Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126501) Ringman válasza Richard! (#126499) üzenetére


Ringman
nagyúr

a netkapcsolatom sem acélos, de kb 5-ből 5 szaggatott, le is késtem a gólt, szerencsére az egyik stream annyit késett, hogy láttam.

livetv.sx-en lévő acestream (spanyol) most megy megyeget

[ Szerkesztve ]

(#126502) Richard! válasza Ringman (#126501) üzenetére


Richard!
addikt

Nekem ez megy akadás nélkül: [link] Pedig csak szaros 10 megás Vodafone-os netem van... :F
Mondjuk nem is próbáltam többet. Sajnálom :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126503) Ringman válasza Richard! (#126502) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez most jónak tűnik, köszi

[ Szerkesztve ]

(#126504) Septum15 válasza forceberg (#126494) üzenetére


Septum15
aktív tag

Én nem értek egyet. Jobb bekként abszolút nem rossz játékos. Jó, nem egy Dani Alves, de szerintem egyre jobb és szívesebben látom én ott őt, mint Sergi Roberto-t.
Amikor Dembelé is játszik, - vagyis szökőévente kétszer - akkor együtt nagyon szépen össze dolgoznak.
Ha Messi játszik akkor Semedo dolga lenne jobb oldalt támadni és védekezni is, a gyorsasága meg lenne hozzá, de egyedül képtelen végig vinni egy támadást, ebben igazad van.
Itt jön ki hogy milyen vicces az, hogy Semedo számára nem csak áldás az hogy Messivel van egy csapatban, hiszen két játékos helyett kell játszania.

(#126505) Ringman


Ringman
nagyúr

bíró nem tudom milyen meccset néz, sok a hibás ítélet (mindkét fél kárára)

(#126506) Richard! válasza Ringman (#126505) üzenetére


Richard!
addikt

Nyomokban labdarúgást tartalmaz a produkció...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126507) Ringman válasza Richard! (#126506) üzenetére


Ringman
nagyúr

olyan ötösről való labdakihozatalokat látok, hogy nem hiszek a szememnek.

ennél már csak candreva idei teljesítménye a megdöbbentőbb.

[ Szerkesztve ]

(#126508) omfgk


omfgk
addikt

Az Inter már vezethetne 3-al is.

(#126509) forceberg válasza Septum15 (#126504) üzenetére


forceberg
veterán

Alba az egyedüli első polcos szélső védő a csapatban. Semedo egy erős közepest tud hozni, Roberto meg egyre gyengébb. Aztán lehet, hogy Balverde kilátástalansága okozza ezt, hogy több ember jóval kevesebb, mint amire képes lenne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126510) forceberg válasza Ringman (#126507) üzenetére


forceberg
veterán

Az új szabály okozza azt, hogy a "gyengébb" csapatok is ki tudják hozni időnként a labdát, mert kapnak bő 10m-t, azzal, hogy a labdának nem kell elhagynia a 16-os területét kirúgás, vagy szabadrúgás esetén. Elég, ha csak a kapus megpöccinti a labdát.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126511) Redneck válasza omfgk (#126508) üzenetére


Redneck
veterán

Attól félek ez fogja megbosszulni magát.

A Liverpool meg hengerel, a Salzburg csak követi őket, már amennyire megy nekik. A góljuk szép volt, ha Daka is eltalálja a kaput, lehetne 3-2. Mondjuk a Liverpool is elszórakozott pár helyzetet, de három szép gólt rúgtak.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126512) sh4d0w válasza Redneck (#126511) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azt viszont jó látni, hogy Szoboszlai kiemelkedik ebből a Salzburgból.

https://www.coreinfinity.tech

(#126513) Ringman válasza omfgk (#126508) üzenetére


Ringman
nagyúr

a 2. félidőt látva ebből még baj lehet

(#126514) #16741888


#16741888
törölt tag

Egy jo classico Europa liga dontot valaki? :DDD

(#126515) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bazz, mekkora meccs a Pool-RedBull :Y

https://www.coreinfinity.tech

(#126516) Richard!


