Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56251) FRENK1988 válasza raidx (#56249) üzenetére


FRENK1988
veterán

64 természetesen

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#56252) Воланд válasza FRENK1988 (#56244) üzenetére


Воланд
titán

Ha a Dell Optiplex-ről van szó, akkor abban a dokumentáció szerint van integrált vga.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#56253) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sziasztok!

Szóval beütött a ménykü, vettem egy win10-es gépet(win 10 home 64bit)...szóval a win7 stabilitása oda. :O

Nos abban kérném a segítségeteket, hogy pl a naptár és posta,a groove zene app miért tűnt el a gépről és az áruház szerint miért van fent??? miden le lett frissítve(appok+win is) A One Note-ba meg mikor belépnék elindul, majd egyszer felvillan a használati ablak és el is tűnik.A Naptár appot visszaraktam egyszer alapállapotba, de aztán huss el is tünt(újraindítás után)
Ez ilyen gány v mi van?? Az áruházban meg nem tudok törölni/újrarakni semmit.... :Y
Egyedül egy régi outlookot raktam fel(2003-as), lehet az döglesztette ki? De másik zene appot pl nm raktam fel, mégsem megy a groove...
Help :O

ui bocs, nem volt időm visszaolvasni :B

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#56254) newmoonlight válasza m0h0senator (#56247) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Próbáld meg ezt! De nézegetheted ezt vagy ezt vagy ezt is...

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#56255) mckay


mckay
aktív tag

Szerintetek mekkora RAM méret mellett szabad kikapcsolni a lapozófájlt?
;]

No persze, kérdés, hogy milyen progit futtat a gép.
Nos:
- Firefox egy weboldal
- Chrome négy-öt weboldal
- SQL Express egy pár száz rekordos adatbázissal
- Teamviewer
- Víruskergetőből a beépített
- ritkán rövid időre felhasználóváltással belép egy második user
Ennyi.

Szerintetek a 4gb kevés lesz egy ilyen lépéshez?
:((

(#56256) Воланд válasza mckay (#56255) üzenetére


Воланд
titán

Nem szabad kikapcsolni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#56257) mckay válasza Воланд (#56256) üzenetére


mckay
aktív tag

Persze, nem javallott.
:B

De mennyi ram kéne, ha mégis szükség lenne rá, biztonsági okokból?
;]

Van egy fájl, amit csak pendrive-ról vagy virtuális drive-ról szabad használni.
S szerintem az a kockázat továbbra is fennáll, hogy a lapozófájlba belementi a Win.
Márpedig ha ellopják a gépet, és nem kapcsolják be, akkor a lapozófájlból rekonstruálható, nemde?

(#56258) Воланд válasza mckay (#56257) üzenetére


Воланд
titán

Használj Bitlockert.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#56259) Aurig@ válasza mckay (#56255) üzenetére


Aurig@
őstag

8GB mellett már simán kikapcsolható! Mikor csak annyi RAM-om volt akkor is, jelenleg 16GB van most pláne kikapcsolom. Soha nem volt semmi probléma. Még úgysem, hogy a gyerek játszik, közben meg konvertál a gép.
Nem egyszer a Chrome-ban 15-20 oldal nyitva, feleségem operát használ átlagban 5-6 nyitott oldallal, fut a TeamViewer, Kaspersky. Simán bírja a PC.

Miért is ne lehetne kikapcsolni?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#56260) Воланд válasza Aurig@ (#56259) üzenetére


Воланд
titán

Jó, hogy két napja volt erről szó...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#56261) m0h0senator válasza newmoonlight (#56254) üzenetére


m0h0senator
őstag

Koszi este megnezem.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#56262) mckay válasza Воланд (#56258) üzenetére


mckay
aktív tag

sajnos nem jó erre a célra a Bitlocker, mert ha nem csak allopják, hanem hivatalosan elviszik, akkor hivatalosan kötelezhetnek is a kulcs kiadására, gondolom

(#56263) mckay válasza Aurig@ (#56259) üzenetére


mckay
aktív tag

Szóval 8-cal már működhet?
És 4-gyel már reckír?

