Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128451) celf válasza Zola007 (#128448) üzenetére


celf
őstag


Ahhoz képest egy fizioterapeuta képzés kismiska. Tiszteletem.
Amúgy annyira irigykedem, most pont nem tanít egy nagy prof sem minket. Nyugdíjba mentek és már csak a saját városukban tanítgatnak. A Tarsoly Emil is, a Bálint prof., stb-stb... Dr. Farkas Zsuzsanna van most nekünk ortopédiából, de az annyira régi dolgokat próbál keresztülverni rajunk, hogy kész szenvedés.
Meg a Szita tanár úr nagy koponya még. Traumatológus.

[ Szerkesztve ]

(#128452) Zola007 válasza celf (#128451) üzenetére


Zola007
veterán

A sporttal kapcsolatos dolgok 95%-át nem ott tanultam, hanem autodidakta módon és többnyire bárki által hozzáférhető könyvekből.

SOTE-re se vesznek fel akárkit, az agyad meg van hozzá, csak a sport iránti szereteteden múlik hogy mit tanulsz mellé. Szerencsére jó korba születtünk, interneten, könyvtárból bármilyen szakirodalmi anyag elérhető.

Amit a sportról valaha tudni lehet és érdemes, annak a 99%-át már leírták könyvekbe, NCBI-on.
El kell felejteni a youtube-ot és az instagrammot, ha szakmai oldalról / hivatásból akar valaki foglalkozni a témával és nem csak a pénzkeresést / hobbit látja benne.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128453) goodboy007


goodboy007
senior tag

Ez a Béla nem hülye, tegnap a Kathi Bélás videó nyomán kicsit görgettem a profilján és nem szépítek, bekajáltam a "before, after" képet a "dupla adag Powered 2.0 + dupla adag Arginin"-ről.
Hát tettem is ma egy sétát a bótba és mit ad isten, a kettő féláron van, 6000 párszáz a kettő együtt úgy, hogy külön-külön is ennyibe kerülnek.
Na de a lényeg, hogy brutál módon fáradhatatlanná tett edzés közben, ezért a pénzért a nagyjából kéthavi adag mindegyikből, elég baráti ár!
Az AAKG, Beta Alanin, Citrullin-Malát kb. semmit sem ért nálam, de ez valami brutál mód energizált.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#128454) Kari1 válasza goodboy007 (#128453) üzenetére


Kari1
aktív tag

Most nem azért de ha az aakg-t nem érezted akkor a mega arginin-t sem kellene. Amúgy ha nem szedsz sűrűn edzés előtt "pörgetőt" akkor kb csak a koffeint érzed (esetleg a beta alanine bizsergését) mivel ezekben az NO fokozó részek mindig alul vannak méreteive.
Pl citrulin malátból olyan 4-5g-nál kezdődik a potens dózis az arginin pedig ennek többszöröse.
Nálunk kb nem is kapsz olyan edzés előttit ami normális összetétellel rendelkezik (talán a MP Black assault-ja) bar az sem tökéletes de az még meg lehet venni olyan 6-7500ft-ert.

(#128455) Jim-X válasza Zola007 (#128448) üzenetére


Jim-X
őstag

:R

En a deoec-re csak a korbonctanra jartam :K Ad 1: Van ott ket JEOL elektronmikroszkop amit en helyeztem uzembe es a mi cegunk vegzi az eves karbantatast. Ad 2: Nougy :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#128456) celf válasza Zola007 (#128452) üzenetére


celf
őstag

insta tényleg felejtő. illetve ott kezdem, hogy nincs mit elfelejteni, mert kb egyszer felraktam a telefonomra, és töröltem is a 'csába :D

youtube-on most azért vannak jó csatornák. dokik, fizioterapeuták, anatómia, élettan, stb videók. manuál terapeuta dolgok is vanna k dögivel. sokat fejlődött az elmúlt 2-3 évben.

(#128457) Herczi


Herczi
senior tag

Mit szóltok ehhez az erőkerethez?

Nem gondoltam amúgy, hogy ilyen nehéz erőkeretet találni, már ha nem akar irreális összegeket kiadni az ember. Nagy csomó kis takony zártszelvényből készült erőkeret van, fél méteres lyukkiosztásokkal. Na meg használtan nincs is, azt hittem majd találok, de nem. Smith keret van egy jó pár, de az meg bőven nem az én világom.

