Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) Spett14 válasza VGYke (#25450) üzenetére


Spett14
tag

Hogy ki érti? Hát választ már több fórumról, sőt informatikustól sem kaptam!
Majd egyszer, talán...

(#25452) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!

USB3.0 stick és portról fel lehet tenni a win10-et, vagy itt is trükközni kell, mert alapesetben nem ismeri fel? Csak azért, mert annó win7-tel sokszor szívtam emiatt, és nem szeretnék újra dvd-ről telepíteni (nincs is benne a gépben jelenleg).

Előre is köszi!

(#25453) VGYke


VGYke
addikt

Nekem ma szopikázott le pár frissítést. Frissétések után nem értem ezt a hibaüzenetet:

Most mi van? 32 bites kiadás? 64 bit minden:

Találkozott valaki valami hasonlóval?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#25454) #22743424 válasza VGYke (#25453) üzenetére


#22743424
törölt tag

Igen, nekem is ugyan ezt dobta. Kicsit össze vannak zavarodva a dolgok vagy a dolgozók ! :D A restart után már nem írta ki.

[ Szerkesztve ]

(#25455) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Segítséget szeretnék kérni:

A családban van egy Lenovo laptop amin most már Win10 van egy ideje és valamiért ha egy jó ideig egyedül hagyják akkor kikapcsol. Semmilyen beállítás nincs ami kikapcsolásra lenne állítva, mindennek (gomb megnyomás, fedél lehajtás stb.) alvó állapotba kellene tenni a gépet de mégis kikapcsol. Valakinek van ötlete, hogyan tudnám ezt elkerülni? 8.1 alatt amúgy nem volt ilyen gond. Skype bejövő hívások miatt lenne amúgy fontos, mert ha alszik a gép akkor kicsörög a skype de ha ki van kapcsolva akkor ugye nem.

(#25456) Ryder62 válasza tomboy0013 (#25455) üzenetére


Ryder62
őstag

És ha kikapcsolod az alvó állapotot is?

(#25457) Dr.FantastiK válasza karldergroße (#25435) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

itt a bizonyitek hogy a nagyTestver bejar 'Rendet-rakni' a gepedre ! ;]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#25458) worxland válasza D5 (#25452) üzenetére


worxland
addikt

Igen. Én is így telepítettem.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#25459) Dr.FantastiK válasza VGYke (#25402) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

beallitod : Never check updates.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#25460) tomboy0013 válasza Ryder62 (#25456) üzenetére


tomboy0013
veterán

Gondolom nagyon meríti az aksit mivel aktív a gép. Én azt szeretném ha úgy viselkedne a gép mint 8.1 alatt. Ha lehajtom a fedelet vagy úgy hagyom a gépet akkor kapcsoljon a megadott időben alvásra. Ez lehetetlen W10-en? Mert az elég ciki...

(#25461) jubilleum


jubilleum
senior tag

Sziasztok!

Win7 alatt rég megjelent az értesítés hogy letölthetem a windows10-et.
Regisztráltam is két hónapja, de semmi. Valahogy fel lehet gyorsítani a folyamatot? :)

(#25462) Crytek


Crytek
veterán

MS Fiókommal beléptem a store-ba hogy tudjak játszani a mobilos játékokkal végre pc-n is.
Most hazaértem kapcsolom be a gépet és nem az alap fiókom amit a win telepitésnél csináltam jelszó nélkülit, hanem a storeba belépőset kérte.

Ez hogy a jó fenébe tudom kikapcsolni? Nekem ne jelszavazzon itt.

Next PC Upgrade: 2022

(#25463) Popes válasza jubilleum (#25461) üzenetére


Popes
őstag

Igen, Windows 10 Media Creation Toolt

Deus ex machina

(#25464) #22743424 válasza Crytek (#25462) üzenetére


#22743424
törölt tag

Futtatás > netplwiz > Vedd ki a pipát a "A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni." elől > Alkalmaz > Írd be a jelszavad.

(#25465) XZoli


XZoli
aktív tag

Beállítottam a Insider bulideket de nem történik semmi, mit lehet ilyenkor csinálni?

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#25466) gyuribácsi88

Mégis honnan lépjek be ide, ha sehonnan sem engedi? :DDD Lépjek be az email fiókomba, de ott is ez az üzenet fogad.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25467) #22743424 válasza gyuribácsi88 (#25466) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ugye átírtad a @exaple.com-ot? :) Azt hiszem csak ennyi mert ezer éve nem kellett megerősítenem.

[ Szerkesztve ]

(#25468) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Sziasztok.

Windows 10-en elő lehet varázsolni a charms bart?

