Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150001) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#149999) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha valóban figyelik, nem most kezdik el az biztos, az impulzusvásárlások kora lejárt, amióta (szinte) mindenki saját adatbázist vezet többezer játékosról, mégha ezt sokan nem is fogadják el :))

[ Szerkesztve ]

(#150002) Soulfly842 válasza LyonnaisFan1 (#149999) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem is kérdés, rohadt jól játszott, rengeteg francia támadás, vagy rajta, mint a FAL-on halt el, vagy azon, hogy szerelte a játékost, vagy azon, hogy lefülelte... :) Jó játékos nagyon, szép jövő várhat rá! Az alázattal nála szerintem nem lesz baj.

(#150003) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nemár én akartam lenni a #százötvenezredik, de benéztem. :C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150004) mephi666 válasza DeathAdder (#150001) üzenetére


mephi666
nagyúr

Liverpoolban nincs róla akta? :D Skrtel után jó lenne hosszabb távon egy közép-európai kemény cb VVD mellé :D

Nofene, akár kéz/les, akkor is szép mozdulattal verte be a kapuba a végén

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150005) Ringman válasza DeathAdder (#150001) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát ja.

amúgy lehet tétmeccsen mérni?

(#150006) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Hogy a rohadt életbe nem bírtuk megnyerni.. :(((

(#150007) DeathAdder válasza mephi666 (#150004) üzenetére


DeathAdder
veterán

Skrtel szerűt aligha, azért takarították el és jött helyette inkább a 70 éves kolo toure, mert iszonyú reaktív védő volt, persze egy west hambe jó lenne :D

(#150008) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Újra itthon, sajnos "gólteraszról" néztem csak, nem a helyszínen, de a gólunknál azért kaptam üzenetet sok száz méterre lakó ismerősömtől üzenetet, hogy mif@sz történt, mi ez a hangzavar :D

Én baromira büszke vagyok. Már megint. És ez most végre pontokban is megmutatkozik!
Megkövetem magam, mert nem gondoltam, hogy pontot, vagy akár csak gólt szerezhetünk a csoportban és megkövetem magam, mert kedd este én nagyon szidtam Fiolát. Mestermunka volt a gólja és általában jól játszott, de kb. mindenki :R

Nem tudom, számított-e, hogy Herr Szalai idő előtt kiszállt, sajnos Nikolics sem volt jobban játékban, de ettől függetlenül nagyon rendben volt a Csapat. Mindenki odatette magát!

A gólért kár, megint peches találatot sikerült hátul összehoznunk, azért különösen fájó, mert az első félidőben kihagytak a franciák három ziccert (kettőt mellé, egyet Gula fogott), de a második félidőben sokkal inkább meddő volt a fölényük. Nem éreztem, hogy benne lenne a játékukban az egyenlítés, azt sem igazán, de talán több esély volt rá, hogy a franciák idővel egyre kapkodósabbá, idegesebbé válhatnak és esetleg meglőhetjük rá a másodikat.

Csodaszámba ment volna a győzelem, de így is roppant büszke vagyok a Válogatottra, ez kérem férfimunka volt! És ismét említést érdemel a taktika és a fegyelmezettség, ami hihetetlen magas szinten jellemzi a Csapatunkat és ami miatt képesek vagyunk az osztálynyi különbséget redukálni! Szép volt Fiúk!!! Köszönet a pazar délutánért!

(#150009) DeathAdder válasza Ringman (#150005) üzenetére


DeathAdder
veterán

de csak egyre ritkább hogy csak egy jól sikerült torna miatt vásároljanak meg valakit impulzusból :) ha figyelik, nem most kezdték, főleg egy Bayern nem :)

[ Szerkesztve ]

(#150010) mephi666 válasza DeathAdder (#150007) üzenetére


mephi666
nagyúr

Amúgy vicces lenne: Skrtel = 'pool->fener... Szalai = fener -> 'pool? :) na de tényleg nem álmodozok többet... csak hát olyan jó lenne topcsapatban magyar játékost látni alapemberként évekig

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150011) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ennyit a nemetekrol. Jo lenne megutni oket a 3. korben

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#150012) Ringman válasza DeathAdder (#150009) üzenetére


Ringman
nagyúr

így van, nagyon sokat fejlődött a metrika, emiatt eleve kevesebb meglepetés lehet.

