Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101001) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#101000) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Walcottnak csúfolják"

:DDD :DDD

(#101002) simondr válasza NyxNyxNyx (#101000) üzenetére


simondr
senior tag

megint a leakciózott cucc jutott nekünk? Azért mert anno bevált (Vieira, Henry, Bergkamp) azt hisszük most már mindig be fog?

[ Szerkesztve ]

(#101003) omfgk válasza NyxNyxNyx (#101000) üzenetére


omfgk
addikt

Technikailag sokkal jobb mint Walcott.
De tény ,hogy pl egy Neymarhoz hasonlítva ő is a futóbolond kategória.

(#101004) NyxNyxNyx válasza simondr (#101002) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Khm, én nem Arsenal-os vagyok. :DDD

A Spursre is jogos ez, csak talán érthetőbb.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101005) Richard! válasza NyxNyxNyx (#101000) üzenetére


Richard!
addikt

Nagy tehetség volt, de a P$G-be ment....nem folytatom :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#101006) Ringman válasza Richard! (#101005) üzenetére


Ringman
nagyúr

nyilván a más topcsapat üveggyöngyökkel fizet...

(#101007) omfgk válasza NyxNyxNyx (#101004) üzenetére


omfgk
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#101008) simondr válasza NyxNyxNyx (#101004) üzenetére


simondr
senior tag

neeem?
de még bármikor lehetsz :DDD

(#101009) NyxNyxNyx válasza simondr (#101008) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát én most hirtelen nem tudok kitalálni olyan szituációt amiben ez bekövetkezne. De biztos volt már olyan meccs ahol az Arsenalnak szurkoltam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101010) bandus válasza Richard! (#101005) üzenetére


bandus
veterán

miért, már nem az? :) szerintem még mindig érthetőa döntése, itt tud kiteljesedni és itt tűnik ki jobban az egyéni teljesítménye, ha esetleg aranylabdát szeretne nyerni, amire minden esélye megvan, ez be is fog következni amint nem messi vagy cr (bár ő már szerintem nem fog többet) nyeri. de a következő szerintem még messié, nagyon megy neki ebben a szezonban. aztán jöhet nemymar vagy mbappé :)

de nem lepődnék meg, ha köv szezonban madridban kötne ki, cr pedig manchesterben vagy a sportingban :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#101011) NyxNyxNyx válasza bandus (#101010) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nézd meg mire válaszolt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101012) Ringman válasza bandus (#101010) üzenetére


Ringman
nagyúr

cr-t elviselném az interben :)

persze annyit úgy sem tudnánk fizetni neki, amennyiért aláírna.

tibinek is biztos tetszene :D

(#101013) dudu5130 válasza Ringman (#101012) üzenetére


dudu5130
őstag

Azért a pénzért már ne egy erősen kimenő sztárt vegyünk már. Rossz ötlet, nagyon rossz ötlet.

(#101014) Ringman válasza dudu5130 (#101013) üzenetére


Ringman
nagyúr

eddig a realból való kukázások nem sültek el rosszul - cambiasso, figo, sneijder :) solari kivétel.

icardi-cr bizniszt + pénz valahogyan nem tartom elképzelhetetlennek

(#101015) NyxNyxNyx válasza Ringman (#101014) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Amekkora a brand-je Ronaldonak, biztos nem fog olcsón menni még akkor sem ha már nem top100 játékos.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101016) Ringman válasza NyxNyxNyx (#101015) üzenetére


Ringman
nagyúr

az is kérdés, hogy a kínaiak bevállalják-e pont a brandépítés miatt - nem az interre, hanem a Suning Appliance Groupra gondolok, hogy lám, még cr-t is meg tudtuk szerezni.

(#101017) omfgk


omfgk
addikt

Lukaku

Nekem nagyon úgy tűnt ,hogy sarkazva megpróbálta megrúgni a védőt.
Agyatlan.

[ Szerkesztve ]

(#101018) #56268288 válasza omfgk (#101017) üzenetére


#56268288
törölt tag

Nem meglepő... Manchester sötét oldalát segíti.

(#101019) omfgk


omfgk
addikt

Nagyon úgy tűnik ,hogy a City leteszi a 65m eurós kivásárlási árat Laporte-ért.

(#101020) DeathAdder válasza omfgk (#101019) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na ez az abszolút rizikó, nem a 75m van dijkért :)

(#101021) paatrick válasza dracox (#100999) üzenetére


paatrick
senior tag

Szerintem most jól beetetik a tippmixelőket és a Real nyerni fog.