(fú de utáltam még két éve amikor windows8ra váltottam, de azóta megszoktam, és most marhára hiányzik hogy egy mozdulattal bárhol bármikor előjöjjön az óra szép nagy számokkal)

(#25469) pomorski válasza jubilleum (#25461) üzenetére


pomorski
őstag

Én meg nem is regisztráltam semmire sem, egyik nap bejöttek az IT kollégák és megkérdezésem nélkül áttették a win7-es gépeket win10-esre. Még szerencse, hogy az ubuntus gépekre nem tettek win10-et biztos ami biztos alapon.

(#25470) King Unique válasza SkyLaci (#25468) üzenetére


King Unique
titán

Én is megkedveltem és hogy elérhető néhány + dolog onnan, de a sok felhasználói nyávogásra végleg kivették, 10-esben már nincs és nem is lesz... :(
Korai TP buildokban még benne volt.

(#25471) SkyLaci válasza King Unique (#25470) üzenetére


SkyLaci
őstag

igen, olvasgattam, keresgettem. reménykedtem hogy valahogy előhozható mégis, vagy van valami alternatíva (igazából az óra az ami leginkább hiányzik), de eddig semmit nem találtam

(#25472) pzstm válasza SkyLaci (#25471) üzenetére


pzstm
titán

nincs, csak a jobb alsó sarokban órára kattintásos módszer

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25473) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok! Olyan problémám van hogy ha működés közben a monitorom kikapcsolom, majd vissza, akkor a gép hibásan érzékeli és a felbontást leveszi FullHD-ről a létező legkisebbre, ezzel totális káoszt okozva az asztalon gondosan elrendezgetett ikonjaim között.
Mi lehetne megoldás erre, nem tudnám lefixálni az ikonok pozicióját például? Elég sok dolog van az asztalon, és nagyon idegesítő tud lenni, ha mindent újra szét kell válogatnom.

[ Szerkesztve ]

(#25474) Nordekk


Nordekk
tag

Sziasztok!
Nvidia-sok, valaki nem tapasztalt olyat ,hogy játék közben jön egy kép villanás és onnantól 10-20-ra leesik az FPS? Ha kilépek és vissza, vagy akár másik játékba ugyanaz történik, csak a gépresi oldja meg. Hőfokokat néztem videókártya max 60fok, CPU max 55fok és winyó is 100%-kos. Lehet valamelyik W10-es driverrel van baj? Bétában még nem csinálta ezt és W7-en se. :(

(#25475) nababika


nababika
aktív tag

Legyszi valaki. [link]

(#25476) jimmy399 válasza nababika (#25475) üzenetére


jimmy399
senior tag

Helló.
Ahogy kivettem a hibakódból, azt jelenti, hogy nincs megfelelő jogosultság telepíteni frissítéseket.
Szerintem ez nálad nem helytálló, ezért a 2. lehetőség állhat fent, hogy vagy tűzfal, vagy egy antivírus szoftver akadályozza meg a telepítést. Lehet javítva lesz a későbiekben, mert ahogy olvasgatom a topicot még nagyon sok hiba van. Bár nálam simán megy a w10, bár foggalmam sincsen milyen build, de nem is érdekel.:)

Bár google neked se segített, és gondolom letiltottál minden tűzfal/antivirus programot a telepítés idejére...

--- N/A ---

(#25477) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!

(#25452) D5 erre valaki, valamit? :)

(#25478) ufonauta válasza D5 (#25477) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Én a Toshiba C50-B-re USB3 porton, USB3-as pebdrive-ról raktam fel.

(#25479) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Tegnapi Win 10 frissítés óta, 2 gépen is ilyen hibaüzenettel leáll a Sandboxie. Néha kék halált is dob. Nektek nincs ilyen gondotok, van erre valami megoldás?

(#25480) Crytek


Crytek
veterán

Jó látom, hogy ez a libre office valami demó vagy lite verzió?

Most tényleg nem lehet diagrammokat beszúrni és szerkeszteni vagy csak én vagyok béna?
Nem aktív a diagramm rész a beszúrásnál :(

Next PC Upgrade: 2022

(#25481) Döglött Róka válasza Crytek (#25480) üzenetére


Döglött Róka
veterán

mintha ez nem ide tartozna

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#25482) King Unique válasza Crytek (#25480) üzenetére


King Unique
titán

Nem, teljes értékű irodai programcsomag és full ingyenes, nincs semmilyen demó.
Viszont említettem neked korábban, hogy kicsit más, mint az MSO, aki utóbbihoz van szokva, annak az LO elsőre nem biztos, hogy olyan kényelmes lesz. De azért meg lehet szokni. Illetve az MS formátumokkal való kompatibilitás problémás még kicsit, nem 100 %-os
Amúgy meg: LibreOffice topik

(#25483) D5 válasza ufonauta (#25478) üzenetére


D5
aktív tag

Köszi szépen! Akkor megpróbálkozok vele én is.

