514048
törölt tag

Legalább úgy jövőre összejöhetne a bajnoki cím top 4.

[ Szerkesztve ]

(#126685) DeathAdder válasza vond (#126679) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt néztem :)

(#126686) Viszlát válasza vond (#126673) üzenetére


Viszlát
addikt

Passz, de elvileg ez 42 helyzetet feltételez, az meg nagyon sok.

Fú mi gyötrelem volt ez a meccs. Szoknunk kell az alsóházat úgy tűnik... :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126687) bagyulajuve válasza Ringman (#126682) üzenetére


bagyulajuve
addikt

most aláírnám a döntetlen amúgy :DDD

Resistencia eterna

(#126688) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

félek...

(#126689) forceberg válasza Tibiajax (#126688) üzenetére


forceberg
veterán

Nyugi, a Sev sincs top formában! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126690) bagyulajuve válasza Tibiajax (#126688) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó meccs eddig

Resistencia eterna

(#126691) venember83 válasza bagyulajuve (#126690) üzenetére


venember83
nagyúr

Lemaradtam az első tíz percről, azt hittem, hogy kilenckor kezdődik. :U

(#126692) Ringman válasza bagyulajuve (#126690) üzenetére


Ringman
nagyúr

2-1 is lehetne nektek

(#126693) DeathAdder


DeathAdder
veterán

deligt 2 gólt erő hibát vétett 15 perc alatt, szerencse h csak egyikből lett gól

(#126694) simondr


simondr
senior tag

Nézem ezt az Inter - Juve kézimeccset, olaszokhoz képest egész jó!

(#126695) Ringman


Ringman
nagyúr

sensit le kell cserélni, nagy szívás, könnyen lehet hogy ezzel itt el is szállt a győzelem esélye.

Vecino jön helyette, nem egy minőségi csere

(#126696) venember83 válasza Ringman (#126695) üzenetére


venember83
nagyúr

Ahhoz jó, amit az Inter csinál. Az előbb láttam egy statisztikát, a szabálytalanságok aránya 10-2 volt a hazaiak számára.

Hogy ütné tökön Rocchit Godin...

[ Szerkesztve ]

(#126697) bagyulajuve válasza simondr (#126694) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sok jó olasz meccs van :P

Resistencia eterna

(#126698) alázógyík


alázógyík
őstag

Milánói bíró van az Inter meccsen?
1ik csapatnak se drukkolok, de azért na. :D

(#126699) simondr válasza bagyulajuve (#126697) üzenetére


simondr
senior tag

na egy félidő után rájöttem, hogy miért nem nézem én a digók fociját... Ez a két csapat most Olaszo. legjobbja, erre megy a színészkedés, balf*szkodás meg a reklamálás megállás nélkül. Ez a legutóbbi is mi volt? A Dibala Pali mezéhez hozzáért Godin, erre úgy csinál mintha 3 bordája tört volna... Az Inter játékosokat kevésbé ismerem, de a Juvénál annyi a gyenge teljesítmény hogy nem lehet már számolni: Khedira, Matuidi, Alex a Láma Sandro stbstbstb

(#126700) DeathAdder válasza simondr (#126699) üzenetére


DeathAdder
veterán

akkor nehogy nézzél spanyolt bármikor is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.