Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) vans?


vans?
őstag

[link]

hábm bábm

(#55002) Napfénysüti válasza vans? (#55001) üzenetére

Nagyon furcsa ebben a mezben látni.

Més que un club!

(#55003) venember83 válasza viharhozo (#54996) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha keresztszalagszakadás, akkor talán nyár vagy ősz lesz az, mire tényleg visszatér. Quagliarellának is kb. egy év kellett, hogy visszatérjen, de már nem volt soha a régi, annyi lett a sebességének, maradt csak a rúgótechnika.

(#55004) KisTücsök válasza vans? (#55001) üzenetére


KisTücsök
addikt

Komolyan megijedtem. Ez örökre beleégett a retinámba. :O

(#55005) szami777 válasza KisTücsök (#55004) üzenetére


szami777
addikt

Nem kell a linkre kattintsak, hogy tudjam, kiről beszéltek. :( :(
Számomra ez még a nem tudom elhinni kategória.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55006) Integra


Integra
titán

A magyar focisták női csapatokba valók, az edzőkből hiányzik az intelligencia

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55007) DopeBob válasza Integra (#55006) üzenetére


DopeBob
addikt

Valami újat mondj...

nincs egyébként semmi baj, se a focival, se semmivel, illetve csak annyi, hogy rossz helyről tájékozódunk :D

[link] :U

MZ/X

(#55008) Integra válasza DopeBob (#55007) üzenetére


Integra
titán

ezen már tegnap jót röhögtem - kínomban..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55009) Sickboy25 válasza Integra (#55006) üzenetére


Sickboy25
addikt

k*rvára igaza van...

és szerintem a legfontosabb része ez : "Állítom, több magyar klubban előfordul, hogy nem a legtehetségesebb gyerekek játszanak a különböző korosztályos csapatokban, hanem azok, akiknek az apja befolyásos ember, vagy ott hangoskodik mindig a partvonal mellett."

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55010) Integra válasza Sickboy25 (#55009) üzenetére


Integra
titán

persze, absz igaza van... látok fb-n ismerősömön keresztül az ő ismerősénél olyan fotókat, hogy a gyerek ifi válogatott csapat etc.. meg cr az ő mezére dedikál, közben apuka mutogatja magát, hogy megjött az új 4 literes x6 és mekkora menő család.. a fia meg folyamatosan a foci témában pózerkedik, hogy mekkora focista.. aztán fene tudja, hogy mi az igazság róla, mennyire tehetséges, vagy őt is csak apuka tolja... nem ismerem, csak feltűnik a magamutogatás, a nagy jólét és a gyerek a magyar válogatott címeres mezében..

és ez a másik nagy igazság: "Németországban nem szégyellnek jégkorongedzőket is alkalmazni a futballklubok" - a hamburg pontosan ezt tette most az utánpótlás nevelés új sport igazgatójának kinevezésével.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55011) DopeBob válasza Sickboy25 (#55009) üzenetére


DopeBob
addikt

nemá, ilyenek tényleg vannak? Ajjaj... még jó hogy csak a fociban...

;]

MZ/X

(#55012) Sickboy25 válasza Integra (#55010) üzenetére


Sickboy25
addikt

Erről mesélhetnél, mert még nem hallottam ilyenről:

"Németországban nem szégyellnek jégkorongedzőket is alkalmazni a futballklubok" - a Hamburg pontosan ezt tette most az utánpótlás nevelés új sport igazgatójának kinevezésével.

DopeBob: Mi van menstruálsz? Beszélgetünk csak... Jobb téma mint a reál margit, meg a bárszá... Nem hinném, hogy ezekkel a megjegyzésekkel, amiket firkantasz nagy megmondóvá válsz és felnyitod a szemünket, öreg rókáknak :DDD :DDD Vagy ezt gondoltad? Jah és voltak a Holdon is! Vagy mégsem?

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55013) szab.tam válasza Integra (#55006) üzenetére


szab.tam
nagyúr

és akkor még finoman fogalmazott...