(#25484) JamesHun válasza VGYke (#25453) üzenetére


JamesHun
addikt

office 2013 visszakerült a windows update be?
Windows 7-en még külön kell frissíteni az Office-t

SeriesX: JamesSHun

(#25485) nababika válasza jimmy399 (#25476) üzenetére


nababika
aktív tag

Igen minden tiltva volt. Mindegy akkor varok, vagy lehet ujra rakom ha lesz iso az uj bulidbol.

(#25486) prolad


prolad
őstag

Pár napja használom a 10565-öt,végre lassan meglesz az egységes felület a win 10-ben (ha már win 8 alatt nem sikerült elérni),minden szépen működik,kivéve a Skyrim,ami nem indul.
Viszont amit nem értek,hogy minek van az Edge-ben tab preview,remélem nem ilyen lesz a végleges és mert ez így egy vicc,semmit se mutat az adott oldalból.

(#25487) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Imádom ezt a topikot. Bármilyen segítséget kérek sose jön rá megoldás.

(#25488) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Pár napja indulás után random elindul egy folyamat a gépen, ami használja a procit is, meg a gpu-t pörgeti 90% fölött. Ha kilövöm, akkor minden visszaáll normálra, de újraindulás után egyszer csak újra megjelenik.

Szerintetek mi lehet ez? A legjobb spyware, és malware programokkal átnéztem a gépet teljesen, meg a NOD-dal is többször is, semmit nem talált. :F

(#25489) worxland válasza RockHaRD (#25488) üzenetére


worxland
addikt

A részletes adatoknál mit mond, melyik mappa melyik fájlja ez?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#25490) #22743424 válasza tomboy0013 (#25487) üzenetére


#22743424
törölt tag

Olyan kérdéseket tegyél fel amire tudjuk is a megoldást. A win10 energia gazdálkodási részén van még mit javítani, főleg ha netbookokról vagy laptopokról van szó. Felraktad a gyártó álltall készített drivereket + szoftveres dolgokat ?

[ Szerkesztve ]

(#25491) tomboy0013 válasza #22743424 (#25490) üzenetére


tomboy0013
veterán

Felraktam a gyártó oldaláról letöltött drivereket amivel minden hardver elemet felismert, sőt a javarészét a Win update pakolta fel. Egyébként Win nélküli volt alapból a gép. 8.1-en is ugyanezt csináltam, ott nem volt gond, ha alvásra volt állítva a gép akkor alvó állapotba rakta, nem pedig kikapcsolta mint a 10.

(#25492) #22743424 válasza tomboy0013 (#25491) üzenetére


#22743424
törölt tag

Én mind a mai napig azt mondom a haveroknak akiknek laptopjuk vagy netbookjuk van hogy várják meg a frissítő csomagot és akkor majd valamelyest javul a helyzet.Én megmondtam nekik, hogy nem rohangálok hozzájuk mikor valami gubanc lesz.Persze ezt mindenki döntse el maga.Nem egy kiforrott rendszer még kisebb nagyobb hibákkal. :)

(#25493) RockHaRD válasza worxland (#25489) üzenetére


RockHaRD
addikt

ctfhost.exe

users/nevem/appdate/roaming/productdata/ctfhost

(#25494) junior11 válasza tomboy0013 (#25487) üzenetére


junior11
veterán

Ismerős helyzet.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25495) JamesHun válasza tomboy0013 (#25487) üzenetére


JamesHun
addikt

ilyenkor ha belinkelnéd mire nem jött válasz lehet jönne

SeriesX: JamesSHun

(#25496) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!
Tudnátok nekem abban segíteni,hogy hol tudom elérni a hálózatomon a nas-on lévő mappákat,
Eddig win 7 nem jelentett gondot. start- eszköz kezelő-hálózatok és meg is volt. De itt nem találom.

(#25497) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Szevasztok!

Nagyon lassú már a gépem, nem ártana neki egy újratelepítés. Előre telepített Windows 8-as gép. Kinyertem a sorozatszámot, az lenne a kérdésem, hogyan telepítsem úgy a Windows 10-et, hogy megmaradjon a Windows 8 telepítésének lehetősége is, tehát ne törölje a fájljait.

Előre is köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#25498) ux1 válasza King Unique (#25482) üzenetére


ux1
addikt

M$ formátumokkal az ms$ se kompatibilis 100%. ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25499) King Unique válasza ux1 (#25498) üzenetére


King Unique
titán

Szokták mondani ezt is, biztos van benne vmi, bár én még a gyakorlatban nem tapasztaltam. :D Viszont a másik programnál már annál inkább.

(#25500) TRob1 válasza King Unique (#25499) üzenetére


TRob1
veterán

Ugyan már. UX1 csak szeret gonoszkodni, mert Linyuksz fan! :DDD

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.