Richard!
addikt

Dagadt Suárez mekkora gólt vágott :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#126517) Redneck válasza sh4d0w (#126515) üzenetére


Redneck
veterán

Nagyon. Szoboszlai mezőnyben jó, de kihagyott 3 nagy ziccert, szerencse hogy jött Håland és egyenlített. Nem lefutott ez még, teljesen máshogy játszanak mint az előző félidőben.
Aki nekem nagyon kilóg felfelé az Minamino. Japán de annyira dél-amerikai a játéka hogy hihetetlen.

Közben a Barca is kiegyenlített. :C

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126518) sh4d0w válasza Redneck (#126517) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Miután megdicsértem, elkezdett hibázni. Az első felében messze a legjobb volt.

https://www.coreinfinity.tech

(#126519) Tibiajax válasza sh4d0w (#126518) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lassan az egész inter-kispad besárgul
:DDD

(#126520) Redneck válasza sh4d0w (#126518) üzenetére


Redneck
veterán

Minamino és ők vitték nagyon a csapatot, de ő a második félidőben tényleg sokat hibázott. Azért szép ez a 4-3 is a BL címvédő otthonában, le a kalappal. Bennük volt egy döntetlen is, a Liverpoolban meg maradt pár gól. Jó meccs volt. :)

A Barcelona pedig megcsinálta. Nem gondoltam volna a meccs előtt, de az első félidőt látva éreztem hogy ez lesz. Megbosszulta magát a sok kihagyott helyzet, ez lett az Inter veszte.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126521) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kedvelem Antonio Contet. Bánhatja a cselzi hogy megbuktatták a zsoldosai, minden adott hogy sikeres legyen az Interrel, vérbeli olasz focit játszanak.

Salzburg :R
Nem sok kellett, hogy meglepetés szülessen, és szinte biztos hogy meg is születik, ha a Liverpool önmagához képest is nem játszik jól.
Abszolút esélyesek lehetnek a továbbjutásra, és felkaphatja rájuk a fejét európa, Szoboszlai is nagyszerű, simán beférne a mu vagy az Arsenal kezdőjébe, nagyon nagy reménység :)

[ Szerkesztve ]

(#126522) venember83


venember83
nagyúr

Remélem, hogy a blaugranások jól kifárasztották az Inter-játékosokat, elég fontos meccs lesz a hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#126523) Ringman válasza Redneck (#126520) üzenetére


Ringman
nagyúr

A barca vidalt es dembelet tudta bekuldeni, mi dambrosiot es gagliardinit.

A hulla faradt lautaronak nem volt csereje, politano nem ek, esposito meg nem jatszott meg felnott tetmeccset.

Vekony meg ez a keret, de jo lesz ez. Amugy is a fontos meccs hetvegen lesz.

(#126524) mephi666 válasza venember83 (#126522) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak a 2. félidő elején kapcsolódtam be: most ekézik sokan szoboszlait, hogy rajta ment el és kezdik temetni, hogy ennyi a nagy esélyeinek... hibázott... másik oldalon viszont azt láttam, hogy van dijk többet hibázott, mint az elmúlt egész idényben :U ...úgy mint a világ egyik legjobb védője... 18 éves: ha becsülettel dolgozik, több nagy csapat is lehet még előtte... (szeretnék már magyar mezőnyjátékost látni nagyobb csapatban, aki nem csak a kispadon ücsörög és 1-2 kisebb kupameccsen kap esélyt)

nem követtem soha a salzburgot, de honnan akasztották le ezeket a fürge, technikás kínaiakat/koreaiakat/japánokat? (hwang pl)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126525) sh4d0w válasza mephi666 (#126524) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szoboszlainak az első félidőben talán egy eladott labdája volt, jókat szerelt és volt killer passza is.

https://www.coreinfinity.tech

(#126526) ImAxRap válasza venember83 (#126522) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

Dijki itt már tudta, hogy hosszú a sor a büfében, mégis oda tart. :DD

Jó ez a Salzburg, sokáig biztos nem marad egyben. :K

"Minden szavam magamról vall."

