Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) golyós válasza Bal0924 (#25600) üzenetére


golyós
őstag

Nekem soha semmi problémám nem volt Qtorrentel, megy non-stop a háttérben.Közben youtube, net, netes játék. :K

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#25602) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

2 fiók van a fiam gépén. Az egyik fiók felügyeletes általános jogú, viszont a másik egy jelszavas rendszergazdai fiók a családnak (nekem :DDD).

Hogy tudnám azt elérni, hogy alapból mintha csak 1 user lenne a gépen belépjen a fiam fiókjába? És csak a kézi kijelentkezés után lehessen átlépni a rendszergazdába? :F

Ja és a gépen természetesen Win 10 pro van, 64 bites.

Ui.: Sorry, egy picit zavaros lett, remélem érthető... :B

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#25603) lufi7 válasza Bal0924 (#25600) üzenetére


lufi7
aktív tag

Az utorrentből a 2.2.1-et használd és ne engedd frissíteni.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#25604) betyar1974 válasza worxland (#25599) üzenetére


betyar1974
senior tag

Logoka és tapasztalat között nagy a különbség!
Fórumtársaktól kérek segítséget, innen próbálok 'Tapasztalatokat szerezni'! :)
Nekem a rangbesorolásom sehol sincs a Tiédhez, igy hát kevesebb a tudásom is.
Majd felnövök/rangban/ Én is! :DD
Szóval, komolyan rendben van a 10-el is? Szerintem Te is ezt használod és bíztos van benn tapasztalatod.
Segíts, hogy felnőjek! :)

(#25605) steele80


steele80
senior tag

Azt hiszem ma az üzleti szféra legnagyobb kihívása a Windows 10 és az Office 2016 kombó!

(#25606) Bal0924 válasza lufi7 (#25603) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Az megy.
Kipróbáltam sok változatát.
Jelenleg 2.2.1 portable megy.
Annyi beállítást csináltam vele.. de semmi. Üresben is csinálja. Ha nincs betöltve 1 torrent, akkor is.
Amúgy van más gondom is a utorrenttel, de az már lényegtelen. Le van korlátozva és mégis jóval többel megy le/fel..
Tényleg, játék közben is akad.

[ Szerkesztve ]

(#25607) betyarr válasza steele80 (#25605) üzenetére


betyarr
veterán

miért is?

(#25608) junior11 válasza steele80 (#25605) üzenetére


junior11
veterán

Milyen értelemben?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25609) steele80 válasza junior11 (#25608) üzenetére


steele80
senior tag

A munka hatékonysága és minősége tekintetében. Van szerencsém benne élni most! Otthon játszadozni vele lehet, hogy jó, csak amikor az ember életét nehezíti meg munkaügyileg, akkor már más az aspektus.

(#25610) exor


exor
tag

Üdv!
A Winows 10 email app 10 napja nem frissíti az emailjeimet, egyáltalán nem szinkronizál semmit, hiába kattintok rá, annyit ír, hogy utoljára szinkronizálva október 8-án. Sem az outlook fiók sem a gmail nem szinkronizál. Gondoltam kitörlöm a két beállított fiókot és újra felveszem de nem lehet.. a settingsben az account résznél hiába írja, hogy select an account to edit, mind az outlook mind a gmail fiók szürke, nem lehet rákattintani törölni sem tudom... hogyan lehetne megjavítani, nem lehet valahogy újratelepíteni a mail appot?

[ Szerkesztve ]

(#25611) vigyori78 válasza Johni5 (#25595) üzenetére


vigyori78
őstag

Programfájlok (x86) mappán belűl van Microsoft Office mappád ? és azon belül Officexx (az xx két szám ) ? és nem abban vannak : EXCEL ,GROOVE stb... ?

(#25612) Johni5 válasza vigyori78 (#25611) üzenetére


Johni5
őstag

De,igen abban vannak.

(#25613) vigyori78 válasza Johni5 (#25612) üzenetére


vigyori78
őstag

Na akkor most ez ,hogyan is 64 bites ??
Akkor nem a Program Files mappában kéne lenniük ??

Valami szaki megválaszolhatná mert Office 2010 óta így van nekem is ,kicsit fura.

(#25614) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Ehhez kellene egy kis segítség. Az Asus Vanguard B85-ös alaplapomhoz van Win 10-es LAN driver. Letöltöttem, kicsomagoltam és azt látom, hogy van benne két exe is.

