Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Trob1 vs pendre54 köszi a segítséget. Qbittorentre àlltam àt. Utorrentet mindig 2.1 et hasznaltam,de bezavarodott valamiert..

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#25852) bazsee83 válasza King Unique (#25850) üzenetére


bazsee83
tag

A VMware-t nem ismerem, a virtualbox-ot meg feltettem de nem indult el valami miatt. Ráklikkeltem az iconra és semmi.

(#25853) cattus válasza King Unique (#25850) üzenetére


cattus
őstag

De, nálam hiba nélkül megy a Virtualbox.

Do the thing!

(#25854) edari válasza cattus (#25853) üzenetére


edari
őstag

Nálam is.

(#25855) King Unique válasza bazsee83 (#25852) üzenetére


King Unique
titán

Ha cattus fórumtársnál hiba nélkül megy, akkor vsz nem W10 specifikus lehet. De pontos hibaüzenet és egyéb híján, nem is lehet rá sokat mondani.

(#25856) vigyori78 válasza bopeti98 (#25843) üzenetére


vigyori78
őstag

Akkor csak sikeres volt a telefonos aktiválás :DDD
Örülök neki legalább valami pozitív is van itt.

(#25857) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Telepítéskor az első újraindításnál az fogad, hogy váratlanul újraindult, futtassam újra a telepítőt, utána pedig, hogy a hardverkonfighoz nem sikerült a t*m tudja mit megcsinálnia.
AMD-s noti, Turion64 X2
Ez pont olyan AMD proci ami nem támogatott?

(#25858) raidx


raidx
őstag

Az utolsó két frissítés jól megszívatott. Először autora, másodszor 256 Megára állítódott a shared memoria. Én meg szencségelek, akadnak a filmek. Már alaplap cserén gondolkodtam pedig ez is alig múlt egy hónapos és pont a filmek miatt cseréltem le a kis Brazost egy QC5000-re.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#25859) Maxtreme


Maxtreme
addikt

vélemény így kb 1 hónapos használat után (már ha érdekel valakit :D )
Biztos én születtem szerencsés csillagzat alatt, de nekem eddig semmiféle problémám nem volt illetve nincs a W10-el (eredeti x64 home, 0-ról telepítve SSD-re) pedig használom a gépet filmnézésre, néha képszerkesztésre, illetve játékra.is. (utóbbinál az itt sokak által jelentkező lagprobléma sem jött elő) Elég sok eszköz van a gépembe (és azon kívül is) de az összes driver tökéletesen felment, és probléma nélkül működnek a cuccok.
Egyedüli kis gondom a lassú/lassabb indulás volt, de az a korábban általam linkelt módszerrel. tökéletesen sikerült megoldani.

Anno kissé f*stam a rendszertől (w7ről váltottam) de nem csalódtam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#25860) TRob1 válasza Maxtreme (#25859) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, nekem is lassan indul.... A Monitor! :DDD Mert mire bejön a kép, már rég ott virít a jelszókérés. :)) (Természetesen csakis alvó mód rulez :) )

De amúgy nekem sincs semmi problémám, bírom ezt a win10-et. kopp-kopp (8at, 8.1et is bírtam, sőt igazándiból csak xp-t utáltam mindig is)
Asszony "ős" FuSi notiján is jobb mint a 7 volt.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#25861) Uckz


Uckz
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a Win10-em system folyamata aktívan bekebelez másfél giga ramot. Olvasgattam az interneten, próbáltam ilyen olyan megoldásokat, amiket írtak, hogy megoldja ezt, de semmi. amikor újraindítom, vagy bekapcsolom a gépet, akkor nem eszik, aztán egyre csak dagad felfelé, a végére (2-3 óra) már nem tudok játszani mellette, annyira elkezd akadni minden.

Végül eljutottam egy szép helyre, de igazából egy kukkot sem értek belőle. Képet feltöltök, hogy lássátok amit én, innen elvileg le kell hogy tudjam szűrni, hogy mégis mi eszik ennyi ramot, de igazából tőlem akár kínai jelek is lehetnének ott, akkor is ugyan ennyit értenék belőle, mint most.

Valaki, aki esetleg okosabb, tudna segíteni?

kép

(#25862) labeda válasza TRob1 (#25860) üzenetére


labeda
aktív tag

Örülök, hogy Tőletek is van visszajelzés, már azt hittem, csak nálam működik kifogástalanul....... :K

(#25863) Maxtreme válasza TRob1 (#25860) üzenetére


Maxtreme
addikt

nálam igazából nem is lassan indult, hanem a futó induló programokat töltötte be késleltetve. :) De ez egy regmodosítással orvosolható.

