Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56751) _ ĐanieL™


_ ĐanieL™
tag

Sziasztok,

ma kaptam meg az új céges gépet, friss telepítéssel.

Az alábbi gondom van, mikor megnyitom az Áruházat:

A 'Lap frissítése' után pedig a következő:

A hibakódok alapján lehet valami hálózatos/proxys gebasz..
Okozhatja az, hogy irodán kívül csak spec. céges VPN kapcsolattal használható a gép?!
Legkésőbb holnap délután kiderül, ha ismét irodában leszek.. de addig is, ha már találkozott valaki ilyennel és van ötlete, azt szívesen veszem!
:R

(#56752) minionair


minionair
csendes tag

Áruházat kiprobalva letöltottem egy 22gigas alkalmazast ,hogy tudom torolni? Nincs ms fiokom,igy is engedte letolteni. Ramegyek a jatek oldalara,es azt irja feltelepitve, mellette nincs hogy uninstall. Vezerlopultba sincs .

[ Szerkesztve ]

(#56753) quailstorm válasza minionair (#56752) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mivel Áruház, ezért vezérlőpultban nem is lesz.
Vagy a csempéjén uninstall jobbklikkel. Vagy Gépház, rendszer, alkalmazások alatt találod.

(#56754) minionair válasza quailstorm (#56753) üzenetére


minionair
csendes tag

Köszi,siker

(#56755) raidx válasza Darkness (#56744) üzenetére


raidx
őstag

Igen. A 2005 őszi verzió. Opr. verziója: 10.0.10586.839 (Win10 TH2) A 16..- nálam is sok bosszúságot okozott anno és visszatértem az elődjére. Azóta minden rendben. Szomszédasszony notija azóta is a fiókba pihen, ahogy rákerült a szülinapi frissítés. Inkább a telót használja. Az gyorsabb.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#56756) vlevi válasza minionair (#56752) üzenetére


vlevi
nagyúr

Leg 1xűbb megildás, ha a program ikonján jobbegé, eltávolítást használod. UWP appokat azonnal leszedi ezzel a módszerrel, a hagyományos programokra pedig beküld a programok eltávolításába.

(#56757) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok az eseménynaplóban örökké ezt látom...ez mire utal?

A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Aktiválás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID:
{6B3B8D23-FA8D-40B9-8DBD-B950333E2C52}
, APPID:
{4839DDB7-58C2-48F5-8283-E1D1807D0D7D}
, felhasználó: NT AUTHORITY\HELYI SZOLGÁLTATÁS, SID: S-1-5-19, cím: LocalHost (helyi állomás, LRPC használatával), futtatási alkalmazástároló: Nem érhető el, SID: Nem érhető el. Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható.

win 7 licencel volt aktíválva régebben a win 10 de került bele ssd illetve memória is... :R

Közben vettem egy lenovo G50-30 at is újratettem és simán aktíválta magát....

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#56758) 30z.Samu válasza Popes (#56626) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na, nagy nehezen sikerült az internet rejtett bugyrából előkotorni egy megfelelő telepítőt és be is aktiválta annak rendje én módja szerint. :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#56759) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Tegnap este egy ismerősömnek szerettem volna egy fájlt megnyitni. Normális forrásból letöltöttem hozzá egy programot. Ezt követően kifagyott a gép, kénytelen voltam újraindítani, mert 15-20 perc elteltével se reagált semmire. Boot alatt megáll most, nem tölt be, csak párat pörög és kész. Külső házba betéve egy másik laptop eszközkezelőben látja, le lehet csatlakoztatni. Hd sentiel is 100% -os kondíciót ír. Lemezzel nem tudok mást csinálni. Pár fontos adatom is rajta van. Mit tudnék tenni még?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#56760) bsh válasza Darkness (#56746) üzenetére


bsh
őstag

a 4500 turbó csak 1 magra vonatkozik (hacsak nem állítod be máshogy a biosban), ezért azt gyakorlatilag lehetetlenség elérni, mert annyi háttér folyamat fut windows-on, hogy egyszerűen lehetetlen, hogy csakis 1 mag legyen használatban.