(#56264) Aurig@ válasza mckay (#56263) üzenetére


Aurig@
őstag

Nemcsak, hogy működhet, hanem hibátlanul működik is!
4GB-nál ne kapcsold ki! 8GB-ál nincs semmi gond.

Az illetőnek valószínű, hogy más probléma is volt nem csak a RAM. WinRar-tól nem fagyhat ki a gép.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#56265) worxland válasza mckay (#56263) üzenetére


worxland
addikt

32-vel működik. :DDD

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#56266) Воланд válasza Aurig@ (#56264) üzenetére


Воланд
titán

Még jó, hogy ilyen elegánsan semmibe veszed a tiéddel ellentétes tapasztalatokat...

"WinRar-tól nem fagyhat ki a gép."

Lol, tényleg, ne már. Ez már a hozzáértés csúcsa.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#56267) FRENK1988 válasza Воланд (#56252) üzenetére


FRENK1988
veterán

Már egy R7 240 van benne

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#56268) quailstorm válasza FRENK1988 (#56267) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Attól még ha a GMA nincs letiltva eszi a RAM-ot. Pont a 4500 olyan, ami egyszerre használható másik kártyával, én is tettem így.

(#56269) Aurig@ válasza Воланд (#56266) üzenetére


Aurig@
őstag

Talán nálad is kifagy?

Miért baj az, ha (gondolom nem csak nálam) másnál is működik? Azért mert valakinél valami nem megfelelően működik még nem szentírás. Ő ezt tapasztalta, én mást. Nálam még nem fagyott ki winrar miatt a gép. Erről talán én tehetek? Használjon zip-et, tömöríteni azzal is lehet.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#56270) gyulank válasza quailstorm (#56242) üzenetére


gyulank
addikt

Azóta már 8,2GB. Nem tudom, de, hogy pár megnyitott lap hogy foglal ennyit azt el se tudom képzelni.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#56271) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Adott egy noti, amin a HDD nincs particionálva, rajta OS, és adatok.
A notit SSD-vel bővíteném, a HDD mellé, előbbire kerülne a W10, utóbbira az adatok.
A HDD-ről nincs mód az adatok lementésére.

Miután a notiból kiszereltem a HDD-t, beleraktam az SSD-t, telepítettem rá a W10-et, és újra beszereltem a HDD-t, hogyan tudnám lepucolni a merevlemezen maradt OS-t?
Létezik erre valami célprogram, vagy mindenképpen le kell mentenem az állományokat, utána meg mehet a formázás?

Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#56272) pendre54 válasza Aurig@ (#56259) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Szerintem meg legyen valamennyi virtuális memória akkor is, ha egyébként van 16 GB-nyi RAM, mint pl. nálam is. Én elég régóta már 2 GB-ot állítok be, persze elég lenne 800 MB is, de nálam a hagyomány nagy úr. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#56273) VoidXs válasza pendre54 (#56272) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én még akkor sem vettem észre, amikor a 8 gigából 4-et nem észlelt. Ha véletlenül sikerül belefutnod a lemezre írásba, onnantól még SSD mellett is használhatatlan lesz a gép, amíg újra nem indítod. Inkább lőjön le valamit.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#56274) raidx válasza AxBattler (#56271) üzenetére


raidx
őstag

"mindenképpen le kell mentenem az állományokat, utána meg mehet a formázás."