****

(#55012) Sickboy25
politikailag flusztrált emberek időről-időre próbálják a fórumszabályzatot kijátszva becsempészni a mondanivalójukat. és a focitopik erre igen jó terep. mert a politikai topikban már csak egymást tudják hergelni. nem kell rá reagálni, így a nem fújt tűz magátol lelohad. mi pedig maradjunk a focinál

:)

****

egyébként jellemzően az rtl klub is előadta a szokványos napi sértődöttet: igaz, hogy nem volt teltház a megnyitón, de ők üres szektorokról beszéltek. erre bevágták a kötelezőrn a vendégeknek fentartott részt.
szánalmas...

*****

tegnap volt egy észrevétele a riporternek a héviz - fradin.
"1666 néző. többb mb1-es csapat örülne ennyinek." - valalmi ilyesmi.
és tényleg....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#55014) DopeBob válasza Sickboy25 (#55012) üzenetére


DopeBob
addikt

Kínomban próbáltam kicsit ironizálni, ezek szerint kevesebb, mint több sikerrel :B

Nem értem miért kell ugyan arra a kupac szarra nap mint nap rácsodálkozni. Úgysem tudunk vele mit kezdeni... ja de senki ne nézze az MB1-et, és stadionnak a közelébe se menjen! Mondjuk "hála" a TAO-s pénzeknek, szerintem az se zavar majd senkit, ha nem lesznek szurkolók... bár erre is van már megoldás.

szab.tampróbálom távol tartani magam a politikától, de mivel így rátelepszenek például a focira is, ez viszonylag nehezen megy. Pártigazgató, miniszterelnök... ezekből nem hiszem, hogy bármi jó is kisülhet :(

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#55015) szab.tam válasza DopeBob (#55014) üzenetére


szab.tam
nagyúr

konkrétan nem rád gondoltam.
más valakire.
de próbáljuk kerülni a témában a személyes konfrontációt, mert kb 2 kötőjel 3 perc alatt mehetnék pihenőre.
és ezt tudjuk szerintem mindketten. :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#55016) #84221696 válasza Integra (#55006) üzenetére


#84221696
törölt tag

Újat nem mondott. Ezt tudjuk mindannyian. :)

(#55017) Integra válasza szab.tam (#55013) üzenetére


Integra
titán

mert volt is fent, mutatták azt is :)
egyébként meg ha odafigyeltél, akkor láthattad, hogy tudatosan szórták szét az embereket a stadionban, hogy az az embermennyiség, amelyik megjelent, a lehető legjobban kitöltse a teret, így mindig volt mindenhol 2-3 üres szék egymás mellett, hogy úgy tűnjön, mintha sokan lennének... biztos vannak, akiket ezzel meglehet vezetni, de szánalmas :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55018) Sickboy25 válasza DopeBob (#55014) üzenetére


Sickboy25
addikt

"Úgysem tudunk vele mit kezdeni..." -- Ezek alapján igazából nem is kellene beszélnie az embernek semmiről... Sem bérekről, sem munkáról, sem egészségügyről, sem politikáról, sem fociról, sem semmiről, mert mi pórnép ezekkel úgysem tudunk mit kezdeni... Magyarul, akkor igazából élhetnénk egymás mellett szótlanul is és beállhatunk a sok bólogatójános mellé... Nem köszi, én ezekről szívesen beszélek és, ha már bármilyen fórumon el tudom mondani bármiről a véleményemet, akkor már jobban is érzem magam, hogy nem tartozom a sok pesszimista, depressziós, önsajnálkozó élőhalott közé, aki mindent egy legyintéssel fejet lehajtva annyit, mond Áh, mindegy...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55019) cyberkind


cyberkind
félisten

A Nemzetközi Sportdöntőbíróság meghozta döntését, Luis Suareznek az első meccs amin pályára léphet, az El Clásico lesz. A Bíróság közben enyhítette is az ítéletet, ugyanis a támadó elkezdheti a felkészülést új csapatával.

