Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128551) Zola007 válasza HussarF (#128544) üzenetére


Zola007
veterán

A két alfajt alapvetően az élettere különbözteti meg.
A vita longus naturales élettere többnyire a Provincia Faceboocidum
Míg a prae pharmacum jóval odébb telepszik meg, a Regnum Instagrammata területén.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128552) Radnix válasza Zola007 (#128522) üzenetére


Radnix
senior tag

(#128553) Jim-X válasza Radnix (#128552) üzenetére


Jim-X
őstag

Na ez az! Meg a brokerek is koxolnak :DDD

A játék az nem játék!

(#128554) aelod válasza Jim-X (#128553) üzenetére


aelod
veterán

Igrn attól nem lesznek izmosak ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128555) HussarF válasza Zola007 (#128551) üzenetére

A téma egy komoly és nemzetközileg elismert szakértője (a.k.a. Woodslave) rengeteg példányt kutatott fel az előbbi alfajból a Regnum Instagrammatán is. Területfoglalási szokásuk a #lifetimenatty taggel való jelölés. Saját teóriám, hogy rendkívül közeli, talán azonos alfajról van szó, ha ilyen könnyen keverednek egymással.

(#128553) Jim-X
Azok kóláznak, nem koxolnak ;]

[ Szerkesztve ]

(#128556) celf


celf
őstag

Szteroidokkal kapcsolatban régóta foglalkoztat egy dolog, és most, hogy kórházban látom a sok gyógyszerrel kezelt idős beteget, mindíg eszembejut.

Azaz, hogy a szöveteket elvékonyítja-e az anabolikus szteroid, vagy nem?

Merta kortikoszteroidok ezt csinálják mellékhatásként, ez biztos. De az anabolikus szteroidok... nyílván nem mindegyik közülük.
Meg ugye ott vannak a felvert, higított, hamisított szarok, amiket szurkálnak a delikvensek...

De szerintem egy nagy része ennek a dolognak csak találgatás, még az orvosok részéről is.

[ Szerkesztve ]

(#128557) Zola007 válasza HussarF (#128555) üzenetére


Zola007
veterán

Igen, Wood Slaveius, korábbi rabszolga gladiátor nevén FaSzpartacus mester sok kòdexet átforgata hajdanàn a Szent Grál után nyomozván, de nem talála erre utalást.
Viszont rájövé idöközben, hogy a fehérjét nem tejjel vala inni, hanem Trisztán és Izol(ál)va

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128558) maathe


maathe
senior tag

Az USA-ban melyik étrendkiegészítő márkák számítanak jónak?

(#128559) Freddycom válasza Zola007 (#128557) üzenetére


Freddycom
őstag

A végéről ez a frappáns angol szójáték jutott eszembe, biztos ismeritek:

Eat clen, tren hard, anavar give up!

[ Szerkesztve ]

(#128560) aelod válasza maathe (#128558) üzenetére


aelod
veterán

Csak a weider :DDD

(#128559) Freddycom

Ez qrvajó! Még nem hallottam :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128561) Angel2014


Angel2014
addikt

Jó kis oldalnak néz ki.... ;] [Kokszok és Kúrák

Ez az Orosz kúra kezdőknek...milyen lehet a haladó?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128562) Ati007 válasza Angel2014 (#128561) üzenetére


Ati007
őstag

Miért? :( remélem egyszer eléred hogy banoljanak ;) mondjuk akinek ennyi barátja van.....

(#128563) Angel2014 válasza Ati007 (#128562) üzenetére


Angel2014
addikt

Értem ha ez ennyire zavar téged leszedem... :U

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128564) Zola007 válasza aelod (#128560) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128565) maathe válasza aelod (#128560) üzenetére


maathe
senior tag

Vicces volt. Mi lenne a komolyabb válaszod?

(#128566) Woodslave válasza Zola007 (#128557) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128567) bluekoli válasza maathe (#128565) üzenetére


bluekoli
tag

Nekem GNC-vel meg Total nutrition-al van tapasztalatom. Mindkettot batran ajanlom.