Ha biztosra akarsz menni. A win ír olyan területre is amit simán nem lehet elérni és a későbbiekbe galibát okozhat. Például Boot rész.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#56275) tordaitibi válasza AxBattler (#56271) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Manualisan?
A megfelelo konyvtarakbol athelyezed masik mappakba, gondolom ugyis hattertar, adatvinyo lesz belole.
Csinalsz pl. Filmek, videok, , nagypapi emlekei, kepek stb.mappakat, es az eredeti mappakbol athelyezed az allomanyokat. Bele fogsz futni jogosultsag problemakba, plane ha le volt jelszavazva a fiok. Ezeket fel lehet oldani, fel is kell es az athelyezett fajlok ezekutan mar hozzaferhetoek lesznek.
Utana a regi oprendszer minden konyvtarat torlod. Itt szinten talalkozol megoldhato szosszenetekkel, plane ha nem egy live linuxrol hanem win alol csinalod.
Ezekutan ha nagyon preciz vagy futtatsz egy toredezettsegmentesitest a meghajton, es ennyi.
Esetleg le lehet venni a lemezrol az aktiv es a rendszer statuszt, de ha a biosba az ssd lesz elsodleges booteszkoz, ez sem fontos.
En igy csinalnam. Par 100 giga folotti adatnal gyorsabb mint oda-vissza masolgatni.
A vinyon belul ne masolj! athelyezes.

(#56276) Zoz válasza AxBattler (#56271) üzenetére


Zoz
őstag

A gyors és kényelmes megoldás a mentés, formázás, visszamásolás.
Enélkül lehet majd szenvedni egy csomó olyan könyvtárral amit nem enged majd törölni, mindegyiknél külön külön beállítani a hozzáférési jogokat, hogy le tud törölni őket...
Plusz ott vannak még az egyéb rendszerpartíciók, azokat partíciókezelő segédprogramokkal lehet eltüntetni, és aztán a fő partíciót kiterjeszteni a teljes vinyóra. De ugye az ilyen műveletekhez is mindig ajánlott mentést készíteni...

(#56277) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

A nyomtatáskezelő és a hozzá tartozó RPC process állandóan leáll és így nem látja/elveszti a telepített nyomtatókat. Külföldi fórumokban azt találtam, hogy ez elég sokszor előforduló probléma Win 10 alatt, de megoldás nincs (vagy nem találtam), mert a különböző fellelhető módszereket kipróbálva sajnos egyik sem segített.
Hozzátartozik az is, hogy néhány nyomtatót el sem lehet távolítani (az összes hálózatos), valamint több példány telepít magának kérés nélkül, de egyik sem működik.

Kézzel újratelepítve pl. egy HP multit, a telepítő csak akkor fut le hibátlanul, ha előtte ez említett szolgáltatásokat kézzel elindítom.

Van esetleg valami "biztosan" működő megoldás erre a problémára?

Köszönöm.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#56278) AxBattler


AxBattler
félisten

Ezek szerint a legbiztosabb a formázás. Tartottam ettől, de majd akkor megoldom. Köszi mindenkinek! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#56279) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Arra lenne valami "alapbeállítás", hogy mappák között megjelenő névnél ne kelljen folyton mindenhol kézzel állítgatnom, hogy kiférjen a fájl neve ha túl hosszú?

Köszi:))

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#56280) TigerCat válasza NandorHUN (#56279) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Állítsd be, hogy milyen típusú mappa legyen (Általános, Dokumentumok, Képek, stb.), majd a nézetet és alkalmazd az összes ilyen típusú mappára. Telepítés után nekem ez az első, így később nincs vele gond...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#56281) tordaitibi válasza pendre54 (#56272) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Otthoni xp 4G ram (pontosan 3,4G, 500M az integrált vidokártyáé), ebből Ramdisk 1G és pagefilenak visszaadva.
Életbe nem sipákolt, gyors, kb. 6 éve így megy.
Szerintem a w10-nél ilyen mutatványok már feleslegesek, talán nincs is ramdisk hozzá, nem kerestem még.
alamint már jóformán már csak ssd mindenkinél a rendszer hdd, az aránylag gyors, és azért nem 1 év alatt fárad el.

(#56282) NandorHUN válasza TigerCat (#56280) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez a beállítás pontosan hol van?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#56283) TigerCat válasza NandorHUN (#56282) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Felül a Nézet menüben kiválasztod a listát, részleteket, vagy amit akarsz, majd szintén ebben a menüben lesz egy beállítások, ahol a nézetben alkalmazod mappákra. Innentől az ugyanilyen típusú mappák ebben a nézetben nyílnak meg.