A telepítéshez melyiket indítsam el, mielőtt még elcsesznék valamit, az Asus.Setup.exe-t, vagy az Autorun.exe-t?
Köszi a segítséget.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25615) tomp válasza Johni5 (#25612) üzenetére


tomp
félisten

Akkor az 32bites!
Hiába van meg a 64bites telepítő ha csak simán rámész a telepítésre akkor a 32bitest telepíti fel. Van külön egy 64bites mappa és azon belül van külön egy setup.exe! Na azt kell neked elindítani, hogy 64bitest rakjon fel. :)

(#25616) TRob1 válasza Johni5 (#25595) üzenetére


TRob1
veterán

Én nem tudom ez hogy van nálad, de nálam a 64bites frissítéseket tette fel, ahogy kell:

Biztos hogy 64-est tettél fel? :F :F

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#25617) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Sziasztok!
Win 7 vagy a win 10 a jobb mostanság?Érdemes-e frissíteni win 10-re vagy még várni kell vele?64 bitesről van szó.

(#25618) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy lehet-e különbség az augusztusban letöltött iso és az októberben letöltött iso között. Mind a kettő az MCT -vel lett letöltve.

(#25619) cattus válasza kisapa (#25618) üzenetére


cattus
őstag

Igen, utóbbiban benne vannak az azóta megjelent frissítések.

Do the thing!

(#25620) Warter válasza kisapa (#25618) üzenetére


Warter
őstag

Ha ugyan azt töltötted le, akkor nincs, ha különbözőt, akkor van. :)

(#25621) Pokesz007 válasza Sanyicucu (#25617) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Szia
Szerintem érdemes..Igaz minden felhasználónak más baj jön elő. Nekem lassan 2 hete megy hibátlanul,gyors,driverek is jók. Film,Zene,Game is minden pörög rajta. Pedig nincs állat gépem.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#25622) vlevi válasza Sanyicucu (#25617) üzenetére


vlevi
nagyúr

Asztali gépen kevesebb a nyűg, ott megmerem kockáztatni, hogy akár még működhet is :D
Laposok szivnak sűrűbben, ami nem csoda, egy laptopban sokkal több egzotikusnak szamito hardver van beepeitve, amikkel meggyulhet a baja a win10-nek.
Én nézegetem az első publikus megjelenése ota a win10-t, (most is az megy a gépemen) és akár válthatnék is, de igazából nem látok benne olyat, amire aztmondanám, hogy mostazonnalkell.
Ezért egyelőre maradok a win7-nél.

(#25623) dani0113


dani0113
senior tag

Pár napja elég lassan áll le a win 10. Van valakinek valami ötlete hogy hogyan deríthetném ki mi okozza, esetleg hogy gyorsíthatnám?Nem telepítettem semmi programot ami beakadhatna vagy hasonló. A regeditben a programok kilövésének idejét 5000-ről 2000-re állítottam. Egyelőre még nem tudom mennyivel gyorsította ez meg. :R

iPhone 13 Pro 128GB

(#25624) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok!
nekem egy olyan problémám van, hogy a win 10 nagyon gyakran csak másodszorra indul el. Javasolták már azt, hogy kapcsoljam ki a fastbootot, de az sem oldotta meg a problémát.

(#25625) rgeorge válasza sz.balazs.95 (#25583) üzenetére


rgeorge
addikt

Nem is az itt a kérdés, hogy a Windows 10 így legális lesz-e amikor majd felrakod újra, hanem az, hogy a frissítés után az eredeti operációs rendszert legálisan használhatod-e. Erről még nem kaptam megerősítést. Természetesen azonos gépről van szó, és egyszerre az egyik, és csak az egyik oprendszer van telepítve. Az frissítés ingyenessége nyilván azt ösztönzi, hogy minél többen térjenek át Windows 10-re véglegesen. Az is érdekes, hogy ha a következő Windows 10 változat már elfogadja a Windows 7/8/8.1 kulcsokat, akkor jelentheti-e ez azt, hogy az így telepített Windows 7/8/8.1 utána aktiválható marad-e, és ha igen, meddig.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#25626) kokov válasza sz.balazs.95 (#25583) üzenetére


kokov
tag

Szerintem semmi akadálya. Én egy független lemezképbe elmentettem a Win7-es rendszert tartalmazó partíciót. Utána frissítettem.