(#128568) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#128564) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez jo lifttel is :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128569) HussarF válasza BÁ Nutrition (#128568) üzenetére

Do u even elevator? ;]

(#128570) ampulla válasza maathe (#128565) üzenetére


ampulla
aktív tag

Optimum Nutrition. Amikor kint voltam melózni és edzettünk mindig ilyet rendeltünk fehérjéből. Nekem bejött nagyon ízre is, meg hozta, amit kell. Sajnos a rendes kaja viszont siralmas volt kint.

[ Szerkesztve ]

(#128571) aelod válasza ampulla (#128570) üzenetére


aelod
veterán

Erre kíváncsi vagyok. Kifejtenéd?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128572) ampulla válasza aelod (#128571) üzenetére


ampulla
aktív tag

Mire vagy kíváncsi?

(#128573) aelod válasza ampulla (#128572) üzenetére


aelod
veterán

Hát arra, hogy miben merült ki a siralmas kaja?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128574) ampulla válasza aelod (#128573) üzenetére


ampulla
aktív tag

Pl: a jó kis fehér lisztes tartósított hamburgerzsemle, jó kis zsíros "hússal". Mac & cheese, Grilled Cheese, burrito vagy tortilla valami darálthúsnak nevezett akármiből, csirkefalatok, az a jó kis mcdonald's-os, meg sültkrumpli. Nem igazán tudtam jókat kajálni belőle. Sajnos volt, hogy inkább mogyoróvajat ettem, attól legalább nem voltam szarul ebéd után.

[ Szerkesztve ]

(#128575) Apollyon válasza ampulla (#128574) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Te jó ég. Ilyeneket én csak akkor eszem ha már mocskosul elegem van a diétából, és ez is csak 1 max. 2 napig tart. Mekit meg barátait meg még így is kerülöm.

Na de mi van az alapanyagokkal? Rizs, marhahús, zöldségek? Csirkemell? Ezek mennyire drágák és milyen minőségűek?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128576) ampulla válasza Apollyon (#128575) üzenetére


ampulla
aktív tag

Egy gyerektáborban dolgoztam a konyhán, szóval nem én vettem az alapanyagokat, de nem drágább 1 kiló csirkemell ott, mint Magyarországon. Válogatni lehetett, friss zöldség mindig volt. Nem vagyok vega, de volt rá precedens, hogy babból kellett fedeznem a fehérjét, és egyéb zöldségekből, mert nem voltam hajlandó megenni a chicken nugget falatokat sültkrumplival. Hetenete volt 1-2 alkalommal rendes csirkemell, meg marha, azok jó minőségűek, de az elég kevés volt, így mindig meg kellett mentenünk, hogy másnapra maradjon egy kis maradék. :D

[ Szerkesztve ]

(#128577) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok,

Használ itt valaki olyan AYCM kártyát, ami nem az övé? Kell pl. személyit mutatni vagy csak aláírom az ő nevében és kész?

Egyik haverom kapott a munkahelyétől, de ő nem jár edzeni, nekem meg jól jönne.

(#128578) aelod válasza ampulla (#128574) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom de ezek itthon is szarok. Nem eszem ilyeneket. Basic gyúrós kaják alapanyagára gondoltam az előző kommentemben mint ahogy (#128575) Apollyon említette.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128579) MATEO6600 válasza ampulla (#128576) üzenetére


MATEO6600
őstag

Akkor nem "kint" volt szar a kaja, hanem azon a helyen ahol a kapott kosztot etted, ott volt szar... De ez lakhelytől függetlenül mindenhol előfordul.
A csirkerizs extrém helyzetektől eltekintve mindenhol ugyanaz, márpedig inkább az a bodys kaja mint a nuggets

(#128580) ampulla válasza MATEO6600 (#128579) üzenetére


ampulla
aktív tag

Igen, ott szar volt a kaja, ahol voltam. Tudjuk milyen az amerikaiak étkezési szokásaik, arra értettem a 'kint'. Nyilván, mert van 1-2 gyúros segédmunkás nem fogják a pénteki pizzanapot meg a hamburger, hotdog napot csirke rizsre, marhára, lazacra és kuszkuszra cserélni, mert azokat nem eszik meg a kisgyerekek, meg nincs szarrá ízfokozva, annyira nem ízlik nekik.

