Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128251) LanyUs válasza Deck (#128250) üzenetére


LanyUs
senior tag

Csak a mai nap shop builderen Nitro Pure Whey (4 kg) 16.990,- Ennyiért nem rossz vétel. Ha dupla bocsi, nem olvasok vissza :)

(#128252) headhunter


headhunter
addikt

Napi 1kg földi eper, sok vagy kevés?

(#128253) Angel2014 válasza Woodslave (#128243) üzenetére


Angel2014
addikt

Emlékszel Dani Hooora Elvisz tatooból...javasoltam neked 15 k ért akármit fellvar barátoknak ...Dani -Hoooo

Szintén Vida embere...most megnyerte az absolut kategóriát!

Nő még pár centit a kezem 50 -cm felett már ütős ez a pajzs a karon....ezt rakatom fel takarásra.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128254) SchumiBácsi válasza MATEO6600 (#128248) üzenetére

Hát ez így szopóroller... Nekem is 17-18órára időzítődik valamennyi edzés mostanság - csak úgy tudom megoldani ha a fő meló lemegy 15óráig, akkor egy nagy de minimum közepes lakoma. Mellékes meló ezután még 1-2óra az edzés előtt. Egyéb esetben pl, túlzott fáradtság, inkább kihagyom.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128255) Woodslave válasza Angel2014 (#128253) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de nekem nem a barátom meg messze is van...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128256) rwin5 válasza Woodslave (#128255) üzenetére


rwin5
őstag

de viszont Te Angel barátja vagy, így a "család" része vagy te is. ;]

(#128257) lacos001 válasza Angel2014 (#128253) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem támogatom a pajzsot...Tetoválás legyen egyedi, ne copy paste....

Pl:------> alkar/felkar
vádli/comb

Nem profi meló, de alapnak fasza :DDD

sorry kihagyhatatlan volt :))

[ Szerkesztve ]

(#128258) KoVee84 válasza lacos001 (#128257) üzenetére


KoVee84
senior tag

:C

(#128259) gyuri860213


gyuri860213
tag

Sziasztok.
Lenne egy kerdesem a tapasztalt oregek fele.
Szemezek most a Vince Gironda 10x10 es programmal es azt tervezem hogy a kovetkezo hatedzest igy csinalnam 3 gyakorlattal mindet 10x10 ben. Lehuzas szelesen mellhez de 60 as padon fekve hason igy nincs csalas es nagyon jol izolalja a szeles hatizmokat. Aztan egy Vince retro gyakorlat: 45 degree pulley row. Majd zarasnak dontott torzsu evezes de valoban dontve homlokot megtamasztva egy magasra allitott ulesen igy labbol nem lehet csalni.
Vagy tul sok? Tegnap 26 sorozat volt plusz a dropsetek. Az utolso 7 FST-7 modszerrel. Volt ami supersetben volt a 26 szeriaban. Ezert gondoltam h nem vagyok annyira messze a 30 szeriahoz es nem vagyok most se rottyon teljesen. A hatedzeseim amugy is mindig 1.5 orasak minimum de inkabb tobb.

(#128260) Angel2014 válasza lacos001 (#128257) üzenetére


Angel2014
addikt

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128261) Woodslave válasza gyuri860213 (#128259) üzenetére


Woodslave
nagyúr

naturál vagy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128262) gyuri860213 válasza Woodslave (#128261) üzenetére


gyuri860213
tag

Az igen de nem most kezdtem az edzest. 31 multam es 18 eves koromtol edzek igaz nem folyamatosan. De az elmult 2 evet vegigtoltam heti 4x. De koxosnak csufolnak mert kicsivel jobban izmosodom az atlagnal. De sosem toltam semmit. Feherje es edzes kozbem bcaa.

(#128263) Woodslave válasza gyuri860213 (#128262) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mi a kérdés? Tudományosan teljesen abszurd és felesleges volumen, naturálban nem nagyon lehet semmi olyat találni ami indokolná, levezetve inkább hátrányos de ez is csak bizonyos szituban. Azaz ha osztott edzéssel edzel egy testrész heti egyszer akkor mindegy mert sokat nem fog rontani rajta.