(#25864) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok,

Dell gépemen (Inspiron 7520) nem indul a Windows 10 (játékkal játszottam, egyszercsak lefagyott az egész, Alt+f4/Ctrl+Alt+Del-re nem reagált, így hosszú gombnyomással kikapcsoltam egy idő után).

Mikor újból bekapcsoltam, nem indult el egy hiba miatt (IQRL_NOT_LESS_OR_EQUAL driver hiba). Csökkentett mód semmit sem segített, parancssorral próbáltam követni a neten fellelhető utasításokat, de nem jártam sikerrel. Próbáltam a korábbi visszaállítási pontra való visszaállást, az sem segített, majd fájlok megtartásával teljes rendszervisszaállítást alapállapotba, de nem (vagyis azóta egy *.sys probléma van, amit szintén nem sikerült megoldani).

Szóval az a kérdésem, hogy van még valamilyen opció, amit kipróbálhatok, vagy usb-ről futtatott Linuxal kimentem az adatokat (A Dell BIOS diagnosztika szerint minden hardver tökéletesen működik) és újratelepítem a gépet?

Ha USB-ről újratelepítem a Win10-et, akkor az aktiválásnál magától felismeri a gép, hogy ez Win8.1-ről lett frissítve korábban és automatikusan aktivál?

Köszönöm! :R

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#25865) F_Zolee válasza artiny (#25823) üzenetére


F_Zolee
veterán

Áruházhoz köthető szolgáltatást nem tiltottál? Nekem akkor nem futott semmi ilyesmi...

(#25866) TRob1 válasza malnabokor (#25864) üzenetére


TRob1
veterán

Ez biza nem win10 hiba. :U

Ez mindig létezett. Lehet memória vagy hdd hiba is... de volt hogy egy jó alapos takarítás tette helyre vki gépét.

Ha már be volt aktiválva, rakhatod csak a 10-est és beaktiválja (be kellene, mert volt itt olyan is akinek nem tette meg :Y )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#25867) werttzui


werttzui
őstag

win 10 hiba ,ahány képnézegető van a gépembe annyi különféle színbe adja az adott képet,
Valahogy nem működik az alap színbeállítása színséma betöltése (icm,lut) . Mi lehet a megoldás?
Nincs kedvem újra telepíteni :( Help!

PENTAX

(#25868) #74459392


#74459392
törölt tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám, amire nem nagyon találok sehol megoldást:
Ma egy win10 alatt futó asztali gép nem akart elindulni. Bejön a töltési képernyő, kiírja, hogy felkészülés a javításra, elkezd forogni a töltésjelző és egyszer csak megáll és onnantól nem reagál semmire, ezen a ponton lefagy.
Elvileg a gép normálisan lett leállítva, tehát nem tudom mit szeretne javítani. Minden esetre nem megy neki.
Megpróbáltam azt, hogy indításkor F8-at nyomkodom, hátha bejön a választási lehetőség, hogyan szeretném elindítani a gépet, mint win xp alatt, de nem történt semmi.
Próbáltam pendrive-on lévő win10 telepítővel helyreállítani, de ugye az is úgy kezdődik, hogy bejön a kék win logó, utána pörög a töltés jelző. Ugyanazon a ponton megáll már a telepítő is.
Szóval most újratelepíteni/helyreállítani sem tudom usb-ről bootolva.

Mi lehet a gond? Valami hardware hiba?

(#25869) malnabokor válasza TRob1 (#25866) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nem mondtam, hogy Windows 10 specifikus hiba, viszont ha lehet hinni a Dell szoftverének, akkor biztosan nem hardveres a probléma (ahogy írtam, leellenőriztettem a BIOS-ban és minden ok).

Az, hogy több vagy más partíciókat szeretnék létrehozni, gondolom nem befolyásolja a Win 10 regisztrációját (remélem?)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#25870) batt


batt
aktív tag

Helló!
Egy lámi kérdés!
NEM kellet volna már kijönni a 2 nagy Update-nek? szeptember-október és november volt!? NEM?

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#25871) Pokesz007 válasza batt (#25870) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Novemberre csúszott,feljebb írták :)

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#25872) pzstm válasza batt (#25870) üzenetére


pzstm
titán

sose mondták ezt ki ms-nél hogy szépt-okt. Ha kötekedni akarok, akkor hivatalosan november sem hangzott még el, legalábbis nem találkoztam vele leírva sehol. Later this year volt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25873) tarmonster


tarmonster
csendes tag

Sziasztok!