A mappákon jobb gomb, testreszabással tudod beálítani, hogy Dokumentumok, képek, Videók, stb. típusú legyen, így amire megadod az alapértelmezett nézetet (pl. képekre bélyegkép, dokumentumokra részletes nézet), az így jelenik meg.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#56284) NandorHUN válasza TigerCat (#56283) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, de itt nincs ilyen beállítás, minden mappában rá kéne kattintanom az "automatikus oszlopszélesség minden oszlopnál ikonra, hogy olyan legyen, mint amilyenre szeretném.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#56285) TigerCat válasza NandorHUN (#56284) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jaaa, értem már mire gondolsz. Az oszlopszélesség szerintem nem állítható központilag, bár ha törlöd valamennyi ablak beállítását és létrehozol egy új sablont, valamint az ablak méretét is ehhez igazítod, jó lehet. Vagyis így jónak kell lennie...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#56286) Hapi18


Hapi18
tag

Sziasztok!
Küzdök a windows 10-el de kéne segítség mert kezdem feladni. Tiszta install eredeti, nem win 7-ről updatelet mert az használhatatlan volt. i5 3570K, 16 Gb ram rendszer ssd-n.

Legjobban az zavar hogy ha megnyitom a könyvtárakat nem egyből jelennek meg a file-ok hanem kiírja hogy working on it és elindul egy zöld csík a fejlécben, majd pár másodperc után látom csak a tartalmat. Total commander egyből beteszi, indexelést beállítottam újra építettem semmi nem használ.

Vannak alkalmazásaim amik a böngészőben jelenítik meg a kezelő felületüket, router, media szerver, stb. Tegnap óta nem nyitja meg csak ha a microsoft edge az alapértelmezett böngésző, én chrome hívő vagyok szal ez is elég komoly probléma. (uninstall, reinstall minden oldalról megvolt de sajos nem működik)

Óránként 2-3-szor megakad a rendszer. Ezt akkor venni észre ha filmet nézek, zenét hallgatok, vagy játszok van egy kb másodperces lag amikor hang kép minden megáll. Latencyvel figyeltem valószínű tcp.sys nevű cucc csinálja többen panaszkodnak erre fórumokon is erre nincs megoldás és nem is lesz soha valószínűleg.

Asus hangkártyán folyamatos gond volt a hanggal, végül ki is iktattam most a video kártya hdmi kimenetéről veszek hangot így megoldódott de a hangkártya mehet a kukába...:(

Vannak bizonyos archív könyvtárak a gépemen amiket nem ezzel a rendszerrel hoztam létre, Rendszeresen nem hagyja megnyitni a windows pedig már átvettem a jogait mindent beállítottam de továbbra is csak rendszergazdaként vagy úgyse tudom megnézni.

Ha bárki bármelyik problémára tudja a megoldást kérem írja le, mert ez egy vicc hogy ennyivel szarabb lett az új OS.

[ Szerkesztve ]

(#56287) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

Windows 10 telepítőt ha már meglévő windowsról csináljátok akkor szoktatok valamit csinálni azért, hogy nehogy vírus vagy kémprogram kerüljön a telepítőbe? köszönöm :R

(#56288) SP4C3 válasza Hapi18 (#56286) üzenetére


SP4C3
veterán

A legegyszerűbb ha szólsz valakinek aki ért hozzá.
Így olvasva pl.:

"Tiszta install eredeti, nem win 7-ről updatelet mert az használhatatlan volt." - Na ezért szokták upgrade után legyalulni és firss telepítéssel folytatni a win 10 használatát.

"i5 3570K, 16 Gb ram rendszer ssd-n." - Ráadásul ssd-n van, repülnie kellene, valamit nem jól csinálsz.

"Asus hangkártyán folyamatos gond volt a hanggal" - Úgy érted dedikált hangkártya? Úgy a 2000-es évek elejéig volt értelme a különálló hangkártyának, mert néhány lap integráltja borzadály volt.