Tapasztalati úton meg nem tudok rá mondani semmit mert huzamos ideig nem csináltam. Amióta meg "gondolkozom" az edzésen nem is próbálnám ki, aztán lehet ez a baj :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128264) gyuri860213 válasza Woodslave (#128263) üzenetére


gyuri860213
tag

A kerdes hogy ez mar tul sok vagy meg belefer? Nem allandoan csak havonta 1x mondjuk. Tudom ez mar a tuledzes hatarat surolja. Igaz nekem kozel ennyi kell hogy masnap erezzem a kellemes izomlazat. Valoszinu mar hozzaszoktam a magas volumenhez, es nem, nem edzem tulzottan kis sulyokkal. Celismetlesen belul az utolso ketto mar kis csalassal vagy felismetles szokott lenni es minden szeria bukasig szokott menni. Mindnesetre ha nem is 10x10 et de 8-6 szeriakat megprobalok gyakorlatonkent.
Amugy igen heti egyszer edzek egy izomcsoportot.

[ Szerkesztve ]

(#128265) goodboy007 válasza lacos001 (#128257) üzenetére


goodboy007
senior tag

Íme az ember, akinek aelod-ról és Angel-ről is van képgyűjteménye! ;]

Lépcsőzőgépnél hogyan érdemes "feljebb lépni"? Ma toltam életemben először és mivel brutál mód izzadtam tőle, rendszeresíteném, viszont nem tudom, hogy effektívebb, végig valamennyire hajlított térdekkel lépdelni vagy amikor "leesne a láb alul", ahogy eltűnik a lépcsőfok, csak akkor feljebb tenni. Aki több féle képpen próbálta már, melyiket éreztétek jobbnak?

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#128266) lacos001 válasza goodboy007 (#128265) üzenetére


lacos001
senior tag

nemnem....

Visszakerestem fotókért, mert emlékeztem, hogy vannak.
Aztán összetákoltam az új posztert :DDD

(#128267) sutyesz96 válasza headhunter (#128252) üzenetére


sutyesz96
őstag

Kevés. Mellé nyomj még napi 3 kiló banánt, és úgy király.

Fontos!!!NÉGY!: A banánt úgy edd, hogy egyszerre kettő legyen a szádban, és a nyelveddel finom mozdulatokkal, körkörösen olvaszd el, hogy a szükséges impulzust megkapják, így képesek kibocsátani az izom fejlődéséhez szükséges elágazó láncú aminosavakat, és ezáltal az izmok fejlődését.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#128268) BÁ Nutrition válasza lacos001 (#128257) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128269) aelod válasza lacos001 (#128257) üzenetére


aelod
veterán

Ez qrvajó :C :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128270) aelod válasza gyuri860213 (#128259) üzenetére


aelod
veterán

Próbáld ki. Ha beválik csináld. Én most 5 gyakorlattal bombáztam szét a hátam és a mellem is. 4 sorozat mindegyik gyakorlatnál 10-12 ismétlések. Brutális izomláz. Túledzéstől meg ne foss. Megmondta CT, hogy olyan nincs ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128271) gyuri860213 válasza aelod (#128270) üzenetére


gyuri860213
tag

Az lesz. Eleve nem terveztem allandoan ezt csinalni csak egy probat teszek. De azt hiszem redukalom 7x10 re mind a harom gyakorlatot. Azt hiszem Vince sem ugy tervezte hogy az egesz edzest ennek kereteben kell vegrehajtani...
Amugy en mindig is 5-6 gyakorlatot csinalok izomcsoportonkent 4 szeriakkal, kiveve a kisebb izmokat, trinyo vagy bicepsz. Eddig jol bevalt mert minden edzes utan van kisebb nagyobb izomlaz.