Ha jól nézem 2 alap Valencia védő piros lap miatt nem játszik. Plusz mostanában minden meccsén kapogat 1-2 gólt a Valencia.
Realnál elvileg minden nagy játékos meggyógyult.
Ez ilyen mikor ha nem most esély a Realnak. Zidanenak most kell kicsit felpofozni a csapatot ha akar még maradni :DDD

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101022) omfgk válasza DeathAdder (#101020) üzenetére


omfgk
addikt

Igen, VVD biztosabb választás lett volna.
Ő viszont nem lett volna elég jó lábbal, Pep elképzeléseihez.

Az biztos hogy kellene a Citynek egy hátvéd. Kompany-ra egyáltalán nem lehet számítani. Stones, Otamendi páros oké. Viszont nincs csere. Mangala nagyon kevés egy jobb csapat ellen. Hát még esetleg Messi ellen mondjuk a BL-ben...

[ Szerkesztve ]

(#101023) DeathAdder válasza omfgk (#101022) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát pedig nagyon tepert érte a sziti, és lábbal is nagyon jó, egy nyilatkozatában amikor megkérdezték el is ismerte hogy nem sikerült leigazolniuk.
De biztosan nagyon jó lábbal a Laporte is, hamár Pep igazolás akkor lehet nem egy Mangala, Otamendi lesz belőle, és lábbal is biztos fasza. (azért Otamendi, Stones is gyakran művel wtf dolgokat ld. a pool ellen).

Olyat se hittem még tavaly hogy van kapus aki olyan jó lábbal mint Ederson, szerintem ő a PL középső védőinek 80%-ától jobb lábbal, kapus létére :D

[ Szerkesztve ]

(#101024) L_YKing válasza DeathAdder (#101023) üzenetére


L_YKing
addikt

De azért lábbal is biztos fasz, nem? :DDD :P

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#101025) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Érdekes, hogy a Monaco egy 16 éves gyerekért kifizet 30+10 €misit - de ha úgy bejön nekik, mint Mmmbop, akkor simán megérte

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#101026) DeathAdder válasza L_YKing (#101024) üzenetére


DeathAdder
veterán

Persze hogy az :D

(#101027) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#101025) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kiről van szó pontosan?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#101028) bagyulajuve válasza NyxNyxNyx (#101027) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Pietro Pellegri - Genoa - mondjuk én kb most hallottam először róla, mert a Juve is vitte volna

Resistencia eterna

(#101029) BenHans válasza paatrick (#101021) üzenetére


BenHans
addikt

"Realnál elvileg minden nagy játékos meggyógyult."

Elvileg Ramos és Isco is sérült. Amúgy Ceballos is... Eredmények nem ezt írja, de több helyen is olvastam és a transfermarkt is ezt erősíti meg.

Navas ; Carvajal - Varane - Nacho - Marcelo ; Casemiro - Modric - Kroos ; Bale - Benzema - Cristiano lehet a kezdő.

A Denevérek eddig otthon 21 lőtt mellett mindössze 6-ot kaptak, ezzel másodikak a hazai tabellán. A Realnál ugyanez idegenben 13-7.
Bennem is van egy olyan érzés, hogy a Real most "meglephet", de nem merném 2-re behúzni, mert ez így is inkább 3 esélyes és nagyon rég ikszelt a Valencia, november végén, tehát olyan alapon mint a Real meglepi simán lehet X is.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#101030) Richard! válasza bagyulajuve (#101028) üzenetére


Richard!
addikt

16 éves és 196 cm-es lób@szó?? Wtf??? :Y :Y :Y :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#101031) bagyulajuve válasza Richard! (#101030) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Cula :DDD

Resistencia eterna

(#101032) paatrick válasza BenHans (#101029) üzenetére


paatrick
senior tag

"Elvileg Ramos és Isco is sérült. Amúgy Ceballos is... Eredmények nem ezt írja, de több helyen is olvastam és a transfermarkt is ezt erősíti meg."

