Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116001) itouchfan válasza bandus (#115999) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szerintem többtényezős a dolog.
Egyrészt már 31 éves, másrészt nem rossz, de nem termeli nagy mennyiségben a gólokat, a csatártársai szerintem többet rúgnak.
Másrészt pedig idény végéig van ugye Nagelsmann, utána ő megy a Lipcséhez, és elképzelhető, hogy így akarnak mozgásteret adni az új edzőnek, hogy 1-2 játékost elengednek, akinek a helyére majd nyáron ő hozhat újat. Vagy, ha megvan már az új edző kiléte, lehet hogy ő nem tart igényt rá.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116002) Richard! válasza bandus (#115999) üzenetére


Richard!
addikt

97 meccsen 22 gól elég gyenge teljesítmény... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116003) Ringman


Ringman
nagyúr

játékvezetői labda a skótoknál: [link]

(#116004) hhenry válasza Ringman (#116003) üzenetére


hhenry
őstag

:Y

(#116005) bandus válasza Richard! (#116002) üzenetére


bandus
veterán

való igaz, nem gondolkodtam csak kérdeztem. köszi a magyarázatot mindenkinek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#116006) itouchfan válasza Richard! (#116002) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ezzel vitatkoznék. Nem véletlenül Bundesliga játékos 8 éve stabilan, 200 meccset a Bundesligában nem osztogatnak csak úgy.

Hoffenheimben 97 meccsen 22 gól, igen. De 97 meccsen kb 50-55 meccsnyi játékpercet volt a pályán, és annyi alatt viszont nem rossz az az 22 gól. Szerintem ha megnéznénk a játékperc/gól mutatóját, kijönne egy 0,5 gól/meccs körül, ami egy Bundesliga (erős) középcsapatban nem rossz mutató. Lehet hasonlítani a topcsatárokkal, csak egyáltalán nem mindegy, hogy milyen csapat van mögötted.

Ettől függetlenül, ahogy én is írtam korábban, 31 éves, nem fiatalodik, és hiába egy nagyon alázatos, letámadást irányító, védekezést megkezdő csatár, van több jó képességű csatár mellette a keretben, fiatalabbak, akiknek kellenének a játékpercek.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116007) Ringman válasza itouchfan (#116006) üzenetére


Ringman
nagyúr

akkor nézzük is meg :)

[link]
bajnokin - Hoffenheim
3.993 perc - 21 gól -> 190 percenként rúgott gólt, 0,47gól / teljes meccs

(#116008) DeathAdder válasza BenHans (#115993) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez is azt mutatja hogy meg sem próbál talpon maradni, hanem egyből esik ha teheti.
Ez egyáltalán nem egyenlő azzal hogy dobálja magát, mert az természetesen nem igaz :N (nyilván előfordul, de kinél nem)

Az meg mi kifogás hogy Willian és Moratak mellett nem akarja a hátára venni a csapatot. Csak pont azt nem láttuk hogy milyen az amikor a hátára veszi, és lehet ezért nem vitték el, pedig már 28, és már évek óta minden nyáron odahízeleg a reaálnak.

Láttuk a VB-n Cét hogy küzdött a potugál válogatottért, vagy Suárezt egy középszer liverpoolban.

Nem is értem hogy lehet degradálni egy olyan keretet mint a cselzié, hogy nincs benne játszótárs, mindössze kb. egy kézen meg lehet számolni azokat a klubokat akinek tőlük jobb keretük van.

Messze a csapat legjobbja, ezt a vak is látja, vitán felül áll, és amikor megy nekik akkor nagyon ott van a szeren, és akkor kb. mindenki közvetlen a Messi polc alá helyezi, de amikor visszaesik a csapat és igazán kellene a zenije akkor szépen beleszürkül a mezőnybe. Ez tarthat hetekig, hónapokig (amikor kb. fel sem tűnik senkinek hogy létezik) , de elég akár fél meccs is pl. most decemberben hazai pályán a Wolves ellen is úgy lubickolt, hogy öröm volt nézni, meg is szerezték a vezetést, és tovább ment az ostrom.. aztán a semmiből két kaput talált lövésből kaptak kettőt a második félidő legelején és a további fél órában momentum nélkül kaptak ki vele együtt a csapatban.

Úgy gondolom hogy ez fejben dől el, mert a képességei abszolút világklasszis :)
Özilről is ez a véleményem csak sokkal hatványozottabban, az ő képességei is egészen kivételesek.

(#116009) itouchfan válasza Ringman (#116007) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, köszönöm. Ezekszerint nem számoltam/tippeltem olyan rosszul.

Szerintem ez abszolút rendben van ez a stat. Nem topjátékos, nem is egy nemzetközileg extra csatár, de egy melós, csapatjátékos centertől ez jó a Bundásban. Főleg ha hozzáveszed, hogy van még 8 gólpassza.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#116010) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Volt már?

Érkeznek a Spíler TV csatornák a DIGI kínálatába
Megállapodásra juthatott a DIGI és a TV2 Csoport, a Spíler1 TV és a Spíler2 TV érkezik a kínálatba.