(#126527) Tibiajax válasza Ringman (#126523) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt a fontos meccset nyugodtan temetheted is.. egy nappal kevesebbet pihenünk, a barcával játszottuk a nou campban, nem egy szar leverkusennel, lukaku természetesen nem lesz.... elég ennyi, vagy keressünk még valamit, biztos van.. pá pá tabella első hely
de helyre áll a világ rendje legalább, aztán jóvan. édes drága aranyos picike kis juventus, mehet végre megint a köv scudetto felé

(#126528) venember83 válasza Tibiajax (#126527) üzenetére


venember83
nagyúr

Sima 0-0-ra vagy 1-1-re fogadnék, kétlem, hogy lenne változás a tabellán.

Amúgy Lukaku tuti, hogy nem lesz?

Ringman: Nainggolant, Perisicset és Icardit elherdálta Conte a bunkó nyíltságával, így nem is csoda, hogy a padot már nem lehetett megfelelően feltölteni. De így legalább van még hova fejlődnie a keretnek, később éri el Beppe a kompetenciájának a határait.

[ Szerkesztve ]

(#126529) Tibiajax válasza venember83 (#126528) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos h kikapunk. főleg így, a kicsit demoralizáló bl-vereség után. a hullámvölgy elindult.
sima 0-1
10napot mondtak az este. abban bőven benne van a derbi is

Nainggolant, Perisicset és Icardit
éppen ettől a három nyavalyástól kellett hogy megszabaduljunk, csak ezért imádkoztam... már borján kívül..
god bless Conte

[ Szerkesztve ]

(#126530) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nagyon kellett volna az este lukaku.. csak nem tudok másra gondolni
ő megtartotta volna a labdát talán jobban és rombolt volna, a jelenlétével demoralizálta volna a katalán védelmet.
és ha íveltek volna labdát is a fejére, bármi lehetett volna
Lutaro gólja jó volt, de a bantu harcos kellett volna a pályára. intézte volna a támadószekciót.. úgy lett volna a legfaszább, hogy első félidő az argentin, másodikra meg ment volna be lukaku..frissen, harcosan

(#126531) Redneck válasza Tibiajax (#126530) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem is, nagy kár hogy nem játszott, ő mindig veszélyes. Kibékültem volna ha marad az x, de a szamárarcú Suaréz sajnos két gólt is tudott rúgni. Sejtettem hogy az Inter megszívja a sok kihagyott ziccert. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126532) Tibiajax válasza Redneck (#126531) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bááh... a második félidőre elfogytunk. teljesen farnehézzé vált az Inter. olyan volt, mint a Titanic a filmben, biztos előtted van..amikor a hátulja süllyed, az eleje meg emelkedik kifele a vízből. na az este ezt láttuk, ugyanúgy süllyedt végül el az idegenbeli győzelem mámora is.. amikor megkaptuk a második gólt, akkor roppant ketté a hajótest
ha lukaku nincs, nagyon farnehéz a Conte-brigád

[ Szerkesztve ]

(#126533) DeathAdder válasza mephi666 (#126524) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem varrnám a nyakába 18 éves a srác.. nagyon jól játszott, és egyet hibázott. Egyébként meg az ellen focija pont arra épül hogy letámadjon és hibára késztesse az ellenfelet. Sokkal nagyobb játékosok is hibáztak már ilyen nyomás alatt.

Szerintem akkor is kikapnak, ha nincs az a hiba, egyszerűen 3-0 után elkezdett kibaszott nagyképűen lazázni, sarkalgatni, és teljesen visszavett a liverpool (valahol érthető, hétvégén Leicester), de a Salz megmutatta hogy nem szabad őket félvállról venni, egyenlítés után viszont azonnal visszavették a kezdeményezést, lehet nagyképűen hangzik de egy pillanatig nem gondoltam, hogy ezt a meccset nem nyerik meg, összességében azért más dimenzió a két csapat.

Legnehezebb meccsén meg túlvan a Salz, bőven lesz keresnivalójuk a Napoli ellen is, Szoboszlai megmutathatja magát :) meglehet a továbbjutást is, de az EL minimum.

nem követtem soha a salzburgot, de honnan akasztották le ezeket a fürge, technikás kínaiakat/koreaiakat/japánokat?

