Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127801) szika87 válasza Angel2014 (#127800) üzenetére


szika87
aktív tag

Köszönöm a segítséget, akkor maradok ennél :)

Kajába szerinted okés a dolog? Valamint amit írtam az első hozzászólásomban, a DAA és tribulus tápkiegek érnek valamit vagy pénzkidobás mert nem serkentik a saját tesztoszteron szintet?

We are here for a good time, not a long time.

(#127802) Angel2014 válasza szika87 (#127801) üzenetére


Angel2014
addikt

De honnan tudod hogy mennyi? előbb nézesd meg egy vérvétellel kapsz egy értéket és tribulus szedése után is csináld meg...

Amúgy meg alapból is magas a tesztod akkor nem kell semmi...a kaja az jó igen.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127803) Zola007 válasza szika87 (#127799) üzenetére


Zola007
veterán

vedd előre az egykezest

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127804) macera2


macera2
aktív tag

A kreatin napi adag meghatározásnál akadtam el. Az írások szerint, ugye testsúlykilogram/3 gr. feltöltés alatt.
Az rémlik nekem, mintha ezen a fórumon olvastam volna, hogy a testsúlykilogram alatt a zírmentes testsúlyt kell érteni. Van benne logika, de azért érdekelne, hogy jól emlékszem?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#127805) zzz03 válasza macera2 (#127804) üzenetére


zzz03
őstag

Minden etkezes elott egyel 5grammot aztan jonapot. Nem kell tul matekolni...ugyis a kajan van a lenyeg nem ezen a sok sz@ron.

(#127806) Fandango válasza Zola007 (#127803) üzenetére


Fandango
veterán

Ezt kifejtenéd miért, mert eddig emlékeim szerint úgy olvastam, hogy előbb rudas fekvenyomás, majd az egykezes.

(#127807) gagyilovag válasza Fandango (#127806) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Bár nem nekem címezted,de szerintem ezért:

Holisztikus edzés.
Izom összezavarás elve,változatosabb a terhelés,kibillenti az izmot a megszokott rutinból,stb

Weider elvek :)

[ Szerkesztve ]

(#127808) Zola007 válasza Fandango (#127806) üzenetére


Zola007
veterán

rudas fekvenyomás nem elsőrendű mell-gyakorlat, hanem egy komplex erőgyakorlat, ami többek között a mellet is dolgoztatja
Ha a melled le van maradva, akkor a szinergista izmok, főleg a tricepsz és az delta elülső része, elviszik a terhelés nagy részét. Ha testépítési céllal edz, akkor nem esszenciális.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127809) Fandango válasza gagyilovag (#127807) üzenetére


Fandango
veterán

Zola szerintem nem ezért írta, de majd meglátjuk ha reagál.

Amit írsz azt ismerem, tudok róla. Lényegében hasonló elven csinálom, mert nincs 2 egyforma edzésem.

szerk.
Mire leírtam addigra meg is jött a válasz. :))
Köszönet a szakszerű válaszért!

[ Szerkesztve ]

(#127810) gagyilovag válasza Zola007 (#127808) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ez tényleg egy lényegre törő,tanulságos válasz!
Nem is rossz ötlet!
Mostanság bicepsznél kezdek egykezessel,és utána jön a francia rúd,majd csigás,és utána egy zárósorozat kis súllyal újra egykezessel,kifulladásig.25-30 ismétlés.
Kegyetlen bír lenni.

(#127811) aelod válasza Angel2014 (#127794) üzenetére


aelod
veterán

Nem vagyok az de orbitális baromságokat legalább nem írok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127812) Angel2014


Angel2014
addikt

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127813) LanyUs válasza Zola007 (#127808) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszi a szakszerű választ. Nekem meghoztad a kedvem újra az edzéshez. Most komolyan :) A mell gyakorlat szempontjából abban az esetben is igaz az állítás ha feljebb engedem le? Értem itt ezalatt valaki helytelenül a mell alatt engedi le a súlyt kinyírva a váll ízületeit és jobban megterhelve a tricepszet. Viszont addig a pontig a nyak irányába ameddig lehetséges úgy leengedve sokkal jobban feszül a mell ( persze nem a szájba vagy a torokra gondolok :D ). Az edzőtársam is 10-15 kg-al kevesebbet tudott csak nyomni ezzel a szabályosabb gyakorlattal. Biztos érted miről regélek. Hasonló a tapasztalatod?