Másrészt a rendes csirkemell, vagy a rizs minőségével nekem nem volt bajom. Nem vettem észre semmi minőségbeli különbséget, ugyan olyan volt, mint az itthoni.

(#128581) aelod válasza ampulla (#128580) üzenetére


aelod
veterán

Én már nem tudom, hol de olvastam egy ilyen beszámolót kinti melóról ahol te is dolgoztál. Srác írt érdekes dolgokat a gyerek táborról.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128582) ampulla válasza aelod (#128581) üzenetére


ampulla
aktív tag

Nekem az volt az érdekes, hogy a reggeli rántottát előre felvert tojásokból csinálták, ami egy 5 literes kannában érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#128583) aelod válasza ampulla (#128582) üzenetére


aelod
veterán

Mi meg a malacot a saját belébe töltjük darálva rizzsel. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128584) BeZol


BeZol
őstag

Sziasztok!

3 hete járok kondiba (most járt le a 8 alkalom), heti 3szor járok, és a következőket teszem:

1. bemelegítek ellipszistréneren 10 perc
2. derékszögbe lehajlok és visszaegyenesedek 3x12 (több nem megy)
3. 45 fokban döntött hasizompadon 3x12 felülés (mostanság talán menne 3x15 is)
4. hátizomgépen 60kg-mal 3x8 (már 3x10-zel próbálkozom, de kb. mintha ketté szakadnék deréktájon és a fejem is felrobbanna)
5. lábbehajlítás 40kg 3x12
6. lábkiegyenesítés 40kg 3x12
7. vállgép ahol felfele kell nyomni a súlyt mintha 2 kézisúlyt érintenék a fejem fölött össze 3x12 20kg (igyekszem 25k-ra rakni, de úgy még nem ment a 3. széria)
8. mellgép 3x12 20kg (na mire ide jutok alig mozgok és nem igazán szokott menni és mostanság inkább nem is csinálom)
9. egyenes hát, láb kinyújt, és úgy húzom a súlyt ami bicepszre megy 3x12 20kg
10. fentről húzom a rudat a nyakam mögé 3x12 40kg
11. fentről húzom a rudat a mellkasomhoz kb. 45fokos szögben 3x12 40kg
12. 5 perc ellipszis v. 5 perc emelkedős séta a levezetés

A 8. gyakorlattal szenvedek mindig, a többi rendben van. Szünetet igyekszem rövidre fogni, mindig elszámolok magamban 30ig és csinálom, így kb. az van, hogy a deréktáji hátizmom a 3. fel-lehajolgatás után durran be, végig enyhén lihegek és folyamatosan izzadok.

Én úgy hallottam, hogy aki frissen kezdő, annak 3 hónapig mindenre kell gyúrni, ezért a fenti sztorit tolom, ami kb. 1 óra alatt megy le, és a lábazás után szoktam elkezdeni lemerülni, de csinálom becsülettel.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez így rendben van? Lábbal súlylökést nem csinálok, mert anno cisztát szedtek ki fenéktájról, és olyan érzésem van, mintha szétszakadnék, nem tudom azt csinálni, egyébként minden más gyakorlat oké, viszont így per pillanat fenékre nem megy semmi (max az ellipszis tréner picit)
Tehát ha van bármi ötletetek, hogy vmit tegyek be v. szedjek ki és helyette csináljak mást, akkor nyitott vagyok az öletekre.
Heti 3xor járok le egyébként, 185cm magas vagyok, 28 éves, 75kg, és egyáltalán nem vagyok erős gyerek, viszont túl sok zsír sincs rajtam, ami van, az is főleg úszógumi és hasnál, mindig oda hízok :DDD

A 8 alkalmas edzés után el kezdtem picit tömbösödni, mindenem picit nagyobb lett (na jó nem minden :)) ), egyre nagyobb súlyokkal tudok edzeni, viszont a hasamnál nem történt érdemi változás, márpedig szeretném ha lehetőleg nem lenne úszógumim és jó kis lapos hasam lenne (utána jöhetnek a kockák is).
Ami régen nekem bevált, az a 45 perc biciklizés volt, akkor kisebb lett az úszógumim, ugyanakkor jártam futni is, margitsziget kör tavaly ment 48 perc alatt, egyébként 55-58 perc lenne most (egy gyorsgyaloglónál épphogy gyorsabb vagyok, de a pulzusom így is 165ig felmegyeget, és tudtommal 160 fölé nem kéne menni ha zsírt akarok égetni futással).
Nektek van valami hatékony, célzott edzésötletek erre?

