Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127901) mephi666 válasza alázógyík (#127890) üzenetére


mephi666
nagyúr

siralomház az egész: amin még le voltam akadva többször is, hogy volt pár eset, amikor indíthattunk volna kontrát, átmentünk a félpályán és elkezdtünk visszafelé passzolgatni :U sehol-senki pozícióban... mindenki csak alibizett a pályán valahol... elképzelés = 0

azért emlegetem gerát, mert kb ő volt az utolsó játékos, aki képes volt a 90. perc után is menni és megdögleni a pályán... mellesleg nem is játszott rosszul, konstruktív volt a játéka :K ilyenek kellenek, nem primadonnák

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127902) máyköl válasza Pkc83 (#127812) üzenetére


máyköl
veterán

Hogy aludtal?

(#127903) DeathAdder válasza Peterhappy (#127887) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt írták erősen már tegnap is, de nem akartam elhinni.

Mondjuk így két dolog vált biztossá: a spurs hamarosan trófeát fog nyerni bármennyire is szarok lesznek (ha azok lesznek egyáltalán), az ellenük való győzelmi sorozatunk is meg fognak szakadni, mert ő Klopp legnagyobb kriptonitja :DDD

Abban meg nem vagyok biztos hogy egy kipihent Mourinho 2.0 nem hoz valami újat.

(#127904) syberia válasza Tibiajax (#127858) üzenetére


syberia
veterán

És a lelki megpróbáltatásuk már smafu? :O

https://howbad.info/

(#127905) Richard! válasza Tibiajax (#127899) üzenetére


Richard!
addikt

Hát de ez szokott menni, nem? :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127906) máyköl válasza DeathAdder (#127903) üzenetére


máyköl
veterán

Pochettinora bármikor elcserélném Zidane -t. Udvarolt már a Madridnak korábban, remélem nálunk köt ki egyszer.

(#127907) simondr válasza DeathAdder (#127903) üzenetére


simondr
senior tag

"Mondjuk így két dolog vált biztossá: a spurs hamarosan trófeát fog nyerni bármennyire is szarok lesznek"
Ligakupa v FA kupa jövőre, aztán megállás nélkül hallgathatja mindenki hogy ő ott nyert valamit, mekkora király. Aztán jön a szokásos búcsú :U

(#127908) Tibiajax válasza Sickboy25 (#127900) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bár megtehetném... jó kis kártyacserés forgatós műholdvevő korszakomat visszasírom. mocskos jó képminőségű stabil sky uk, ger, ita....
de jó is volt

(#127909) Tibiajax válasza Richard! (#127905) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, de legalább te ne.....
kössz

(#127910) Sickboy25 válasza Tibiajax (#127908) üzenetére


Sickboy25
addikt

itt még dolgozik :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#127911) BenHans


BenHans
addikt

Eladó kiadó most a szívem... 🎵🎶

Hivatalosan is eladó az AS Roma a már megalapozott projektekkel együtt (stadion tervek, meglévő területi jogok és irodák, stb...), azaz új többségi tulajdonost keres a Goldman Sachs.
Jelentkező már van, él a Qatar - Khelaifi 🙏, ahogy a szaúdi hercegségi vonal is 👍, és egy új amerikai szál is képbe került, méghozzá a milliárdos családi cég a Friedkin Group 👌, aminek CEO-ja Dan Friedkin producer (All the Money in the World, The Square, Ben Is Back).

Arrivederci Mr. Pallotta, mondjuk ez annyiban már értelmét is vesztette, hogy egy éve nem volt Rómában, holott Olaszországban többször is járt.

#teve #hollywood #apuveddmeg #holvagyLölö #stadionkell
💰🐫💰🐫💰

Ha én gazdag lennék... 🎵🎶

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#127912) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Mindenkinek fel kell fognia Magyarországon, hogy képességbeli hiányok vannak, ezt egyértelműen ki kell emelnem. Felelős vagyok én is, mert túl sok meccset vesztettünk. Ha akarják, akkor elmegyek, akár már ma, nem holnap, de szeretném megoldani a problémákat
- Rossi
nem ezt pofáztam én is? de tudjátok ti is..
jöhet ide bárki, bármilyen top vagy képzett edző, ezekkel a mentalitással és főképp technikai képzéssel bíró profi labdarúgókkal nem fog többre jutni ennél. nem képesek gólt lőni szinte senkinek, ha nagy nehezen mégis sikerült, a fél ország felrobban és örül hogy nna, most végre, megindul valami.. 1 szaros góltól
a top országok európában régen is, most is ötösével, hatosával rúgják a gólokat, ahogy azt kell, ilyen arányban győzik le a harmadosztályú európai országokat, de sokszor a közepeseket is... de hárommal legalább
a közepes csapatok szintén képesek szépen, ügyesen, gólokkal győzni hasonló kvalitású csapatok ellen, harmadosztályúakat meg szintén sok góllal.

