Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127578) Bengio válasza King Unique (#127560) üzenetére


Bengio
tag

"A Windows Update szolgáltatás normál esetben nyilván nincsen letiltva. Vagyis kérdés, hogy nálad miért van, ha nem te magad manuálisan, akkor netán valami külső programmal lett megpiszkálva a WU működése?" --> én magam tuti nem állítottam el, külső progijaim sem változtak, csináltak semmit. Steam van fent, CSGO-val játszok naponta 1-2 órát, Ccleaner, meg alap benchmark progik.

A létező összes trükköt megcsináltam, cmd-s parancsot beírtam (WU service leállítás, elindítás, stb...), scriptet lefuttattam, valamint nekem is volt egy "stop winupdates" (vagy valami ilyesmi nevű) folyamat a feladatkezelőben, amit kilőttem, látszólag fut is a win update mostmár (újraindítottam), a gépházban mégis ugyanaz a képernyő fogad. Már most többet elszarakodtam vele, mintha csináltam volna egy reinstallt, úgyhogy most az következik. :K Köszönöm a segítséged :R , valamiért nálam totál összeszarta magát valami. :F

Túllépek ezen, és újratelepítem az egészet, igazából nem sokból tart :D

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#127579) Bile Demon válasza #86564352 (#127577) üzenetére


Bile Demon
őstag

Ez segített, de így gondolom semmi más rendszerhang se fog szólni.
Visszatettem Windows defaultra és mostmár jó úgy is.

Köszönöm!

Bruhe

(#127580) qdak válasza #86564352 (#127548) üzenetére


qdak
addikt

Jaja csak furálom, na mindiegy :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#127581) King Unique válasza Bengio (#127578) üzenetére


King Unique
titán

"nekem is volt egy "stop winupdates" (vagy valami ilyesmi nevű) folyamat a feladatkezelőben"

Pont ezért kérdeztem, hogy nincs-e esetleg valami 3rd party program telepítve, ami belepiszkál a WU működésébe, lásd nemrég más esetét, ott az volt a gond. :)) Mert ugye ilyen "stop winupdates" folyamat normál esetben nyilván nincsen. :N :B
Vagyis ilyenkor a külső buheráló program megfelelő eltávolítása lenne a megoldás, majd restart stb., nem feltétlen kell a 0-ról újratelepíteni a Windows 10-et. De ha annyira az utóbbi a cél, hát akkor csináld azt, meg ha esetleg egyéb, nem kívánatos módosítás is történt a rendszeren.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.