Most jönne az a rész, hogy 70-80%-ban a kaja számít, a következő volt az elmúlt 3-4 hetem napirendje:

8kor kelés
1. 8:30kor 2 tojás a serpenyőbe, majd 13 perc után leszedtem (tükörtojás), és megettem hozzá egy 1/4 csomag csirke/pulykamellsonkát, ami 90%-os hústartalmú, és hozzá 1 szentesi paprika. Próbáltam 3 tojással, az már inkább kifele akart jönni :N
Van zabpelyhem is, de én azt max. tejjel és natúrban tudom megenni. Kásásítva okádhatnékom van tőle. Ilyet lehet alternatívának?
Próbáltam sovány túrót natúrban, háááát, nem jött be! :D
Még a teljes kiörlésű full rozsos kenyeren gondolkodom, hogy kéne szerezni a tojás mellé reggelihez, de egyébként nem maradok éhes semennyire.
2. 10-10:30 körül fehérjeturmix 1 csúcsos evőkanál porból + vitamintabletta
3. ebéd: 1 fél zacskó rizs (barna rizs + quinoea vagy micsoda, azt hiszem 9,1g a fehérjetartalma) + 200-250g csirkemell (kókuszolajon + só + bors)
4. 16körül újabb fehérjeturmix
5. 18-19 között újabb adag az ebédből (megeszem a zacskó másik felét + a hús mindig 400-500g-os csomagban van, tehát mindig az ebédből a kaja fele v. harmada az, amit vacsira megeszek) + vitamin

23-24között megyek aludni. A múltkor összeszámoltam, hogy elvileg a fentiek 1350-1500kalória és 140-180g fehérje között alakul. A fehérje elvileg oké v. picit sok is, a kalória viszont mintha kevés lenne, de egyébként azért számoltam össze, mert úgy éreztem minden nap, hogy tök teli vagyok! :DDD
Kéne egy megerősítés, hogy ez így most rendben van-e, mert egyébként mostanra kezd uncsivá válni ez az étrend, ezért szeretnék igazi rozskenyeret a reggeli mellé, ill. amit ebédre kifőzök, annak a másik felét inkább átvinném következő napi ebédre, és vacsorára szeretnék tőkehalat/lazacot brokkolival (nem tudom hol veszek és mennyibe kerül, és azt se hogyan készítsem el :N ).
Bármi ötlet, észrevétel jöhet az étrendemmel kapcsolatosan.

A célom a kondizással az lenne, hogy ahogy most nézek ki, úgy nézzek ki később is, csak ami most zsír van rajtam, az izom legyen nagyon minimális zsírréteggel, tehát szép szálkás izmos szeretnék lenni, és nem akarok felfújt izomaggyá válni.

Hosszabb távon hugh jackman szintre szeretnék jutni majd, a magasságom adott hozzá, csak nem akarok tömegelni, hogy aztán majd abból diétázzak vissza, hanem szeretnék már most a nyáron normálisabban kinézni, és kb. a jelenlegi zsírom helyett legyen izom, több nem is kell. Első körben ugye a hastájék a problémásabb, erre várnék ajánlásokat mind edzésterv, mind étrend szempontjából.

A heti 3 edzés mellé be tudok suvasztani a szabad napokra 1 margitsziget kört, de edzés után is elfutkározhatok a futópadon (bár inkább a 15%-os hegymenetséta híve vagyok, ha az jó egyáltalán).