Win10 tapasztalat:

- nem működik az SSD-m TRIM funkciója Sentinel szerint, Win10 állítása: legfrissebb driver. Az 1156-os alaplapom gyártói oldalára már a 8.1-es driverek sem kerültek fel csak Win7, tehát más forrás nem tudom mennyire lesz hivatalos, USB3, SATA3 támogatott a lapon, i7 proci bőven elég még, szóval nem nagyon értem mi okom lenne cserélni. Ha ezzel a Win verzióval akarnak motiválni nem fog összejönni. Elvileg parancssorból is be lehet kapcsolni a TRIM-et, de nem próbáltam, mert közben

- a G27-es kormányhoz sem találtam Logitech Profiler-t, lehet hogy lesz, de egyelőre szerintem még nincsen kész, mert a gyártó supportján nem lelem.

- talán az átalakítók miatt, de az AMD CCC-t egyszer nagy nehezen beállítottam, minden oké volt aztán újraindulás után folyton 16:9-es képaránnyal akar felismerni az Eyefinity 3db monitorából kettőt és emiatt a 16:9-es felbontásokat ajánlja csak fel, tehát a monitorokat csoportba rendezve natív felbontásukra nem tudom állítani, csak FullHD-re (amit elvileg nem is támogatnak), a Windows-ban meg kiszürkül a felbontás állításának lehetősége, a kép meg persze torz és mindez egy reboot után tök magától. Legfrissebb CCC.

Ennek utána elmentettem a Win10-et ott ahol tartottam a telepítéssel és visszatöltöttem a Win7-et, ami hibátlan. Ennyi nekem már elég is volt ahhoz, hogy úgy érezzem még korán van.

Szerintem ahhoz túl sokáig tart frissíteni, hogy kipróbáld, de te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#25627) vlevi válasza kokov (#25626) üzenetére


vlevi
nagyúr

Trimmel ott valami más szarságnak kell lennie, szerintem. Mert az intel vezérlők nem sokat változtak (tudtommal) az utóbbi években. És ahhoz nem is szükséges gyartoi (asus, asrock, giga...) driver, elégnek kell lennie annakis, amit a win10 fwlrak magának. Esetleg az eszközkezelőben (sajatgep, jobbegér, kezelés...) meg lehet!probalni a drivert frissiteni. Nekem 1155 lapom van (asus b75), es volt amire rakott fel frissebbet, megint amivel a rendszer települt. Nálam a rendszer 10565 preview.

Logitechhez meg állitolag azért nincs profiler, mert nem kell. Mármint a driber réaze nem kell, peraze a profilerben lévő pluszfunkciókra időnként (elég surun) szukseg lenne.

Inifinityt nem tudom, Lexussal járok :)
Viccetfélretéve, tényleg nem használom, mert csak a monitor van dvi-on, és a tv van hdmi-n rakotve a gepre, és igy gond nelkul megy.

(#25628) Johni5 válasza TRob1 (#25616) üzenetére


Johni5
őstag

:B Most nézem,hogy fent van mind a kettő. :B

kokov :cmd-be írd be : fsutil behavior query disabledeletenotify Ha 0 lesz,akkor megy.
Ha nem ,akkor kapcsold be :fsutil behavior set disabledeletenotify 0 parancs.

[ Szerkesztve ]

(#25629) tylerddd


tylerddd
veterán

Egy cimborám Win7-es gépe reklamál a Win10-es frissítés miatt. Ő szeretné, hogy megcsináljam a frissítést. Mivel én csak Win8.1-es gépeket frissítettem, így az lenne a kérdésem, h Win7 esetében is lehet-e olyan módon megoldani a dolgot, h minden marad a régiben, tehát maradnak a programok, beállítások, az asztalon minden stb.???

Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#25630) Johni5 válasza tylerddd (#25629) üzenetére


Johni5
őstag

Igen,én is frissítettem mind a három gépem.

(#25631) kokov válasza vlevi (#25627) üzenetére


kokov
tag

Ez a lista messze nem teljes, csak egyelőre eddig tartott a kitartásom. Nem akartam regényt írni.

A dolog ott kezdődött, hogy az update által letöltött telepítő nem hordozható, ezt nem tudtam.

Úgy értem sok évet ment Win7 van alattam, tengernyi alkalommal szedtem le róla (vagy nem) rosszindulatú vackokat. Miután lejött a Win10 telepítő a rejtett mappát a C-ről lemásoltam és nem frissítettem vele, helyette telepítettem frissen egy sp1-es tiszta Win7-et, majd visszatettem a rejtett mappát a C-re, onnan indítom a win10 setup-ot, mire elpusztul hibával.
Egy fél nap alatt naprakész lett update-el a frissen telepített win7 is, de nem jött a frissítés win10-re piktogram a tálcára.
Jó, anyád hogy van, pár percet szántam rá, webes alkalmazás letölt, erre az meg más néven hoz létre rejtett mappát a C-re és megint letölti a 4 gigáját újból win10 telepítő jeligére, itt már egy szolid fackivan hangulatba kerültem. Mindegy.