Nahát, nahát, ó mily csodás teazsúr. :o
De bezzeg Xabit elmeszelték a szuperkupától mert örült a gólnak a BL döntőben. :W

Paranormal Cocktivity

(#55020) Napfénysüti válasza cyberkind (#55019) üzenetére

Csak az egyiknél UEFA rendezésű mindkettő és gondolom ők hozták a döntést a másiknál meg a FIFA hozta egy olyan lebonyolítású dologra is érintve amihez nincs közük egy olyan alapján amihez volt.

Més que un club!

(#55021) Sickboy25 válasza cyberkind (#55019) üzenetére


Sickboy25
addikt

De most nem értem miért baj az, hogy visszatérhet? Nem így lesz jobb az elklásszikóó? Büntetését megkapta a VB-re, egy nagyon jó focista, kár lenne bajnokira is tiltani!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55022) cyberkind válasza Sickboy25 (#55021) üzenetére


cyberkind
félisten

Térjen csak vissza nyugodtan, de azért ne ennyire látványosan hogy pont az elklasszikóóra, hanem jóval előtte vagy utána, kicsit se fura.

Paranormal Cocktivity

(#55023) Enzolord válasza cyberkind (#55022) üzenetére


Enzolord
addikt

De ha akkor jár le a 4 hónap, akkor most miért?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#55024) Integra válasza cyberkind (#55022) üzenetére


Integra
titán

háhá, már fosol, mi? :DDD jól is teszed :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55025) cyberkind válasza Integra (#55024) üzenetére


cyberkind
félisten

Tőle, nemhogy Ramos még Varane is lekapja majd a pályáról, nincs mitől, vagy kitől.

Paranormal Cocktivity

(#55026) Dinter válasza Integra (#55024) üzenetére


Dinter
addikt

lol :DDD :DDD :R

(#55027) vans? válasza Integra (#55024) üzenetére


vans?
őstag

apa kezdodik :DDD

hábm bábm

(#55028) Integra válasza cyberkind (#55025) üzenetére


Integra
titán

ahahahahhhahahahahahahahahaaaaaaa, ja, persze :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55029) Ps Vita


Ps Vita
őstag

eleve vicc volt ez az eltiltas...

(#55030) cyberkind válasza Integra (#55028) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor majd Pepe és kézen fogva mehetnek az öltözőbe. :D

(#55029) Ps Vita
Ez tény, mert csak a válogatottban kellett volna büntetni.

---------

Eb 2020: szeptember 19-én dől el, hogy rendezhetünk-e

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#55031) NyxNyxNyx válasza Integra (#55024) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát én félek tőle. Még 2-3 évig a csúcs időszakát élheti, abban reménykedek, hogy háttérbe szorítják.

Ellenben James Rodriguez-től nem kell félni :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#55032) Tibiajax válasza Integra (#55024) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne rombold a közösséget

(#55033) Integra válasza Tibiajax (#55032) üzenetére


Integra
titán

csak felkészítem őket az elkerülhetetlenre... :DDD
nem az eredmény a lényeg, hanem a magyarázat!

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55034) Tibiajax válasza Integra (#55033) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bármi is lesz az eredmény állása, nekünk jó lesz..
ha vezetünk azért, ha nem és ezért Suarez harapni fog, azért

(#55035) bandus válasza Integra (#55024) üzenetére


bandus
veterán

én nagyon kíváncsi leszek mit tud egymás ellen a két csapat.

ha elölről kezdjük (és próbálok objektív maradni) akkor:
bale, benzema, cr vs. messi, neymar, suarez:
hát hú bazmeg, ezek hatan szerintem sok csapattal elbánnának :D a realból kilóg benzema, őt továbbra sem tudom annyira elismerni. cserébe suareznek ez lesz az első meccse, vélhetően nem fog top formában játszani. így kb. ugyanolyan erős mindkét csapat, vagyis brutálisan.

