Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24753) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy hibát találtam most, amit nem teljesen értek miért csinálja.
Beindítom a gépet, és ha már akkor rákattintok egy program ikonra, mielőtt az összes program (vírusírtó, spyware, egér kezelőprogi, hang kezelőprogi stb) beindulna, akkor csak addig tölti be a dolgokat, amikor rákattintottam az adott program indítására.
Pl tegnap bekapcsoltam még este, hogy néhány képfájlt gyorsan megnézzek, ahogy bejött az asztal, intézőre rákattintottam, és meglestük azt a pár fotót, de éreztem, hogy az egér nem olyan, mint szokott lenni.
Nézem jobbra lent a programok között, és akkor vettem észre, hogy 6-8 program helyett volt összesen 3.
A W7 az beindította ezeket, függetlenül attól, hogy közben én valami programot elindítottam, de itt utólag nem tölti be...

Másnak nem csinál ilyet?

Vagy pl van benne egy PCIe eSata bővítő kártya, amihez egy 2 állásos deck van kötve eSata kábellel, külső tápos. W7 alatt beindítottam olyan volt mint ha USB-s vinyót dugtam volna rá, itt W10 alatt meg csak úgy működik, ha eszközkezelőben letiltom majd engedélyezem az eszközt, utána már működik rendesen. Mondjuk a Sata energiagazdálkodását már átállítottam, azóta meg nem néztem, hogy észleli-e amikor bekapcsolom.

;) - The Power of the Light Side

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.