Adódott egy kis gondom. Az irodában az egyik számítógépen Win7 Home verzió fel lett frissítve win10 Home-ra. Azóta az office 2003 két hibát okoz: az egyik, hogy új levél írásnál ahogy gépelem a címzett mezőbe a nevet, feladja ugyan a találatokat, azonban ha az egyik névre kattintok, akkor nem egészíti ki a nevet, hanem csak a begépelt rész marad. A másik gondom, hogy a beérkező levelekben található hivatkozásokra kattintva nem az adott weblap nyílik meg, hanem a dokumentumok mappa.
Mit tudok ezzel kezdeni? Office 2003-hoz van licenszünk, sajnos ezzel kell dolgoznunk, nincs lehetőség korszerűbbre váltani.
Előre is köszi a segítséget!

Üdv,
Péter

(#25874) JamesHun


JamesHun
addikt

Sziasztok

Nem tudom win10 baja-e vagy sem, de az rtl most és youtube duónak nincs hangja firefox alatt
Edge-vel megy mindkettő
firefox is nemrég frissült (előtte sem ment), adobe flash is, meg java is bár az semennyire sem számít :D

apró frissítés
alapból HDMI-n ki van lőve TV re a PC
TV-n nincs hang
Van egy USB-s füles ha azt bekapcsolom akkor (mivel az az alapértelmezett, de ha ki van kapcsolva akkor a TV az) ott van hang

[ Szerkesztve ]

SeriesX: JamesSHun

(#25875) arm1n_


arm1n_
csendes tag

(#25876) edari válasza arm1n_ (#25875) üzenetére


edari
őstag

Igen, ha egyszer mar frissitettel egy gepen es aktivalodott, akkor háttértár csere esetén csak felrakod cd kulcs nelkul es aktivalodni fog. Egyedul alaplap csere esetén nem fog (Elvileg, de ms support segíthet ezt is megoldani).

(#25877) pzstm válasza JamesHun (#25874) üzenetére


pzstm
titán

ha Edge alatt van hang akkor elég gyanús, hogy nem Win10 hiba így hirtelen.

Próbáld ki úgy, hogy nincs kikötve a TV-re, illetve TV-t próbáltad defaultnak megtenni?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25878) TRob1 válasza JamesHun (#25874) üzenetére


TRob1
veterán

Egy 32c550-es Samu tv-nél nekem akkor volt ilyen gond, mikor a leírása szerinti DVI PC nevet választottam neki a bemeneti név listából. Aztán nagynehezen rájöttem (miután már mindent próbáltam a pc-n), hogy ha átállítom simán PC-re a nevet!, akkor meg jön a hang is a kép mellé. :W

¤ R'n'R ¤

(#25879) arm1n_ válasza edari (#25876) üzenetére


arm1n_
csendes tag

Ok, köszönöm.

(#25880) JamesHun válasza pzstm (#25877) üzenetére


JamesHun
addikt

ha nincs bekapcsolva az USB-s füles akkor a default a TV (nincs is a listában a füles)
lent a hangerőnél is a Samsung TV-t látom és azt a hangerőt állítom, hogy mennyivel küldje ki a hangot

De ránézek majd erre a verzióra is

SeriesX: JamesSHun

(#25881) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Valaki meg tudja nekem mondani hol találom a Win 10 értesítesi hangjait? Mármint a mappára gondoltam.

(#25882) vlevi válasza batt (#25870) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hiába várod...
Nálam fenn van a 10565 insider, de az első previewtől kezdve megvan az a néhány marhaság, amit sose fognak javítani.
De azzal a nyamvadék levelezővel kezdejenek valamit, mert mostmár azt mondom, hogy jobb lenne, ha nem is létezne. Akkor tudnám, hogy nincs, és használjak thunderbirdöt, és ne szopassam magam azzal, hogy nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#25883) Warter válasza vlevi (#25882) üzenetére


Warter
őstag

(#25884) TRob1 válasza vlevi (#25882) üzenetére


TRob1
veterán

Naaa! Legyen csak az a levelező. Én csak azt használom már 8-as óta. Lekopogom, de soha nem volt problémám vele (Max annyi hogy nem mindig jelez a sarokban :B ). Egyébként asszem tegnap is volt egy frissítése... Mi nálad a gond vele?

Egyébként mik azok a marhaságok amiket sosem fognak javítani?