(#116011) hhenry válasza DeathAdder (#116010) üzenetére


hhenry
őstag

Váltok azonal :R

[ Szerkesztve ]

(#116012) DeathAdder válasza hhenry (#116011) üzenetére


DeathAdder
veterán

vannak ilyen félelmek (index fórumról)

"A digisportok szűnnek meg, Teszári befejezte a projekt finanszírozását, mert így ebben a formában csak pénznyelőként működik évek óta. Nyárig még működnek a csatornák, utána a még élő jogaikat eladják, jórészét a TV2 csoportnak."

(#116013) hhenry válasza DeathAdder (#116012) üzenetére


hhenry
őstag

így könnyű piacot szerezni tönkre teszik a másikat és nem csak a fociról van most szó a rádióknál ugyanez történt.

(#116014) dracox válasza DeathAdder (#116010) üzenetére


dracox
addikt

Pont ezen gondolkoztam, hogyha nem lesz valami érdemi javulás a Diginél akkor megyek a t-home-hoz, de így már maradok ha igaznak tűnik a hír.
Most már csak azt kellene a spílernek csinálnia, ha délben esetleg kora délután játszik a három giga spanyol közül valamelyik akkor ne a múltheti bajnokinak az ISMÉTLÉSÉT kelljen már nézni ami egy "sima középmezőny kutyát sem érdekli meccs". Röhej, hogy 2018-19ben ilyen előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#116015) pohár válasza hhenry (#116013) üzenetére


pohár
félisten

undorító

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#116016) hhenry válasza pohár (#116015) üzenetére


hhenry
őstag

Sajnos ez van én már nem is foglalkozom vele

(#116017) Richard!


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116018) 4580693 válasza Richard! (#116017) üzenetére


4580693
senior tag

:DDD

(#116019) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

boldog új évet, Barátaim!

(#116020) forceberg válasza Tibiajax (#116019) üzenetére


forceberg
veterán

Neked is!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#116021) Richard!


Richard!
addikt

Ich wünsche euch einen guten Rutsch ins neue Jahr! ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116022) hhenry


hhenry
őstag

BUÉK!!!

(#116023) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kíváncsi vagyok ebből mi az igazság.... :DDD

(#116024) Richard!


Richard!
addikt

Büntetni lehetne ezzel az Everton-Leszter mérkőzéssel...szomorúan konstatáltam viszont, hogy andré gomes még mindig szar. :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116025) omfgk válasza Richard! (#116024) üzenetére


omfgk
addikt

Digne viszont egész jól bevált eddig.

(#116026) simondr válasza DeathAdder (#115959) üzenetére


simondr
senior tag

BÚÉK mindenkinek!

Azért meg kell hagyni, hogy az a 2 tizi igencsak könnyű síppal lett befújva...
De ahogy egy Pool szurkoló haveromnak is mondtam, azt kívánom ezek után minden Pool meccsen csak ilyen tiziket fújjanak be ellenük, meglátjuk mit gondol a jogosságukról azután.

(#116027) szami777 válasza DeathAdder (#116023) üzenetére


szami777
addikt

Ez szerintem rohadt nagy fake. :D

Szép is lenne. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#116028) Tibiajax válasza szami777 (#116027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tényleg jönnek, de csak sd-ben...
ennyit erről

ja, és először csak műhódon

(#116029) DeathAdder válasza simondr (#116026) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azon nem tudom mi a könnyű síp hogy kétszer vádlin rúgnak meg közben löknek is rajtad :D
A második már egyértelműen könnyű síppal befújt volt, illetve Lacezette eset is simán tizi lehetett volna.

Szerintem mostmár a rivális szurkolókat leszámítva fél anglia beleértve a bíró kart is a poolnak szurkol, hogy végre beérjen a 29 éve tartó kálvária. Ugyanazt érzem a meccseken mint a Leicesternél, meg a kis csapatoknál az angol kupákban, a bíró egyszerűen nem dönt ellenük semmit.

Múlt héten 424 (!!!!) nap után fújtak be a poolnak otthon tizit, előtte kb. bármit csinálhattak, még a lábtörésért sem adtak tizit, most meg egy hét alatt 3-at, amiből 2 egyértelműen könnyű síppal befújt, de a harmadikat sem sokszor adták volna meg korábban a poolnak otthon, valami okból kifolyólag ¯\_(ツ)_/¯

___

A nyártól Pulisic -> cselzi £58m

[ Szerkesztve ]

(#116030) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#116029) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

[link]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116031) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#116030) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amúgy ja :DDD
Idén eléggé semmilyen, pár Dortmund meccsen láttam, mert pletykába volt a poollal is.

De a marketing értéke miatt megérte szerintem. Kíváncsi vagyok ez előrevetít-e egy Hazard távozást :D

(#116032) Ringman válasza ZavaBalazs (#116030) üzenetére


Ringman
nagyúr

fú, ebből tibi milyen jó müller-arcképet tudna magának csináltatni ;]

(#116033) Richard!