Én csak a góllövő szekciót néztem. A védelemben idén mindegy ki sérült ki nem az úgy sz* ahogy van :DDD

Amúgy most néztem ezt a Deportivo - Levante meccset. Atya ég, nehéz elhinni hogy ennél a Levanténél is van lejjebb csapat de van. Annyi mázlijuk volt hogy az első góljuk megpattant, amúgy azt is simán fogta volna a kapus. A bírói ténykedésről már kár beszélni tudjátok, szokásos spanyol színvonal. Kiszórt 12 lapot a felét a semmire, hozzá se ért stb.
Na de legalább az egyenlítő gól az szép volt: gyakorlatilag egyhelyből puff

Most visszanéztem a korábbi éveket, elég lenne abbe a spanyol bajnokságba 18 csapat is, az utolsó 2 csak pofozógépnek van kb.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101033) omfgk


omfgk
addikt

"Been a long time (279 days) since Bale, Benzema and Cristiano Ronaldo have started a game together, but it will happen today against Valencia!"

Na lássuk ,hogy elő tudnak e kotorni egy jó teljesítményt valahonnan.

(#101034) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Háát... Ez kissé ajándék tizi volt a realnak.
Oké volt kontakt Benzin és Montoya között, de a gall azért szépen elfeküdt, mint egy zsák krumpli.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101035) paatrick


paatrick
senior tag

Ronaldonak mi van a szemével? :F

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101036) Baaraanz


Baaraanz
tag

Akkor mostantól tényleg anyakönyvezhetjük Penaldo néven. :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#101037) J.Hetfield válasza paatrick (#101035) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Múltkori meccsen kicsit fejberúgták a góljánál. :DDD

(#101038) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Tud ez a valencia játszani ha nagyon akar.
És CR számára vége a mérkőzésnek. Legalábbis nagyon úgy néz ki

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101039) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#101023) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

régen a bayernnél is sokat szemezett vele, nem új keletű a rajongás iránta. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#101040) paatrick válasza paatrick (#101021) üzenetére


paatrick
senior tag

Csak így lett ez ha már "kielemeztem" :DDD a két védőn kb el is csúszott a Valencia.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#101041) #56268288


#56268288
törölt tag

Hatalmas. :DDD Klopp

(#101042) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ma este, fix 0-1?
1.35 szorzóval, bármikor

(#101043) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kár, hogy nem Buffon kezd, pedig akkor a két nagy öreg párharca lenne a mérkőzés

Buffon vs. Sorrentino :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101044) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de gyönyörű ez a szép, zöld idegenbeli juventus-mez..

istenem, kék, arany, fekete, zöld, rózsaszín..van már minden fajta színű idegenbeli meze ennek a csodacsapatnak, mikor mihez van kedve:)
de hogy nincsenek toppon a designerek, az is biztos.. ezeknél már csak az új címer szarabb komolyan :D

(#101045) bagyulajuve válasza Tibiajax (#101044) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sztem jól néz ki :P

a lógóval egyetértek

Resistencia eterna

(#101046) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Chievos Bastiene asszem mindenféleképpen pályázhat a forduló idiótája címre :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101047) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#101046) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, nyilván megint elcsalják a meccset ezek a rohadékok... :(((

(#101048) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Amit a WBA-tól még a 19. percben elvettek, azt már a 45+4.-ben már nem lehetett.
Nagy kakiban a pool, és mehetnek az újrajátszásért.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#101049) #56268288


#56268288
törölt tag

Próbálok finom lenni.
Mignolet-t úgy küldeném vissza az apja f....ba, hogy azt is elfelejtené ki az anyja.
A védőink megint full higgadtan megoldanak mindent. Trent Alexander-Arnold-ból lehet később még egy jó védő, akinek jó beadásai is akadnak és a távoli lövésektől sem fél, ráadásul egész jók is. Mané-t nem tudom hova tenni már régóta. Vannak jó meccsei, megmozdulásai, de számomra annyira halványnak tűnik már rég és nem tudom miért, pedig szimpi - lehet statisztikákat kéne néznem(?!). Videóbíró segítségével elvesznek egy gólt az ellentől és megadnak egy tizit nekünk, de Firmino tudja, hogy büntetőből nem illik.

Van két kapusunk, akik rövidre olyan simán kapnak gólt, mint amilyen könnyen én megkenem a kenyeremet. Ráadásul az egyik pontrúgásoknál be van fosva, lefagy a rendszer, fatal error, kékhalál.

Végül, szvsz. a videóbíró jó. Bár most sokat állt a meccs - aránylag -, de bizonyította, hogy hasznos - 1 gól, 1 büntető. bb FA Cup.

(#101050) omfgk


omfgk
addikt

Hogy a fenébe verte el ez a Liverpool a City-t?
Mignolet helyett én is lehetnék a kapuban. Olcsóbban megúsznák és ugyanúgy nem védenék ki semmit mint ő.

A védelem vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.