[ Szerkesztve ]

(#127814) Woodslave válasza LanyUs (#127813) üzenetére


Woodslave
nagyúr

minél magasabbra engeded és minél jobban kifelé áll a könyök annál jobban nyírja a vállat...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127815) Zola007 válasza LanyUs (#127813) üzenetére


Zola007
veterán

Vállmobilitástól függ.
10 emberből a fekpadon legalább 6-nak nincs meg hozzá a mobilitása, de azért csinálja.
Végülis az ortopéd sebésznek is meg kell élni valamiből.

Minél fentebb megyünk a váll vonala irányába, annál szélesebben kell fognod, ezért kevésbé tudod eltávolítani magadtól a rudat, így a mellizom mozgástartományának fele kimarad.
Vagy kombinálni kell csigás ferde crossoverrel vagy lecserélni összenyomó pályás chest pressre/kézisúlyzóra.
A fekvenyomás legalább annyira rossz mellizom gyakorlat, mint amennyire népszerű.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127816) aelod válasza Zola007 (#127815) üzenetére


aelod
veterán

Én most teljesen máshogy nyomok mint eddig. A könyökök nem kifelé néznek hanem kissé előre. Először szokatlan volt, de az első sorozat után sokkal jobb izom érzetet generált mint a klasszikus könyék tartással.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127817) LanyUs válasza Zola007 (#127815) üzenetére


LanyUs
senior tag

Hmmm... soha nem éreztem fájdalmat a vállamban fekvenyomástól, viszont wood-dal ellentétben ha a hasam felé indultam el a leengedéssel, akkor érezhető volt a váll ízület terhelése és kevésbé feszült a mell izom is. Tehát bcaa és kétkezes fekvenyomás kiütve :) Lecserélem összenyomó kézire fekve, majd összenyomó ferde vagy tárogatás. Tapasztalatod szerint áthúzásnak van értelme? Szoktam csinálni, de időben a leghatékonyabb tervet szeretném összedobni most. Nincs időm sallangozni már. Bicepsz kicsi izom 2 gyakorlat 4x12-15-el elég is rá.

[ Szerkesztve ]

(#127818) szuszinho válasza LanyUs (#127817) üzenetére


szuszinho
őstag

Lapockát zárod?

(#127819) LanyUs válasza szuszinho (#127818) üzenetére


LanyUs
senior tag

Lábam törölközőn a padon, csuklóm egyenes, lapockát zárom végig ( ha jól gondolom ezt a pontot ).

[ Szerkesztve ]

(#127820) Woodslave válasza LanyUs (#127819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én elfogadom hogy bizonyos álláspontok szerint a fekvenyomás nem a legjobb mellgyaki, különös tekintettel egyedi testfelépítésekre és izomzati tényezőkre

Nekem, ahogy csinálom teljesen jó mellizomra. Bedurran, izomlázam van stb. OHP-val kombinálva még a felső mellre se érzem hogy túl sokat hozna ha ferdepadoznék. (persze ki tudja). Nem fáj a vállam stb. Abszolút jól megvagyok heti két fekvenyomással (eltérő intenzitású). Korábban amikor nem így nyomtam 3 hét után a vállam feladta.

Nem szeretek viszont egykezessel sima padon. Nem érzem, nem jó pozícióba rakni a súlyzókat, nem lehet normálisan progresszálni. Fáj a vállam a ferdepados súlyzós nyomástól, egykezes ferdepadon viszont jó, azt fogom is még csinálni nyilván.

Tárogatni a könyököm miatt nem tudok, de a súlyzós tárogatást nem tartom túl jónak, sajnos a kábelesnél is ez a probléma. Van egy tárogató gép, ahol a rudat fogni kell, az viszont jó (vagy inkább jobb) de meggyőződésem ha kihagynám sokat nem jelentene... Csigán csak alsó és felső állás van, függőleges síkban nem lehet állítani. Alsó csigás felhúzást szoktam és eléggé érzem is, majd valszeg váltogatom a peck deck-el.

Áthúzás egykezessel padon végig fekve izomérzetre nagyon bejött, de cseszi az is a vállam..