(#56761) vg válasza _ ĐanieL™ (#56751) üzenetére


vg
addikt

google dns kell neki

(#56762) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Mai bug:

Mindenki kapott ajándékba 3.5 tera tárhelyet a Microsofttól a legutóbbi update-tel? Nekem ennyit adtak, csak azt nem tudom, hogy fogják kibővíteni 4 TByte-ra az 500 gigás WD vinyómat :))

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#56763) vlevi válasza Taifa Díaz (#56762) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem mai. Több hónapos. Én minden összegző frissítés óta kapom ezt a 4TB tárhelyet :)
Állítólag a következő, kreálmány updattel eltűnik ez a bug.

(#56764) Syl válasza vlevi (#56763) üzenetére


Syl
nagyúr

Kérdés mi úja(ka)t kreálnak ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56765) vlevi válasza Syl (#56764) üzenetére


vlevi
nagyúr

Majd megtudjuk.
Pont azért creators update a neve ;]

Az a baj ezekkel az ujabb feature updatekke, vagy minek nevezzem, hogy igazából alig aligvan bennük valami, ami használható, vagy akárcsak kipróbálásra érdemes lenne.
Pl game mód, és game bar. Insiderként pár napig, hétig használtam, és azt kell mondjam, többször volt idegesítően tolakodó a game bar (minden fullscreen alkalmazasba bemászik), mint hasznos. Emiatt kikapcsoltam, de akkor pedig nem lehet visszakapcsolni, csak a gephazsban.
És most hirtelen más nem is jut eszembe, ami ujdonságként előjött volna, vagy amit eészrevettem volna, hogy új. Pedig van, csak azoknak a funkcióknak a közelébe SEM megyek.
Vagy azért, mert nem használok ilyen dolgokat, vagy azért, mert van rá jobb, nem MS szoftverem.
Pl. Paint 3D?

Közben nézegettem a Posta appot is. Csak tudnám minek nézegetem, hsizen tudom, hogy alkalmatlan a használatra.
Legújabb észrevételem az volt, hogy kaptam egy levelet, amit a gmail webes felületén tökéletesen meg tudtam nézni, de a posta app csak a szöveges részét mutatta, azt is rosszul.
Volt benne egy kép, ami azthiszem nem csatolva volt, hanem beszúrva (egyébként outlookból küldték, exchange szerverről), és volt benne 2-3 hivatkozás, mint pl. webcím, levélcím, amiket a posta csak szövegesen tudott megjeleníteni.
Azt a régi rinyálmányomat, hogy a gmailból nem képes a megosztott naptárakat megjeleníteni, már nem is mondom :)
Hihetetlen számomra, hogy a gmail levelezője, naptára (androidos appként) mennyivel jobban meg van csinálva, mint a microsoft saját, windowsos megoldása.

[ Szerkesztve ]

(#56766) _ ĐanieL™ válasza _ ĐanieL™ (#56751) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

A VPN a ludas.
Nelkule, kabellel az irodabol jol mukodik.

(#56767) ph2012


ph2012
senior tag

A Visszajelzési központ-ba írtam egy javaslatot ezen a címen:

Search for the Edge Browser (e cím alapján keressetek rá) - magyarul is le van fordítva

Légyszi nézzétek meg, szavazzatok rá és véleményezzétek.

(#56768) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Sziasztok!

Frissítéseket ki kapcsolni teljesen? Nem csak a driver, hanem maga a Win10 automatikus frissítéseit is.

10"-os gépek (T100 transformer és Acer csoda) nonstop összef@ssa magát a frissítések alatt. Gyári visszaállításkor semmi gond, de amint bizonyos frissítés csomag felmegy a gép vagy megáll frissítés alatt, vagy nem tölt be a rendszer sikeres frissítés után...

Köszi

(#56769) vlevi válasza vlevi (#56714) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nnna. Végre megtalálódott a táblagépem.
dirtywindowson találtam egy fórumbejegyzést, és a benne lévő YT videó alapján sikerült életre kelteni.

