Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36938) King Unique válasza B.Ricsike (#36935) üzenetére


King Unique
titán

Pont fordítva, csak a 10-es fogadja el a 8.1 kulcsát, ahogy a fórumtárs is mondja. Amúgy nem a programok felrakása, hanem a rendszer lefrissítése a 0-ról tart baromi sokáig... pont minap telepítettem 8.1-et SSD-re, ahol maga a telepítés elég hamar megvolt, az általam használt programokat, drivereket is hamar felszórtam. Aztán következett a WU, ahol a frissítéseket is elég gyorsan megtalálta, nem úgy, mint a Win7...viszonylag hamar le is töltötte azt a 200+ db-ot, illetve volt még 31 db választható. De utána a frissítések telepítése az elég lassan ment, azzal elszórakozott pár órát...
Illetve a Win7/8.1 nyilván kiforrottabb és ezáltal általában stabilabb és problémamentesebb a működésük.

(#36934) steele80: lehet van benne valami, mert hiába javítják ki az előző build bugjait, ha következő hoz újabbakat. Meg ez a teljes ISO letöltése, tetű lassú build upgrade is eléggé zavaró. Ennél még a tiszta telepítés is hamarabb megvan, hacsak a build upgrade idejével vetem össze.
Továbbá, ami még mindig zavar, hogy a skálázást nem tudják eltalálni egy 1366x768 laptop kijelzőnél...A 100% ok, csak kicsit apró minden, de nyilván használható úgy is. 125%-on kényelmesebb lenne, viszont eléggé böszme és túlontúl nagy lesz minden. Kipróbáltam a 14316-os RS1 buildot, de annál is ugyanilyen xar. Tehát én a következő nagy frissítéstől ilyen téren nem várok javulást. Win8.1 alatt viszont a 125% is pont jó és kényelmes. Nemcsak emiatt, de részben ezért is vsz maradni fog azon a notin fő oprendszernek a 8.1.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.