A fenti oldalt is a google legmélyebb bugyraiban találtam.

(#128458) Zola007 válasza celf (#128456) üzenetére


Zola007
veterán

igen, dokik, gyógytornászok, mobilitási szakértők vannak, de sportélettan és biomechnanikai témában nagyon kevés anyag van fent.
A másik az űr, ami az érdeklődő hobbista és a szakirányú /csendesbolond :) típusú érdeklődő között van.

Az emberek nagy része azért megy fel youtube-ra, mert 5 percben szeretné megtudni a "tuti titkot"
Ebből él a sok youtuber.
szerintem nincs itt olyan a fórumon, aki még nem írta be YT-ra, hogy "how to squat" és nem dobta fel neki Candito vagy Alan Thrall valamelyik videóját.
Nincs ezzel semmi baj, csak ezeket a témákat nem lehet 5 percben előadni. Minimum 10 edzés és 1000 ismétlés egy kezdőt alapszinten a nulláról megtanítani guggolni. Már ha guggolás alatt mindketten egyénre szabott mozgást és preventív edzésfilozófiát értünk. Mert favágó módon az utca közepén a buszmegállóban is el tudom mondani valakinek 5 percben, hogy tartsa guggolás közben a súlyt, a fejét, lábát, farkát.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128459) Zola007


Zola007
veterán

én is azért írom 2 részletben ezt a hozzászólást, mert YT statisztika szerint ha 20 percnél hosszabb videót töltesz fel, akkor kb. a kutya se fogja megnézni és ha egy fórumon 10 sornál többet írsz, akkor ----nak elolvasni.

Most próbáld meg az emberi ízületeket vagy a több mint 600 részes izomzatot 5 percben elmagyarázni :)

Emiatt a részletesebb információt igénylőknek továbbra sem onnan érdemes tájékozódni, bár tény, hogy egyre több egyetem tölt fel vagy indít online kurzusközvetítést.

Mekkora királyság már, hogy az MIT vagy a Stanford egyetem előadójától tanulhatok programozást online, én, csóró ungarische Zolika, Debrecenből a székemben ülve, zabpelyhet rágcsálva.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128460) Zola007 válasza Herczi (#128457) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128461) Radnix válasza Zola007 (#128459) üzenetére


Radnix
senior tag

Ja ha már ingyen (olcsón) tanulás, akkor a MOOC-ok verhetetlenek, pl udemy, coursera, stb. :K

(#128462) aelod válasza Zola007 (#128460) üzenetére


aelod
veterán

Dupla huzi - toli állvány

:DDD :DDD

(#128461) Radnix
Vágom. Ja nem... :D

(#128458) Zola007

Yt-on én mostanában ezt nézem. Edzés témában meg valami daily motivation-t. Szakmázni nem onnan kell megtanulni meg az instáról ebben igazad van.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128463) Angel2014 válasza Herczi (#128457) üzenetére


Angel2014
addikt

Szia azt hittem tudtál róla én rengeteg cuccot árultam ...[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128464) Herczi válasza Angel2014 (#128463) üzenetére


Herczi
senior tag

Basszus, jobb késő mint soha :DDD

Küldök privit.

[ Szerkesztve ]

(#128465) wertigo1984 válasza aelod (#128293) üzenetére


wertigo1984
őstag

Az anyukaja felettunk lakik a 10. keruletben. Parom valamelyik nap beszelt nehany szot Jencivel, mert volt itthon.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#128466) GoTReX


GoTReX
őstag

sziasztok

Bodó Imi csomószor hivatkozik általa írt cikkekre,de nem találtam. Ezek csak facén vannak?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#128467) Apollyon válasza GoTReX (#128466) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Builder címlapon is vannak. Azok a cikkek, amikben nem szerepel az "elmebaj" meg "fogyaték" szavak, azokat nem a Bunny írta.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#128468) Jim-X válasza Apollyon (#128467) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :DDD

A játék az nem játék!