mi, bzmeg, ott tartunk, hogy top válogatottól sok sok góllal szopunk ki, ilyen szar velsz, meg szlovákiától is simán kikapunk éééés, most már lichtensteintől vagy esetlegesen andorrától is félnünk kell, sok góllal azokat se fogjuk kitömni
egy picit is komolyabb csapat ellen.... hagyjuk. nem tudunk, nem vagyunk képesek egy látványos, komolyabb, végigvitt támadást csinálni. nagy ritkán, néha beesik egy (urugvay elleni pl), de ennyi
- de ott is az uruk szartak már bele kb akkor, sztem..
becsúszni, jól belefejelni a labdába, meg kirúgni, jóó messzire, ennyit tudunk, ennyi a magyar futball.... +egy szalai

Rossival csak egyel több lett az európai szakemberek névsora, akik otthon majd mesélik, mennyire szutyok a magyar foci szintje, meg hát..ami mögötte van
de elég, ha csak a játékosok csodálatos játéktudásáról mesél majd odahaza

(#127913) DeathAdder válasza máyköl (#127906) üzenetére


DeathAdder
veterán

Van rá esély, ahogy kb. majdnem minden topcsapat padjára jelenleg, én a bárszát sem zárom ki espanyol ide vagy oda.

simondr - de az is lehet hogy most csak ennyi a cél, vagy megtébolyodtak, vagy tűzoltás és arra mennek rá, hogy a klub Mouval státuszt generáljon magának, ami eddig nem volt meg (újság, kattintás, bulvár), és hogy egy bármilyen trófeát szerezzenek...

(#127914) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#127913) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

te nem zárod ki, de Poch kategorikusan igen.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#127915) mephi666 válasza Tibiajax (#127912) üzenetére


mephi666
nagyúr

uruguay ellen sörmeccs volt, nem mérvadó... olyannyira nem, mint a 10+ évvel ezelőtti olaszok elleni 3-1

most nem hogy gólokat nem lőttünk, a 2 kapura tartó lövésünk akkor esett meg másodpercek leforgása alatt, amikor a nem túl acélos wales-i védelem közé keveredett 2 falábú és konyakot megtornáztatta :DDD ezt a wales-i csapatot egy összeszedett válogatott szépen meg tudta volna tömni

téma volt pár napja, hogy uruguay 3.5millió emberből hogy termel ki folyamatosan egy ütőképes válogatottat? talán azért, mert ott kis híján vérre megy a játék és ismerik az alázat fogalmát? ...ilyen túlfizetett primadonnáknak sehol nem lenne náluk hely, max a stadion büféjében :D amíg nálunk elég a pályán alibizni és megvan a lóvé, miért is törjék magukat? (kicsit azért bízok, hogy lesz még olyan generáció, aminek más lesz a hozzáállása...)

ui: amúgy szerintem nem rossit kéne elküldeni, hanem adni neki egy ostort, hogy azzal verje a sz@rul teljesítők hátát edzések/meccsek után :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127916) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#127914) üzenetére


DeathAdder
veterán

és hányszor nyilatkoztak már edzők, játékosok ilyet, aztán az első hívó szóra azonnal ugrottak :DDD

(#127917) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#127912) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Belgium: 10/10, 40 rúgott, 5 kapott gól. Érdekes...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#127918) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#127916) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

fogadjunk egy naugyében, sőt, mivel a barcára kisebb esély van, mint a nem barcára, ha te nyersz, három naugyét kapsz. deal? :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#127919) NyxNyxNyx válasza ZavaBalazs (#127918) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De te csak akkor kapod meg a nyereményedet, ha Pochettino visszavonul. Nem éri meg, ne menj bele.

De tuti nem megy a Barcába, a becsület mindig kurva fontos volt neki.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#127920) Citroware


Citroware
addikt

Kicsit emlékeztet Ranieri kirúgására ez a Leicestertől, csak ez hosszabb távon zajlott le. Ahhoz képest, ahonnan kezdte, eljuttatta olyan magaslatokba a csapatot, ahova kb. senki másnak nem sikerült volna, majd egy kicsit visszább esik a csapat és máris távozik, holott még mindig sokkal magasabban van a csapat, mint mikor átvette, még mindig áll egy jelentős része annak, amit felépített.
Na meg persze mit nevezünk forma visszaesésnek. Idén először jutottak BL-döntőbe, viszont a bajnokságban rosszabbul ment. Érdekes módon azzal nem volt ekkora bajuk, amikor a bajnokságban hozták a harmadik-negyedik helyet de a BL-csoportkör környékén vagy a nyolcaddöntőben rendszeresen kiestek. Ahhoz képest ez visszábblépés lenne? Mondjuk Angliában fontosabb a Premier League mint a BL, de akkor is...