(#128272) Woodslave válasza aelod (#128270) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ennyi. Ez a fórum lényege. Bárki bármit kérdez azt kell mondani csináld faxa lesz úgyis csak pozitív megerősítésre van szüksége mindenkinek. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128273) Zola007 válasza aelod (#128269) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128274) rwin5 válasza Woodslave (#128272) üzenetére


rwin5
őstag

ha meg nem lesz eredmény valsz. pajzsmirigy gondok állnak a háttérben

(#128275) Woodslave válasza rwin5 (#128274) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vagy fáradt mellékvese...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128276) aelod válasza rwin5 (#128274) üzenetére


aelod
veterán

:D :D

(#128275) Woodslave

A töketlenkedés is fennállhat mint hátráltató tényező

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128277) gyuri860213 válasza aelod (#128276) üzenetére


gyuri860213
tag

Most rajtam ercelodtok?! Hogy jon ide a pajzs es a mellekvese?! Nem erteni...

(#128278) rwin5 válasza gyuri860213 (#128277) üzenetére


rwin5
őstag

Ez egy régi "szójárás" - ha lehet így fogalmazni a topikon, röviden tömören nem feléd irányul. :)

(#128276) aelod: Nekem beadta amúgy Szulinak az edzése, tegnap nézegettem az fb oldalát elég komoly a mostani formája- ? Bár nem tom, hogy natural-e? Mert elvileg az, úgy szerintem szép eredmény legalábbis most elég éles a forma, ha "amatőr" szinten nézzük. Viszont az egyetlen 1 gyakorlatot én kevésnek tartom, ma kipróbálom mellre.

[ Szerkesztve ]

(#128279) aelod válasza rwin5 (#128278) üzenetére


aelod
veterán

Hát én láttam élőben semmi extra. Persze naturál ő (is). Páldi Gabi is meg Danybuilding is. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128280) marked one94 válasza aelod (#128279) üzenetére


marked one94
őstag

Egyedül csak szuli mondja magát naturálnak :) Többiek egy szóval se említik hogy azok lennének.

You'll Never Walk Alone

(#128281) aelod válasza marked one94 (#128280) üzenetére


aelod
veterán

Nyugi ő sem az ;) Cserébe viszont qrvanagy a mellénye. Csak nem tudom mire. Nulla alázat a sport iránt. Én olyan videót látnék már tőle ahol toloncolják kifelé az országból...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128282) Woodslave válasza aelod (#128281) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fake natty? :D

mondjuk lenne értelme annak is ha kamuzna erről. Mert ez a sport erről szól, legyél izmos mint állat, de naturál is egyben csak akkor hiszünk el bármit. Vagy legyél Mr. O. akkor is talán :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128283) Woodslave válasza rwin5 (#128278) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de bocs ez miért lenne akkor Szuli edzése? Nekem is bejött Rippetoe 5x5 edzése igaz 3x10-et csinálok mert szerintem 5 nem elég :U ;] :D

vagy akkor még mindig nem értem mi lenne itt a módszer lényege. Kipróbálod milyen alacsonyabb ismétléssel edzeni?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128284) marked one94 válasza Woodslave (#128283) üzenetére


marked one94
őstag

Ha úgy nézzük lényegében ez egy poweres edzés kisebb változtatásokkal.

You'll Never Walk Alone

(#128285) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Jelenleg témától eléggé távol állóként szeretnék néhány kérdést feltenni. Szóval adott lenne egy személy 10-20 éve változatlan, ektomorf testalkattal, napi testmozgás megvan, de semmi különös edzés, sportolás. Tegyük fel, hogy elkezd szálkásítani, izomtömeget növelni valamilyen edzésterv szerint 3-6 hónapon keresztül. Majd ezek után abbahagyja az edzést és éli tovább a megszokott ritmusban az életét, de az étrendre kicsit nagyobb figyelmet fordít (de nem diétázik), mint korábban. Mi fog történni a 3-6 hónap alatt felszedett izommal, elégetett zsírral? Visszaáll a régi testalkata, esetleg csak az izmok épülnek vissza, vagy a visszahízás is borítékolható?

(#128286) Woodslave válasza BigBlackDog (#128285) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ektomorf az amúgy is sovány nehezen hízó.