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#116034) Ringman válasza Richard! (#116033) üzenetére


Ringman
nagyúr

:W
you had one job

(#116035) Tibiajax válasza Richard! (#116033) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

izgalmak lesznek, az biztos... milánó mindkét felén
bár lehet, nálunk nagyobbak

(#116036) Datsyuk válasza DeathAdder (#116031) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

:D Úgy tűnik a Premier Leauge segít újra felépíteni a BVB-t. Amit nagyon szépen köszönünk(Auba+Sokratis, Miki= Arsenal, Gündogan=City, Puli=Chelsea)!
64 m.€ és a szezon végéig nálunk marad. Így most vagy letisztul a játéka és segít megnyerni a Bundesligát vagy marad ez a görcsös erőlködés nála ami már a Chelsea problémája lesz a következő szezontól. Szerintem túl sokat fizettek érte, amerikai marketing ide vagy oda.
Ez már az ő problémájuk.
Kíváncsi vagyok kit hoznak helyette. Télen lehetne hozni még egy csatárt. Nálunk ott kellene még erősíteni.

(#116037) ZavaBalazs válasza Ringman (#116032) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát még ebből a részből! :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#116038) Ringman


Ringman
nagyúr

holnap kezdődik a serie a téli átigazolási időszaka, remélem középpályára igazolunk valakit, mert a borja - joao mario - alkesz belga - gagliardini (vele mi történt???) - vecino ötös elég sovány brozovic mellé :(

(#116039) DeathAdder


DeathAdder
veterán

és tényleg :DDD

(#116040) NyxNyxNyx válasza Datsyuk (#116036) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezek közül csak Puli volt túlárazva (esetleg Miki?), majd meglátjuk beválik-e.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116041) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Én... én... én ezt nem értem. :(

(#116042) L_YKing válasza KisTücsök (#116041) üzenetére


L_YKing
addikt

Mit?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116043) KisTücsök válasza L_YKing (#116042) üzenetére


KisTücsök
addikt

a cselzit.

Segítesz megérteni?

[ Szerkesztve ]

(#116044) DeathAdder válasza L_YKing (#116042) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gondolom arra hogy kiadnak 60 millát egy Dortmund rejectért akinek jövőre lejár a szerződése, gólképes támadójuk meg nincs egy szál se.

Mondjuk még simán lehet :DDD

(#116045) RoyBatty válasza DeathAdder (#116029) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Igen, lassan kezd véget érni a Howard Webb korszak a bíráskodásban is :) Végre van hazai pálya Liverpoolban is, nem csak Manchesterben.
Egyébként az első 11-esen nem értem, hogy mit vitatnak, az teljesen egyértelmű volt, a másodikat meg elég nehéz meccset érdemben befolyásoló ítéletnek minősíteni sima 4-1-es vezetésnél.

(#116046) Datsyuk válasza NyxNyxNyx (#116040) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Pulinak 2020-ban lejárt volna a szerződése így 1 évvel előtte (formája alapján) szerintem sok az a 64 M.€
Miki-ért sok is volt az a pénz mert mentálisan gyenge. Nyomás alatt nem tudja azt nyújtani amit tud. Nem tehet róla, de ez van. Képes az üres kapura is mellé lőni.
Auba talán a legjobb az összes közül, megéri a pénzét. De arra számítani kell, hogy mindig lesz valami mellék zörej a pályán kívül. Buli itt-ott, késés edzésről, kiruccanás Milánóba stb. Amíg a csapattagok és az edző ezt elnézi addig okés, ha nem akkor gondok lehetnek.
Sokratist már említettem korábban: túl van a csúcson, sokat hibázik, tizenegyes veszély kb minden meccsen benne van nála és lassabb is lett.
Gündogan: nagyon sokat sérült. Nála is már csak 1 év volt hátra a szerződésből.

Nagyjából ezeket lehetett látni náluk Dortmundban.

(#116047) szami777 válasza KisTücsök (#116041) üzenetére


szami777
addikt

Csatár kéne....

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#116048) #54592512


#54592512
törölt tag

"A csakfoci.hu információi szerint hamarosan újra láthatnak Premier League-mérkőzéseket a Digi Sporton is az angol foci szerelmesei. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a Spíler Tv-n megszűnik a PL közvetítése, honlapunk úgy tudja, hogy a két csatorna egyszerre fogja közvetíteni az egyik legkedveltebb topbajnokságot, sőt, a Diginek meghatározott időszakokban előválasztási joga is lesz a meccsválasztásnál..."

http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/angol-foci/fordulat-masik-sportcsatornan-is-kozvetithetik-a-premier-league-meccseit?fbclid=IwAR2g2tD3E_uVxDmKI29bdnXTO_fR6TVGnqLcsBYa_5J9IQc8svTt8DrKGJs

(#116049) NyxNyxNyx válasza #54592512 (#116048) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na ez nagyon gáz... :W

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#116050) pohár válasza #54592512 (#116048) üzenetére


pohár
félisten

hál istennek lesz megint minőségi PL-közvetítés :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.