Hát akkor várom a brainstormingot skacok :DD

(#128585) sutyesz96 válasza BeZol (#128584) üzenetére


sutyesz96
őstag

mustread

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#128586) lacos001 válasza ampulla (#128582) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem tudom hol voltál nem olvastam vissza de dójcslandba a konyhán, hotelokba is 5 literes műanyag vödrökbe van a tojássárgája...kiönti a paraszt, összekeveri és már viheti is a felszolgáló....
Szted mikor 200 ember tolong a reggelinél és ebből minimum 150 rántottát akar enni, majd veregetik a tojásokat?....hogyne....zsupsz ki a vödörből, pár perc és fertig...
nyilván mindenhol igy megy ez...
jááá....ámérikááá, visszaolvastam :)

[ Szerkesztve ]

(#128587) ampulla válasza lacos001 (#128586) üzenetére


ampulla
aktív tag

Nálunk is így volt, meg persze ezt máshogy nem is lehet, csak furcsa volt, így elsőre. Eddig ahhoz voltam szokva, hogy öreganyám felver 2-3 tojást és szépen megsütögeti 1 kis serpenyőben. :U

(#128588) Angel2014 válasza aelod (#128583) üzenetére


Angel2014
addikt

Honnan a rossebből van neked malacod? Azt nevelsz otthon?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128589) ampulla válasza Angel2014 (#128588) üzenetére


ampulla
aktív tag

A 'mi' alatt a magyarokat értette, nem azt, hogy ők tartanak malacot. Mondjuk, ha visszaolvastál volna 2 bejegyzést még, akkor kiderül a kontextusból.

(#128590) aelod


aelod
veterán

Wood figyelmébe. Na ő naturál [link] ellentétben a Regnum Instagrammata-s egyedekkel. :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128591) Fandango válasza aelod (#128590) üzenetére


Fandango
veterán

Látszik is, én ilyen formával bőven elégedett lennék (persze sose lesz ilyen :D ).

(#128592) dybo válasza aelod (#128590) üzenetére


dybo
tag

Ennyi. Kb. ez a natúr max, talán csoda genetikával egy fokkal lehet jobb. A kamu natúr instás sz(t) árok, meg tele vannak mint a 7es.

Ehhez mérten 30 évesen, nyilván ennél szarabb körülményekkel kéne motiválni magam. Lassan ott tartok, hogy nem azért edzem hogy izmos legyek, hanem hogy ne legyek egy dagadt púhos buksi. :D

Az a suleiman gyerek vajon tényleg natúr? A tanítványai nyilván nem, de ő magáról nagyon ezt hangoztatja, sőt még tápkieget se tol. Ahhoz képest meg kurva nagy és jó a forma is.

[ Szerkesztve ]

(#128593) aelod válasza dybo (#128592) üzenetére


aelod
veterán

Az a suleiman gyerek vajon tényleg natúr?
Nem foglalkozom bevándorlókkal.

A kamu natúr instás sz(t) árok, meg tele vannak mint a 7es.

Ők sem érdekelnek :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128594) Radnix válasza aelod (#128590) üzenetére


Radnix
senior tag

Nagyon korrekt forma, brutál szálka comb :K

(#128592) dybo: nem ismerjük, nem követjük 0/24-ben, szóval biztosat nem mondhatunk. Nagy valószínűséggel nem natúr.

[ Szerkesztve ]

(#128595) Radnix válasza BeZol (#128584) üzenetére


Radnix
senior tag

tl;dr
de amúgy ne felejtsd el beültetni az adamantium vázat, ha már wolverinet kopiznád :))

viccet félretéve: csináld ahogy eddig, legyél türelmes, kitartó, és olvass, tanulj, sose ragadj meg egy szinten.
majd rájössz, hogy nem kell spártai étrendet tartani... :K

[ Szerkesztve ]

(#128596) aelod


aelod
veterán

[link]
Zola ezt a fajt hova sorolnád?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128597) Aventador91 válasza aelod (#128596) üzenetére


Aventador91
őstag

ez mit tol?

(#128598) aelod válasza Aventador91 (#128597) üzenetére


aelod
veterán

A mit nem kézenfekvőbb kérdés :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128599) Aventador91 válasza aelod (#128598) üzenetére


Aventador91
őstag

szerintem natural

;]

(#128600) Angel2014 válasza Fandango (#128591) üzenetére


Angel2014
addikt

Neked ilyennek kéne lenni mint Tibi barátom 200 cm körüli vagy több is magassággal..

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.