(#150013) villamos


villamos
őstag

CR7...
Ennyi, hozzáért a labdához...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150014) mephi666 válasza villamos (#150013) üzenetére


mephi666
nagyúr

CR7 teljesítette a rendelést, most Jota jön 2vel :)

Ez a német védelem megbízható, mint egy lukas koton

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150015) DeathAdder


DeathAdder
veterán

na ebben brutál jók a portugálok :K

(#150016) forceberg válasza DeathAdder (#150015) üzenetére


forceberg
veterán

Csak kontrafocival lehet nyerni...
Manapság tényleg hülye, aki támadni megy fel a pályára.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150017) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Gyerekek, ez nekünk csak jó... Szurkoljunk nagyon a portugáloknak! könnyen meglehet, hogy ha itt szépen kikapnak a németek és az utolsó csoportkör utolsó meccsét, ha egyszerre játszák az utolsó csoportban - akkor már tudni fogjuk, hogy 3 ponttal, több gól mínusszal már nem mehetnek tovább a németek :D az egy kicsit javítaná az esélyeket nekünk... 4 pont meg azért más :D

Jujj Ronaldo milyen skillekkel tartotta meg a labdát és passzolta tovább flegmán :D

még a végén megint CR7 lesz az aranylabdás :D

[ Szerkesztve ]

(#150018) BenHans


BenHans
addikt

Cristiano te állat. :D
Esernyő majd sarok, még a kezét is alárakta.
Élvezi.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150019) mephi666


mephi666
nagyúr

Európa braziljai nagyon élnek :) CR7 mellett Zorro nyomozhatta a labdát rendesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150020) DeathAdder válasza forceberg (#150016) üzenetére


DeathAdder
veterán

adom, és ebben talán a franciák, portugálok a legjobbak ezen a tornán

(#150021) DeathAdder válasza BenHans (#150018) üzenetére


DeathAdder
veterán

brutál a csávó, szoppat rendesen :D Amúgy a gól előtt ő fejelte ki a német szögletet, aztán felfutott gólt lőni

(#150022) forceberg válasza DeathAdder (#150020) üzenetére


forceberg
veterán

Egyszerűen a rendezett védelmek szinte áthatolhatatlanokká váltak az évek alatt.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150023) mephi666 válasza BenHans (#150018) üzenetére


mephi666
nagyúr

Tibi mit érezhet ilyenkor, amikor CR7 sz*patja Mülleréket? :D

Az is szép, amikor Jota fejelni tud Zorroék közt :C

Ui: nem akarom elkiabálni, de ezek ellen a franciák ellen az 1-1 nagyobb eredmény, mintha ezeket a németeket 1-0ra vernénk

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150024) BenHans válasza DeathAdder (#150021) üzenetére


BenHans
addikt

Gép az élő szövet alatt. Vagy lesznek csodálkozások ha nyilvánosak lesznek a NASA ufo akták. :D

Impulzusigazoláshoz annyit, hogy egyetértek, de attól még fontos "élőben" is megnézni. Még a testtartás is számít, sőt Zaniolonak mozgáskoordinációs tréning is volt, mert kifelé taposott futáskor és ez is nyírta a szalagjait. Ezen én rendesen meglepődtem.
A lényeg, hogy ahhoz, hogy tényleg a hiányzó puzzlet találják meg, ahhoz kell az ember is, az adatelemzés nem biztos hogy kalkulálni tud hagyományokkal, adott bajnokságra, klubra, vagy a társakra jellemző nem akarom stílusnak nevezni, mert ez nagyon halvány már, inkább úgy mondom "közeggel".

mephi666: "Tibi mit érezhet ilyenkor, amikor CR7 sz*patja Mülleréket? :D"
Meghasadt, olyan lesz mint James McAvoy a Glass-ben. :DDD
Egyik szeme tikkel a másikat meg kaparja. :))

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150025) Ringman válasza Richard! (#149962) üzenetére


Ringman
nagyúr

ki venné meg?
sérülékenyebb, mint giuseppe rossi, ami nagy szó.

majd elmegy ingyen, mert így alkalmazni luxus ilyen fizetésért.