MTP Device

(#56770) Taifa Díaz válasza vlevi (#56763) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Akkor nem szóltam. Nekem eddig jól mutatta a felszabadítható tárhelyet, dehát ami késik, nem múlik, mint tudjuk - ha más nem is, ezek a bugok legalább megbízhatóan előjönnek mindenkinél ;]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#56771) Syl válasza vlevi (#56765) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem az a baj, hogy újabbnál újabb featurekat raknak bele, hanem hogy a meglévőkkel nem foglalkoznak.
Én is a Posta app-ot hozom fel. Másfél év alatt nem tudták megoldani, hogy gmail fiók esetén a kimenő levél feladó mezőjébe a beállított nevet írja be! Neeem, e helyett beba***a a mail címet, oszt jónapot...
Mivel Win 8.1-en a Posta app ezt hibátlanul kezeli, nem értem WTF???? :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56772) Methionyl


Methionyl
senior tag

félre. :B

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#56773) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ujabb hiba. Tegnap azt gondoltam, egy programmal van baj, betallózom a filet megnyitasra es kifagy. Mondom xar, csinalok egy win7 telepito pent, aktivalas nelkul megcsinalom alatta ami kell és jóvan. A win7 usb tool sem képes betallózni file-t a lemezről azon a mappan kivul amit alapból megnyit, kifagy. 100ból1x csikerul atlepnie mas mappaba de akkor meg nem tudja letrehozni a penen a bootrészt.

Valaki talalkozott ilyennel már?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#56774) tom_tol


tom_tol
addikt

Sziasztok!

Három napja szórakozik, folyamat tekeri a cpu-t. Valami megoldás ?
Köszönöm

(#56775) Essejó válasza enterlaci (#56731) üzenetére


Essejó
veterán

Olyan megosztás amiből az Admin ki van zárva? Nonszensz, felejtsd el, ez teljességgel ki van zárva. (szerintem)
Egyébként a jogokat a Nas-on állítsd be és ne a Windowsban akard megerőszakolni a Nast.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#56776) Essejó


Essejó
veterán

Erre senkinek nincs ötlete? [link]

Más:
Egy értelmiségi ismerős, akit én nem engedek a gépem közelébe, de néha vendégeskedik nálunk, a múltkor csak valami levelet akart megnézni és rászabadult a nejem gépére. Nos azóta párom kap ilyen értesítéseket, ha az illető az otthoni gépére levelet vagy üzenetet kap. Hol lehet az ilyentől megszabadulni? (nem az ismerőstől!) Mert egyébként jó arc, de a géphez teljesen idióta. :D

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#56777) movax válasza Syl (#56771) üzenetére


movax
őstag

Azt nem bírom felfogni, hogy valaki gmailes címet akar mindenáron Posta appal használni. Mi a jóistenért nem jó az a webfelület, minek kell még egy bizonytalanság-generátort beiktatni a rendszerbe, na ezt nem értem. Ott a G. webmail, beépített spamszűrővel, csomó biztonsági fícsörrel, beállításokkal, hülyebiztos felületen, erre jön a júzer és a POSTÁN!!!! keresztül akarja használni. Aztán jön folyamatosan a nyaf, hogy hááizé, bizonytalan a rendszerem, fosik az Áruház, nem megy a mittoménmi, vajon mitől lehet... Ettől bmeg! Ne használjunk fölöslegesen baromságokat, ez a lényeg.

Nem személyesen neked írtam, kérlek ne vedd támadásnak. :)

(#56778) #83685760 válasza Syl (#56771) üzenetére


#83685760
törölt tag

Állítólag javítás alatt van: [link]

(#56777) movax: Hát ennek aztán semmi köze a rendszer stabilitásához.

(#56779) Syl válasza movax (#56777) üzenetére


Syl
nagyúr

Levelezőprogram bazze! Vagy nem arra van, hogy levelezzünk vele? Na és ha a gmail-nek jó a webes felülete, attól még azért megengeded, hogy más módon is használjam? Mellesleg az outlook.com fióknak is van webes felülete, tehát a posta app tök felesleges, mi?
:W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56780) ph2012 válasza Syl (#56779) üzenetére


ph2012
senior tag

Én az Outlook webes felületét használom mert azt tapasztaltam, hogy az app-ba nem töltődött le minden érkezett levél. Az app-ot már nem használom. Nem szinkronizálta le rendesen a webes Outlookra érkező összes levelet.