Oké a 14. hely elég csúnya, de utána úgy is feljönnének, BL-hely már nem lesz meg, na de mindegyik nagycsapatnál vannak olyan évek a Top 6 közül (ami lassan már inkább Top 8) amikor kimaradnak, a legjobb 4-be csak 4 csapat jut be ( :DDD ), most mi van ha ez most éppen velük fordul elő... a BL csoportkörből már úgy is tovább mennek, lehetett volna ott menetelni megint. Általában pont azok a csapatok menetelnek jól ott, akiknek a hazai bajnokság már mindegy...

Mourinho-ra nem tudok mit mondani, ezt még fel kell dolgoznom lelkileg. :DD

[ Szerkesztve ]

(#127921) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#127922) NyxNyxNyx válasza Citroware (#127920) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Annyi a lényeg, hogy 1 éve szar formában a csapat. Nem jelenti azt, hogy Levy szerint Pochettino ne végzett volna jó munkát.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#127923) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#127919) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

fub+, tényleg, köszi ;]

pontosítás: a fogadás a következő edzői pozíciójára vonatkozik!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#127924) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#127918) üzenetére


DeathAdder
veterán

Huhh nem is tudom, túl magas nekem ez a tét ;]

am szerintem is sokkal esélyesebb egy bayern, madrid, de még egy psg, sőt egy mu is, de én már nem lepődök meg semmin :DDD

(#127925) DeathAdder válasza Citroware (#127920) üzenetére


DeathAdder
veterán

Erről várok azért egy jó könyvet, mert valami mintha tényleg eltört volna már januárban.

Am kíváncsi vagyok melyik sztárt rakja pincébe Mou a legújabb csapatában, és ki lesz a szerelme, mert nála mindig van egy-egy ilyen játékos :D

(#127926) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#127925) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Dier lesz az.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#127927) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#127926) üzenetére


DeathAdder
veterán

szerintem is

(#127928) hhenry válasza gyuromoj (#127921) üzenetére


hhenry
őstag

:DDD

(#127929) máyköl válasza DeathAdder (#127924) üzenetére


máyköl
veterán

Barcat nem tartom tul eselyesnek, ha jol remlik tobbszor odaszurt mar nekik, + Messivel sem komaljak egymast.

Ahogy Klopp is evekkel ezelott a Barca orra ala piritott, miszerint inkabb teniszt nez, mint Barca meccset.
Az o karakteruk pedig nem a Mou fele, hogy ahova korabban sz@rtam, ott vallalok munkat.

[ Szerkesztve ]

(#127930) DeathAdder válasza máyköl (#127929) üzenetére


DeathAdder
veterán

Valószínűleg nem is megy oda, hiszen a legtöbb topkulbnál edzőálság van jelenleg, és biztos hogy vannak/lesznek komoly ajánlatai, nem fog "rászorulni" a barszára.

Klopp a bayernnek is beszólt párszor, mégsem tartom kizártnak hogy mondjuk a 2022-es visszavonulása után egyszer oda térjen vissza edzősködni (nyelv miatt állítása szerint neki németország és anglia játszhat, ezért tényleg szinte kizárt a barsza).

Bár azt még Dortmundosként mondta (annó Integra gyakran is hozott ilyen kloppi aranyköpéseket), a német/olasz liga meg olyan hogy mindenki underdog és gyűlöli a Juvet, Bayernt, aztán ha felkeresik őket akkor mindent félresöpörve büszkén mennek oda :)

Ő is azért beszólogatott, hogy milyen drágán igazolhatnak egyesek, és ő ezt soha sem teheti meg, és nem is tenné meg ha tehetné sem, mert ő nem ebben hisz, aztán lett egy topcsapata és azért csak lerakták ők is van dijkért meg alissonért a 60-70 millát :) (mondjuk azért tisztelet neki, hogy elment egy annó még középcsapatba, amikor szinte bárhova mehetett volna, és elvileg voltak is ajánlatai)