És fentiek alapján visszautalok a fekvenyomásra, azaz nem rossz gyakorlatok azért mert nekem nem jönnek be, valszeg végrehajtási probléma és/vagy alkati kérdés.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127821) LanyUs válasza Woodslave (#127820) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszi a tapasztalatokat. Természetesen egyéni alkat is számít, meg persze a végrehajtás helyessége a kulcs. Súlyzós tárogatás az egyik kedvencem. Annál jobban egyik mell gyakorlat sem durrant be. Visszautalva a kétkezes fekve nyomást csináltam én is eddig, de lehet váltogatva kellene. Egy biztos az egykezes egyenes padon kitűnően javítva az egyensúlyt és megköveteli a precíz tartást. Mindenképpen próbálgatni fogom. Most tudom majd tesztelgetni melyik milyen izomra mekkora hatást vált ki, mert fél év kimaradt, ezért az izomlázból majd érzem :)

(#127822) Jim-X válasza aelod (#127811) üzenetére


Jim-X
őstag

Kiveve, ha szaunarol van szo :DDD ;]

Beszolas : Pipa :DDD

A játék az nem játék!

(#127823) aelod válasza Jim-X (#127822) üzenetére


aelod
veterán

Jogos. De itt az étkezés/ edzés témakörre gondoltam.
De a lémyeg, hogy pacalt kell enni kenyér nélkül és 10 gyakorlat vállra és 200x kilóval combfeszítőzni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127824) Woodslave válasza aelod (#127823) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fogyjál 100 kilót aztán pofázz ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127825) aelod válasza Woodslave (#127824) üzenetére


aelod
veterán

gif meme linkelése a fórumra: pipa

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127826) szuszinho válasza aelod (#127823) üzenetére


szuszinho
őstag

Ráadásul, kenyér nélkül ehetsz bármennyit!

(#127827) Woodslave válasza szuszinho (#127826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért én kiváncsi lennék hogy konkrétan akkor mit is kell enni..

Reggeli: fehér rizs..

Tízórai fehér rizs.. Mert ugye ebben csak 7 gramm fehérje van 100 grammban. Esetleg gyümölcs. Zsírral.. ;] mert ugye ezt a kettőt lehet keverni, de fehérje meg ch nem mert az egyik segíti a másik beépülését zsírba. :C

Kettő után már el tudom képzelni jobban... :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127828) Jim-X válasza aelod (#127823) üzenetére


Jim-X
őstag

Lenyeget leirtad, mehet topikosszefoglaloba! Sarga kapszula meg kuka ;]

A játék az nem játék!

(#127829) szuszinho válasza Woodslave (#127827) üzenetére


szuszinho
őstag

Akkor még egyszer Ánhel tollából: ;]

"Nem nem CH + fehérje És ha túl sok az alakul zsírrá de ha elválasztod akkor akármelyikből ehetsz akármennyit...
Egyszóval ha csak CH-t viszel be fehérje nélkül nem hízol annyira... ;] de ez fordítva is igaz ha megeszel egy kiadós pacalt de nem eszel hozzá kenyeret vagy krumplit akkor sem hízol."

Tehát, nem azért nem hízol annyira, mert kevesebb kalóriát zabálsz egyszerre (vagy ch, vagy fehérje), hanem azért, mert külön eszed :P :DD

Erre jött egy reakció, hogy akkor gumicukor a csirkemell nélkül nem okoz akkora gondot, mint vele :DDD

A mester azt mondta, hogy az más, mert az cukor. Szóval, az sem mindegy, milyen szénhidrátot nem eszel egyszerre a fehérjével ;]

LanyUs:
Bemelegítéses milyen? Mobilizálni szoktál?

[ Szerkesztve ]

(#127830) Woodslave válasza szuszinho (#127829) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elméletet vágom, étrend mintát akarok ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127831) szuszinho válasza Woodslave (#127830) üzenetére


szuszinho
őstag

10 tányér pacal, vagy bármennyi. Krumpli külön időben, bármennyi. Gumicukorból azért menjen kevesebb. De, a vejdert ki ne hagyd később valamikor, ja, és bármennyi!