(#56781) vlevi válasza Syl (#56779) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem is.
Egyébként, büszkén hangoztatja, hogy működik gmaillel, ami igaz is, nagyjából.
Webes felület pedig sosem lesz olyan használható, mint egy beépített szolgáltatás. Fog tudni pl. értesítést küldeni, ha kapok egy levelet, vagy, naptár emlékeztetőt?
Bele tudok nézni a leveleimbe a webes felületen, ha épp nem vagyok internetközelben?
És még rengeteg olyan dolog, ami böngészőből nem oldható meg, de most hirtelen nem jut eszembe.

(#56782) wwenigma válasza wwenigma (#56773) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gyári lemezkép iroval DVD-re sikerult megirnom a sajat telepitot...reinstall.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#56783) tordaitibi válasza movax (#56777) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ez igy orbitalis felremagyarazas. Ez egy levelezo alkalmazas.
Droidos keszulekemen a gyari fapados mailkliens szo nelkul lekezeli a vilag osszes mailszolgaltatojat.
Nem furcsalnad, ha a moovie/tv mediaplayer csakis bizonyos microsoftos demo filmeket jatszana le, mashonnan letoltott mp4 meg csikosan, szaggatva menne? A szitu ugyanaz.

(#56784) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

A céges (BT) pc-n szeretném lecserélni a windows 7-et windows 10-re. Van még lehetőség az ingyenes frissítésre? Ha nem, honnan tudok a legolcsóbban windows 10-et vásárolni, amit itthon is elfogadnak (pl. az ellenőrzéskor nem kötnek bele).

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#56785) mexel


mexel
veterán

Meg tudná nekem nézni valaki hogy a szolgáltatásoknál ( services.msc) vagy a registry-ben mi az indítás módja a "AppX Deployment Service (AppXSVC)" -nek? Automatikus vagy késleltetett indítás, esetleg kézi?

(#56786) Drachoo válasza movax (#56777) üzenetére


Drachoo
senior tag

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? :Y

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#56787) lacy8


lacy8
csendes tag

Sziasztok olyan problémám lenne hogy újraraktam a rendszert. Előtte egyszerűen két kattintással tudtam váltani a monitor és a füles kimenet között de most nem ajánlja föl. Jobb klikkelnem kell hangikonra hangok lejátszás és ott váltanom alapértelmezett lejátszót. Hogy tudom megoldani hogy hang ikonnál felajánlja a másik lejátszó eszközt?

(#56788) Cr00py válasza (Bundás) (#56768) üzenetére


Cr00py
senior tag

[Parancsolj] Pro verzión könyebb kicsit, de Home-on is megoldható. Nekem csak Értesítést küld oldalt, ha van elérhető frissítés, illetve én [Windows Update Minitool] -t ( Van hozzá [Magyarosítás] is - A kibontott wump mappába kell csak bemásolni a letöltött nyelvi file-t, a 32/64bit-es indítók mellé ) használok a frissítések letöltésére/telepítésére. Volt, hogy beakadt a Gépházas frissítés, megállt, nem töltötte, csak a procit pörgette. Apropo. Ha kikapcsolod a frissítést = azaz csak értesítsen = akkor a Defender sem fog automatikusan frissülni, ha nem használsz más programot a vírusvédelemre. Ha így megfelel, akkor win+R -> ide gpedit.msc -> itt a Számítógép konfigurációja fül alatt -> Felügyeleti sablonok -> Windows összetevők -> Windows Update -> Az autómatikus frissítések konfigurálása ( duppla klikk ) - itt pedig [Ezek a beállítások] Ha elakadtál, írj nyugodtan, akár privátban is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#56789) Grafirka


Grafirka
őstag

(#56790) TRob1 válasza movax (#56777) üzenetére


TRob1
veterán

Már bocs, de ez most egy jó nagy baromság volt. Mi a faxért vannak a levelező appok? Vagy te pl. androidon is a webes felületen nézed a leveleket, nem app által?

Én pl. Win 8 megjelenése óta csak a beépített postát használom. Igen, win10-en is, és eddig nem volt gondom vele...