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#25885) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

2004, az utolsó év amikor telepített levelező programot használtam. Ugyanekkor kaptam meg a Gmail beta meghívót is :K

/s

(#25886) Tybor66 válasza tomboy0013 (#25881) üzenetére


Tybor66
tag

Erre gondoltál? : C:/Windows/Media

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#25887) kisapa


kisapa
senior tag

Windows 10-ben hol lehet elrejteni a frissítéseket amit nem sikerült feltelepíteni? Nincs is office 2013 a gépemen mégis ezeket akarja feltenni. Persze nem sikerül.

(#25888) tomboy0013 válasza Tybor66 (#25886) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igen, köszi. Hát nem volt túl bonyolult helyen :D Furcsa, hogy rejtett mappában volt.

(#25889) twine válasza vlevi (#25882) üzenetére


twine
addikt

Nem tudom mi a levelezővel a problémád, mert konkrétumot nem írtál...

Nekem is volt, hogy egyik napról a másikra megszűnt szinkronizálni a gmail fiókommal...
De miután eltávolítottam a fiókomat, majd ismét hozzáadtam azóta tökéletesen teszi a dolgát.... ;)
Összesen kétszer volt problémám a win10-el...
Az egyik a fent említett levelező probléma,,

A másik pedig amikor frissítések letöltése közben megszüntettem neki a netkapcsolatot...(mert baxtattam a routerem)
Ebbe annyira "beleszédült", hogy napokig nem tudta folytatni a frissítést...(ettől még hiba nélkül tette a dolgát a rendszer)
Ennek megoldása az volt, hogy az adott frissítést. amin nem tudott továbblépni, letöltöttem "manuálisan", telepítettem, majd a többit már "ő" is folytatta magától...

Szóval ahogy már párszor írtam,,nekem (is) bevált..."csudajó" kis oprendszer :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25890) vlevi válasza twine (#25889) üzenetére


vlevi
nagyúr

"egyik napról a másikra megszűnt szinkronizálni"
Az hát. De ez csak az egyik problémám.
Próbáltam törölni az accountot, és újra hozzáadni, de mostmár az se sokat segít rajta :(
Másik bajom, hogy több óra alatt se szinkronizálja vissza az olvasott emailek törlését a gmail felé.
Harmadik, hogy az outlook.com-ot nem tudom kitakarítani belőle. Emiatt alapértelmezetten levelet sem tudok vele küldeni (pl. böngészőből egy email címre kattintva), mert az outlookus jön fel.
Negyedik, hogy a csatolmányokkal marhára hadilábon áll. Bűnlassal tölti le őket, ha egyáltalán hajlandó letölteni.
Működésben, használhatóságban közelébe nem ér az androidos gmail kliensnek.
És sajnos ezek a problémák nem csak a mostani 10565-s builddel vannak, hanem a levelező app sosem működött normálisan.
Tényleg olyan lehetetlen egy normális Metro, Modern, vagy mosmár nevezzük UWP (kedden már így hívták) alkalmazást megírni? Még a Microsoft is képtelen rá?
Ötödik, hogy szerintem fapad. Igaz, nem csak a levelező, hanem majd mindegyik app. Annyira igénytelen lapos vacak, hogy jájjj.
Furcsa, mert androidon ugyanez a lapos izé van, de ott egy minimális eltérés van, és ott jól néz ki.

"de soha nem volt problémám vele (Max annyi hogy nem mindig jelez a sarokban :B )."
Hát, illene neki. Nagyjából más dolga nem is lenne. Ja, talán meg az élőcsámpa, de azt se csinálja.

"Windows 10 Threshold 2 update coming in November"
Tudom, csak azt akartam írni, hogy felesleges rá úgy várni, mint a messiásra. Akinek működget, az örüljön, ha nem vág tönkre valamit, akinek meg baja van a mostanival, az ne nagyon reménykedjen, hogy sokkal jobb lesz az update után.

Amúgy magával a rendszerrel nekem se nagyon van túl sok bajom, mert hónapok óta fenn van, de azért nem cserélem le a mostani hetest, mert egyszerűen SEMMIT nem látok a win8 óta az újabb windowsokban, ami engem érdekelt volna. Ja, de, mégis. A Win8-ban lévő Onedrive, de azt meg kviették a tizesből.
Néhány dolog van, többtucatszor írtam már a cégnek emiatt, le se tojják. Mivel nálam a 10565 tesztrendszer van fenn, ezért elfogadom, hogy nem teljesen kerek az egész. De amikor a 10166-os befrissült 10240-re, vagyis az elvileg végleges, stabil, kiadásra készített verzióra, azzal is megvoltak ugyanazok a nyűgjeim.
Posta, naptár, powergomb bajok, néha az alvás se akar sikerülni neki, igénytelen kinézet, semmirenemjó appok. Úgy nagyjából ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#25891) tomp


tomp
félisten

Nektek megy rendesen a Viber asztali verzió?
Ha felrakom akkor egy darabig megy. De ha újraindítom a gépet akkor a Viber indításakor bejön az ablaka fehéren majd el is tűnik. Az óra mellett a program ikonján megjelenik egy sárga ! jel és ennyi. Csak újbóli újratelepítéssel működik. :W