Na, legyen ez mondjuk a következő hétfő, aztán majd összeszedjük még a héten a többi napra is ;]

[ Szerkesztve ]

(#127832) Woodslave válasza szuszinho (#127831) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R

köszi. De amúgy neked van Prof. Dr. Ánhel edzői és dietetikus certifikációd? Vagy kontár vagy? :F

nem igénylem a változatosságot, ha működik tolom ezt minden nap :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127833) szuszinho válasza Woodslave (#127832) üzenetére


szuszinho
őstag

Csak bőszen jegyzetelek, és iszom a tudást. Remélem, azért egyszer meglesz a papírom is. Bár nem tudok róla egyelőre, hogy lenne akkreditált oktatása is. :(((

Szerk.:

Arról még nincs sajnos tudomásom, hogy jó-e, ha minden nap ezt tolod, de a héten remélhetőleg erre is fény fog derülni.

[ Szerkesztve ]

(#127834) aelod válasza szuszinho (#127833) üzenetére


aelod
veterán

Csak Csepelen tart gyakorlati oktatást úgy tudom. A certifica-t lapon pedig nem osztályzat lesz hanem: Töketlen vagy nem voltál töketlen minősítés.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127835) Fandango válasza Woodslave (#127832) üzenetére


Fandango
veterán

Neked se kell a szomszédba menni ha hülyeségről van szó!

(#127836) Jim-X


Jim-X
őstag

Angel gyere, hol vagy? Elkanaszodtak a novendekek, ma se lesz ingyen beceaaaaa :DDD

A játék az nem játék!

(#127837) Zola007


Zola007
veterán

Marshall -kereszt megvan közgazdaságtanból?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127838) HussarF válasza Zola007 (#127837) üzenetére

Mi a független változó? ;]

(#127839) aelod válasza HussarF (#127838) üzenetére


aelod
veterán

Ha aznap ettél e kenyeret vagy sem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127840) HussarF válasza aelod (#127839) üzenetére

Szóval ha kevés kenyeret eszel nagy az IQ, és kevés a Bro science, ha meg sok kenyeret eszel, ostoba vagy. Nem is hülyeség ;]

(#127841) Zola007 válasza HussarF (#127838) üzenetére


Zola007
veterán

Csepelhez való közelség

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127842) LanyUs


LanyUs
senior tag

Még egy kérdés foglalkoztat hátha belefér súlyzós edzés előtt: 65-70%-on ( 120-130 hrm ) történő 30 perc kocogás, ami elvileg nem használ jelentős mennyiségű szénhidrátot az izmokból, tehát a súlyokhoz marad bőven. Bemelegítésnek sem utolsó. Nyerem vele: + 5 km a lábakban, teljes ráhangolódás, bemelegedés az edzésre, nem kondi után gyepálom tovább az amúgy is kifingott/üres készleteimet. Meg egy kiadós kondi után már rohadtul nincs kedvem futkározni :D

(#127843) Jim-X válasza Zola007 (#127841) üzenetére


Jim-X
őstag

:C ;]

A játék az nem játék!

(#127844) HussarF válasza Zola007 (#127841) üzenetére

Érdekes ez a közelség. Definiálhatjuk úgy, hogy a távolság reciproka? Ha nagy a távolság, kicsi a közelség? Mértékegysége 1/m ;]

[ Szerkesztve ]

(#127845) aelod


aelod
veterán

[link]
Dániában nem szaroznak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#127846) Zola007 válasza HussarF (#127844) üzenetére


Zola007
veterán

Akár
Bár felettébb érdekes, hogy pont egy
"bull " (bull)
fejtegeti a bullshit koordináta-geometriai alapjait ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127847) Woodslave válasza aelod (#127845) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez milyen xar lenne. kijönnek a terembe és nem választanak ki tesztelésre :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#127848) Zola007 válasza Woodslave (#127847) üzenetére


Zola007
veterán

BCAA téma margójára:
"For instance you know the BCAAs?
You can get them in Denmark, but they have to have a certain amount before they actually work and that (*amount) is not allowed in Denmark."

:)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#127849) HussarF válasza Woodslave (#127847) üzenetére

Bazdmeg

Ott izzadsz, hogy most elvisznek a yard-ok, erre rádnéznek és továbbmennek, hogy na, ez tuti nem koxol ;]

(#127850) Fandango válasza aelod (#127845) üzenetére


Fandango
veterán

Érdekes egy szemlélet, bár van benne ami azért már bőven túlzás (fehérje+kreatin esete).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.