És mi a fax köze lenne ahhoz a postának hogy a rendszer bizonytalan vagy az áruház fosik. :F

(#56785) mexel :
Kézi.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#56792) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Csak kíváncsiságból: mennyibe kerülne, ha eredeti Win 10 Home op.rendszeremet PRO változatra szeretném upgradelni?

(#56793) SP4C3 válasza Vesporigo (#56792) üzenetére


SP4C3
veterán

$199

TRob - Ne keverjük a szezont a faxommal. A mobil az mobil, a desktop az desktop. Ne ess ugyanabba a hibába, hogy "vegyíteni" akarod, mint microfos.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#56794) TRob1 válasza SP4C3 (#56793) üzenetére


TRob1
veterán

Nana... pont ugyanaz ebből a szempontból. App-app, böngésző-böngésző. Itt felhasználási módról van szó, nem másról.
Az teljesen más dolog hogy a Posta kinél hogy működik. Itt a lényeg azon van hogy Alkalmazás vagy Webes felület. (A win8as posta előtt is mindig is használtam vmi appot levelezésre, viszont mivel Posta nálam jól működik, ezért nem teszek fel már külön más egyebet. De jóval kényelmesebb mint egy webes felületen)

(Amúgy meg mi itt a vegyítés? Hogy alkalmazást használsz valamire? Mert akkor de, vegyítem. Lényegesen kényelmesebb. Hogy neked nem jön be és mindent írtasz élből, az a te dolgod. Az egy másik fejezet.)

(#56795) SP4C3:
És ha van 3 (vagy 13) mélcímed? És gyakrabban kapsz? Azért akkor csak jó az az értesítés, vagy hogy az összeset látod egy helyen...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#56795) SP4C3 válasza TRob1 (#56794) üzenetére


SP4C3
veterán

Billentyűzet + egér > tapicskolás. Embere válogatja, személy szerint böngészőt preferálom gépen, mobilon meg nagyon-nagyon ritkán olvasok e-mail-eket, akkor megnyitom a gmail app-ot, syncelek, elolvasom, bezárom, kész.

Napi érdekesség / angol tudás szükséges

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#56796) SP4C3 válasza TRob1 (#56794) üzenetére


SP4C3
veterán

Vegyítsd, az meg a te dolgod, csak akkor MS csináljon külön-külön OS-t, pl windows home-ba mehet az összes ilyen BS, pro-t meg hagyják tisztán és akinek kell valami spyware, az majd letölti magának.

Gmail is nagyon szépen tud kezelni több mail címet.

Munkahelyen meg használjanak thunderbird-et... ;]

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#56797) Darkness


Darkness
aktív tag

Üdv!

Köszönöm a segítségeteket. A végén kiderül, hogy a megoldást máshol kellett keresni. Egy véletlen folyamán esett le, hogy esetleg a beépített kártyaolvasó a ludas. S miután kiiktattam, megjavult minden... :U
Most nézhetek egy másik kártya olvasót a gépbe. :W

bsh:
akkor max tuninggal tudok magasabb órajelet kicsikarni a prociból? ehh... akkor nézhetek ennek utána, hogyan kell... :D

THX

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#56798) mexel válasza TRob1 (#56790) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm!

(#56799) Chrys_ válasza TRob1 (#56794) üzenetére


Chrys_
addikt

10 GMAIL címet ne mfogok egyesével neten nézni, az biztos, én maradok a jól bevált Outlook-nál, névjegyzék, naptár, feladatok és notice-k kezelése egy helyen.

SP4C3:
Ehhez össze kell rendelned az accountokat (amit a Google felajánl)? Met az nekem nem jó, nem véletlenül van több címem.

(#56800) TRob1 válasza Chrys_ (#56799) üzenetére


TRob1
veterán

Anno én is Outlook-oztam. :)

Nem kell összerendelni. Jobb felső sarokban a fotódon bal klikk, aztán fiók hozzáadása. Aztán nem kell kijelentkezni, utána itt tudsz váltogatni.

(#56796) SP4C3:
Úgy tudom van ilyen win10 is (igaz, nem pro-nak hívják :D )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.