Múltkor ő maga ismerte be, hogy hülyeségeket beszél néha a médiába: "That’s a problem, whatever bullshit you say, no one will forget it. " - persze szerintem is sokkal egyenesebb, mint Mourinho, de ettől még ő is egy foci menedzser, aki a dolgát végzi, a menedzser meg egy jól működő vállalatnál csak a vállalat pillanatnyi érdekeinek megfelelően nyilatkozhat a nagy nyilvánosságnak.
Leginkább PR-osok által kellően megcsiszolt semmit mondó, jól hangzó dolgokat :)

(#127931) Peterhappy válasza DeathAdder (#127930) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem kizárt, hogy Klopp a Bayernhez igazoljon.
Dortmundban is félistenként tisztelik, hülye lenne. Meg aztán Németországban már dolgozott, kiteljesedett, sokkal inkább menne szerintem más országba, mint oda vissza, csak azért, hogy összejöjjön pár salátástál.
Szerintem hosszabbítani fog Liverpoolban. Ha nem, akkor szerintem spanyol liga (olasz kizárt, max P$G, de nem hiszem, hogy eladná a lelkét).

(#127932) máyköl válasza Peterhappy (#127931) üzenetére


máyköl
veterán

"olasz kizárt, max P$G"

Ezt nem értem.

Napoliban el tudnám képzelni egyébként.

(#127933) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#127931) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szerintem egyáltalán nem kizárt, simán benne van, hogy a poolos szerződését kitölti, elmegy egy év szünetre (állítólag ez a terve), aztán 2023-ban leül a bayern kispadra. addig pont lepörög 3 év jó esetben azzal, akit most nyáron leigazolnak, legyen az ten Hag, Pochettino, vagy épp Flick.
aztán persze ki tudja, mi lesz 3 év múlva, lehet addigra már tényleg Nagelsmann lesz a német istencsászár, akit mindenképp el kell hozni a bayern padjára, lehet, hogy addigra úgy beválik a csapatnál egy edző, hogy Klopp akkor se kellene, ha amúgy jönne. (szóval ne értsd félre, a fenti csak egy lehetséges forgatókönyv, nem egy remélt szitu, hogy én már akkor le akarom váltani az új edzőt, amikor még le sem igazolták. :DDD pláne hogy ilyenek a reális opciók)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#127934) DeathAdder válasza Peterhappy (#127931) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szinte biztos hogy 2022-ben távozni fog, egyrészt BL győzelem után nagy volt a klubhoz közeli a sajtóhang, hogy a klub szerződéshosszabbítást kínál neki, aztán rövid tapogatózás után visszakozott a klub, hogy ne utasítsa el az ajánlatot (ha egyáltalán nem utasította vissza).

A másik, és sokkal velősebb érv ez a Klopp-nyilatkozat tavalyról:

"I have a contract for four more years in Liverpool and the club are happy with me."
"I don't want to die on the coaching bench. After Liverpool I will for sure do a one-year break. That's a CLEAR AGREEMENT with my family."
"It's possible that I will end my career a lot earlier than coaches usually do," he said. "It's very intense."

Szinte biztos, hogy nem marad tovább, mert megegyezett a családjával 1 év szünetben.
Nyilván benne van, hogy meggondolja magát, de nem tartom valószínűnek, nem ilyennek ismerjük.

+1 hogy meglenne neki a 7 év, ahogy 7 évet töltött Dortmundban, és 7 évet Mainzban is edzőként :)

Szünet után visszamehet Dortmundba, vagy egy ígéretes német klubba, de szerintem Bayern sem kizárt, külföldön anligában Liverpool után szerintem már nem megy máshova. Mondjuk ez az utolsó mondat csak alaptalan találgatás a részemről :DDD

Válogatottat azért nem tartom valószínűnek, mert az ő edzési stílusa a nagyon komoly munkában és a családi idillben van, amihez hosszú idő és rengeteg együtt töltött munka kell.

[ Szerkesztve ]

(#127935) Peterhappy válasza máyköl (#127932) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az olasz foci nem passzol hozzá. Igen a Napoli talán, még gondoltam is rá, hogy írom, de nincsenek egy szinten.

Paris esélyes lehetne, de oda szerintem elvből nem menne.