(#128470) GoTReX válasza kilinked (#128469) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszi! :R

XBOX ID: GoTReX #4839

(#128471) rwin5


rwin5
őstag

csak nekem tűnt fel úgy hogy Vörös Zoli "szépen" megöregedett? Ebbe a tegnapi live-ba belenéztem, rövid a haja, nyilván kopaszodik is, meg ez az őszes szakáll is elég sokat dob rajta. Persze nyilván már, ő sem 20 éves, csak van a terembe nálunk egy régi poszter róla, hát van különbség :D

szerk. tudom már: az Argoból volt/van Kovács Lajosnak ilyen arcszőrzete :D

[ Szerkesztve ]

(#128472) aelod válasza rwin5 (#128471) üzenetére


aelod
veterán

Béla bele is trollkodott, beírta, hogy azt hitte a mikulás live-ol :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128473) Angel2014 válasza aelod (#128472) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezt nézd Kohári világbajnoki fellépése....[link]

Láttam élőben a vidánál brutáll nagy volt 50 -e felüli karral...most olyan 44 lehet volt miből diétáznia...ezért nem értem a mai napig a te felkészülésed,hogy mennyire tolod fel magad és mennyi megy vissza versenyre.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128474) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Tippeket kérnék, mit kezdjek a fájó térddel?
Az utóbbi pár hónapban kezdett el fájni a térdem. Nem intenzív fájdalom jelentkezett, csak egyszerűen érzem, hogy valami nem okés, mikor leguggolok.
Először akkor jelentkezett, mikor állat akartam lenni és 4 sorozat nagysúlyos guggolás után csináltam még 4 sorozat nagysúlyos felhúzást, bízván abban, hogy ez jó ötlet... hát nem volt, túl sok terhelést kapott. Azóta érzem a térdem, de mint mondtam nem vészesen fáj.

(#128475) Zola007


Zola007
veterán

valaki tudná linkelni a cikk címében szereplő képet?
mert nekem nem tölti be, hanem valami instagramos lapos csaj képe kitakarja :( [link]

;)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128476) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#128475) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ne nézd meg, csak csalodni fogsz, latsz egy laposseggu csajt bikiniben es ennyi

nem undorito vagy ilyesmi csak attol van krva messze h elalljon a lelegzeted

jah, vagom. sorry ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128477) aelod válasza Angel2014 (#128473) üzenetére


aelod
veterán

Mit nem értesz rajta?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128478) Angel2014 válasza aelod (#128477) üzenetére


Angel2014
addikt

Már régóta mondom ha valaki színpadra áll ahhoz tömeg kell amiből szálasra tud fogyni nem?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128479) Alpachino válasza Angel2014 (#128478) üzenetére


Alpachino
veterán

Mit nem értesz ? Az ilyen 70 egynéhány kg-os szinpadi formát etióp terminátorként kell csodálni....ennyi :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#128480) Zola007 válasza Alpachino (#128479) üzenetére


Zola007
veterán

Van itt még a fórumon pár etióp terminátor, akiket lehetne 70 egynéhány kilósan csodálni, ha ledobnák a 90 kilójukról a téli bundát.
De szerencsére nem fog aelodnak túl sok kihívója adódni, mert jellemzően ezek az emberek azt hiszik, hogy van rajtuk legalább 80 kg zsírmentes tömeg.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128481) God Vazzeg válasza Zola007 (#128480) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vagy csak mások a céljaik, nem mindenki versenyezni akar. Én rosszul érezném magam 7x kg-osan. Ez van :)

(#128482) Angel2014 válasza Alpachino (#128479) üzenetére


Angel2014
addikt

Ja értem akkor van egy 75 kilós ember viszonylag izmosan és elindul 74 kilós súlycsoportban ...de akkor is kell tömegelnie 1 kilót pluszban...amit le tud adni a szálasításra...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128483) Alpachino válasza Zola007 (#128480) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, csak ugye pont ez itt a bibi, hogy ha nincs elég izom, akkor egy viszonylag moderáltabb tzs-vel optikailag sokkal jobban néz ki az ember, mint esetleg csont soványan 8-as tzs vel......de hát a verseny az verseny :) én személy szerint meg sem nézem a naturált bajnokságokat pont emiatt. de ez csak az én véleményem és a belerakott melót viszont elismerem és nagyra becsülöm.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#128484) aelod válasza Alpachino (#128479) üzenetére


aelod
veterán

Ja, hogy most bekóstoltál? Kár, hogy nem veszem fel :N

(#128478) Angel2014

Amire te gondolsz és mindig mutogatod a barátaidat az nem épp a naturál vonal. Deccit. 82 kilóról diétáztam le kb. 72 kilóra.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128485) rwin5 válasza aelod (#128484) üzenetére


rwin5
őstag

Hetek óta nincs semmi a topicban, muszáj lenne pedig ;] ;]