Szóval felment a 10 és akkor kezdtem tovább telepíteni, mire valami újraindítást kért –ahogy az lenni szokott- és annak utána jött egy instant fél órás nem tervezett szopakodás a CCC-vel, hogy vajon miért torz a kép a 3 monitorból kettőn, amikor az előbb állítottam be és programoztam fel mindent macro manager-el a billentyűzetre és váltogatás is ment 1 asztal+ kettőre kiterjesztett és 3 csoportba rendezett monitor 1 asztala között.
Közben kiderült, hogy a Sophos tűzfala win10 alatt nem tud interaktív módot és ez az infó pont a legjobbkor ért hangulatilag, hogy most az összes szabály miatt tölthetem vissza a hetes wint, hogy exportáljam a szabályokat, majd vissza a 10-et, hogy importáljam, különben cumi van, mert tanítani még nem lehet.

Mindegy kitartás, akkor legalább egy játékot megnézek -gondoltam ha már feltettem-, hogy összetojja e magát vajon és akkor jött a kormány, hogy hát a fele funkciója eleve nem elérhető win10 alatt annak sem profiler hiányában és a sok órás szívás után végképp elfogyott már a türelmem és feltettem magamnak a kérdést, hogy miért is copatom én magam ezzel?
Fogalmam sincs.

Visszatettem a hetest. Arról szó sincs, hogy a Win10 használhatóságáról véleményem lenne, mert elkezdeni sem volt türelmem. Amikor éppen nem egy hibával foglalkoztam és „haladtam” volna a telepítéssel akkor kb. 10 percenként derült ki valami „ez sem lesz jó” jeligére, szóval engem nem győzött meg.

[ Szerkesztve ]

(#25632) worxland válasza betyar1974 (#25604) üzenetére


worxland
addikt

OK.
1. A boot-idő és a rendszer használhatósága között nincs semmilyen arány, ez az ötlet nem is tudom, honnan jött
2. Win10 rendben van-e? - Nem igazán, még nagyon sok probléma előfordul(hat) vele, a kevésbé hozzáértőknek érdemes várni, amíg kiforr a dolog (mondom ezt úgy, hogy nekem 4 gépből háromra rendesen felment, a negyediknél a kevés RAM - 1 giga - miatt használhatatlan volt, ott viszont hiba nélkül visszarakta a Win 7-et). Gond nincs, még van 3/4 éved, amíg ingyenesen frissíthetsz Win7/8-ról. A helyedben még egy fél évet kivárnék, addig biztos megoldódik a problémák nagy része.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#25633) arcitec válasza kokov (#25626) üzenetére


arcitec
addikt

A G27 - hez ez is jó lehet, régi még talán xp-n is működött :
G25-höz használom pl a DIRT-höz kellett és a többihez is jó pl Need for Speed


A Logitech Gaming Software pedig teljesen új
Szoftververzió: 8.75.30
Feladási dátum: 16-OCT-2015
Operációs rendszer: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 10
Fájlméret: 86.1 MB

Érdemes letölteni pláne ha van olyan eszközöd amit frissíteni kell , nekem a G502 egeret frissítette ..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#25634) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Vettem egy új gépet, amihez gyárilag tartozik egy windows 7 licence. Ha windows 10-zel szeretném használni, és clean installt szeretnék, akkor mindenképp meg kell vennem? Vagy a frissítéssel is olyan lesz, mint a clean install?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#25635) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Nekem a mai napig csinálja pl azt, hogy újraindításnál néha nincs start menü műveletközpont, és pl nem tölti be a vga driver és a hang drivert, vagy simán nem tölt be a win.. De nem minden újraindításnál. Sima bekapcsolásnál nincs ez a gond. Frissítés utáni, tiszta telepítés történt. Más találkozott ilyennel?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#25636) sz.balazs.95 válasza kokov (#25626) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

&rgeorge

Köszönöm a válaszokat! :R

Akkor majd megpróbálkozok vele, de szerintem megvárom hozzá a TR2-t is.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25637) BoB


BoB
veterán

Hello

HDD folyamatosan kattog a gépben, egyrészt marha idegesítő. másrészt nem hiszem hogy egészséges!
(folyamatos enyhe túlzás, kb. 2 -5 percenként.)