Ez történik mindegy ki-mi vagy: nem edzel lemegy az izom, többet eszem mint amennyit kell meghízol.. Tök mindegy ha előtte edzettél 6 hónapot, életre szólóan nem alakul át a tested..

Visszahízás nem boritékolható ha ezentúl napi két zsömlén meg vízen él akkor valszeg nem fog visszahízni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128287) BigBlackDog válasza Woodslave (#128286) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Tehát az ilyen rövidebb/középtávú edzésnek legfeljebb a zsírfelesleg elégetésében lehet érdemi szerepe. Jól gondolom akkor, hogy tulajdonképpen egy egyénnél az izomtömeg mennyisége a testalkattól és a rendszeres tevékenységek által igényelt "erőmennyiségtől" függ? Tehát semmilyen edzéssel nem lehet tartós pluszizomzatot szerezni, ha az edzés nem folyamatos?

(#128288) Woodslave válasza BigBlackDog (#128287) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát kialakult felnőttnél már kizártnak tartom. Ha vki gyerekkorát végigússza meg bírkozza mittomén, de ha vki 25 évesen gyúr fél évet, azzal sokra nem megy. Annak ellenére hogy az első év a legtöbb amit nyújt izmosodás szempontjából mégse sok hihetetlen átalakulást látok a teremben...

A zsír meg a diétától megy le és marad lent. Az edzésnek pláne súlyzós edzésnek olyan nagy szerepe nincs ebben. A sovány tömeg növelése- megtartása miatt nem fog annyira xarul kinézni az ember ha lefogy.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128289) MATEO6600 válasza BigBlackDog (#128285) üzenetére


MATEO6600
őstag

Az alap tézist kell megértened:
A szervezeted egy túlélőgépezet, arra törekszik, hogy energiát állítson elő, és ezt fedezze innét-onnét.
Na most az izmod a leg-energiaigényesebb szöveted, minden áron azon van, hogy ezt lebontva termelje az energiát. És igen, sajnos nem a zsírt, hanem az izmodat.
Ha te felhívod a szervezeted figyelmét, hogy neked biza szükséged van az izmaidra: vagyis intenzív sportolással használod őket, és minőségi kajával táplálod, akkor nem fogja leépíteni, sőt építeni fogja.
Viszont ha abbahagyod az edzést, vagy a kaját (legrosszabb esetben mindkettőt), akkor egy idő után feltűnik neki, hogy a kis izmaidra nincs is annyira szükség, lehet lebontani őket. Persze nem az egészet, de olyan szintre, ami ahhoz elég, amire te a mindennapi életedben használod őket.
Értelemszerűen ha egész nap egy irodában döglesz gyakorlatilag 0 izommunkával, akkor ahhoz nem szükséges komoly izomtömeg... viszont ha súlyzós edzést végzel mellette, akkor igen :)

(#128290) Angel2014


Angel2014
addikt

Mai nap adta ...Teljes átmozgató edzés volt...!

35 perc kardió 6.9 -es sebességgel futópadon.

Hát:
Döntött törzsű evezés 90 kg 4x12
Ülve evezés széles fogással 4x12
Nyak mögé húzás csigán 4x12

Váll:
Ülve egykezes 25 kg 4x12
Oldalemelés 14 kg 4x10
Előre emelés 16 kg nonstopp 4x12

Mell:
Fekve hoist mellgép..80 kg 4x12
45 fok ülve egykezessel 30-30 kg 4x12
tárogatás 20 kg 4x12

Kar: Bicepsz

Állva bicepsz 45 kg 4x12
ülve hoist bicepsz gép 80 kg egykezessel nonnstopp
kilences tornyon csigán homlokhoz húzás 70-70 kiló 4x12

Kar Tricepsz:

Tolodszkodás 4x12
Csigás letolás 120 kg 4x15
Kötéllel csigás letolás 70 kg 4x15

Has:

Hoist hasgép 200 kg 4x30
Csípő gép elforgás 2x30-30 minkét oldalra
Állva 25 kilóval nonnstopp elhajlás mindkét oldalra 2x30-30

20 perc szauna ...

Finis!!!