Nem is másolgatom, indexelés kuka, kikapcsolni mindenhol, update, reklámok... Kárnak is írom le, mert nem 10 perces meló, rengeteget kell vele szenvedni.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#56289) SP4C3 válasza smallmer (#56287) üzenetére


SP4C3
veterán

Ezért is ISO-t tölts le, ne a gépedet b@szd össze a media gánytúllal.

Ja most nézem M$ megint inaktiválta az ISO letöltést. Szívás.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#56290) smallmer válasza SP4C3 (#56289) üzenetére


smallmer
őstag

tehát ISO fájlt töltsem le a gépre és rufussal csináljam meg? mivel jobb ez mind a creation tool?

(#56291) SP4C3 válasza smallmer (#56290) üzenetére


SP4C3
veterán

Gyorsabb, könyebb, biztonságosabb, kultúráltabb és becsületesebb. :K

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#56292) smallmer válasza SP4C3 (#56291) üzenetére


smallmer
őstag

rendben. Ebben az esetben nem fenyeget vírus vagy kémprogram?

(#56293) King Unique válasza smallmer (#56287) üzenetére


King Unique
titán

Ha letöltesz normális helyről egy Win10 ISO-fájlt, akkor azért az csak nem lesz vírusos...Másrészt az MCT esetében az nem tetszik, hogy letöltésnél létrehoz a C-n plusz mappákat, amiket utána a lemezkarbantartóval kell külön eltakarítani stb. Meg egy másik topikban adott válasz értelmében más programok legalább tudják a 32 GB-nál nagyobb pendrive-okat is normálisan kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#56294) smallmer válasza King Unique (#56293) üzenetére


smallmer
őstag

rendben. :) iso nem tud megfertőződni? minden telepítés előtt szoktam egy kaspersky rescue disket futtatni, de egy év mire végez

(#56295) SP4C3 válasza smallmer (#56294) üzenetére


SP4C3
veterán

Meg tud, de nem valószínű. Sokkal valószínűbb, hogy egy ransomware beeszi magát a MCT által letöltött fájlok közé plusz még nem kell a gépednek "megépíteni" az iso-t. mert ugye tudjuk a Microsoft a csőd szélén áll, ezért nem tudnak még egy iso-t elérhetővé tenni, nagyon megnyomná nekik a villanyszámlát amíg a szerver elkészít egy iso képfájlt, amit felraknak a koszos 10 éves szerverre + kell nekik reklámbevétel + az eladott adatokból befolyó pénz. Szegény cég tönkremegy. #CsődSzéle

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#56296) Döglött Róka válasza mckay (#56262) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Azert erdekelne, mi az a fajl ami miatt a bitlocker kulcsot hivatalosan is elkerhetik...

Nem kapcsoljuk ki a pagefilet, csak ha szereted szivatni magad, akkor.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#56297) windlord


windlord
őstag

Sziasztok!

Vannak olyan service -ek, melyek egy normál használat mellett feleslegesen futnak egy tiszta Windows -on, és ezáltal tilthatóak?

(#56298) Döglött Róka válasza windlord (#56297) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nincsenek. Ezt az egesz marhasagot felejtsd el.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#56299) windlord válasza Döglött Róka (#56298) üzenetére


windlord
őstag

Miért, és mitől marhaság?
Fejtsd ki kérlek, had tudjak felhomályosulni!

(#56300) CirrMee válasza SP4C3 (#56288) üzenetére


CirrMee
addikt

Úgy a 2000-es évek elejéig volt értelme a különálló hangkártyának, mert néhány lap integráltja borzadály volt.

Ha a 2000 és 3000 év közötti részt nézve 2017 a kétezres évek eleje, akkor stimm. Egy jó öreg Audigy / X-Fi ma is odab*sz az alaplapra integrált hulladékoknak. Lehet, hogy az évek folyamán fejlődtek az integrált vackok, de ma is fényévekre vannak a (normális) dedikált példányoktól.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.