(#128486) Alpachino válasza aelod (#128484) üzenetére


Alpachino
veterán

Gondoltam, hogy magadra veszed, pedig hidd el pont nem rád céloztam :N Úgy általában írtam a naturált testépítésről a személyes véleményemet. Pl. a mostani kissé betömegelt formád, nekem sokkal jobban bejön, mint a 70 párkilós verseny súlyod. De tudom..... :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#128487) aelod válasza Alpachino (#128486) üzenetére


aelod
veterán

Hát a tömegelés nehéz ügy nálam...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128488) Angel2014 válasza aelod (#128484) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem nem nem nem nem és nem!!!

Nem kokszosok hanem volt egy gyermekkori alapjuk 5-6 éves kortól bírkózás cselgáncs , box , kenu, kajak,stb....ez az alapja az egésznek és a 4 fő gyakorlat fekve nyomás, felhúzás guggolás , és mellről nyomás....kenu , és a kajak nagyon kemény...eldobnátok a tökeiteket edzéseken.

Lóci kokszos... ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128489) Zola007 válasza God Vazzeg (#128481) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt arra értettem, hogy tipikusan azok ekézik a 75 kilós testépítőket, akinek ugyanolyan testzsírral még annyi se lenne a súlya.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128490) Fandango


Fandango
veterán

Én meg a 90 kilómmal érzem magam vékonykának, igaz van hozzá 2 méter magasság! :D

(#128491) Alpachino válasza Fandango (#128490) üzenetére


Alpachino
veterán

A 2 métered mellett nem csak érezheted, ha nem az is vagy.... :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#128492) Angel2014 válasza Angel2014 (#128488) üzenetére


Angel2014
addikt

Nézd barátaim 7 éves gyermeki ...mind ketten bajnokok 7 évesen...az erőt és az izomzatot is figyeld...

Kajak:

Bírkózás:

Nemzetközi Bírkózás videó : Ukrán ellenféllel! [link]

És ezek az alapok megvannak a 4 főgyakorlattal ...és netán idősebb korban abbahagyod a versenyzést és a sportot és lemész badyzni nagyot fognak dobni ezek az alapok...na te ezt látod koksznak.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128493) Fandango válasza Alpachino (#128491) üzenetére


Fandango
veterán

Na de ha valami csoda folytán magamra dobok 20 kilót (amibe azért van izom is :D ) akkor szép szál legény leszek (bár most is az vagyok ;] )

(#128494) aelod válasza Angel2014 (#128492) üzenetére


aelod
veterán

Tehát aki nem kajakozik, bírkózik az nem lehet később testépítő magyar bajnok? Értem. Én csak azt látom koksznak ami valóban az. Eddig akiket linkeltél ide versenyzők mind azok voltak. Amivel nincs is baj mert mindenki azt csinál amit akar.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128495) Angel2014 válasza Fandango (#128493) üzenetére


Angel2014
addikt

2 méteres ember izmosan 140 kg...a 20 kevés lesz....

Aelod: Lehet de nagyon nehezen fog feljönni a tömeg...általában aki sportol gyerekként az versenyezni is fog.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#128496) aelod válasza Angel2014 (#128495) üzenetére


aelod
veterán

Akkor meg?
Naturalon semmiképp nem jön fel +20kiló. Max zsírban és ha abbahagyom az edzést. Bár én akkor nem elhízok hanem lefogyok általában. :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128497) Fandango válasza Angel2014 (#128495) üzenetére


Fandango
veterán

Te én nem szeretnék hegyomlás lenni, csak egy sportos fizikumot.
Cucc nélkül nem is lehetnék olyan súlyban.

(#128498) marked one94 válasza Fandango (#128497) üzenetére


marked one94
őstag

Lehetnèl ha csepelen születsz ès birkòznàl ;]

You'll Never Walk Alone

(#128499) Fandango válasza marked one94 (#128498) üzenetére


Fandango
veterán

Igazad lehet! :D

Gondolkodtam már, hogy meglátogatom Angel mestert, mert viszonylag közel van a Chilli 4.

(#128500) Jim-X válasza Fandango (#128497) üzenetére


Jim-X
őstag

140kg egy "normalis" testzsir %-al? Meg cuccal se lesz az emberek jo nagy szazaleka sem ekkora... Nem kell felned :DDD ;]

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.