Ez a hiost mellgép brutáll jó!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128291) kk831228 válasza Angel2014 (#128290) üzenetére


kk831228
addikt

Jòl birod a futàst... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128292) rwin5 válasza Woodslave (#128283) üzenetére


rwin5
őstag

Hát van helye a mondanivalódnak, de végül is az ötletadó, hogy 5x5 plusz hogy kevés gyak (végül is visszagondolva 2 gyakorlatot csináltam én is, csak variálva)

Ma pl: toltam egy mellet össz vissz 3 gyak 5x5 nagy súllyal adta, de mentálisan rákészültem rendesen mert szerintem ekkora súlyokkal sosem toltam :D amúgy is jó hova tartozni, mostmár én is TSM vagyok ;]

Jah végülis most ezt az 5x5-ös edzést tolom meglátjuk mennyire adja, én mindig ilyen 6-10 közöttieket nyomtam vagy még 12-14 is. Am mell után elfáradtam mint a xar, és haza is jöttem. Nálam mondjuk az erő része sosem vonzott a kondiban, legyen egy olyan erőszintem ami a mindennapokban ha szükséges meglegyen és ennyi, inkább egy igazán átlag külsejű férfinél jobban akartam/akarok kinézni kb ennyi. Szóval ha ez a módszer csak a súlyokat fogja magával hozni akkor nem erőltetem, egy 2 hónapig ha megy akkor remélem lesz valami látszata.

(#128281) aelod : ja amúgy nekem is kétségem van afelől, hogy natúr-e lehet valami nagyon fing szinten tol valamit, azért kérdeztem hogy kinek mi a tipp. Viszont ha az akkor meg szerintem teljesen oké a forma. (szar ez a natural-e vagy sem téma, mert ugye az átlag "felhasználónak" ezzel lehet eladni legjobban bármit is, hogy erre ha követi a módszereket akkor képes lehet ő is. :o )

[ Szerkesztve ]

(#128293) aelod válasza Angel2014 (#128290) üzenetére


aelod
veterán

Ja az a mell gép elég fasza lehet.
Pénteken találkoztam a Jenővel. Nagy élmény volt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128294) Angel2014 válasza kk831228 (#128291) üzenetére


Angel2014
addikt

Inkább erőltetett menet volt mint futás de azért köszi. :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128295) Angel2014 válasza aelod (#128293) üzenetére


Angel2014
addikt

No fene... ;] egész héten regéltél nekem mi a barátság...és a FB sem jelölsz be épp ezért embereket...

Na mesélj csak nekem Előd fiam mi jót csináltatok ti Kiss Jenővel,hogy ezt írja neked ,hogy Baráti szeretettel.
Hogy letettek ti ekkora barátok? Hol ismerkedtetek meg? Mi jót csináltatok közösen idáig? Miben segített neked Jenő illetve fordítva...?? ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128296) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

ha a zselatint még por állagban tolok 1 kanállal a számba, rá vizet, úgy semmi haszna?

(#128297) Woodslave válasza aelod (#128293) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó a kar :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128298) Angel2014 válasza Woodslave (#128297) üzenetére


Angel2014
addikt

Jó bizony.. :K nem töketlenkedik a teremben vagy nagyon be van állítva a hormon és a tesztó szintje.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128299) aelod válasza Angel2014 (#128295) üzenetére


aelod
veterán

Nem. Te regéltél a barátságról. Nekem két jó barátom van csak.
Fb-n meg nem követem a divatot, hogy mindenkit bejelöklök, hogy legyen ezer+1 ismerősöm...

Jenővel nem vagyunk barátok. Szeminárium volt a biotechusa központban, ahol vittem neki egy régi képet ahol megnyerte a Mr. Univerzumot, elmondása szerint nagyon rég látta a képet kicsit el is érzékenyült és kértem, hogy dedikálja. Ez lett belőle.

A hormonszintem beállítására meg van megfelelő hölgy :K ;)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128300) Angel2014 válasza aelod (#128299) üzenetére


Angel2014
addikt

Erre gondoltam... ;] csak vigyázz nehogy Lady Gagás legyen!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.