(#150026) villamos


villamos
őstag

Még nem dőlt el a mérkőzés...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150027) MPowerPH válasza villamos (#150026) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem meg inkabb a nemetek ma beleszaladhatnak egy nagyobb zakoba.

Don't Tread On Me

(#150028) mephi666 válasza villamos (#150026) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez a Haver-gyerek éri a legtöbbet a németeknél... 3-2re tippeltem a portugálok javára :) legyen csak egy szép adok-kapok ilyen eredménnyel és mindenki jól jár

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150029) forceberg válasza forceberg (#150022) üzenetére


forceberg
veterán

A BL-döntőn Dias beragadt, most meg beakasztott Havertznél.

Közben mégegy. Nem volt les?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150030) BenHans válasza Ringman (#150025) üzenetére


BenHans
addikt

Én honosítanám, amúgy is többször passzolt magyarnak mint franciának. :D
Szerintem ő fejben sem túl erős, addig terjed a skill míg tolni kell a labdát futni és lőni.
Ha focizni is kell akkor megsérül.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150031) sh4d0w válasza Piftuka (#149980) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Simán, de utána megint volt egy hasonló szitu, akkor sem álltunk oda.

https://www.coreinfinity.tech

(#150032) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Faxa!

Go Gunners!

(#150033) DeathAdder válasza Phoen|x (#150032) üzenetére


DeathAdder
veterán

ez les

(#150034) Soulfly842


Soulfly842
addikt

ott bal szélen az akció indulásánálszerintem lesen volt! Nem?

Azt a játékost nézték egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#150035) villamos


villamos
őstag

Eddig csak a portugálok rúgtak gólt a mérkőzésen... :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150036) gabross


gabross
tag

Portugália - Németország 3-0, jaaa nem, 1-2 :W

(#150037) Phoen|x válasza DeathAdder (#150033) üzenetére


Phoen|x
őstag

BeVARták rendesen :d

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#150038) zilazil


zilazil
senior tag

Kár hogy ezt a hármat nem nekünk rúgták.

(#150039) mephi666


mephi666
nagyúr

2-1re mennek a németek, de a portugálok már 3-at rúgtak :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150040) DeathAdder válasza Phoen|x (#150037) üzenetére


DeathAdder
veterán

ezt most nem nagyon értem, elég egyértelműnek látszott a les

(#150041) forceberg válasza Phoen|x (#150037) üzenetére


forceberg
veterán

+ Deathadder:

Nem azért nem fújták be, mert túl "régen" volt az akcióban? :F

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150042) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Kellene a portugal gyozelem, de baromi nehez nekik szurkolni, meg nehezebb, mint a nemeteknek, pedig oket se szeretem...

(#150043) Phoen|x válasza forceberg (#150041) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nem tom. Am nekem is lesnek tűnt.

Go Gunners!

(#150044) forceberg válasza Phoen|x (#150043) üzenetére


forceberg
veterán

Most mutatták, belógott a 48-as láb...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150045) DeathAdder válasza forceberg (#150041) üzenetére


DeathAdder
veterán

meglepne, mert ugyanaz a támadás volt

szerk. épp nem láttam, akkor oké :D

[ Szerkesztve ]

(#150046) mephi666 válasza Phoen|x (#150043) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azt én is figyeltem... ilyen ez a var, elfelejtik néha

Ez a 4perc alatt 2 öngól nem rekord? Ez amúgy is a rekordok eb-je

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150047) Kisgépkezelő válasza Peterhappy (#150042) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem kell, mert ha jól számolom, akkor a német győzelem a jobb nekünk. Persze csak ha utána verjük őket.

(#150048) Ringman


Ringman
nagyúr

a galamb mit keresett a pályán? :DDD

(#150049) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Eddig a legjobb meccs a részemről. :K Nem semmi a hangulat körülötte.

(#150050) Peterhappy


Peterhappy
őstag

"...golok, fordulatok, ongolok..." es egy k.rva galamb a palyan :C

Latom Ringman Kollega beelozott :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.