modric, kroos/alonso, james vs. busquets, xavi/rakitic, iniesta (bár ebben nem vagyok biztos, csak tippelek):
de itt egyértelmű a real előny, két fiatal, de tapasztalt tehetség, gyorsaságban nem fogják velük felvenni a versenyt, ez egyértelmű, tapasztalatban meg nem biztos, hogy van annyi előnyük, mint az előbbiből hátrányuk

carvajal, ramos, pepe/varane, marcelo/coentrao vs. alves, jordi alba, piqué, mathieau:
ugyan carvajal kilóg a sorból, de őket összehasonlítani olyan sok értelme sincs, itt nem tudott igazán erősítenia barca, pedig erre lett volna a legnagyobb szükség. bár a védelmeknek nem egymással kell versenyezni, hanem a támadó szekciókkal, de a real védelme nagyobb eséllyel fogja tudni feltartóztatni a barca támadókat, mint fordítva.

casillas/navas vs. ter stegen:
ez még úgy is egyértelmű, hogy többször is leírtam mekkora bohócnak tartom ezt a ter stegent a béna labdaátvételeivel. casillas ugyan nincs nagy formában, de azért mégiscsak a jelenlegi legsikeresebb aktív kapus, navas pedig remekül bemutatkozott a vb-n.

és ami még fontos:
ancelotti vs. enrique:
itt is a real javára dől a mérleg nyelve, magyarázatra ez sem szorul.

de egy meccsen bármi megtörténhet, az is lehet, hogy a labda se lesz a realnál, de természetesen bízom benne, hogy földbe döngölik a barcát :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55036) forceberg válasza bandus (#55035) üzenetére


forceberg
veterán

Nehogy az legyen majd a meglepi, amikor Enrique néhány meccsen hátrébb vezényeli a csapatot, ami igen komolyan fel tudja erősíteni a védők "értékelését", mert nem állandóan lendületből mennek rájuk, aztán CRazynek meg Bénának nem lesz helye hová futni... Nem lepődnék meg, ha Mascherano eredeti posztjára kerülne...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#55037) Integra válasza forceberg (#55036) üzenetére


Integra
titán

"CRazynek meg Bénának" - wáháháhá :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55038) NyxNyxNyx válasza Integra (#55037) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

pont mondani akartam, hogy elég gyenge lett ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#55039) forceberg válasza Integra (#55037) üzenetére


forceberg
veterán

De igazából én annak örülnék legjobban, ha Mariskát elolajoznák valahová.

Amúgy meg őrületes meccsekre van kilátás... :))

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#55040) Integra válasza forceberg (#55039) üzenetére


Integra
titán

jaja, lesz meglepetés, mint ahogy tegnap is csak pislogott a bayern, úgy fog a real is :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55041) vans? válasza Integra (#55037) üzenetére


vans?
őstag

Kicsit sem gyerekes gunynevek. ;]

hábm bábm

(#55042) Integra


Integra
titán

na, király kapott egy ajánlatot a fulhamhez. könnyen lehet hogy az utolsó balhé miatt menni is fog

martinez pedig 6-7 hónapra kiesett a szalagszakadás miatt :(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55043) pohár válasza Integra (#55040) üzenetére


pohár
félisten

bezony: ilyen könnyen már rég nyertünk ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#55044) 7600 GS válasza Integra (#55040) üzenetére


7600 GS
addikt

Tudod, magas lóról lehet nagyot esni. ;]

Diego Lopez búcsúlevele:

32 éve születtem Lugo tartomány egy apró falvában, Paradelában. Mindig is arról álmodoztam, hogy futballista legyek, de a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy valaha eljuthatok szívem legkedvesebb klubjához, a Real Madridhoz. Erre mindig is büszke leszek, és ezért hálás köszönettel tartozom a klubnak és elnökének, Florentino Péreznek, hiszen ő adott rá ismét lehetőséget, hogy ezt a címert viseljem.

Az akadémia egyik játékosának visszatérni élete együtteséhez, ez a legnagyobb dolog amit el tud képzelni. Köszönettel tartozom a két zseniális edzőmnek, José Mourinhónak és Carlo Ancelottinak, és az edzői stábjaiknak, amiért bíztak bennem, mindenért, amit tanultam tőlük, amiért versenyhelyzetbe hoztak, ami alapfeltétele a sportnak.