(#25892) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

sziasztok,

új gépet rakok össze, ezért az lenne a kérdésem, hogy a win 10 pro x64, amit ingyenesen kaptam, hogyan tudom kivenni a rendszerből a kulcsot, hogy az új gépemre is hivatalosan felrakjam :F

a honlapról már régebben leszedtem az iso -t, hogy usb felrakjam majd, csak ez a fránya licenszkulcs kellene :F

:R

(#25893) Воланд válasza HoReSz1975 (#25892) üzenetére


Воланд
titán

az ugyfelszolgalat tudja atvinni az aktivaciot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25894) ela válasza arm1n_ (#25765) üzenetére


ela
tag

Szia !

Hát tök röviden igen.
Mégpedig egy a W7-ről W10-re frissített eredeti W10 verzióra.

Nem írtad ,hogy milyen W7 verziót és milyen W10-re frissítettél ,de a metódus az ,hogy a már W10-re frissített
gépedben cserélhetsz HDD-t mondjuk SSD-re és teljessen tisztán újra telepítheted akárhányszor a megfelelő W10 verzióval . Örökké aktivált és eredeti marad

Üdv:
ela

A jó pap is holtig tanul.

(#25895) vlevi válasza twine (#25889) üzenetére


vlevi
nagyúr

Most ez a "legújabb". Automatikusan nem tölt le semmit, de amikor a frissítést megnyomom, akkor 1-2 másodperc tekerés után pofámba vágja ezt :

(#25896) JamesHun


JamesHun
addikt

[25874]
hangmizériámat nézegettem
a samsung TV az elsődleges hangeszköz
firefoxot letöröltem
lokálisan kiirtottam minden nyomát, és 0 ról feltettem egy üres firefoxot
hang ugyan úgy nincsen
pedig "régebben" volt, mert néztünk youtube videót TV-n, bár azok még lehet flash alapúak voltak
meg az rtl most is ment, de az meg silverlight mentes lett nemrég

gépre egy resetet most teszt miatt nincs kedvem csinálni, majd ha jön az SSD és akkor úgy is át kell pakolnom

driver szerintem nem játszik szerintem, mert akkor edge és IE alatt is süket lenne a TV, de azokon megy
Sőt a Witcher 3 is szépen muzsikál TV-n
de firefoxba meg 0 beállítás van a hangra :D

SeriesX: JamesSHun

(#25897) werttzui


werttzui
őstag

Újra akarom húzni a rendszert ! Kiírtam dvd-re be is bootol de betölt a windows nem adja ki a telepítési menüt,mit b-sztam el?

PENTAX

(#25898) Spuri2000


Spuri2000
senior tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség mert nem működik a Posta és a naptár alkalmazás, de ha kreálok másik felhasználót akkor megy.
Próbáltam uninstallálni, reinstallálni, de nem segített.
Hogyan tudnám megmenteni/javítani az alkalmazást?

(#25899) twine válasza vlevi (#25895) üzenetére


twine
addikt

Megnézted a hiba üzenetet microsoftnál?

"Xp-re" találtam meg ezut a hiba kódot:
Error code 0x80004005

This problem may occur if a file that the Windows Product Activation (WPA) requires is damaged or missing. This behavior occurs if one or both of the following conditions are true:
A third-party backup utility or an antivirus program interferes with the installation of Windows XP.
A file that WPA requires is manually modified.

Illetve google:
http://www.computing.net/answers/windows-10/kb3081424-error-0x80004005-in-windows-10-update/74.html

Bocs a linkért...így most egyszerűbb volt...
Akkor meg főleg bocs ha már elkezdtél te is "guglizni"...mivel nem vagyok programozó, így nekem is csak a google, és esetenként a fordítójuk szokott segíteni ;) :B

[ Szerkesztve ]

(#25900) vlevi válasza twine (#25899) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, a windows xp-ig eljutottam :F
A másikat nem láttam, köszi, meg fogom nézni.
De azért bosszantó, hogy ilyenekkel kell bohockodniy ahelyett, hogy az ember bekapcsolja a gépet, oszt megy. Azért probalnek ragaszkodni a gyári mail apohoz, mert elvileg a rendszer része.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.