@DA: szerintem Bayern és más csapat esélytelen, de majd meglátjuk. :)

Szerintem Anglia vagy Spanyolország. Előbbi kiesik, ott csak a Májmedence (és nem Special None módra, hanem tényleg), marad a Madrid és a Barca.
Esetleg a Felcsút, de az választás függő :)

[ Szerkesztve ]

(#127936) Peti78


Peti78
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#127937) Enzolord válasza Peti78 (#127936) üzenetére


Enzolord
addikt

Ott a pont... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127938) NyxNyxNyx válasza Peterhappy (#127935) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Remélem elmegy az Atletico-ba. Tudnék megint egy nem-Spurs csapatnak rendesen szurkolni. Simeone majd megy az Interbe, Conte meg a Spurs-be. (Feltéve, hogy nem Mou lesz a Tottenham Ferguson-ja ;] )

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#127939) DeathAdder válasza Peterhappy (#127935) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez azért lepne meg, mert már a Dortmund után is kategorikusan kijelentette, hogy nála csak olyan csapat jöhet számításba amelyik országának beszéli a nyelvét, mert nála mindennél fontosabb a kommunikáció. Elejében sokat panaszkodott is, hogy nem tudta angolul kifejezni magát, hogy elmondhassa mi miért történt és mit hogyan kellene.

Bár nem tűnik semennyire sem patriótának (ami kb. minden háború utáni németre igaz), de elhiszem, hogy ez neki nagyon fontos szempont, mert a kommunikáció, a motiváció az egyik legfőbb erénye. Játékosnyilatkozatok alapján sok edző van, aki alig beszél, alig kommunikál, csak a legszükségesebbet, ilyen volt pl. Rafa is.

(#127940) Peterhappy válasza DeathAdder (#127939) üzenetére


Peterhappy
őstag

És lesz pontosan egy éve nyelvet tanulni :K
De amúgy jogos amit írsz.
Csak nálam ő top3 edző (ok elfogult vagyok) és ezért nem tudnám pl egy Napokban vagy egy random (nem egyenlő BM / BVB) elképzelni.

@NyxNyxNyx: ATM túlságosan fizikai focit játszik, bár lehet, hogy ha nem Simeone lenne az edző, nem ilyen lenne a felfogás. Ebben is lehet valami.

(#127941) máyköl válasza DeathAdder (#127939) üzenetére


máyköl
veterán

Allegri angolja a kemeny... ;]

(#127942) Peterhappy válasza Peterhappy (#127940) üzenetére


Peterhappy
őstag

Napok = Napoli
Most nézem hogy kiszúrt velem a hibajavító

[ Szerkesztve ]

(#127943) Enzolord


Enzolord
addikt

"Charltonnal, Law-val és Puskással edzősködtünk egy ausztrál akadémián. A srácok nem tisztelték őt, csúfolták a súlya és a kora miatt. Felhecceltük a kölyköket, hogy fogadjunk, képes-e tízszer egymás után eltalálni a keresztlécet. Természetesen kihívták a kövér, öreg embert. Law kérte őket, tippeljék meg, hányszor fog neki sikerülni. A legtöbben ötnél kevesebbet saccoltak, én tizet mondtam. A kövér, öreg edző egymás után kilencszer találta el a lécet. A tizediknél feladta magának a labdát, végigtáncoltatta a vállain és a fején, sarkazott egyet, majd a levegőben lévő labdát a kapufára bombázta. Mind csendben álltak, aztán megkérdezték, hogy hívják. Azt válaszoltam: nektek csak Mr. Puskás” - George Best. :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#127944) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#127945) Richard! válasza gyuromoj (#127944) üzenetére


Richard!
addikt

Ha nem állunk ki, akkor csak 3:0... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#127946) vond válasza gyuromoj (#127944) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bulgária idegenben? Hááát, elég gyengék azok is. Utána meg itthon a románok, vagy az izlandiak? Az sem vészes. ;] :D

Na, ha lesz itthon (sorsdöntő) meccs Románia ellen, akkor arra azért fel kéne jutnom. :K

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#127947) sasa134 válasza vond (#127946) üzenetére


sasa134
addikt

Nem tűnik lehetetlen küldetésnek, de elszomorítóan szarok vagyunk, nagy javulás kellene, hogy megcsináljuk. hajrá!

Avanti Roma

(#127948) sh4d0w válasza sasa134 (#127947) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában az, mert először idegenben kéne nyernünk, az meg felénk ritka vendég...

https://www.coreinfinity.tech

(#127949) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az Izland - ***** osszecsapason a bocskorosoknak fogok szurkolni, hadd jojjenek csak ok ide :C
Az biztos, hogy ha mi legyozzuk az ezer sebbol verzo bolgar valogatottak, es jonnek ide a szomszedok nem fognak szivelyes fogadtatast kapni, es fog rajuk zudulni a gyulolet.
Lenne mit visszadnunk nekik, es a fagyi remelem visszanyal.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#127950) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#127949) üzenetére


Peterhappy
őstag

Zárt kapus meccs a hazai EB-n. Igen! Együtt képesek lehetünk rá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.