Ez közismert dolog lenne? Megoldás van rá?

Energiabeállításoknál 180 percet adtam meg hogy addig ne kapcsolja le. A merevlemezzel semmi gond nincs! Más rendszer alatt nem kattog, csak win10 alatt.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#25638) Johni5 válasza kokov (#25631) üzenetére


Johni5
őstag

Az update által letöltött win10-el telepítettem a másik két gépem. win7-ről updateltem. :U
Nálam a három monitor hibátlanul működik 15.9.driver .Igaz,a kormányt még nem próbáltam.
A harmadik gépre feltoltam egy szűz win7-et,semmi frissítés,semmi driver.Mikor kész volt,felmásoltam a meghajtóra az első gépről lementett windows 10 telepítő mappát.Simán pöccre felment.

[ Szerkesztve ]

(#25639) kokov válasza arcitec (#25633) üzenetére


kokov
tag

Szóval a régi Profiler megy Win10 alatt, csak a Win10 alá nem tették át a supporton? Ez reményt keltő feltéve, hogy nem egy appcrash a vége egy 2 órás verseny utolsó körében :DDD

Kösz, egyelőre még nem teszem vissza a 10-et emiatt, de hasznos infó, jó tudni.

Igen a G500 egerem nekem is felment. Gaming Software meg fénykép a hardveremről csilli-villi grafikus felületen... az rendben volt. Csicsás lett.

(#25638) Johni5
Ezt olvastam már mástól is, ezért csináltam így. Lehet akkor az volt a baj nálam, hogy Ultimate a régi win7-em, amin elsőre lejött nekem a háttérben, az új sp1-es telepítő meg win7 prof. (Így is örültem, hogy volt eredeti win7 kulcs egyáltalán, bár ez is frissítős kulcs, ami elvileg egy eredeti OEM-et igényel asszem, mindegy az aktiválással nem volt gond, a 7-is meg a 10 is aktívált volt.

Minden esetre egy telepítő ami nem tartalmaz kulcsot eleve nem értem miért kerül rejtett mappába...

[ Szerkesztve ]

(#25640) F_Zolee válasza BoB (#25637) üzenetére


F_Zolee
veterán

Update és a wsappx szolgáltatás kilövésével nálam eltűnt ez a hosszú darálás.

(#25641) Popes válasza pocokxx (#25634) üzenetére


Popes
őstag

Nem kell megvenned. Frissítéssel is jónak kellene lennie, de frissítés után már akár mehet egy clean install is.(az aktiválás miatt kell elsőnek frissíteni, utána már kulcs nélkül telepítheted tisztán)

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#25642) pendre54 válasza pendre54 (#25614) üzenetére


pendre54
addikt

Megköszönném, ha valaki segítene ebben.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25643) Zoshi85 válasza Zoshi85 (#25635) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Senki? :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#25644) Johni5 válasza pendre54 (#25642) üzenetére


Johni5
őstag

Ugyan az mind a kettő.

(#25645) Popes válasza pendre54 (#25642) üzenetére


Popes
őstag

Szerintem bármelyiket indíthatod, csak figyelj hogy jobb klikk rendszergazdaként.(az Autorun is az AsusSetup-ot indítja ha jól emlékszem)

Deus ex machina

(#25646) temporello válasza pendre54 (#25642) üzenetére


temporello
tag

Ha a readme.txt-t megnyitod,abban részletes leírás van,így az is,hogy az autorun.exe-t kell elindítani.

(#25647) pocokxx válasza Popes (#25641) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mármint windows 7-ről frissítek, aztán ezen a gépen már kulcsot sem fog kérni windows 10 telepítésénél?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#25648) pendre54 válasza temporello (#25646) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi Neked is, meg Popesnek is, readme.txt-vel csak egy olyan apró pici bajom van, hogy nekünk még, úgy 45-50 évvel ezelőtt, az orosz volt a kötelező, a Google fordítóra meg ilyen témában hagyatkozni, több mint Istenkísértés lenne. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25649) cattus válasza pocokxx (#25647) üzenetére


cattus
őstag

Igen.

Do the thing!

(#25650) pzstm válasza pocokxx (#25647) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. MS központban ez a HardwareID be lesz regisztrálva későbbi Win10 telepítéshez. TH2 után meg még egyszerűbb lesz a dolog. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.