Köszönöm minden csapattársamnak, a fizioterapeutáknak, az orvosoknak, a pályamestereknek és a klub minden alkalmazottjának. Nagy megtiszteltetés volt a hihetetlenül boldog pillanatokat veletek együtt átélni; köszönöm amiért ilyen sok szeretettel viseltettetek felém. Mindnyájatoknak a legjobbakat kívánom. És természetesen hálám örökké üldözni fogja a madridizmust, ezt a hatalmas családot, mely a világ minden táján büszkélkedhet tagokkal. Köszönöm a támogatásotokat, sok erőt adtatok nekem ez idő alatt: Örökre szívembe zártalak benneteket.

Boldogan távozom, hiszen minden tőlem telhetőt megtettem. Az egyetlen célom az volt, hogy napról napra alázattal, elkötelezetten dolgozzak, továbbá hogy szenvedélyesen védjem a világ legjobb klubjának értékeit. Mindezért mondhatom el büszkén azt, hogy minden egyes perc, amit a Real Madridnál tölthettem, egy-egy égi ajándék volt.

Hasta el final, Vamos Real! Egy madridista, Diego López

Köszönünk mindent Diego, hiányozni fogsz. :O Nagyon sajnálom, ahogy vele elbántak.

(#55045) Integra válasza 7600 GS (#55044) üzenetére


Integra
titán

így van, ezt minden realos tudja :)
a barca szokásához hűen a ratyi védelemmel abszolút underdogként megy ismét csatába.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55046) 7600 GS válasza Integra (#55045) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem kell a provokáció. ;)

Egy clasico-n meg sosincs underdog. Az utóbbi év történései is ezt bizonyítják.

Most fogtok beszarni, olvassátok el, én tegnap óta sírok. :DDD :DDD

Benzemáról „távirati” stílusban:
Benzema valószínűleg az éjszaka királya, gyorshajtásos bűncselekményeit nem győzi takarítani a Madrid erre fenntartott takarító brigádja. Nem azzal van bajom, hogy kiskorúakat csinál fel, hogy kocsit tör, mások életét veszélyezteti. Az legyen az ottani hatóság, a pszichológus vagy mentálhigiénikus dolga. Esetleg a bűnügyi orvosszakértőé. Hanem az álszent pofával való semmittevése a pályán.
Tegnap valóban adott egy jó labdát, s volt egy látványos megmozdulása. Egyébként a lazulás, a semmittevés jellemezte, rossz beindulások, lassító játék (ezt James is művelte), lesen maradás, vizenyős tekintettel való semmibe bámulás. És sorolhatnám. Közben egy Kroos megdöglött a pályán, Bale és Ronaldo vitte a támadószekciót Carvajallal, Modriccsal.
Ennyi a probléma. Ha idióta szmájlikkal, sejtető pontokkal, a műveletlen bunkókra jellemző semmitmondással sikerül csak nyalogatni a sebeket, akkor ez támogatja azt, amit leírtam.
Tehát Benzema továbbra is a kerékkötő, s bár szinte 100 %, hogy nem jön Falcao, az ember reménykedik, hogy mégis csoda történik, s nyilvánvalóvá válik, hogy Karim játéka ugyanolyan, mint az élete: értéktelen.

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55047) Integra válasza 7600 GS (#55046) üzenetére


Integra
titán

"Benzema valószínűleg az éjszaka királya, gyorshajtásos bűncselekményeit nem győzi takarítani a Madrid erre fenntartott takarító brigádja. - németeknél már lesittelték volna :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55048) BenHans


BenHans
addikt

Egy igazán szép és tartalmas [film] így estére, a sok hollywoodi szemét helyett. ;) :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#55049) Dinter válasza BenHans (#55048) üzenetére


Dinter
addikt

Csak így tovább ;)

(#55050) pohár válasza BenHans (#55048) üzenetére


pohár
félisten

what a troll :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.