Nagyon jó szakmai modelljük van, látszik ez a Lipcsénél vagy az F1-es csapataiknál is :K

(#126534) Redneck válasza DeathAdder (#126533) üzenetére


Redneck
veterán

Tegnap szerintem csak az első félidőben volt értékelhető, de futni ott sem nagyon akart. A másodikban már látszott hogy a többiekhez képest sokat kocog, nem megy bele az ütközésekbe, és 2 vagy 3 ziccernél is rosszul döntött.

Ügyes a srác, de tegnap sokszor inkább lefelé lógott ki. Ettől függetlenül nem vitatom hogy van benne potenciál, de sokat kell még dolgoznia.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126535) venember83 válasza Tibiajax (#126529) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem az elengedésük a gond, hanem az, hogy micsoda értékcsökkenés következett be náluk Conte nyíltsága miatt. Mármint nekem nem gond, sőt, ne érts félre. Csak nagyon amatőr az egész így.

(#126536) DeathAdder válasza Redneck (#126534) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kondiban nem a legjobb, de volt 2 kulcspassza (nem rajta múlt hogy nem lett gólpassz), két szerelés egy tisztázás, egy nagy helyzet, félidőben 91%os passzhatékonyság (ha jól rémlik).

Végére elfáradt, azt mondja ennyire még sosem fáradt el, pedig nem is kellett végigjátszania a meccset.

(#126537) Ringman válasza venember83 (#126528) üzenetére


Ringman
nagyúr

a belgán kívül érdemben egyikőjük sem tett volna hozzá a tegnapihoz, sőt.
icardi a viselkedése miatt repült, szerintem joggal.

btw volt még 0-1-nél egy tizigyanús eset, de nem nézték vissza.

szerk:
(#126535) venember83
szerintem a kínaiak kalkuláltak ezzel, vsz. az inter kínai brandépítésébe sem fért bele icardi hozzáállása. perisicet legalább kipróbálta conte.

[ Szerkesztve ]

(#126538) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Egy 30 000 Ft-os Footballfactor vásárlási utalvány nem érdekel valakit? :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#126539) BenHans válasza sarkanyolo2 (#126538) üzenetére


BenHans
addikt

Ajándékba simán! :DDD :P
Viccen kívül, gondolom készpénzre váltanád.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#126540) sarkanyolo2 válasza BenHans (#126539) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egy szimpi összegért masni is jár. :P

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#126541) salesman


salesman
őstag

Nem vagyok nyugodt az esti derby miatt.
[link]

Türűűűdrááá!

(#126542) alázógyík válasza salesman (#126541) üzenetére


alázógyík
őstag

Én se. :N

(#126543) salesman válasza alázógyík (#126542) üzenetére


salesman
őstag

Kimész?

Türűűűdrááá!

(#126544) forceberg válasza salesman (#126543) üzenetére


forceberg
veterán

En nyugodtan nezem,ahogy melegitenek mar :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#126545) venember83


venember83
nagyúr

A fenébe, egy szeretnivaló aktív labdarúgóval kevesebb lett. [link]

(#126546) salesman válasza forceberg (#126544) üzenetére


salesman
őstag

Te egy nagyon rende szurker vaaaagy! :C :R

Türűűűdrááá!

(#126547) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nem semmi ahogy tökmagoznak a stúdióban.
Persze ezt a jelzőt szabad használni, hiszen politikailag nem sért senkit (még), csokifiúzás már nem férne bele :D

(#126548) mephi666


mephi666
nagyúr

jajj, a real - bruges x-ről azonnal az jutott eszembe, hogy páran biztos megnézték, hol is van a térképen :D ...belgiumban van

ide vágó idézet:

"Miután kinyírtam őket, bedobtam a csúzlit a Temzébe, kezet mostam egy Burger King klotyójában és hazamentem várni az utasításokat. Nemsokára megjöttek az utasítások: húzzátok el a beleteket Londonból, hülye köcsögök! Menjetek Bruges-be! Azt se tudtam, hol a faszba' van Bruges.
Belgiumban van."

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#126549) Tom5


Tom5
addikt

Fagyimeccsre dobna vki linket? Meloba vok es korlatozva. :) :))

(#126550) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A ludogorets nem szarozott sokáig :Y
Ebből még jó meccs kerekedhet így.

(#126549) Tom5%MCEPASTEBIN%

http://bul-tv.com/bnt1

Ha nem zavar, hogy nem magyar.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.